Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
27. zář 2008

Ahojda holky, tak krásný den venku a tak krásné zprávičky.
Michi 🙂 je super že to takhle dopadlo, cysta je pryč a za chvíli je z tebe stimulantka 😀
Já měla taky Puregon, ale píchala jsem ho jen ráno a to na začátku 250 první 2 dny, pak 200 2 dny a pak 150 2 dny. Pak se zjistilo že mě přestimulovali a přestala jsem píchat. Tyhle dávky prý nejsou nijak vysoké, ale holt moje jinak nespolupracující vaječníky se zbláznily a bylo to. 😉
Tak teď jen tu mršku viď a jde se do tohol 😉
Zan pracovitá jako vždy 😉 ...
Užijte si holky krásný slunečný den 😀 😀 😀

michina
27. zář 2008

Hmm, takže mám ty davky trosku vyssi nez ty, Artep, ale zase rozlozeny na 2x do 1 dne... Snad moje vajecniky zaberou, strasili me na zacatku, ze budou horko tezko reagovat (to říkla dr. Holub), ale Vodička neříkal nic, jen že je trosku více nastimulujem. Tak uvidime.

To je ale nadherne, hoky, ja se dala do umyvani okne, uz mi chybi jen v manzelove pokoji "trucivne" a budu ready. Hurá!!

Užívejte si krásného víkendu! 😎

artep26
27. zář 2008

Michi neboj, moje vaječníky jsou proti ovulce taky imunní a podívej se jak se poplašily. Oni vědí jaké dávky určit a půjdeš na KO tak ti řeknou.
My dnes byli odpolko venku na procházce s pesankou, tak to bylo super. Hezky jsem se všichni proluftovali, u nás bylo fakt krásně, Oskárem svítila a byla super náladička.
Přeji hezký zbytek soboty a krásnou neděli holčiny 😉 🙂

mufy
29. zář 2008

Ahojky holky,

Michi to je skvělá zpráva,že můžeš začít stimulovat. Jen tak dál a za chvíli tu máme další těhulku. 😉

My si zašli o víkendu do zoo a na houby, sice nic nerostlo, tak jsme aspoň sbírali ořechy. 😀 Jinak depka je skoro pryč,ale čím se blíží MS,tím to na mě zase padá.Ale co už.Musím si prostě počkat,asi mi to teď není souzené.

Dnes má jít Grej na kontrolu, moc držíme pěstičky. 😉

artep26
29. zář 2008

Tak hezké pondělí holky 😉
Musím nás trošku pošoupnou dopředu, abyste nás nehledaly 😀
Víkend byl pohodička, bylo krásně a hlavně 😀 😀 😀 😀 už dorazila, dorazila 😀 Přijela teta z Červeného Kostelce 😀 😀 Tak jsem začala pít kontryhel, Len psala že se může pít celý cyklus, tak jsem hned včera začala 😉

mufy
29. zář 2008

Artep to teda přijela brzy.Ty sis ji vymodlila. 😀 Já taky piju vždycky kontryhel od začátku MS do ovulace.Pak by se prý neměl pít.Ber i mateří kašičku na sliznici. 😉

grej
autor
29. zář 2008

Ahoj holky🙂
Michi - hurá! Takže další stimulantka!! Máš dost velký dávky, teda podle mě - já začínala na 150 denně... Ale jak píše Artep - oni vědí co dělaj a navíc budeš chodit na kontroly.

My měli taky hezký víkend. Manža měl jet na nějaký motorkářský sraz, ale nakonec si to rozmyslel a zůstal doma. V sobotu jsme vyrazili do Starý Boleslavi na Svatováclavskou pouť. A protože tam byl pan prezident, tak tam bylo mraky policajtů a vůbec se tam nedalo zaparkovat. Hrůůůza. Ale pak jsme se pěkně prošli, dali jsme si hnusnou uzenou klobásu (krkala jsem jí ještě večer) a prostě to bylo fajn. Akorát mě pak začaly hrozně bolet kyčle. ALe tak, že jsem si musela co chvíli sedat a odpočívat. Včera ráno to ještě bolelo, ale dnes už je to lepší, tak snad už se to nevrátí...

A včera jsme se jen váleli a odpočívali. Furt bych spala... Zatracenej Utrouš...

Jojo, dnes jdu na kontrolu,ale až v 13,40. Snad mi to tu uteče 😉
Včera jsem testovala (viz album) a dobrý. Dnes jsem spotřebovala poslední test co mi doma zbyl, ale byl to ten blbej BEST, tak jsem chvíli panikařila. Na Mamatestu je tam totiž druhá čárka téměř okamžitě a na tom BESTu to slušně trvalo...

mufy
29. zář 2008

Grej krásný testíky a na tu kontrolu ti budeme držet pěstičky,ať tam jsou dvojčátka. 😀

grej
autor
29. zář 2008

Já jsem kontryhel pila vždycky celý cyklus, jen na MS jsem vynechávala. Ale je fakt, že při IVF jsem taky pila jen do transferu a pak už ne.

Holky já měla krásný sen... Obyčejně se mi o známých lidech nezdá, ale dneska jsem měla ve snu Nicolase Cage. Divný je, že se mi jako chlap vůbec nelíbí, není to můj typ /jen když hraje záporňáky, to jo/. No a v tom snu byl nějaký tajný agent, žil v takovým kutlochu, který měl asi tři tajný východy a bylo to v oblasti, kde byly samý bazény.
No a já u něj byla, vůbec nevím proč, a přeskočila mezi náma taková jiskra, že jsme se neudrželi a dali si pusu. Ale holky to vám byl pocit!! Taková ta první, naprosto neuvěřitelně nadržená pusa. No - taky jsem si užila orgáč ze spaní 😀 Doufám, že nebudu litovat, slyšela jsem, že na orgasmus by se mělo dávat pozor, páč pak jsou stahy dělohy a mohlo by to mimíse v brzkém stádiu vypudit.

