Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
17. lis 2008

Ahojky, tak nás na zítra zas posunu kousek dopředu 😉
Tak Artep držíme pěstičky všechny ať to jsou ty pravý když jsou poslední 😉
Mikul a jak se daří?
Tak já celý víkend peru...musela jsem vyprat k normálnímu prádlu 4 velký tašky věciček co jsem dostala od kamarádky, protože byly na půdě...a jak jsou malinký, tak se jich vejde hafo do pračky...tak mě to donutilo vyklidit skříňku s tričkama a zítra tam narovnám první věci jen co si je označím, pak od další kámošky 2 tašky, ale ty jsou vypraný a vyndaný od ní ze skříně a nakonec moje co už mám,ale ty jsou i větší, tak taky srovnat podle velikostí..
Tak zítra se na vás těším, budu dopolko vařit, jen nevím zatím co 😒

mufy
18. lis 2008

Ahojky holky,

Jak vidím, Zan se zase činila a prala. Ty si chvíli neodpočineš. 😉

Holky, já jsem normálně dostala MS. Poprvé jsem ji dostala 2.11. a dneska je 18.11 a já ji mám zase. V noci mě vzbudili hrozné bolesti břicha a ráno to bylo.A nevím z čeho.Jsem z toho taková rozhozená.Tak si říkám,jestli náhodou nepraskly ty cysty a já nedostala proto tak brzy MS. NO zítra asi zajdu na UTZ, když tam bude můj doktor,aby mě prohlídnul a jestli tam ty cysty ještě jsou nebo ne.

Artep tak si ty dva bobánky hlídej a určitě se to povede.Takže oni rozmrazili všechna embryjka,aby vůbec bylo něco k přenosu? No asi ano,že?

Mikul ahojky, jak se máš? Co malej? Roste jak z vody?

artep26
18. lis 2008

Ahojda holky,
ahoj Mufy. Jo jo pochopila jsi to dobře. Jen mě mrzí že mi to řekli až hodinu po transferu kdy tam už nikdo nebyl, jen laborant. Protože jinak bych si rovnou poprosila o formulář na žádost dalšího IVF. Pokud se to nepovede, tak hezky pošupajdím do práce 🙄 a další IVF bude až po Vánocích. ☹ No ale alespoň bych si odfrkla od všech těch léků, no ale do práce se mi teda vůbec nechce.
No předbíhám ... třeba nebude třeba 😀 😀
Mufy tak to je asi opravdu tou cystou 🙂 což by bylo super, švagrovka je dneska týden po laparce a 1 cystu jí museli vyoperovat. Měla 47 mm a už jí to i bolelo, že nemohla skoro nic dělat.
Zan ty jsi teda pracant. Holka trošku se šetři.
Mikul ahojda 😉

artep26
18. lis 2008

Grej mám pro tebe novinku ohledně našich pracantů 😀
V sobotu nedorazili 🙄 , v neděli samozřejmě taky ne 😒 a včera taky ne 🙄 .
A to prý neznají soboty, neděle, svátky ... 🙄 🙄 🙄
Manža už s nima dnes bude mít hovory H. Pokud se nevzchopí, tak letěj 😠 😠 😠 Fakt tyhle řemeslníky nechápu 😒
Jo a dneska tu taky ještě nejosu a to vždycky jezdí před 8. 🙄 🙄
A jak vy?? Co ta vaše "špatná fasáda"?? 😀

grej
autor
18. lis 2008

AHoj holky,
díky Michi za vysvětlení Kešek🙂 To jsem v životě neslyšela... A kdo tam ty krabičky dává???

Artep - důležitý je, že vám zbyly dva bojovníci. Budou to siláci 😉

Mufy - to by bylo super, kdyby to byly ty cysty. Pak dej hned vědět!!

Artep - no, my už to máme hotový. Ale s manžou jsme se v sobotu rafli, protože jsem tu fasádu viděla poprvé v sobotu ráno za světla. Jinak jezdím domů z práce už za tmy. No a je tam hrozně vidět jeden přechod, nevím, jestli jsem vám to tady psala. Prostě tu naší největší nejviditelnější stěnu neudělali naráz, ale dodělávali to až druhý den. Navíc ten druhej kousek jinak "točili", takže je to prostě příšerně vidět.

