Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
24. lis 2008

Luci tak na ten výraz při zamyšlení a následné smrdění se nedá zapomenout 😀 😀 😀
Ještě dnes si ten zadumaný výraz Aničky pamatuji.

elucinka
24. lis 2008

artep - přesně!!!! On vždycky přemýšlí tak usilovně, že je úplně mimo 😀 😀 😀

artep26
24. lis 2008

😀 😀 😀 😀
jak je ticho, tak buďto někde něco rabují, nebo se soustředí na bobek 😀 😀 😀

mufy
24. lis 2008

Eluci ahojky. 😉
Tak ses na nás přišla podívat?

Ještě,že my máme výtah.Bydlíme až nahoře a kdybych se měla se vším tahnout, tak bych vypustila duši. 😀

Právě jsem byla v Globusu a koupila jsem si tam pomazánku, už jsem měla taky hlad.

m.c.
24. lis 2008

Holky, ráda k vám občas nakukuju, obzvlášť když čtu tak pozitivní zprávy. Musím potichu pogratulovat artep k //, tak držím pěsti ať je všechno OK!!

Luci, my bydlíme taky ve 4.patře, naštěstí s výtahem, ale malá miluje schody, takže minimálně 1x denně musíme udělat vycházku nahoru a dolů, samozřejmě bez nákupu 😉 . Tyjo, Adámek má 12 kg, to si fakt užiješ, malá má 9,5 a docela se pronese🙂. Tys rodila myslím po termínu, co? Mám pocit že máme mimča skoro stejně starý, malá je 25.9.

artep26
24. lis 2008

Koukám dneska je tu mrtvo.
Tak se taky loučím, půjdu udělat pomazánku z krabích tyčinek, tu manža moc rád.
m.c. ahojda, to ta patra ... to je fakt děs. 😒

sroubek
24. lis 2008

artep: gratulace...holky to je už jasný...tady to všem vyjde 🙂

elly
24. lis 2008

Jeee nahodou smiruju..koukam, ze nesmiruju sama 😀

Artep..velke gratulace 😵 ......super zpravicka 😵

artep26
24. lis 2008

Ahou Šroubas, ahoj Elly 😀 😀 😀
je dobře že nás šmírujete a dáte os obě vědět 😉

grej
autor
25. lis 2008

Ahoj holky🙂
Já tu toho měla pak včera nějak dost...
Dnes jsem jak praštěná. Spala bych jak miminko. A to jsem včera usnula asi v sedm u televize 😀

Ahoj Elu, ahoj elly 🙂

artep26
25. lis 2008

Ahoj Grej,
já dnes koukala do stropu už od 6 a to jsem usnula v 1 😲
Ale je fakt, že jsem si včera odpolko na 3 hoďky zdřímla. 🙂

elly
25. lis 2008

Ahoj Grej..no ja jsem v tehu taky byla hotova...chodila spat se slepicema 😀 😀
Jak se jinak citis?

Artep co na to manza? 😵

grej
autor
25. lis 2008

Elly - já to mám jak kdy. Už se to zlepšilo. Největší krizi ohledně spaní jsem měla tak v 8 - 10tt. To bych spala furt, usínala jsem v sedm u telky. Ale teď už je to lepší, vydržím i do jedenácti, akorát jsem totálně KO 😉

Je mi fajn, až nějak podezřele moc🙂 Někdy cítím slabost, jakoby nízký tlak, ale to je tak všechno. PRsa ani břicho už mě nebolí. Tak se jen modlím, aby bylo všechno OK. Ve čtvrtek jdem konečně na velký UTZ...

artep26
25. lis 2008

Elly čusík 🙂
no on to nedává tak na sobě znát 😕
musela jsem se ho zeptat co na to říká 😀
no a odpověděl, že to tak nevypadá ale že je moc rád 🙂 a pak hned že si necháme říct, co to bude.
A další věta ... kdy prodám kočár pro 1 dítko co mám doma a koupíme kočár pro dvojčata 😀 😀 😀
jsem se fakt smála 😀 😀 😀

grej
autor
25. lis 2008

Artep - víš jak to bylo u nás, že jo... U nás se to stále ignorovalo, páč se nevěřilo, že to fakt klaplo 😉

Koukám, že ten tvůj chce taky dvojčata, co? 😉 😀 Jak ten můj 😀 Akorát ty na to máš větší šanci než já. Měla jsi čárku hodně brzy viditelnou 😉
Tak to my jsme se vůbec nemuseli bavit o tom, že si to necháme říct. To je jistojistá věc, páč jsme oba děěěsně zvědaví 😀

artep26
25. lis 2008

No mně to taky připadá že radost moc není.
Já to v sobě dusím a raději taky ještě vyčkávám jak to dopadne ve čtvrtek a pak hlavní bude srdíčko .
Já bych to nejradši vykřičela do světa ale vím že nesmím, že se může cokoliv po... ☹
Jé Grej a myslíš že už to bude ve čtvrtek vidět??

elly
25. lis 2008

Grej..tak to je uzasny..... 😵 ve ctvrtek na tebe budu myslet...ja vedela v 16tt co to bude 😀 ..ale to nebylo na 100%..ale podle toho prej jak se mrskal..rikala urcite kluk...a mamka byla tehda se mnou...a rikala..a je to v sudu..budeme mit Manicku s cudlikem 😀 😀

Artep neboj..vse bude o.k.....to je preci tvoje vymodleny ditko..po tech pokusech...

grej
autor
25. lis 2008

Artep - to asi ne... Asi je na pimpase nebo ... teĎ nevím jak tomu hezky říct 😉 ... dost brzo🙂 Ale potěšilo by to, mohli bychom to říct rodičům jako dárek k Vánocům 😉

Já doufám, že se bude mimi aspoň mrskat. PRotože když jsme tam byli minule, tak se ani nepohnulo. A přitom všichni říkaj, jak se ty jejich děti hejbou...

elly
25. lis 2008

Jo Grej...to je jeste brzy na to videt co to je....ale pod stromecek uz to budes vedet na tuty 😉 ...budes si davat i 3D pozdeji? Ja byla..je to prima.. 😵

elly
25. lis 2008

Grej videla bys to na holcicku ci chlapecka?

