Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
6. kvě 2008

Ahaaaaaaaa telefon , četla jsem to ještě jenou a už mi to došlo 😀 😀 😀 jsem nějaká vedle 😎

artep26
6. kvě 2008

Ahoj Grej, no já to nějak pomotala 😅
Tak vidíš Grej, třeba nenéí vše ztraceno ... kdy budeš dělat další TT??

divabara
6. kvě 2008

Holky, nevite, co to muze znamenat, kdyz nam pisti kotel ? ja to radeji cele vypla,abych tu nevybuchla 🙂

Michi, vy mate taky pesana?

grej
autor
6. kvě 2008

Artep - ale jo, je to ztracený. Uvidíš - jen co vysadím Utrouš, tak přijde MS jak na koni.
Už manža včera vyzvídal, co teda bude dál. Tak jsem mu řekla, že budem muset počkat čtvrt roku a pak na to znovu vlítnem. Jako na IVF. ALe možná mezi tím zkusíme nějaký IUI, jestli nám je teda budou chtít udělat a jestli to stihnem (v GESTu mají od půlky června rekonstrukci).

Báro - tak to nevím, kotle se taky bojím, taky bych ho raději vypla 😕

divabara
6. kvě 2008

Grej, a kdyby to td nevyslo, proc musite cekat a nemuzete na to jit hned znovu? Vubec se v tom nevyznam. Laicky si rikam, ze telo potrebuje odpocinek,ale treba je to neco jinyho...Grej, a vam na neco doktori prisli, ze je nejaky problem?...Sorry, ze mam takove otazky...

artep26
6. kvě 2008

Grej tak to je mi moc líto, tak to vyjde příště 😵 neboj, vždyť to tu vidíš jak to vedeme 😒
Dnes v noci u nás padaly kroupy jako blázen. Nejdříve jsme mysleli že se na parapetech perou kocouři, ale když jsem vykoukla, padaly kroupy. Už jsem si dala ven papriky, tak jsem si říkala že je po nich, ale vydržely - pašáci (pašačky 😵 )

grej
autor
6. kvě 2008

Baruš - protože tělo se musí dát po těch hrozných dávkách hormonů dokupy. Kdybychom měli mrazáčky, tak by nám je mohli zavést hned další cyklus, protože při KETu se většinou ani nijak stimulovat nemusí, ale na další IVF musíme dát pauzu aspoň 3 cykly.
Nám doktoři nepřišli na nic. Teda kromě lehké endometriozy, malá ložiska mi vypálili, ale je to tak malý rozsah, že si stejně myslí, že to na plodnost vliv nemá.
Manža supr spermio, já hormony Ok, průchodnost OK, imunologie i genetika Ok, prostě všechno Ok. Takže vůbec netuším, proč nám to nejde ☹

U nás jen pršelo, naštěstí. V neděli jsem zasadila ven afrikány, takže by mě taky naštvalo, kdyby mi je to rozmlátilo 😉

mufy
6. kvě 2008

Koník blbne, nemůžu se sem dostat.

Ahojky holky,tak jsem se vrátila z nemocnice a vše je v pořádku,takže od zítřka jsem závislák na injekcích.
Snad to bude všechno dobré a budu mít alespoň 15 vajíček,aby se daly oplodnit napůl.to zase budou nervy,jestli něco bude.Měl my raději nechat stejnou dávku a byla bych klidnější,takhle mám strach. 😒

Mám toho dneska hodně,tak nevím,jestli se sem ještě dostanu.Zítra si vás budu muset dočíst. 😉

grej
autor
6. kvě 2008

Mufy - tak to je supr zpráva🙂 Tak vítej mezi stimulantky. Já už teda nejsem, ale ty jo a to je supr🙂 takže ti upravil dávkování? Neboj, to víš že se to urodí dobře. Už vědí jak reaguješ, tak to bude v pohodě. Neboj🙂

