Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
26. kvě 2008

Michi nevím kde to najdeš,ale budu se modlit,aby to bylo úplně normální těhu 😉
Tenkrát to tady někde psal, možná Mufy by to věděla,ale ta nevím kdy se ukáže...

zanetik
26. kvě 2008

Mám to:
Hodnoty hCG při biologickém těhotenství

Od početí Od PM - v mIU/ml:
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13,300 - 253,000
17 - 24 týdny Druhý trimester 4060 - 65,400
Od 25 týdne Třetí trimester 3640 - 117,000

grej
autor
26. kvě 2008

Michi - to je blbý:-/ Třeba je mimís nakonec někde zakouslej a jen není vidět... Ty jsi silná, zvládneš to!!!

michina
26. kvě 2008

Hmmm.. tak ty hodnoty mi stejne moc nepomohly, je to rozmezi jako prase.. pardon. A nevíte někdo, kolik má hodnotu mimoděložni tehotenstvi, kam az to stoupá maximálně. No nic, sna dme aspon poradne prohlídnou a zjisti, co mi je.Ja proste nemuzu NORMALNE otehotnet, nebo mit NORMALNI vsledky, vzdycky tam musi byt nejaké JAKO, RIZIKO, POTIZE, NEJASNOSTI atd. Cert aby to vzal. Ale manza me rozesmal, rptoze mi do telefonu rekl: "Neboj, milacku, my to spolu zvladneme, hlavne, ze to neni zhoubny, zitra tam pojedeme spolu..."
Na tu 9.h mam domluveneho nejakeho dobreho kolegu meho doktora, který pry ma hodne dobrou povest. No a kdyby nahodou neco v noci, tak mam hned volat svemu doktorovi, ten zavola tomu, co ma pohotovost, aby o me vedel. Takze pojistene na vsech stranach. navic v te nemocnici jsem 3 roky pracovala, tak snad mi tam zustal jeste nekdo znamy..

zanetik
26. kvě 2008

Michi máš to všechno super podchycené a všechno dobře dopadne, tak dej vědět co a jak 😉
Tak já se pro dnešek loučím, jedu na nákupy se skoro švagrovou a její švagrovou,ale nechci nic kupovat, v pátek jsem si objednala kolečkový brusle...
Tak hezký zbytek dne i když u nás toho sluníčka moc není, teda spíš vůbec, zítra to snad bude lepší..budu v práci jen do 10h pak jedu s mamkou k dr. a na zahrádku hodit opalovačku, tak ať máme sluníčko, zatím papá

michina
26. kvě 2008

U nas sice slunicko je, ale nemame skoro zadne okna, takze toho moc nevidim.. ☹ Budu tady az do peti, kdyby se nahodou stalo, ze si me tam nechaji do konce tydne, tzn. do konce mesice, tak at nemam nejaky minusovy hodiny. 😒

mufy
26. kvě 2008

Ahojky holky, tak jsem vám musela napsat,jak jsem dopadla. Jen jsem si ještě chvíli zdřímla, bříško nebolí tak moc,jako posledně.
Takže měla jsem nakonec jen 6 vajíček. S embryoložkou jsme se dohodly,že to nebudeme půlit a ať je větší šance,že necháme jen toho dárce. Když to všechno dobře půjde,tak ve čtvrtek nebo pátek by byl transfér.
Tak na mě myslete,aby to všechno dobře dopadlo.

Ptala jsem se embryoložky,proč je jich tak málo a ona na to,že když dává doktor protokol s tak nízkými dávkami,že těch vajíček je vždycky míň.Prý se ale raději nebude k tomu vyjadřovat.Holka,co byla se mnou na UTZ minulý týden,měla samé dávky jako já a odebrali jí jen 3 vajíčka.Takže můžu být ráda,že mám aspoň těch 6.

