Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
7. pro 2008

Ahojky holky,

mám smutnou zprávu, sestřenka o všechny tři včera přišla.Potrácela celou noc.Prý je na tom dost špatně.Já se jí ani nedivím,čekali na to tak dlouho a když je nosí pod srdcem 5 měsíců a pak tohle.Prý měla slabou dělohu a neměla šanci všechny tři udržet. ☹ Jsem z toho špatná.....

Zítra tu nebudu, musím jít na školení, tak si vás dočtu v úterý.Mějte se krásně.

zanetik
8. pro 2008

Dobré ráno berušky kdepak jsme?
Mufy to je hrozný, taková nespravedlnost když už je nosila tak dlouho, je mi z toho úplně do breku, jsem od včera nějaká přešlá, včera jsem si i pěkně pobrečela a takový zprávy mě dostávaj, tak moje Ačko se už nudí a kope mě, že jsem si dovolila už půl hodiny je nehoupat, za to Bečko je kliďánek, někdy mám o ni až strach.
Jinak v sobotu jedeme na 3D UZ, tak se už těším a DVD chci dát našim pod stromeček,samo že David i svým rodičům, ale jsem dost proti, skoro vůbec se o mě nazajímaj, ani se nezeptaly, jak jsme dopadly s těma cystama, kdybych o jednu přišla, tak ani nevědí, jediný co je zajímá je aby postavily do dubna chatu, teda aby David postavil...

grej
autor
8. pro 2008

Ahoj holky,
¨dnes nejsem v práci. Přišli mi umýt okna. Původně měla být doma tchýně, že je bude hlídat, ale nakonec musela odjet. Tak jsem si musela vzít volno. Přišli o hodinu dřív a už maj za sebou tři okna, tak třeba to budou mít brzy hotový. Uvidím, jestli se ještě budu do práce vracet...

Mufy, to je hrůza☹ Napadá mě jen - nenabídli jí redukci?? Když už věděli, že má slabou dělohu... To je hrůza, vůbec si to nedovedu představit ☹ ☹ ☹

Zanetik - ti řeknu, že už se taky těším na pohyby. Kromě toho podbřišku mě vůbec nic nebolí, tak občas taky jančim...
¨
¨ˇSroubek - asi máš pravdu, chce to zvolnit... Zjistila jsem, že mě to bolí víc když se mi chce na záchod. Asi tam to pak na tu dělohu víc tlačí ¨či co... Sranda je pozorovat, když ráno vstávám. Ležím v posteli, probudím se a prvnich 5 minut nebolí nic. A pak z ničeho nic (aniž bych vstávala nebo tak něco) to začne bolet...
¨
Ö víkendu jsem byla děsně akční, udělali jsme s manžou 4 druhy cukroví. Všechno nový, podle receptů z časopisů. Zatím je to tvrdý jak broťák, tak doufám, že to změkne... Ještě se c hystám na to Raffaelo, jenže jsem si v poátek zapomněla koupit kokos a včera ho v Tescu neměli...
¨
Ömlouvám se, že jsem se s vámi v pátek ani nerozloučila. Měla jsem hrozný fofry, pak jsem vypadla k účetní a pak už jsem se nevracela..

jmisa
8. pro 2008

Ahoj všem.

Grej, dobrej pupík 😀

Mufy, to je smutný, ale napadlo mě to stejné s redukcí jako Grej.

grej
autor
8. pro 2008

Ahoj Jmis🙂 To už není pupík - to už je pupek 😀 Po ránu ne, to je ještě splasklej, ale stačí snídaně a hned se to nafoukne do obřích rozměrů 😀

Fakt ještě jednou díky Majmun za ty kaťata. Byla jsem po krámech ve čtvrtek a měla jsem z toho depku. Její kalhoty mi sednou naprosto perfektně. A ještě mi k nim jako bonus přidala kojící podprsenku a vložky do ní 😀 😀 Jo a taky vitamíny pro kojící matky. Sice trochu předhání, ale snad už to všechno dopadne dobře. I když jak tak čtu Mufy, tak se může stát cokoli ☹

jmisa
8. pro 2008

No já zatím do těhu kalhot nemám co dát, ale myslím, že je v pohodě pořeším v C&A nebo H&M.
Podprdu si koupím carriwellku, co vypadá jako sportovní, koukala jsem na ní v puntanele, pak mi zůstane na cvičení, už jsem vyrostla ze své největší, takže počkám na příští týden na kontrolu a pak si pro ní zajedu.

zihu
8. pro 2008

ahoj holky, tak sem se v patek ani nerozloucila, omlouvam se... 😅 ☹
jinak mufy, teda to sou desne zpravy, tu zmineou redukci ji meli doporucit, trojcata, ty uz sou vazne docela rizikove a casto to nekonci stastne, moc me to mrzi ☹
grej, pupek slusny!

divabara
8. pro 2008

Ahoj holky,

tak dovolena byla super...maly to zvladl na jednicku,jen je ted trosku vic rozmazleny, jak mel porad pozornost 🙂)

Mufy, to jsou moc a moc smutne zpravy ☹ Uplne jsem si vzpomnela, jak jsme musela jit na to prerusnei v tom 16.tydnu...neumim si predstavit, ze by to bylo jeste pozdeji...ach jo...Musi na tom byt hodne spatne...