michina
6. kvě 2008

Hurá, už tady nekdo, je, bylo tu nějak klidno..
U mě pořád nic, jen lehce sem tam růžová tečka, břicho mě trošku pobolívá, trošku jako na MS, vždycky čeká, že na toualetáku už se to fest projeví červenou a furt nic.
Jediné, co mě trápí, holky nevíte někdo něco o detekčních rámech? Máme je v práci, když jdu na výrobu, tak nás kontrolujou, pak i tím ručním, jako na letišti nebo na soudě. NAšla jsem výrobce, Garret, a všude píšou, že je to bezpečné pro těhotné, i pro kardiostimulátory. Já na výrobu nechodím naštětsí moc často (tak max. 1x týdně, ale někdy je to třeba i více) a kdysi nás kontrolovali denně při odchodu z práce tím ručním detektorem, ale to už naštětsí zrušili. Ale přece to nemůže být škodlivé, když kolikrát ani některá z nás neví, že je v tom, že jo? nevíte, kam se mám obrátit?

grej
autor
6. kvě 2008

Michi - on ten koník hrozně blbnul. Sežral mi asi 3 příspěvky, tak jsem to pak vzdala.
Já myslím, že to škodlivé nebude. To si nemůžou lajsnout... Neboj. Můj brácha do těchle zařízení teda s kardiostimulátorem neleze, proč to riskovat, ale podle mě to reaguje jen na kov a ne na miminko🙂

michina
6. kvě 2008

taky pevně doufám, zrovna jsem tím prošla a hned mám pocit, že je mi špatně... 😀 to je sugesce, co? 😀

Artep, nemáme bafíka, byl to nový telefounek... 😀

grej
autor
6. kvě 2008

To jo, sugesce jak blázen🙂 Mě zas bývá večer tak nějak slabo. A hned si říkám, že to je těhu, ačkoli je to blbost😀

mufy
6. kvě 2008

Mě taky Koník blbnul a skoro mi nešel,taky mi to vzalo pár příspěvků,Snad už to půjde bez problémů.

Grej no oni mi snížili dávky,abych neměla moc vajíček,protože posledně jich bylo 28 a možná i proto byly nekvalitní.No a teď mám zase obavy,aby jich bylo aspoň 15,aby to mohli dát půl napůl.

Holky třeba jste těhotné. 😉

Michi a ty jsi netestovala?

grej
autor
6. kvě 2008

Mufy - když jich bude míň než 15, tak se taky nic neděje, ne? Prostě to vezmou půl na půl s tím počtem co bude, ne? Lepší míň a kvalitnější...

Michi netestovala, vyprdla se na to! Ale zítra už musíš Michi, jsme zvědaví!!

grej
autor
6. kvě 2008

Kecám - testovala, byla tam slabá čárka!! Jsem úplná skleroza 😉 Ale vzpomněla a ni jsem se nemusela koukat dopředu 😉 🙂

michina
6. kvě 2008

Mufy, testovala, ale byla tam strašně slabá čárka, jen takový stín,a si jako měla Grej. Ale pořád žádná MS, jen lehké špinění, ale teď mě začalo docela píchat fest v podbřišku, chce se mi na záchod, ale mám strach tam jít... ale stejně tomu nezabráním, co? Když to nevyšlo, tak to nevyšlo, přece se nepoto.. 😎 No nic, jdu tam..

grej
autor
6. kvě 2008

Tak tfuj tfuj Michi ať tam nic není!!

michina
6. kvě 2008

Tak už jsem zpátky...
To je hrůza, jak to tady rozebírám, ale snad vám to nevadí.. v práci nemůžu ani žblepnout, ani tady nikoho tak důvěrně neznám a snad ani nechci co se tohohle týče. Doma to tak do detailu říkat nemůžu, tak aspoň tady.. Však to nemusíte číst, když nechcete.. 😀

Teda fakt mě děsně řezalo v podbřišku, ale uprostřed, při mimoděložním mě to bolelo vpravo a tak jinak, teď to tak píchá, řeže přesně pod pupíkem, ale je to hodně podobné MS, akorát, když mám týhlety bolesti a vyplodím bobek (jakože teď byl 😀 ), tak se mi většinou okamžitě MS spustí. Jakoby ty plné střeva bránily tomu, aby se červená rozjela. Ale fakt to tak mám každý cyklus... 😕
No a ted už jsem se bála a nic, ani kapička. A to už jsem dneska byla 3x!! Trošku to řezání v podbřišku přešlo, ale pořád tam "cosi" cítím.