V neděli, když si ten majitel přijel pro peníze, tak jsme mu ukazovali ten přechod a ještě poničenou fasádu na jednom okně (asi to vzniklo když rozebírali lešení). Tak se majitel dušoval, že to druhý den přijedou spravit, že jsou domluvený s manžou, že tam přijdou i uklidit. Udělali tam příšernej bordel. Myslíte, že někdo přišel? Včera si ráno přijela jedna část pro nářadí a pak v poledne dorazil jeden dělník a uklidil trošíček bordelu před barákem (kde to je nejvíc vidět). Ale tu hrůzu, co udělali na zahradě, tam nechali. Třeba takovou nádobu na míchání fasády. Nechali tam tak třetinu plnou, která tam samozřejmě ztvrdla. Jsou to KRETÉÉÉNI!!!!!
Neměli jsme jim to celý platit, třeba by to ještě dodělali. Jenže myslím, že už se jich chtěl manža zbavit a nechá to opravit někomu jinýmu.
Navíc když si počítali co za to chtěj, tak nás chtěli obrat asi tak o 20 tisíc. Slušný, co?

Artep - držím vám teda palce ať to s nima manža skoulí a ať už máte ty nervy taky za sebou!!!!!

artep26
18. lis 2008

Tchán je zedník a dělá fasády, tak vím jak kolikrát nadává když vidí někde odfláknutou fasádu a kocoury na ní. Tak se ti ani nedivím že zuříš.
Dělníci naběhli v půl 9, manža včera měl silácký řeči jak je spucuje. Tak jsem se ho teď ptala jak jim to teda nand. No co myslíš. Ptal se kde byli, no prý dělali na střeše u majitele firmy (toho známého 🙄 ). no tak jsem se ptala jak jim pohrozil. No nepohrozil nijak, jen se nasr... že si to mám jí vyřídit já, když jsem tak chytrá. Já na to peču, já je sem nechtěl, slyšela jsem jak dělají a nedělají, tak ať si to vyžere manža 😀 Patří mu to, ať se s nima dohaduje on. Nevím jestli jsem ti to psala, ale zničili nám izolaci co máme položenou na podlahách nahoře, co stále asi 25 000 Kč. Tak na ně manža vyběhl že to zničili - no prý oni za to nemůžou, že jsem si to měli dát stranou. Jsou normální?? Copak my dělali někdy střechu a věděli jsme dopředu že to zničí?? Jsou to fakt paka. No ale prý jim nezaplatíme "vícepráce" které si určitě budou účtovat. Prostě katastrofa 😠

grej
autor
18. lis 2008

Tak koukám, že máme nejen stejný dělníky, ale i stejný chlapy 😀
Ten můj taky pořád vyhrožuje, ale skutek utek 😉 Třeba v sobotu ještě vyhrožoval, že mu to nebude platit hned, že jim taky trvalo o měsíc dýl než to udělali. No a v neděli už mi volal, jestli jsou doma prachy, že prý si ten majitel přijede 😉
Jak jsme se v tu sobotu hádali, tak to taky bylo: tak si to s nima vyřiĎ sama, když jsi tak chytrá /asi nějaká univerzální chlapská odpověď😀/, celou dobu nic neříkáš a když je to hotový, tak se ti to najednou nelíbí (těžko se mi to nebude líbít, když to nebude hotový, že...), to sis nemohla vzpomenout dřív?? Asi těžko, když jezdí z práce za tmy že jo... Navíc nám ten kámoš, co nám prodával fasádu, říkal, že to taky pár dní schne a pak to vypadá úplně jinak než když je to mokrý. Tak jsem myslela, že to manža za sucha ještě neviděl, že jo, protože toj e fakt zprzněný a nenapadlo mě, že to takhle bude chtít přebrat...

Jen jim všechno strhněte. My jim strhli taky držák na hadici co nám zničili. manža ještě tomu šéfovi opravovalo auto, tak si taky pěkně přirazil, když už jsou to takoví šmejdi...

KDepak jsou všechny holky?? Mufy je asi na tom UTZ, co?

mufy
18. lis 2008

Grej nene já jdu na ten UTZ až zítra.Raději, až tam bude můj doktor.Ale břicho bolí pořádně a začíná se to pořádně rozjíždět,tak jsem snad ani před těma 14 dny nekrvácela.No uvidíme, co my řeknou.Taky bych byla nejraději, kdyby to byly cysty.Ale když vždycky čtu, že jim MS spíš nepřišla a že na ni čekají,tak jsem z toho jelen....

