Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
10. čer 2008

Ahojky děvčata...
Mufy to mě řekni teda kde je ten zakopanej pes? Že by psychika? Jinak už nevím, ty jsi v pořádku, tak proč to nejde????
Já jsem dneska nafouklá jako balonek, ale MS zatím nikde,ale ono to může během 2h se změnit, začínám mít i citlivé bradavky,ale pěkně se mě prodlužujou cykly teda 😒

grej
autor
10. čer 2008

Ahoj holky,
Mufy, mrzí mě to☹ Asi nemá smysl tu psát nějaký utěšující věty, už jsme na tom stejně dlouho, takže myslím, že ani není žádných slov potřeba ☹ Drž se.

Ahoj Zan. Teda to by mě zabilo, takhle dlouho na MS čekat. Mě když se zpozdí o den, tak už jsem z toho nervozní 😀

mufy
10. čer 2008

Holky díky za útěchu.

Nevím proč,ale já už s tím počítala,že to nevyjde. No nic,takže zítra budou výsledky a pak se domluvíme co bude dál. Je to smutný,jak to dopadlo,ale co se dá dělat.

Zan třeba ani MS nedostaneš a podaří se to přirozeně. 😕

zanetik
10. čer 2008

Mufy tomu snad ani už nějak nevěřím snad jen bych se musela cítit jinak než normálně,aby mi to dalo naději...ale dnes mě divně bolí břicho tak možná se to už blíží, chtěla jsem zítra testovat,ale asi ani nemám test, ale zase bych měla jistotu, že bych to zítra po testu dostala 😅

mufy
10. čer 2008

Tak to zkus za to nic nedáš.To já bych takové dlouhé cykly nechtěla,ale po tom IVF to může být všechno jinak.

michina
10. čer 2008

Ahoj holky, tak koukám, že zatím žádné extra zprávy... Mufy, drž se, jak psala Grej, řeči okolo jsou na nic, my jsme holky činu a pravdě se postavíme čelem!! 🙂

Já byla dnes na kontrole u gynekologa v nemocnici, ten co mě operoval. Docela jsemse tam těšila, je to fešák.. 😉 Všechno je OK, jizvy už skoro nejdou vidět, jen mě svědí, jak se hojí a odlupují se ty stroupky. Ptala jsem se, za jak dlouho máme jít na IVF a říkal, že není na co čekat. Když se dělají laparoskopie léčebně, tzn. uvolňují vejcovody a tak, tak se říká, že čím dříve, tím lépe. Stejně prý než projdu všemy testy, tak to tak rychle nebude. Ještě jsem se ho ptala na ten myom, co tam údajně v děloze před operací viděl a říkal, že tam nic není, jen nějaký lehký stín, což znamená nějakou cystičku, ale nic špatného, takže jsem OK. Teď ještě zavolám svému gynekologovi, objednám se a v pondělí hurá do práce. Manžílkovi jsem to volala, tak má samo radost, říkal, že si sednem a domluvíme se, kdy by bylo nejlepší jet do OL a podle toho zkusíme skloubit tu první návštěvu. Snad stihneme testy do dovolené a po ní hurá na to. Kéž by to byl vánoční dárek... Tak bysme mohli jít na IVF skoro ve stejném termínu, co Grej?

Taky mi psala ta kamarádka, co se mnou byla v lednu na té laparoskopii, už má za sebou 12 tt, vše je OK, dítko má vše, co má mít, už jí není špatně.. Jen psala, že v tom Fertimedu, kam se chystáme je fakt strašně moc párů, co tma chodí, že je to až neskutečné. Ale že na ně slyší samou chválu, že se jim daří a úspěchy jsou. Takže už není proč se rozhodovat, a určitě jdeme tam!

michina
10. čer 2008

Jo a ještě, manža říkal, že nějak cítí v kostech, že budem mít dvojčata.. 😀

grej
autor
10. čer 2008

Michi - tak to jsou skvělé zprávy🙂
Mě se líbí, jaký máš přístup. Holt je to osud a musíme s ním bojovat, tak není vlastně proč se nervovat 😉 Tak to si budem držet společně palce pěkně na podzim🙂 Možná s námi půjde znovu i Mufy, ne? Nebo raději asi zkusíte pár IUI s dárcem, co, Mufy?

michina
10. čer 2008

Haloo, kde jste dneska kdo? Tak já si vás asi dočtu zase zítra.. 😉

zanetik
10. čer 2008

Já jsem zas tady...