michina
6. kvě 2008

Grej, jestli se můžu zeptat, kolik je bráchovi, že už má kardiostimulátor, on má nějakou vrozenou vadu?

mufy
6. kvě 2008

Michi tak že by se to povedlo,no zatím jen potichoučku budeme čekat na další testování.Tfuj tfuj...... 😅

Grej no já to vím taky hlavně ať jsou kvalitní,jenže když to má být půl napůl tak to je těžký.No hlavně,ať něco zůstane a povede se to.To jsou teda nervy při tom IVF.Ať už to mám za sebou. 😖

No nic jdu domů.Teda nejdřív na pár oken a pak domů, tak se tu mějte.papa

michina
6. kvě 2008

Papa, Mufy. Nevím, jestli budu testovat už uítra. Dneksa jsem testovala s Mamatestem a ten je málo citlivý (jaž od 25 ml něčeho na něco😉), Best, který mám taky je citlivější, už od 20 ml, takže možná zítra zkusím ten Best, ale uvidím, jakou budu mít náladu a jestli se mi bude chtít. Spíše to vidím až na čtvrtek. To jedeme s manžílkem do Uherského hradiště na víkend, rezervovali jsme si tma hotýlek, tak si uděláme malou dovču s výlety do okolí. Je tam moc hezky, už jsem tam byla několikrát služebně.

Grej, budu držet palečky, určitě to výjde. Teď si ujasnili kolik hormonů ti mají dát a jak to mají podpořit léky, aby nebylo "chemické" a na dalším pokus to výjde!! Vždyť jste oba zdraví, tka není důvod k obavaám, navíc nastupuje teplo, chlapům se zapalují lejtka (sám manža mi říkal, že je to paráda, jak začínají zase holky odhalovat nohy a výstřihy, že je aspoň an co se dívat, tak koukáme spolu a hodnotíme 😀 ), takže bude určitě i chuť a než bude další pokus, tak už třeba nebude potřeba 🙂

mufy
7. kvě 2008

Dobré ráno holky, tak jak je dneska? 4 dny volna před námi, hurá......

Já tu budu stejně asi až do večera,protože musím doumývat ty okna.Chci mít zítra volno.V pátek si pojedu koupit něco pěknýho na sebe a uděláme si s mamčou babský den. 😵

michina
7. kvě 2008

Dobré ráno, já jsem si udělala pěkný den včera, kamarádka pracuje u Diversu a tak jsem se k ni stavila a koupila si skvely džíny za super cenu. Už je mám dneska na sobě. 😉

JInak zatím žádná MS, takže nic nového. Jen mě napadá, jestli třeba nemám MS kvůli tomu, že nebyla OVU na straně chybějícího vejcovodu, co myslíte? Jde to?

grej
autor
7. kvě 2008

AHoj holky,
Michi - bráchovi je 23, kardiostimulátor mu dali asi ve dvaceti. Byla to spíš náhoda. Měl jít na nějakou banální operaci a při předoperačním vyšetření mu zjisitli, že mu hrozně pomalu buší srdce. Dali mu na týden takový ten přístrojek a zjistili, že v noci má dokonce jen 16 úderů za minutu!!! Tak prý by mu hrozilo, že z nedostatečného okysličování mozku by mohl pak zblbnout, tak mu dali kardiostimulátor. TeĎ mu to buší jak podle hodinek, takže pohoda🙂 Jen má hnusnou jizvu, jak mu to tam dávali.
Budu ti na zítra moc držet palce!!! A dofuám, že nám sem napíšeš ještě než si odjedete užívat s manžílkem 😉

Já dnes testovala z té moči co vezu do GESTu a samozřejmě vůbec nic. Ani stín. Včera večer už na mě nějak padla depka. Večer ve sprše jsem zjistila, že špiním zase víc, navíc ze mě šly i kousky sliznice. Takže debilní Utrouš mi to fakt brzdí.
Kdybych ho blbec vysadila už minulý týden, tak už jsem byla teď po MS a byl klid 😒

Já ani nevím, co budu zítra dělat. Popravdě bych taky docela jela nakupovat. Možná taky zkusím mamku ukecat. Manža je v práci, tak spíš jen konečně nanosím oblečení a boty do nových skříní. Včera jsem to stihla jen umejt.

mufy
7. kvě 2008

Grej já mám právě taky 4 dny volna a budu doma sama,protože manžílek bude až do neděle dělat,takže si udělám taky všude pořádek a v pátek si vyrazím s mamkou.Už jsme spolu nikde dlouho nebyly a nenakupovaly spolu.

