Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
23. zář 2008

manža by pomáhal🙂 už ted se stará krásně o tu naší dožívající dobrmanku. To byste viděli jak jí mění plínky🙂 a nasadit plínku psovi který má zadní nohy tak špatné že nevydrží stát je docela kumšt ve dvou to máme raz dva, ale přes poledne za ní jezdí sám a to je horší🙂

sroubek
23. zář 2008

grej...jsi netrpělivka 😉
testy ti vyšli...tak já bych nemudrovala a počkala si na ultrazvuk...těhotná momentálně jsi...tak bych to neřešila...pa 😉

sroubek
23. zář 2008

a užívala si ten pocit 🙂

grej
autor
23. zář 2008

'Sroubku... já vím, ale ono se to tak lehce nedá. ANo, momentálně těhotná jsem, ale co za pár dní? Mám prostě hrůzu z toho, že se zas bude opakovat to co už dvakrát. A tentokrát bych to asi snášela už mnohem hůř...

Leni - tak to má manža pěknou praxi 😉 Držím palce, aby vám to fakt vyšlo! Kdy jde manža na to spermio?

lenickan
23. zář 2008

grej to musí být nádhera vid???????
Držím moc palečky odpočívej a drž nám taky palečky🙂

grej
autor
23. zář 2008

Zanet - co mám nechat na 14. den? 14. den po ET jsem zítra...
To doufám, že bude v pondělí vidět váček. Na srdíčko si budu muset ještě asi pěknou dobu počkat...

lenickan
23. zář 2008

10. října jde

lenickan
23. zář 2008

takže ev. od příštího cyklu ted jsem 3DC bychom mohli stihnou stimulaci🙂 kéééž by!

mufy
23. zář 2008

Leni no jasně,že to už takhle pár holkám vyšlo. Někdo taky nechce jít na IUI a tak se snaží doma. Ale myslím,že IUI je lepší v tom,že ti ty potvůrky zavedou přesně kam mají a nemusí si tu cestu hledat samy. To už je na vás,co budete chtít absolvovat.

Grej taky bych si být tebou zašla na krev,ať jsi alespoň trochu klidná a v pondělí přímo na UTZ.Moc na tebe myslíme. 😉

grej
autor
23. zář 2008

Je to fofr, co, Leni 😉 Tak hlavně aby to vyšlo🙂

No jo Mufy, myslíš, že mi řeknou, jestli je ta hladina HCG OK? Ani valstně nevím, kolik by to mělo být. Ty rozmezí, co tu kolovaly na koňovi jsou dost široký...

artep26
23. zář 2008

Grej tad máš link, kde to je, snad ti to pomůže - ale podle tabulky bych řekla že HCG bude ještě málo.
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
ani nevím od koho to mám 🙂
Mufy no jo vlastně, ta tvoje sestřenka 😀 mě by asi ranilo ještě 3 děti 😀 na to se už tedy fakt necítím.
Ahoj Žanet ... a už je zase fuč. Ta holka furt někde lítá 😀 😀

artep26
23. zář 2008

Ikdyž ty vlastně musíš koukat na hodnotu po ET a to už jsou pěkná číslíčka 😉

lenickan
23. zář 2008

No pokud bude výsledek spermia dobrý tak nebudeme zvažovat další varianty jdeme do tohoto, já jsem více méně připravená, jen počkat na sprvány den cyklu🙂

grej
autor
23. zář 2008

Jé - já tady píšu příspvěky a ono nic...
Díky Artep - já bych teda zítra měla být někde tady:

horní: 1690 střed: 522 dolní: 135

Ale je tam zajímavej postřeh. Do 4. týdne od početí ještě není rozdíl mezi hcg při jednom a při dvou embrouších...

Leni - takd ržím palce, a´T je spermio OK a't můžete hned začít 😉

Holky já bych spala, to je krize...

lenickan
23. zář 2008

myslím, že bude OK - tak nějak to cítím

artep26
23. zář 2008

Leni my měli taky naplánované snaženíčko 😉 chodila jsem na Pregnyl a pak jsme se měli snažit. Takže to je defakto něco podobného. U Clostíku taky hrozí vícečetné těhotenství (viď Zan 😀 ) ale mně se vzorně tvořilo vždy jen jedno. Bohuž manžův spermio je katastrofa, takže nám to nebylo nic platné. Uvidíš jak to vyjde vám 🙂
Grej tak teď už jen stačí znát tu hodnotu 😀

lenickan
23. zář 2008

artep to jsi podstupovala pregnyl aniž byste měli vyšetřené spermio?

lenickan
23. zář 2008

Holky od jakého dne cyklu se to cca píchá nějak 3,4?

artep26
23. zář 2008

Leni my spermio měli, jenže ... vymručel a jsem si ho asi po 1,5 roce a poslali nás do FN v HK. Spermio OK.
Pak když jsem přešla do Sanusu, tak ho dělali znovu a byli jsme v čudu. Řekli nám, že ve FN nedělají podrobný spermio a tolik ty malé potvůrky neštudují. Manža jich má hodně, jsou pohybliví ale nekvalitní. A tu kvalitu si myslím ve FN moc nestudují. Takže mě rvali práškama, Pregnylem a vlastně žádná šance na těhu nebyla 😠 😠 😠

lenickan
23. zář 2008

aha artep tak to jo... my jdeme rovnou do pronatalu a tam zkoumají snad všechny kritéria...

