Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
10. lis 2008

No řekla,že prý do konce příštího roku bychom to dítě už mohli mít.Tak jen doufám a věřím,že nám buď ta inseminace nebo IVF po těchto 2 měsících odpočinku vyjdou.Moc doufám. 🙂

My se taky jen váleli,bylo to fakt super. 😵

Vidím,že jste toho tady moc nenapsaly.Se lajdáte...... 😀

grej
autor
10. lis 2008

No tak vidíš, to je jasný, že to IVF na začátku roku vyjde 😉
Asi se všichni váleli jako my 😉

zanetik
10. lis 2008

Ahojda berušky já a válet se 😅
V sobotu jsem uklízela a vařila poprvé játrovou omáčku, pak s ní ka našim, pak jsem se byla kouknout na Davida na hokej, pak jsem ještě vytřela a večer jsme se spolu válely u televize. V neděli jsem pekla buchtu, na oběd k našim, David byl mezi tím na tréninku na hokeji, po obědě na fotbale, já si přešila gumu na těhu kalhotech a šly jsme na hokej Česko:Finsko sedmnáctiletých a byl večer 😅
Jinak v pátek slejzák se základkou super, jsem šla domů v 1h a všichni se divily, že mi nic není, že vydržím jsem i na 3písničky na Michala Davida tancovala a kluci pořád mě hladily a šťouchaly do bříška a kroutily hlavou kam se tam ty dva nebo dvě vejdou 😅

mufy
10. lis 2008

Jo tak to já taky uklízela a vyprala 3 pračky, jen jsem se neválela.Ale uklízet bych mohla pořád.Nádobí jsem umývala za celou neděli snad 10x. 😀

Zan ty jsi teda pařmenka 😉 Ale jen si to užij,pak se budeš starat jen o děti. 🙂

michina
10. lis 2008

Ahojky!! My taky měli hezký víkend 😉 , sexík po měsíci a cosi, no super, akorát byl manža s klukama na pivu, tak hned po něm usnul a nebylo žádné tulení, ale já si poradila 😉 Pak jsme zvladli dvě návštevy, u mojí a manžovy babičky...

michina
10. lis 2008

Jo a uř jsem v práci, zatím dobrý. Aspon nemám čas přemýšlet, včera zas malá depka... vařili jsme s manžou oběd a on se rozčiloval nad takovou blbostí, co jsem někde něco blbě položila,... a pak zas taková nějaká maličkost, tak mě to rozesmutnilo, práskla jsem utěrkou, že jsem k ničemu, vařit neumím, nic neudělám pořádně, a nani děti mít nemůžu! ☹ parkrát jsem si fňukla a pak jsem se vrátila k manžovi, omluvila jsem se mu a on mě pak objímal a objímal a pusinkoval, dokud mi nebylo zas dobře.. 😎 Ještěže ho mám, jinak bych se asi místy zbláznila... 😔 Doufám, že to brzy přejde,t ydle blbé nálady a výlevy... 🤐

mufy
10. lis 2008

Michi taky jsem ráda, že mám toho svého miláčka. Aspoň nás drží nad vodou ty naše lásky.

Já už si zvykla, že budu muset čekat,ale ono to rychle uteče.Já se dám na začátku prosince do pečení a nebudu mít čas nad tím přemýšlet.

zanetik
10. lis 2008

Ahojky Michi zvykej si v těhu jsou taky takový nálady 😉 , pak už snad bude dobře...
Tak jsme byly s tchánem vypustit vodu na zahradě, jsem si dala svoji játrovou omáčku a asi si dám ještě kafíčko, nějak jde na mě spaní jak je zataženo, jinak pěkná kosa jak fučí, někde snad muselo už včera chumelit 😒

grej
autor
10. lis 2008

Tak to já se taky chystala na úklid, ale nakonec jsem zvládla jen vyžehlit. A to ještě v neděli večer, když šel manža na pivo. Kdyby nešel, tak se válím i večer 😀

Teda Zan, ty jsi fakt číslo 😉 Mě už je teda taky líp, už si i dovedu představit, že bych tančila, ale ze začátku mě bolelo břicho při každým pohybu. Nemohla jsem ani popoběhnout...