A ty Artep? Asi ted chlapecka, co? 😉

grej
autor
25. lis 2008

Elly - no tak to by bylo super, kdybych to do Vánoc věděla 😉 Ti nevím, o tom 3D. Možná jo, když už na to tak dlouho čekáme 😉 Musím se informovat.
Mě to je nějak úplně jedno, jestli to bude kluk nebo holka. Dřív jsem chtěla spíš kluka. Teď zas manža a táta chtějí spíš holku. ALe mě je to fakt buřt. Až se divim 😀 Ale třeba radši holku, aby byli ti moji chlapi spokojení 😉

Podle "příznaků" bych to ale tipla na kluka. I když ono je to stejně asi blbost. Je mi dobře a nemám beĎary - jasnej kluk. Ale zase jsem děsně na sladký - jasná holka 😀

elly
25. lis 2008

Grej..mas pravdu..hlavne at je to zdravi..ze? 😉

grej
autor
25. lis 2008

Jasně - hlavně to zdraví!!!

elly
25. lis 2008

Podle tech fotek v albu..budete mit kraaasne deticky 😵 😵

grej
autor
25. lis 2008

No, Elly, mě se ty děti v albu zrovna vůbec nelíbí 😀 😀 Počítat je zblblej a z manželových šedivých vlasů udělal blon'datý, takže nám "vypadly" nazrzlý děti 😀 Navíc jsem zjistila, že "naše děti" jsou dost podobný dětem několika holek tady, takže ten program asi nic moc.
Prý tam někdo zkoušel dát foto kočky a vyšlo taky dítě 😀

artep26
25. lis 2008

grej 😀 😀 😀 s tou kočkou to bylo dobrý 😀
Elly nám je to jedno. Manža by radší asi kluka, ale je mu taky prý jendo.
Alespoň to říká. 😉 ale kdo ví.
Po tolika letech snažení a ještě by si vybíral 😀 😀
Tak mám umytou koupelku a poklizeno, jdu ještě vysát.
Můžu vám ale říct, to mytí skel ve sprcháči mi dalo. Pěkně mě bolí pupek.
Příště myje manža a basta.
Z ahoďku přijede přepadovka - mamka. Tak to bude loudění jestli už jsem si dělala test.
No ale neřeknu ani slovo, ségry by mě zakously, že jsem jim to neřekla 😀 😀 😀

grej
autor
25. lis 2008

Opatrně Artep!! nepřeháněj to s tou prací! Kor takhle v začátku!!
Já bych měla taky ošplíchnout okna, po té fasádě. Ale vůbec se mi do toho nechce..

Co vaše střecha Artep?

mufy
25. lis 2008

Ahojky holky, já tu dneska moc nepobudu, máme návštěvu ze zahraničí, tak chystám a chystám co je potřeba. Uf.

Artep moc to nepřeháněj, musíš se šetřit. 😉

artep26
25. lis 2008

Grej ani mi nemluv ...
no byli tu včera a dnes taky přijeli 😀 zázrak 😀 😀 😀
včera se mě Petr ptal, že jsem z toho nějaká špatná. Tak jsem se ptala jestli z počasí (dělala jsem blbou)-
Říkal že ne, že ze střechy. Tak jsem mu řekla, že co mám dělat, že jsem myslela že už to bude dávno hotové.
Že se prý nemám bát, že to udělají. No tak jsem mu řekla že mi zatím neteče do postele, až budou mokrý stropy, tak mu dá vědět a přinesu mu účtenky. Tak koukal, pak se křečovitě zasmál a otočil se. Víc se se mnou nebavil 😀 😀 😀
No mají skoro zafoliovanou obytnou část domu, verandu ještě nezačali (až na kotvy na trámy) a o latích a taškách ani nemluvím. Ale je mi to už jedno, nebudu se stresovat 😒
Okna mám jak čuně. Grej ne aby tě napadlo ta okna mýt 😕 😕 😕 Buď někoho popros, nebo to nech být. Já letos na okna peču, až přijede ségra a bude střecha tak jí poprosím ať to trošku přešolichá, ale já je mýt rozhodně nebudu. Vidím co se mnou dělá spchový kout, fakt mě to břicho bolí.
No uvidím, znám se ... zase to nervově nevydržím a až uvidím ty zasvinčený okna, tak to nevydžím jak se znám 😀 😀 😀
Jak říká manža: jsem nezmar 😀 😀 😀

zanetik
25. lis 2008

Ahojky, tak to mi řekněte co budu mít já, když mi špatně není, pleť jako miminko, sladký skoro nejím...
Grej za to jak jsme dlouho čekaly, tak budeme mít snad bezproblémový těhu 😉
Na tom prvním UZ mi už říkal, že to dole je holčička a nahoře možná kluk, tak něco už by mohlo být vidět a do vánoc třeba stihneš ještě jednu kontrolu, tam mi řekl, že to vypadá spíš obě holčičky a tak se asi rozhodne teď ve čtvrtek, moc se těším, hlavně aby tam nebyly ty cysty nebo řekly, že to nic neznamená...pak se taky těším jak jsou velký a kolik vážej, jestli jsme v normě nebo budeme drobečkové...taky ten další týden jdu ke svému dr. tak se ho zkusím zeptat jak u mě vidí porod...