Grej já se z té depky po IVF vzpamatovávala taky dlouho, je to prostě zásah do psychiky.Ale neboj to přejde.Říkej si,že ještě 3 měsíce a zkusíte to znovu.Já na to druhé IVF čekala 8 měsíců.
Jo a utrouš mi tu MS taky opožďoval.

Michi musíš nám dát vědět,jak to dopadlo,než odjedete.Stejně už víme výsledek. 😉

grej
autor
7. kvě 2008

Michi - já myslím, že to, že nebyla OVU nijak neovlivňuje MS. Sliznice se tam tvoří tak jako tak a ta prostě odejde když nezačne fungovat žluté tělísko, takže v anovulačním cyklu bych to neviděla. Navíc ty míváš docela pravidelné cykly, ne?

Mufy - já vím, je to záběr, ale snad to v tom srpnu stihnem. Určo bude v GESTu pěkný nátřesk, po té jejich rekonstrukci, tak snad se tam vejdem😉

michina
7. kvě 2008

To jo, cykly mívám pravidelné, tak 28 až 31. dní.. Ještě se mi nestalo, že by mi MS úplně vypadla, maximálně se zpozdila, ale to bylo vždycky o pár dní a i ted uz je to víc, nepočítám velké čekání na MS po revizi, ale po to mimoděložním to taky bylo jen 33. dní, takže žádná hrůza. Koukám na svůj těhu graf z mimoděložního, to jsem začala špinit 28.D, a 33. DC už byl testík pozitivní. Teď jsem začala špinit taky 28.DC, ale testovala včra, což bylo 32.DC. Takže dneska jsem 33., zítra budu 34.DC, takže to by už mělo být něco vidět. I manža se dneska ráno ptal, kdy budu zase testovat, že by nerad, aby byly ted na dovolene nejaké komplikace (ty 4 dny, co jedem do Uh. Hradiště). Tak jsem mu na to řekla, že doktor by mi stejně nepomohl, na UZ by jetšě nic nebylo vidět, krev by stejne nebyla asi tak rychle a vyvolávačku by mi píchl nejdříve za týden, takže by mě stejně nechal čeka.t..
Tak jsem fakt zvědavá, už mě nic nebolí, zle mi není, prsa nebolí, nešpiním, prostě vůbec nic.. 😨

mufy
7. kvě 2008

U nás bývá taky pěkný nátřesk po srpnu a té jejich dovolené.Takže taky nic moc.

Michi určitě to vyšlo,to je úplně jasný.

Co budete dělat přes ty 4 dny volna?Válet se a nebo pracovat? No Michi to má jasný,jede na romantický výlet.Taky bych jela,jenže miláček teď bude skoro pořád v práci. ☹

grej
autor
7. kvě 2008

Já jak jsem psala Mufy. Zítra vlastně musím k babičce, potřebuje odvézt televizi a posekat trávu na zahrádce. Takže pokud mi dnes potvrdí netěhu, tak aspoň nebudu muset otravovat bráchu a budu to moct udělat sama.

TeĎ jsem si uvědomila, jak vyřízenej z neúspěchu bude můj brácha. Každý den mi volá, jestli jsem pořád ještě oplodněná /pořád říkal těhotná, tak jsem mu vysvětlila, že jsem jen oplodněná, že těhotná budu až to bude vidět na ultarzvuku/. Tak mu říkám že jo a on že je moc rád, že už se hrozně těší až bude strejda ☹ ☹

No a nebo vytáhnu mámu nebo nějakou kámošku na ten nákup hadříků. Už to potřebuju jak sůl. A o víkendu vůbec nevím. To už bude mít manža volno, tak možná vyrazíme na nějaký výlet...