Michi - jak píše Zan, to je normálka. Já to měla taky ☹ To přejde, uvidíš... Už jste toho spolu překonali tolik...

My tu dnes máme výjimečně hezky. Svítí sluníčko🙂 Ale taky fouká vítr. Nejhůř bylo v sobotu. To lilo celý den. Ale včera už bylo taky líp. Jen je škoda, že se má ochlazovat. Ke konci týdne už má být jen 5 stupňů...

Já bych taky spala. Jak miminko. Po obědě je to vždycky krize...

zanetik
10. lis 2008

Tak u nás sice v sobotu lilo a lilo, ale bylo tepleji...
To mě taky tak do toho 14-15tt břicho bolelo, teď jsem fakt v poho a to víte že to byl jen tak decentní tanec a jeden ploužáček...
Jo Grej to znám, dám oběd a pusa se mi otvírá, tak si dávám už kafíčko a byla jsem umýt nádobí, abych se probrala...nelepší byl plech od buchty 😅 , dělala jsem piškot se smetanou, meruňkama a želé..

grej
autor
10. lis 2008

Jé - tak jsem sem hodila odpověĎ a ono to nějak zmizelo 😠
Tak ještě jednou...

Taky se těším na pečení. Našla jsem doma spoustu výborných receptů, jen musím nějaký vybrat. To je vždycky to nejhorší 😀
Dnes budu dělat čočkovou polívku, aby měl manža zítra co k večeři, protože přijedu domů bůhví kdy. Jedu po práci na masážičku krku (na to se fakt těšim) a pak máme sraz s holkama z vysoký.

mufy
10. lis 2008

Jé čočkovou bych si taky dala.Mám na ni chuť.Asi ji uvařím na středu. 😉

Já jdu za chvíli domů, tak se tu mějte pěkně, zítra zase tady. 🙂

michina
10. lis 2008

Tak to já se teda vůbec netěším na pečení a asi ani péct nebudu... 😝
V pátek jsme seděli se známýma v hospodě a oni vždycky na silvestra jezdi nekam za teplem a vubec maji zajimave dovolene, Island, Turecko na velbloudech a tak. No a letos na sivlestra jeodu na kanáry, zrovna to zajistuji a tak nas lanarili. Ze pry si tma pujcime auto a cele to tam projedem, na tyden. Tak si predstavte, že manžu nalomili a vážně přemýšlí, že bysme jeli. Ovšem nebude to levné, tak to záleží na manžovi, jestli na to budeme mít.... Behem tohohle týdne by nám měli poslat dispozice, na jak dlouho, kolik a co a jak. Tak jsem teda zvedava.. Dneska jsem si hne dnahlásila dovolenou, ale to chcem všichni, tak jsem zvedavá, jestli ji dostanu... ale kdybysme jeli na Kanárské ostrovy, tak to by byl důvod, ne? 😀
Jen skoda, že si odtamtud nemůžem přivézt mimino... 😠 😅

grej
autor
10. lis 2008

Michi - jestli mluvíš o Vánočním, tak to já taky nepeču. Vždycky dostanu něco od mamky, babičky a tchýně a my to moc nejíme, takže to pak vyhazujeme... Max zkusím něco nepečenýho, když budu mít jó velký choutky...