Michi,ono to vypadá,že miminko tam někde je,ale není zrovna tam,kde by mělo být.Protože HCG je hodně vysoké.No na té laparoskopii tě prohlédnou a zjistí,kde je.Ale mimoděložní by bylo špatné.Budeme na tebe myslet, ať je jen někde schované.

michina
26. kvě 2008

Kéž by, Mufy. ☹

CO myslela tva embryolozka tim,z e se nebude vyjadrovat, ze to byl spatny protokol, ze mel byt jinak?

Me treba ten muj doktor nedoporucoval ostravskou fakultni nemocnici, ze tam je 30-40 doktoru a můzu narazit na nejakeho moulu... 🙂 Faktem je, ze minule me nekdo jiny prijimal, nekdo jiny prohlizel, jiny operoval, jiny kontroloval, jiny chodil na vizity, jiny me propoustel... a nekdy mi samy setricky rikaly, at se radeji zrovna tohoto doktora na nic neptam... 😀

mufy
26. kvě 2008

No ona mi jen říkala,že kdyby byly větší dávky už ze začátku,tak by těch vajíček bylo víc.No co se dá dělat, je to škoda,ale snad to už vyjde. 😖

mikulka
26. kvě 2008

Mufy, moc věřím, že tentokrát to vyjde. Drž se! 🙂

grej
autor
26. kvě 2008

Mufy - bezva🙂 6 vajíček je dost, určitě budou všechny hodně kvalitní!!! Neboj. Je fajn, že ti je dobře. Moc ti to přeju.

michina
26. kvě 2008

Taky si myslím, že to vyjde, Mufy!! Držím palec sobě i tobě!! 😉

mufy
26. kvě 2008

Já držím pěstičky nám všem,už si to zasloužíme. 😕

grej
autor
27. kvě 2008

Ahoj holky, dnes mám dovolenou, takže tu s vámi nebudu. Takže zítra zas páááá

zanetik
27. kvě 2008

Ahojda holky, jdu vás jen pozdravit, protože za chvíli jedu s mamkou k lékaři a pak se už nebudu vracet a pojedem na zahradu snad hodit opalovačku..doufám, že všem to dobře dopadne papá

mikulka
27. kvě 2008

Ahoj holky, koukám, jsem zvědavá na Mufy, jak se vyvíjí embryjka, a taky na Michi, jak jí je...?

mikulka
27. kvě 2008

Jé, já přehlídla, že Michi jde dnes na laparo! Michi, ale co když to je normální těho? Ale to by asi bylo v děloze vidět, viď? teda, kočko, držím pěsti.

mufy
28. kvě 2008

Ahojky holky ,jdu vás jen pozdravit, za 2 hoďky mám volat,jak se embryjka vyvíjí a kdy bude transfér,v noci jsem nemohla spát a budila se a ráno to samé.Prostě jsem nervózní,jak budou reagovat na cizí spermie a aby se pěkně vyvíjela.Tak moc bych chtěla,aby došlo k transféru a podařilo se to.Já to asi nevydržím...... ☹ Pak vám samo napíšu,jak jsem dopadla.

grej
autor
28. kvě 2008

Ahoj holky,
Mikul - jé ty sis dala týdny🙂 Supr🙂

Mufy - držím palce!! Pak dej hned vědět!!

mufy
28. kvě 2008

Tak jsem to nevydržela a zavolala tam dřív, prý z těch 6ti vajíček bylo zralých 5, ta se podařila oplodnit metodou ICSI, jinak 3 jsou 4buněčná a 2 dvoubuněčná a paní Březinová říkala,že 2 se jí líbí moc,takže transfér proběhne zítra,mám přijít na osm hodin.Holky já jsem z toho tak šťastná,že sedím u počítače a brečím jak želva. Bude to konečně můj první transfér a doufám,že to bude zároveň i poslední.Holky tak mi držet všechno co máte,ať to dopadne dobře.Kdyžtak vám napíšu třeba až zítra k večeru,jak to probíhalo.Ach jo jak já byla nervózní.Mě se tak ulevilo.