Teda vy máte holky ale problémy.Jak říkám,ještě že nemám barák a s tím starosti, i když ta okna mi dělají příšernés tarosti.Jak teď začlo mrznout, už se to rosí čím dál tím víc. 😠 A nikomu si nemůžu jít stěžovat. 😠

grej
autor
18. lis 2008

Mufy - tak na tebe budu zítra moc myslet... POkud to jsou fakt cysty, tak jen ať to teče, a´t se pořádně vyčistíš...

Nám se ty okna taky hrozně mlží Mufy. Fakt to je tím, že v té ložnici spíme. Když tam celý den větrám, tak to pěkně vyschne. Ale poránu je to krize. My se navíc na noc zavíráme kvůli psici, protože jinak by to tam bylo samej chlup, tak je to ještě horší. U nás je to ještě znásobený tím, že je ta část baráku buĎ blbě odizolovaná nebo právě odizolovaná až moc. Začíná plesnivět jeden roh a pak ještě kousek na stropě. Stříkala jsem to tím savem na plísně, ale zatím to nepomohlo :( Vůbec nevím co s tím, když tam za chvíli možná bude spát s náma i mimi ☹

artep26
18. lis 2008

Tak mUfy ať ti to dobře dopadne a cysta je v trapu.
Jo Grej asi máme stejné i ty chlapy 😀 😀 😀
No ale proč bych měla být pořád ta špatná já?? Navíc barák je manži (já ho jen splácím 😀 😀 ) tak ať se stará. Dokud nám neteče na hlavu a nechtějí po mně peníze, tak nehnu brvou 😀

grej
autor
18. lis 2008

Artep - máme toho společnýho víc než jsem si myslela 😉 U nás je taky barák psanej na manžu, já jen velkou měrou investuju do oprav :D 😀

zanetik
18. lis 2008

Ahojky, už jsem tu taky, David ráno zapsal do práce a já od 6h do půl 8 nespala a pak jsem usla do 9h..
No ono je problém pořád někde...nám se teda taky hrozně rosej okna dole, ale hlavně nám plesnivý v ložnici zeď za hlavou za postelí, tak to stříkáme savem, ale problém je, že jak jsem včera vyklízela věci z té malé skříňky, která je taky na tý zdi,tak dole jsem měla sukně, plesový šaty a kraťasy a normálně ta jedna kupička asi chytala plíseň a ty věci hrozně smrděly, tak jsem pěkně nasr..., protože tam chcem udělat místo malé velkou skříň a že tam budou věci dětí,ale to teda nevím co s tou plísní...na schůzi se budu hádat a nadávat, že ty boční zdi se prostě zateplej, že nebudu tady žít s miminama v plísni a jestli nějakej důchodce cekne, tak ho schodím asi ze schodů, jsem na ně teď pěkně vysazená...co mě je po tom že oni tady už dlouho nebudou, že je to nezajímá...jak nebudou, zas tak starý nejsou, můžou tady být ještě 20let!!! Pak vtipná sousedka co pořád po Davidovi škemrala dlažbu, tak nám řekla, že jsme se sem neměly stěhovat...no kdybych to tušila, tak radši bydlím dál u rodičů...

artep26
18. lis 2008

😀 😀 😀
Nevím jak to ti chlapi dělají 😀 Nebo že bychom byly takové trumpety my??
Manža barák podědil než jsme se vzali a poznali. No já bych ráda část měla napsanou na sebe, kompletně vše se tu předělávalo. Vlastně zbyly jen obvodové zdi, voda, elektrika odpady ... se dělaly nově.
No nechce se mu do toho, ale až bude mimčo, tak chceme zajít k právníkovi a nějak se poradit a upravit nároky na barák. Aničku mám z 1. manželství,t ak to bude komplikovanější, ale snad to nějak dopadne. 😉

zanetik
18. lis 2008

MUfy já tenkrát taky dost krvácela a hlavně vyjímečně jsem to dostala v termínu, tak si myslím že to budou cysty a bude to v pořádku 😉