Přidávám se na podzim k vám 😉 ať už IUI nebo IUF

divabara
10. čer 2008

Mufy, to me teda fakt mrzi...
Michi, to je fajn, ze kontorla dopadla dobre. minuly rok, kdyz sjem byla na revizi, tak mi taky rekli, ze tam mam myom a pak to nastesti bylo v poradku, moje doktorka tam pak na UZV nevidela nic...ale ty nervy...

Ja dneska byla na kontorle a zjistili mne, ze mam nejaky maly zanet v onech mistech,tak se to musi prelecit,ale jinak nemam zadne potize. Ten zanet tam mam uz od dubny,rpotzoe az dnes jsem se dovedela vysledky a vubec nema zadny vytoky nebo tak. Pry to muze mit vliv na predcasne otevirani,ale muj cipek zatim vzorove drzi, nezkracuje se a je tak, jak ma byt...Takze se neni ceho bat...Taky mi delala UZv,a mimco odpovida tomu 25.tydnu, vazi priblizne uz 800g...To je fakt sila, co vse se dana UZV zjistit...
Holky, ja vim, ze to pro vas neni vubec jednoduchy...doufam, ze nevadi, ze sobecky popisuju sve tehu problemy...Moc a moc drzim pesticky,protoze tak, jak tu jste, si miminka moc zaslouzite a ja furt verim v rok 2008... musi se to opet prolomit !!!

JInak my vcera doma meli docela ukrutnou hadku, tak jsem z toho vedle...kdyz oni ti chlapi nemaji bunky na chapani tehu homonru,ale odpustit se to neda,aspon ne hned... ☹

michina
10. čer 2008

A už je MS, nebo ještě furt nic...?

zanetik
10. čer 2008

Jinak je u nás krásně, tak asi zdrhnu z práce a do konce měsíce už letní teploty nemaj být, tak si to pak nadělám až bude deštivo a chladno...

michina
10. čer 2008

Taky věřím, Bari, ze rok 2008 se prolomi. Vsechny už jsme pro to začaly neco delat! Nekomu se podarilo prirozene a nám ostatním (už nás je malinko!! 😀 ) se podaří, když se přírodě krapet pomůže.. Já tomu pevně věřím, za nás všechny!!

zanetik
10. čer 2008

Michi jako moje MS? Ta fakt nic, ani náznak, tak nevím, ale ono mě zničeho nic začne bolet břicho a do 2h to mám, takže uvidíme...

Baro to víš že nevadí, máme z tebe radost, jednou to taky budem prožívat,tak ať víme co nás čeká 😉

michina
10. čer 2008

To víš, že z tebe rostoucího míma máme radsot, tak se klidně poděl, nám to aspoň přehluší ty naše starosti. Holt to je život, někdo čeká dýl, no.. ale kdo si počká, ten se dočká..
Já včera čekala hodinu a půl na place na Boba Dylena 😀 😀 😀 , až jsem z toho vedra málem omdlela, tak mě manža vyved´na vzduch, sice jsme přišli o místo blíže pódia, ale i tak to bylo super!

mufy
10. čer 2008

Jo to já se taky ze začátku těšila na IVF a taky si myslela a přála,aby to byly dvojčata a teď budu ráda a spoň za to jedno. Ale ještě není nic ztracené, zítra se uvidí, MS se ještě nerozjela a břicho mě taky nebolí,takže se cítím v pohodě. Jen kdyby aspoň ten test něco ukazoval,aspoň stín.Já tu čárku hypnotizovala úplně očima,aby se tam aspoň něco objevilo a ono nic. 😀

Michi tak po prázdninách se na to vrhnete společně s Grej a já doufám,že se nám podaří alespoň ta inseminace,na tu bych chtěla jít aspoň 3x, tak snad se to povede a IVF už nebude potřeba. Grej a samozřejmě s dárcem,když už jsme do toho šli na IVF.Třeba to vyjde i tak.

Baru nám to nevadí, my se přece taky jednou dočkáme, no ne? Já taky věřím tomu,že rok 2008 bude pro nás konečná. 😉

majmuna
10. čer 2008

Ahoj kocicky 🙂

Baru ty blazne ty toho mas uz tolik za sebou ze nevim ktere z holek by to mohlo vadit...radujeme se vsechny z tebe mikulky i sroubka 😉 🙂

Mufy jedeme dal a ted uz to bude i veselejsi kdyz mas s darcem daleko vetsi sanci na IUI uspech 😉 😵

Michi musis mit bezva chlapa....to je dalsi krok k uspechu... 😉

Zanet uz sekej latinu at Davida presvedcis a muzu vas sem chodit na podzim podporovat 😉

Grej koukejte se mi se sroubasem ozvat az budete luftovat panenku 😉 😀

grej
autor
10. čer 2008

Mufy - tak tak, 2008 už bude zlomovej, taky tomu pevně věřím!!! A IUI vyjde. Jsi zdravá, tak proč by ne...