Tak se tu mějte zatím pěkně,já jdu s manžílkem na nákup. 😉

mikulka
28. kvě 2008

Mufinko, hurááá, moc na tebe myslím! 🙂

zanetik
28. kvě 2008

Ahojky holky...moc nás tady koukám není...

Mufy mám s tebe mooooc velkou radost a samozřejmě držíme všechno co máme a tentokrát už to musí vyjít!!!

Zrovna si píšu ze spolužačkou ze základky, která sice otěhotněla nechtěně,ale v 5.měsíci ji zjistily že se mimču ucpala tepna do mozku, tak musela 15.5 porodit a moc krvácela, že málem umřela, to ja fakt děs...kdo má dnes bezproblému těhu ☹

divabara
28. kvě 2008

Ahojky,

Mufy, drzim pesticky, at to vyjde !!!A je tu dalsi tehulka! Uzij si nakup!
Zan, to je fakt sila, clovek aby se porad jen stresoval...
Michi, myslime s mimcem na tebe!

No, my vcera byli s manzou na 3D UZV, ja jsem tedy nechtela jit,mam z UZV husi kuzi, ale manza chtel...Pan doktor furt laskoval a nakonec jsme si dom odnesli i video, s tim, ze je tam natocene i pohlavi...tak jsem zkoumali pohlavi 😉 Manza vidi pindika, ja carecku jak u prcinky 😉 No musime se nechat prekvapit...Zacina me to pekne vrtat hlavou...

mikulka
28. kvě 2008

Báro, to je hezké. A bylo tam mimi hezky vidět, co dělalo?
V těho je pořád stres, já dnes cítím méně pohyby a už vyšiluju. Barunko, taky se ti někdy stalo, že jsi nějaký den pohyby moc necítila? Já jsem v 21 tt, i když koník už ukazuje 22.

mikulka
28. kvě 2008

Grej, a co ty, jak se cítíš?

zanetik
29. kvě 2008

Dobré ráno berušky, tak japak nějaký novinky, jsem napnutá jak struna...

grej
autor
29. kvě 2008

Ahoj holky,
Mufy - moc na tebe myslím!! Tentokrát to určitě vyjde!!!

Baruš - supr🙂 A doktora jsste se neptali co tam vidí za pohlaví??

Mikulko - cítím se dobře, jen pořád nějak tloustnu. To je bída. Už se do ničeho nevejdu, ze všeho mi leze špek☹ Jenže manža nechce abych chodila cvičit, prý není potřeba 😒 Tak ho podezírám, že nechce abych hubla, protože je velkej žárlivec 😉 😉

Jinak je mi fajn, trošku začínám cítit prsa, ale jinak nic. MS čekám v pondělí nebo v úterý, tak uvidíme. Možná začnu za chvíli měřit, abych věděla, jestli se MS chystá nebo ne.

TeĎ mi psala MUfy - už je po transferu. zaváděli jí 2 embryjka, 6 buněčné a 8 buněčné. 11.6. má přijít na krev.
Mufy - Držíme všechny palce!!!!!!!!!!!!!!!!

saze
29. kvě 2008

Grej ahoj. Prosím mě to také nevyšlo a v pondělí mám jít do gestu. Co ti tam dělali a domlouvali se s tebou hned co bude dál?

grej
autor
29. kvě 2008

Ahoj Saze, to je mi líto ☹ ☹

No doktor se mě hned zeptal, kdy chci jít na další pokus, že pokud už v sprnu, tak musím podepsat papíry než zavřou a pokud až v září, tak to stačí podepsat až otevřou. Nic neřešil, ptala jsem se na IUI, to mi dovolil, takže jsem tam byla všeho všudy 5 minut 😒

Proto jsem špinila, tak mi ani nedělal UTZ, jen test z moči (musela jsem o něj přihlásit na recepci, měla jsem moč s sebou, ale musela jsem jim to říct)...

saze
29. kvě 2008

Aha. a kdy jdeš na další pokus?