artep26
18. lis 2008

Holky nám se taky rosí okna. A to je manža dělal sám a jsem si jistá, že je neodflákl.
Chce to hodně větrat a topit. A navíc my máme špaletu asi tak 40 cm a topení pod okny nemáme. Takže to je ten důvod, proč se rosí. Každé ráno to utíráme, aby nám okna nesplesnivěla. 😠

grej
autor
18. lis 2008

Artep - tak já vůbec nevím, jestli se na mě někdy část přepíše. Netuším. Zatím je manža spoluvlastník s tchánem a zvažujeme přepis jen na manžu, protože jsme do toho fakt vrazili moře peněz. Tak kdyby něco, tak aby pak část nezdědila i ségra. Ta má totiž zase půlku zahrady. Tak jsou si kvit. Ale jestli do toho zahrnou i mě - pochybuju 😒

Zan - tak to my zatepleno máme. Nechápu, proč to plesniví. Když se v tom pokoji vůbec netopilo, tak jsem to chápala, ale teď? Topíme tam přes den... Navíc to začalo až teĎ jak se ochladilo, přes léto vůbec nic... Taky nevíme co s tím...

artep26
18. lis 2008

No unás je to tak, že si jeho rodina zakládá na tom, aby to zůstalo jen v jejich rodině.
No ale nebýt mě (mých financí) tak to je dodnes ruina. Je to bývalá usedlost, máme č.p.1.
Takže obří pozemek, stodoly ... no práce až do důchodu.

grej
autor
18. lis 2008

Mno, tak to nevím, jestli si na tom jejich rodina zakládám, ale spíš si myslím, že to je taková ta klasika. Co kdybycshom se rozvedli?? Tak bych měla nárok na část baráku a to by se asi manžovi nelíbilo. Nevím... Neřeším to. Naštěstí bych měla kam jít, kdyby náhodou, tak se nemusím bát...
Jinak asi taky by to beze "mně" nevypadalo tak jak to vypadá... Na rekonstrukci nám částečně půjčili naši, dost věcí nám koupili, já taky do toho vrazím dost peněz... ALe zatím je to tak, že jako fakt dáváme společnou měrou.
Proboha - doufám, že se nám rozvod vyhne. Fakt bych to nechtěla nikdy řešit 🙄 🙄

artep26
18. lis 2008

U nás je to tak, že nám naši nepomáhají ani neinvestují. Kupují jen to, co bych si mohla odnést 😀
Nelíbí se jim, že platím úvěr a hypotéku a nic tu mého není.
Manža si investuje do firmy, já do baráku. A obojí je jeho 😀 😀

grej
autor
18. lis 2008

Když nad tím přemýšlím - taky nám naši koupili jen to co se dá odnést 😀 Pomohli nám dost i "pracovně". Táta nám udělal komplet elektriku a tak...
Ono popravdě nejde pořád žít s myšlenkou, co kdyby to nevyšlo... To by bylo slušně na palici... Prostě musíme doufat, že nám to klapne a že kdyby náhodou ne, tak že ti naši manžové nebudou takový šmejdi, že by nás chtěli oškubat 😀

artep26
18. lis 2008

Jásný, já tak taky přmýšlím, jinak by to ani nešlo. To bych mi z toho pěkně hráblo. 🙂

zanetik
18. lis 2008

Tak u nás je to jasný, každej máme svůj byt, který si platíme každej sám, do bytu v kterým bydlíme, kterej je Davidův jsem koupila jen věci , který si můžu odnést, nepočítám práci, co tu taťka udělal. No vize do budoucna, že to všechno prodáme včetně moji zahrady a postavíme barák, ten už ale bude náš společnej a pak holt by jsme šly asi na půl nebo spíš větší podíl by byl Davida, ale to dál taky zatím neřešíme, byty máme ještě na 6let, teď jsou důležitý prckové, nějak ten byt 2+1 přizpůsobit a hlavně s moji mateřskou a Davida ubohou výplatou 13tis. nějak vyžít, protože mu z výplaty moc nezbývá, tak bude muset bouchat přesčasy nebo melouchy, protože dvojčata asi budou zápřah...
No nic jdu vařit, ale vůbec nevím co ☹

grej
autor
18. lis 2008

Zan - taky to máte veselý... Třináct tisíc výplata? Tak to my jen 10,5 tisíce splácíme na půjčky na barák 😕

Já o víkendu dělala ty játra na cibulce a halušky. Naši měli ovocné knedlíky, lasagne a segedýn. A tchánovci měli chlupatý knedlíky s uzeným a zelím a kyselo.
Pro inspiraci 😉 Jo a já si pro sebe dělala těstoviny se sýrovou omáčkou a šunkou.

mufy
18. lis 2008

Holky díky, snad to zítra dopadne dobře a budu bez cyst.