Grej, me bricho bolivalo po nejakym akcnejsim dnu...pry jsou to vazy, jak se deloha napina...

Jinak cukrovi jeste nepecu,ale budu se muset polesit, jak se na to tak koukam...

Tak papa...

grej
autor
8. pro 2008

Jmis - já taky byla v CA a v HM. Víc toho měli v CA, kupodivu... Ale nic moc, teda. Líbily se mi tam jen tepláky, který maj i ten zvýšený bavlněný pas (nebo jak se tomu říká), ale zas mi to přišlo zbytečný. tepláků mám doma hafo a ty netlačej... Džíny jo.

Já už taky nějak z podprsenek vyrostla. Tu sportovní, co mám na fotce, nosím na doma, protože je příjemná, ale leze mi to z ní úplně všude 😀

Ahoj Baruš - já myslím, že ty máš jiný starosti, než péct cukroví, ne? 😉 Já osobně ho teda peču poprvé. Ještě se chystám na linecký. Asi dnes. Do práce už nemusím, tak jen zmáknu návštěvu babičky, má dnes svátek, a pak něco zase upeču.

Je divný, že mě to břicho bolí i když jsem v klidu. Nevím, jestli nemám zítra zavolat tomu doktorovi a stavit se u něj. Jenže zas nechci vypadat jako hysterka. Kor když vás všechny to taky tak bolelo...

zihu
8. pro 2008

grej, asi to bude normalni, ale pokud by se to zhorsovalo, myslim, ze muzes klidne dr. zavolat.... at te to moc neboli.. fuuuuu fuuuuuuu

zihu
8. pro 2008

no, holky, jdu se nadlabnout, zatim pa

zanetik
9. pro 2008

Dobré ranko, tak koukám že musím to naše téma posunout dopředu 🙂
Tak já si přivstala abych byla na odběrech na tu těhucukrovku v 7h a ona mi řekla, že musím přijít o půl 7, že by nestihla udělat ten kontrolní odběr, tak musím zítra zase vstávat a to už před 6h. Je to děs jak jsem si zvykla vstávat až když se mi chce...nevím jak bych zvládala chodit do práce, takhle je mi líp 😅
Tak si asi půjdu udělat nějaký těsto a zítra zas budu péct cukrovíčka trošku...

mufy
9. pro 2008

Ahojky holky, jak vidím,včera se to tu moc nerozjelo.

Sestřence redukci nabídli, jenže ona to nechtěla,protože to je taky riziko,že se pustí všechny a navíc je to dar,když na to čekali tak dlouho.Ale i tak ji měli připravit na to,že je štíhlá a malá a že to nemusí donosit.Prostě se jí neměli ptát. Teď už je pozdě.
O víkendu za ní jedu,ale jen nevím,o čem se s ní budu bavit,budeme asi jen brečet. ☹

Grej teda ty jsi šikovná, tolik cukroví jste napekli. Já už mám taky 3 druhy a o víkendu budu ještě další 3 druhy dělat.A udělám si i vánoční výzdobu bytečku.Už se těším.

grej
autor
9. pro 2008

Ahoj holky, tak už pracuju.
Koukám, že aspoň nemusím nic dočítat 😉 Včera tu fakt bylo prázdno...

Já to volání doktorovi pořád odkládám. Když to nepřestane do čtvrtka, tak tam volám.

Já včera zvládla večer ještě ty linecký a vanilkový rohlíčky 😉 Prostě stará dobrá klasika a povedla se ze všeho nejvíc. Teď na to chvíli prdím a pak pak udělám nějaký nepečený. na ty je zatím dost času... Začalo mě to docela bavit 😉 Jen ty rozpisy v časopisech jsou na hrozně malý množství, tak mám všeho jen trošku.

A taky toho moc nevydržím. Jak jsem dýl v kuchyni, tak mě hned děsně bolí nohy a záda.
Jsme te´d s manžou jak lazaři. Jeho taky chytly záda, tak se navzájem mažeme (objevili jsme ibalgin mast - fakt zázrak) a lepší se to 😉

jmisa
9. pro 2008

Grej, co kdyby si zkusila na pár dní vysadit?