Jé - to by byla supr dovolená Michi🙂 To bych Vám záviděla🙂 Teploučko, moře... Naši jedou do Thajska zase. Byli loni a děsně se jim tam líbilo, takže jedou znovu. Ale už po Silvestru. Loni tam byly na Silvestra a to je moc nevzalo. My bychom nikam nemohli ani kdybychom nebyli těhu, páč ta fasáda je fakt slušnej zásah do rozpočtu...
Jen jeďte, pokud to finančně zvládnete. POtřebujete se taky odreagovat 😉

michina
10. lis 2008

No právě, ty finance.. vždyt hned na začátku roku budem potřebovat minimálně tolik, co bude stát ta dovolená... 🙄 No nevím, uvidime, jeslti si to vůbec mužem dovolit.. Zvlást, když jsem dnes videla výplatu po nemocneske.... 😝

zanetik
10. lis 2008

Ty jo Michi to by byl silvestr...jen nevím jestli by mě ty skoky teplotní nezabily...

mufy
11. lis 2008

Dobré ráno holky,

Michi pokus na tu dovolenou budete mít,tak jeďte, aspoň přijdeš na jiný myšlenky a uteče ti to rychle.Já kdybych mohla, jedu hned taky.
No snad se nám poštěstí alespoň v létě na dovolenou, i když bych byla těhu.Já bych to asi riskla,ale ještě uvidíme,jestli na to vůbec budeme mít.Je to zásah do rozpočtu.

grej
autor
11. lis 2008

Ahoj holky,
tak mi ráno prasklo přední sklo. Nějaký kamínek, či co... Ach jo. Ještě že máme skla připojištěná. Ale zas budu chvíli bez auta. By se člověk picnul...

Jinak včera jsem byla nějak unavená, usnula jsem už v půl devátý 😀

zanetik
11. lis 2008

Ahojky berušky...
Jsem na skok v 10:20 mám být u zubařky, pak k našim na oběd, pak na návštěvu a pak se asi staví kámoška cestou z práce, tak dneska se asi neukážu až večer si vás dočtu zatím papá
Grej to je nemilé...ale přední je normální to jen já umím zaparkovat u silnice, tak aby nám kamínek rozbil zadní, který se nepojišťuje 😀

mufy
11. lis 2008

Grej tak to je radost,co? Zrovna o tom ráno mluvili na nově,že je dobrý si ty skla připojistit.
Třeba to tak dlouho trvat nebude.

Jo a já šla spát už v 8.45h,abych byla vyspaná,ale stejně jsem se pořád budila a zdály se mi erotický sny.... 😀

grej
autor
11. lis 2008

Tak si představte, že není možný se dovolat do Toyoty. Máme auto od Tshusha. Tam to nebere nikdo. Tak jsme to vzdali a že zkusíme Emila Freye. Zvedl to až pátý technik. A prý to můžou udělat až za deset dní. Docela síla. Ono je to sice jen trošíček prasklý, takže by to uričtě vydrželo, ale stejně... Obávám se, že to tam bude muset zůstat přes noc. Už se nám to ve firmě stalo u tří aut a vždycky to tam bylo přes noc...

Tak erotický sny jsem měla nedávno. Ale u mě je to pochopitelný, mám téměř sexuální půst 😀

Zan - aŤ ti to dopadne dobře u zubařky. Já jdu před Vánoci...

mufy
11. lis 2008

Grej já mám taky naprasklé sklo od kamínku,ale jezdím s tím už dlouho.Pokud tam nemáte velkou díru,tak s tím můžeš jezdit až do opravy.

No sice mám erotický sny,ale to je jednou za čas.Jinak se mi většinou nic nezdá. A půst já teda zatím nemám,no horší to bude,až nastane.