artep26
23. zář 2008

Leni specializované pracoviště je určitě lepší, to se nemusíš bát že by něco zanedbali.
Ten doktor, ke kterému jsem chodila, byl vyhlášený a všichni si ho moc chválili. No já ho chválila dokud mi nic nebylo a nesnažili jsme se. Myslím si, že mě měl do Sanusu poslat už dřív a ne čekat 2 roky. A navíc mě tam ani neposlal, musela jsem doslova zdrhnout k jiné doktorce a ta mě po 1. konzultaci napsala doporučení do Sanusu. Taky jak na něj někdo ze známých začne pět ódy, tak je hned krotím. Protože i já bych dokázala léčit zdravé lidi, že jo?? 😵

artep26
23. zář 2008

Holky jdu přeluxnout, teď mi volala kámoška že se ve 3 staví, tak ať neřekne že si válím šunky doma a nic nedělám a mám tu binčus. Tak zatím pa a ještě se ukážu 🙂 😉

lenickan
23. zář 2008

tak jo tak já jdu kmitat v práci, at mi to rychleji všechno utíká...🙂

divabara
23. zář 2008

Ahoj holky, no vy jste toho nakecaly 🙂

Grej, ja bych na krev nechodila,ale je to jen muj nazor...nech to osudu...Jinak dle me je carka opet silnejsi!!!!Drzim edal vse co mame!!! Ale vypada to fakticky nadejne...

Ja dneska byla v poradne v porodnici, vnitrne me nevysetrovali, tocili mne monitor - je v poradku - uf...A pak UZV: mimco je divne pry natoceny, diva se misto dozadu tak dopredu a visi hlaovu dolu,ale kdo by se chtel divat do onech mist, ne? Radeji kouka na svet pres brisko 😉 No ale doktor rikal, vsak jeste nerodite, to se srovna a pak se uvidi az pri porodu - jenze cekame asi hrosika - budu konkurovat majmunce, vypada to totiz na 4 kg 😅 Dalsi kontrolu mam pristi tyden, tak uvidime,ale DR. rikal at se snazim porodit co nejdrive 😕 , no jo, ale jak to mam udelat? 😒
Holky, ale moje doktorka na gynde me pora dtlaci do vyvolani porodu,ale ja to moc nechci...Pry kvuli tem mym potratum, nechapu, ze to sem porad plete, vzdyt uz jsem jinde,ne?

grej
autor
23. zář 2008

Uvidíme zítra, jak mi bude a jako budu mít náladu...

Baruš - taky myslím, že s předčasnýma porodama by to nemělo mít co dělat, ne? Divný... A jak uspíšit porod? Já četla takový ty babský rady - věšet záclony, mít sex a podobně 😀 Nebo si počkat na bouřku 😀

Mějte se holky, jedu ke krejčový a pak domů snad konečně žehlit. Ale jsem zase unavená jak blázen, tak nevim nevim. Ale musím. Ve čtvrtek jdeme na svatbu a neměli bychom ani co na sebe😀

Pa

artep26
23. zář 2008

Baruš neboj, on se mrňous poposune a natočí tak jak má. Anička se při porodu rotovala špatným směrem a musela jsem čekat až se milostivá natočí správně 😀 doktor mi furt říkal netlačte, ale já bych ho chtěla vidět. Ono se to lehce říká ale hůř provede. Neboj vše bude v pořádku a 4 kg není zas tak strašné.
A nevím co má společného potrat a porod, ale to by nám musela vysvětlit MUDr 😀 😀 😀

mufy
23. zář 2008

Grej tak ať ti ta krev dobře dopadne.

Mějte se já valím.Papapa

divabara
23. zář 2008

Holky diky... 🙂 Ani jsem do te porodnice nevolala, abych jim rekla, ze chci programovany porod. Clovek chce usdelat pro mimco to nejlepsi,ale jak ma vedet, co je nejlepsi? Tak jeste vyckam...

grej, tak pokud pujdes na tu krev, tak samozrejme myslime na tebe...ale ono stejne to HCG v teto fazi jeste nebude nejak moc vysoke...ale treba se pletu 😉

mikulka
23. zář 2008

Báro, a jak poznali, že má děcko 4 kg, dělali ti UZ¨?
Já bych měla jít za týden.
A neboj, mimi si vyleze a nebude s emuset vyvolávat. A když, tak se to atky nezblázní, viď. Nechala bych to osudu.

Grej, jsem zvědavá, co na krvi, pokud půjdeš. 😉

Holky, já už nějak nemohu spát, břicho tlačí, je veliké, pálí mě žáha, a to hoooodně moc. Báro, co ty, jak se ti spí?

mufy
24. zář 2008

Ahojky holky, to tu máme ale škaredý počasí. U nás prší a prší. 😠

Grej držím pěstičky pokud půjdeš na tu krev.

Baruš neboj mimčo ví,kdy má vylézt.Nebo jak radí Grej umývej okna, kamarádce pomohlo chození do schodů.Přenášela týden.

Mikul ty se už taky za chvíli dočkáš. 😉