Jo a všechny zdravím.

grej
autor
9. pro 2008

Jmis - ahoj🙂
No jo, když ono mi to nedá...
Překvapivě když chodím do práce, tak mám mnohem volněji než když jsem doma 😀 😀 Doma pořád něco dělám, uklízím, žehlím a tak... V práci jen sedím a ťukám do počítače... takže čekám, že se to zlepší, když se teď budu vlastně do pátku válet 😉

michina
9. pro 2008

AHoj holky, to jsou teda zprávy... Mufy, je mi sestřenky líto..
Taky mám neveselé zprávy, v pátek jsem ráno volala tatkovi záchranku, je v nemocnici a ochrnul na půlku tela, mozková mrtvice, ale neví z čeho, na CT nic nebylo vidět, mají strach, že z metastáz na mozku. Je to fakt záhzl, celý pátek a víkend jsem strávila v nemocnici. Vřera do práce, z práce do nemocnice a tam jsem byla do půl 8, i s mamkou. A je to čímdál horší, ani se mi to nechce vypisovat, ale tatkovi se musí pomoci úplně ve všem. A navíc se stím ted nedá vubec nic dělat, tak má jenom kapáky.. ☹

Ale mám i pozitivní zprávu.. 😉 Včera jsem byla v Polance na kontrole, všechno je OK. Dostala jsem zase antikoncepci a podespala svolenís e 2.IVF, aby to pojišťovna schválila. Teoreticky, ted jsem 9.DC, takže s prvním dnem další MS bych už mohla brát antikoncepci a IVF by bylo v lednu. Ale momentálně je to až moc rychle, trošku chci počkat, až se to s tatkou utřepe a i v práci se mi to více bude hodit až v únoru. Takže bych to viděla začít ji brát až s druhou MS... Ale utíká to jako voda.. Aspon neco.. 😒

jmisa
9. pro 2008

Grej, kamarádka nesměla právě sedět. Těžko říct.

grej
autor
9. pro 2008

Jmis - mě zatím neřekli žádná omezení, doktor nic neshledal. Prý mimi roste dobře i s dělohou... Zatím věřím, že je vše OK...

Michi - teda ☹ Co na to říct 😔 😔 Holka - drž se ☹ Zrovna takhle hloupě před Vánoci 😔 😔 ☹

mufy
9. pro 2008

Michi tatínka je mi moc líto.Vždycky když je to rodina je to horší. ☹

A s tou stimulací, to bychom mohly začít společně.Teda ještě se uvidí,jak to všechno bude.

zanetik
9. pro 2008

Michi to je mi moc líto, jako by nestačily ty problémy předtím ach jo, jsme s tebou a budeme držet taťkovi pěstičky všechny co máme...
Tak já letím k našim na oběd, musím na poštu vyzvednout telefon taťkovi pod stromek a odpoledne přijede PPL s dalšíma dárečkama, objednala jsem nějaký neznačkový funkční prádlo, tak jsem zvědavá na kvalitu..zatím pa

grej
autor
9. pro 2008

Holky jen tak mimo téma:
Objednávala jsem mámě k Vánocům keramický nože. Prý to je super kvalita a novinka. TeĎ jsem v jednom časáku narazila na slevu od jiné firmy. Je to fakt veliká sleva, já dala za dva nože přes dva tisíce a tady mají 3 nože za 1600,- + škrabku na brambory. Kdybyste toho chtěly některá využít, hned byste měly dárky pro 3 ženský jedním vrzem 😉

http://www.ceratio.cz/objednavka.asp#akce

Kod na slevu je U9PPP a je to z časopisu MEN, kdyby to chtěli náhodou vědět...

artep26
9. pro 2008

Ahojda holky,
ani jsem vás ještě nestihla dočíst, jen tak trošku.
Michi tatínka je mi moc líto 😔 😔 co na to říci ☹ musíte doufat, že se to zlepší a bude líp
Mufy se setřenkou je mi to taky líto ☹ je to strašný, vůbec si neumím představit, jak jí musí být.

zihu
9. pro 2008

ahoj holky, mich ☹ drzte se
grej.. presne tyto noze ve sleve jsem objednala nasi mamce, ja mam slevu T9ERA z casopisu SCIENCE🙂 a dnes mi psali sms, ze byly expedovane, takze za dva dny bych je tu mela mit.. to je dobra nahoda.. su na to dost zvedava...

zihu
9. pro 2008

teda holky, vzdycky, kdyz se prihlasim, tak se vsechny odmlcite 😔 ☹ ☹ asi si to zacnu brat osobne...? 😕

mufy
9. pro 2008

Zihu neboj já jsem tu,ale jen na skok, včera jsem tu nebyla, tak mám resty.

Grej a na co jsou dobré ty keramické nože?Jaká je to kvalita?

zihu
9. pro 2008

mufy diky 🙂

grej
autor
9. pro 2008

Zihu - jsem tu 😉 Akorát jsem byla u šéfa. Já na ty nože koukala, už je mám taky doma, jak jsem psala, a jsem na to fakt zvědavá. Vypadá to jak kdyby byly plastový. Vůbec si nedovedu představit, jak to bude řezat. Ale prý je to super a prý to neničí vitamíny v zelenině a tak...
Mufy - kvalita prý jedničková 😉

zihu
9. pro 2008

no ja si prohlidla to video na tech strankach, rezou tam syrovou rybu na sushi a vypada to DOST OSTRE! 🙂

grej
autor
9. pro 2008

Jé - tak to jsem ani nekoukala 😉 Já to koupila, protože jsem byla ráda, že jsem našla nějaká dárek pro mámu. Ona s mým tátou jsou totiž ty typy, co všechno maj a když náhodou nemaj, tak si to okamžitě koupí 😉