sroubek
11. lis 2008

ahojky ženský, dneska v rychlosti zdravím: michi: to vyjde, držím palečky a ty stavy jsou naprosto v normálu 😉
zan: mimi bude dobrý, už ti dělali nějakou genetiku z krve a pokud vyšla ok., tak je to ok 🙂 a válíš, já jsem byla tancovat salsu asi v 15tt a docela mi to dalo zabrat 🙂
baro. brokolice nadyma, ale to zelezo je potreba...my kvuli tomu musime brat kapičky, jinak nejvíc je ho v melase..rada od doktorky
mikulka: teda ta mastitida je mazec...hlavně že jste to zvládli...já jsem malého dávala do takové té sedačky aby mohl koukat 🙂 ale on je fakt ještě malinký
no a holky, já plně kojím a už jsem měla 3. menstruaci, cyklus 27 dní..to je mazec..jsem zvědavá jak to bude dál
grej: erotický sny jsem měla taky a myslím, že to bylo tím půůstem
😀
mufy: holčička..určitě..je tu přechlapečkováno a mimochodem jsi na řadě s michi a artep 😉
zan. jinak david nemusí ještě autíčka uklízet..vzhledem k tvé nátuře a mototrce, věřím, že to obě holky bude zajímat možná mnohem víc než panenky 😀

grej
autor
11. lis 2008

To já vím, Mufy, že s tím můžu jezdit... Ale když je to na pojišťovnu, tak bych to chtěla mít co nejdřív 😉

Já si taky myslela, jak bude ten půst tragickej, ale nějak jsem na to v začátku těhu ani neměla chuť...

Ahoj Šroubku - teda ty jsi zlvádla dočíst takovou dálku a na všechno reagovat 😉 Klobouk dolů!
Jak se vám daří?

artep26
11. lis 2008

Ahoj holky 🙂 🙂
sice už je 2. den po víkendu, ale byl celkem fajn
měli jsme zabijačku, takže dřina a zase dřina, ale alespoň změna
celou dobu jsem se klepala, jestli na mě přijde kontrola, no a snad nic, nic ve schránce nebylo tak tu snad nikdo nebyl
Grej my mále naťuklé sklo už asi 5 měsiců 😅

grej
autor
11. lis 2008

Ahoj Artep - sakryš - o víkendu snad nechoděj, ne? Kor na takovouhle diagnozu.. TO by byli dobrý šmejdi...

Víš co, já za to dám max nějakou spoluúčast, takže proč si to nenechat vyměnit co nejdřív 😉 Už to mám domluvený, maj čas až příští týden, takže ze čtvrtka na pátek mi to prý vymění.

artep26
11. lis 2008

No to jsem předpokládala, takže jsem to riskla.
Myslíš že to berou podle diagnózy??
Tak to jo, to jo 😀 😀 😀
nás čeká generálka celého auta, takže manža už vyšiluje teď, že ho zase oškubou 😀 😀 😀

grej
autor
11. lis 2008

No jo, autoservisy teď vydělávaj jak blázni. Když vidím, co zaplatím za servis, tak je mi špatně. Ještě že mám služební auto 😀 Navíc manžel je automechanik, tak vždycky vyvádí, když vidí, jak nás v tom autorizovaným servisu dřou z kůže. Většinou si účtují tak jednou tolik. Hrůza. nejlepší je najít si nějakýho šikovnýho soukromníka /třeba mýho manžu😀/

Ti nevím, ale myslím, že jsem někde četla, že na těhotný nechoděj. Tak myslím, že u tvojí diagnozy ( i když teda nevím, co tam máš přesně napsaný) to bude podobný...

mufy
11. lis 2008

Taky si myslím,že na těhotný nechodí.

Jinak já teď za auto dávala skoro 1000,- jen za přezutí pneumatik.No málem mě šlehlo. 😠

Sroubku nazdááááár.Teda to je k zbláznění s tou MS.Tak bacha na to,aby jsi ještě nepřivedla na svět brášku nebo sestřičku tak brzy.

Artep a jak pokračuješ? Kdy jdeš na UTZ před KETem?

grej
autor
11. lis 2008

Fíha Mufy, tak to máte dražší než u nás v Praze... Já u nás ve Kbelích platila za jedno kolo stovku, takže 400,- + nějaký drobný za nějaký olůvka kterýma to dovažujou, ale to bylo v rámci korun...
Jinak kluci když mění firemní, tak vozí účty tak za 700,-...

Četla jsem ve vedlejší diskuzi, že by Artep měla jít na další KET 14.11.,t akže bude držet palce 😉