Baruško - jak napsala Majmu a ostatní - jasan že nám to nevadí! Aspoň vidíme, na co se máme těšit 😉

Majmu nazdáááár!! No musím Šroubasovi zavolat. Asi toho má chudinka taky dost. Holt přípravy na svatbu jsou náročný i bez pupíku, natož když je tam Kubík 😀

zanetik
10. čer 2008

Jo a jak to vidíte s tím srázkem? Je už něco domluveno? Jen abych nebyla mimo mísu 😀

grej
autor
10. čer 2008

Zatím nic Zan. Šroubek určo ne, ta toho má teď hodně se svatbou, Mikulka prý taky ne, Mufy nevím, ta předtím nevěděla kvůli IVF...

Zatím jsme jen předběžně domluvený se Sroubkem, že hodíme rychlý kafe, abych jí mohla půjčit panenku na svatební auto 😉

zanetik
10. čer 2008

Já myslela až bude mít Sroubek po svatbě ať může vyprávět...Michi by taky jela ne, tak uvidíme mě by to koncem měsíce vůbec nevadilo, tak zatím papá jedu na zahradu do bazénu pa

michina
10. čer 2008

Já nemůžu poslední víkend v červnu jinak se celkem přizpůsobím, už jsem to i nadhodila doma.. Takže se srazíku nebráním, ale bylo by fajn,a by nás tam bylo co nejvíce, ať se trmácíme s Mufy a Zanetíkem aspon spolecne.. 😀

michina
10. čer 2008

Jo a až po Sroubasově svatbě, to bych taky brala, at může privézt fotky a povykládat, jak se cití jako paní.. 🙂 Kdy ji má?

mufy
10. čer 2008

Holky s tím srazíkem je to jedno, já se taky podřídím.Vymyslete nějaký termín.
My pojedeme kdyžtak zase společně s Michi a Zan. 😉

grej
autor
10. čer 2008

Tak to necháme asi až na červenec, páč já jedu 21.6. na dovču asi na týden. Šroubas má tu svatbu právě nějak kolem víkendu 20.-22.6.
Tak já to Šroubasovi nadhodím. Je spíš otázka, jestli se jí pak bude chtít, s tím pupkem. Přeci jen má termín na začátku srpna... Mě je to fuk, já naložím Majmu s Teďákem i Šroubka a jedem, ale uvidíme jak jí bude.

mufy
10. čer 2008

Jo tak to necháme až na červenec.A zase v Pardubkách? To je tak na půli cesty.
Tak to necháme na sroubkovi.

No nic já už jdu,je mi špatně,bolí břicho jako čert,toho jsem se bála,po IVF je první MS vždycky hrozná.Tak si jdu lehnout a připravit se na zítřek.

Mějte se berušky.

grej
autor
10. čer 2008

Pa mufy, odpočívej. Moje MS po IVF byla teda super. Jeden den a pak už jen lehce...

Jedu na masáž, poslední před létem. Ona pak nemasíruje. Tak pááá

mikulka
10. čer 2008

Ahoj holky,

mufinko ☹ Jenže co dělat, viď. Jen holt bojovat dál. A věřit.

Baruško, to už má 800 g? Teda! To je krásné! A kolik mělo v tom 21 tt na velkém UZ, já jen o kolik přibralo od té doby. A kolik kg máš nahoře? Mně taky minule dělala stěry, tak jsem zvědavá, zda bude vše v pořádku. Výtok mám, ale takový ten těho, teda aspoň si to myslím. 😕

Dnes jsem byla na interním, že se hodně zadýchávám. Naměřili mi vysoký tlak a to mám normálně nízký ☹ a v těho je prý taky nižší. Sad se to srovná.

Hádky jsou blbé a chlapi fakt nechápou, co vše se s námi v těho děje, a že by k nám měli přistupovat jako k dětem, laskavě a tak. My když jsme se pohádali minule, byla jsme z toho moc špatná a bála se hlavně o mimi. Vždyť vnímá stres!

michina
10. čer 2008

Mufy, budu nedočkavá, jak to dopadne, dej nám vědět!