Já si vás musím dočíst později, mám plno práce a musím odjet.Po obědě se zase přihlásím.

zanetik
18. lis 2008

No není to zrovna na vyskakování si...teď když jsem měla svoji výplatu, tak v poho, ale nevím jak to bude s dvojčata...ale zvládnem to...
Tak nakonec jsme se s mamkou domluvily, že má od neděle čínu, tak si ji dáme se špagetama a já udělám zítra bramborový guláš, mají ho ode mě hrozně rádi 😀 . V sobotu jsme měly halušky se zelím a uzeným.
Nejhorší je to pořád vymýšlet...až budu doma s prckama tak mě asi trefí z toho 😀
No nic jedu s kámoškou vedle do města na gyndu a do města kouknout,ale jsou tam 2 stupně, tak nic moc 😒
Tak večer nebo zítra papá

mufy
18. lis 2008

Tak vy jste tu měly dobrý téma- rozvod. No já teda taky doufám,že k tomu nikdy nedojde a nebudeme si půlit majetek.A snad ani vy nebudete muset, snad se nám to vyhne obloukem. 😀 😀

Tak to já dělala ptáčky a štrůdl. Akorát musím vymyslet něco, co je rychlý a dobrý ,neboť mám v neděli narozky a musím něco udělat do práce,ale jelikož na to nemám vůbec čas, tak to musí být opravdu rychlé.Nevíte o něčem dobrém a hlavně sladkém?????

artep26
18. lis 2008

Tak o mě se teď vzorně starají 😀 😀 😀
Na pátek den KETu jsem koupila pizzy, v sobotu udělala jedna ségra (mladší) kotlety na šlehajdě a frankfurtskou polévku a na neděli druhá ségra (starší) guláš a upekla perník. V pondělí přijuchala pro změnu zase ségra (starší) a udělala bifteky z panenky a knedlíčkovou polévku, upekla sekanou na úterý a středu a buchétku.
To se mi pak ani nebude chtít vařit.
Taky mi nějak dochází fantazie, ale zatím se to docela dá, teď je to dobrý, máme plný mrazák masa. Přistihla jsem starší ségru, jak zbožně kouká na náš masem narvaný mrazák a musela jsem se smát 😀 😀 😀 Ona teda taky 🙂

grej
autor
18. lis 2008

Já dělám výbornou tvarohovou bábovku Mufy. Nebo jsem teĎ o víkendu zkoušela šalamounské řezy. Někde se tomu říká i Vodouch. Je to rychlovka. Smíchaný je to hned a peče se to jen 25 minut...

artep26
19. lis 2008

Dobré ránko holky,
tak jak je při středě?? Půlí se týden tak to je tu brzičko víkend 😀 😀 😀
Holky kdybyste viděly jaká puberta se mi vyrazila na ksichtíku. To je děs.
Jdu pro pečivo a musím si vzít make-up abych to trošku zatřela. No fakt ty hormony to je děs. 😅
Normálně chodím i bez make-upu ale tohle fakt nejde 😀 jsem jak pubescent 😀 😀 😀

grej
autor
19. lis 2008

Ahoj holky🙂 Mufy - držím palce na UTZ!!!

Při středě dobrý Artep, díky za optání🙂 Zrovna tu vymýšlím, jak to udělám s tím autem. Musím ho odvézt na výměnu toho skla. Jenže zrovna táta, který by mě tam mohl hodit a pak mě zase odvézt domů a pak zas do práce a pak zas pro auto, jede na celý den mimo Prahu. Tak budu muset ukecat bráchu, aŤ mi půjčí svoje auto. To zas bude keců 😀 😀

Včera jsme sexovali holky a bylo to mocc dobrý🙂 Nějak jsem fakt citlivější v tom těhu a víc si to užívám 😉 Akorát jsem si pak uvědomila, že při tom dost zatínám břicho, tak nevim, jestli to není špatně. Ale nic mě pak nebolelo, tak snad pohoda...