Ale holky - já mám hned lepší den😀

grej
autor
29. zář 2008

No dostala jsem od manžela nakázáno, že se musím domů vrátit s dvojčatama 😀 Ale obávám se, že tam dvě nebudou. Na to jsou podle mě ty čárky dost slabý...

michina
29. zář 2008

Haha, Grej, to máš dobrý příkaz! Já mám takovour adost, že ti to vyšlo!! 😎 😀 😅

No, mě dali ty dávky vysoký proto, že 2.DC jsme měla FSH 10,3 a hraniční hodnota je 10. COz teda prý není o nejak šilene moc vice, ale i tak se predpoklada, ze budu reagovat hure. TAk jsem zvedava. Vcera jsem z toho mela chvilku depku a ackoliv bylo takove nadherne pocasi, vubec se mi nechtelo smat a mluvit. Jeste jsme se trosku chytli s manzou kvuli blbosti, takze si myslel, ze jsem na nej nastvana. Ale pak me to preslo. Napadaly me tolik sileny myslenky, co jako bude az, se to treba po 3. , 4. pokusu IVF nepovede. Tak jsem dostala trosku vynadano, na co to myslim, ze jeste nemam za sebou ani jeden pokus a kdyz to potom po nekolika nevyjde, pak teprve to budeme resit. Sice odpoved jak stehno, ale pak se mi trosku ulevilo..

Dneska bysme se s manzou meli kouknout na tu instruktážni videokazetu k Puregonu 😀 😀

divabara
29. zář 2008

Ahoj holky,

tak ja stale nic, ani naznakem 😒 Zitra me ceka kontrola a ortel, jestli mi porod budou vyvolavat, kvuli tem protilatkam...

Grej, tak at to dneska dopadne na jednicku !!!

grej
autor
29. zář 2008

Michi - zatím, se neraduju. NEvím proč, ale furt mám takový divný pocit...

Jinak s těma dvojčatama - víte přece, že je vůbecnechci, že jo... Jenže jak o tom manža furt básní, tak je mi úplně jasný, že až mi doktor řekne, že je tam jen jedno, tak z toho budu zklamaná 😀
Já si fakt myslím, že je manža chce hlavně kvůli tomu, že se bojí, že už se nám žádný další mimi nepovede... Včera zase mluvil s nějakým kámošem, co ho dlouho neviděl, a taky maj mimi z umělýho... Přišel domů s hláškou "Mám takový pocit, že za chvíli všichni vymřeme"...

Vy jste dostali k Puregonu instruktážní videokazetu??

Neblbni MIchi, ale chápu tě. Taky jsem měla tyhle myšlenky. Mysli na to, že to vyjde! Proč by to nevyšlo??? Nikdy jsi neměla s otěhotněním problémy, tak to vyjde na poprvé, uvidíš...

michina
29. zář 2008

Jj, dostali jsme instruktážní kazetu, prča, DVD už došly, tak se nás setřička s obavou ptala, jesatli máme jestse video, ze vsechny DV už rozdala a zbyly ji jen VHS. Tak jsme ji uklidnili, že jeste mame 😎

Já vím, říkám, si, že vám to jeste klidne muze vyjit prirozene, treba pozdejii, za par let, jenze me se tohle uz nikdy stat nemuze... Tak proto ty depky, proste pokud to nepujde umele, jinou moznöst proste mit nebudu... proto ta beznadej.. Ale snazim se ty myslenky zahnat. Ted musim vyresit, jak to dnes sefce rict.. ze do 14 dni odejdu na nemocenskou a uz se nemusim tri roky vratit.. 😀

grej
autor
29. zář 2008

Hele brouku, sice nám to vyjít přirozeně může, ale jak vidíš - dva a čtvrt roku se o to snažíme a byť jsme oba zdraví, tak prd z toho. Výsledek stejnej jako u tebe. Takže není proč se nervovat 😉

To s tou šéfovou ti nezávidím. Já to teda celkově nezávidím nikomu, kdo tohle musí řešit...

mufy
29. zář 2008

Grej určitě tam budou dvojčátka a manžu nezklameš. 😉

My taky dostali DVD, jak se má píchat Gonal.
A doma máme i DVD i video. Na video si nahrávám plno filmů, když jsem pryč.

Michi a ať tě přejdou takové černé myšlenky,co když se nepovede 3,4 pokus.Nejdřív musíš vyzkoušet aspoň ten jeden,ale u tebe se to podaří, protože jsi s tím nikdy neměla problém.

Baruš tak pořád 2 v 1?

divabara
29. zář 2008

Mufy, stale 2v1...Myslim, ze Mikulka porodi drive, nez ja... 😉

Michi, holky maji pravdu, navic ty jsi preci optimista !! Takze hlavu vzhuru a hura do stimulace !!

Ja fakt asi zkusim to umyvani oken, jen tak zlehoulinka...

artep26
29. zář 2008

My dostali taky DVD na Puregon, ale nekoukala jsem na to. Nějak se mi nechtělo a navíc jsem dostala instruktáž v Sanusu a navíc je k tomu ještě příbalový leták, kde je to krok po kroku vysvětleno. A navíc mi to tu všechnomoje ségra "porodní bába" připravila a vysvětlila, takže jsem jen nastavila a píchala. 😉
Baruš tak si to těhu pořádně užíváš, viď?? No snad se už dočkáš a budete za chvilku 2+1 mimi 😀
Mufy jo jo dorazila brzy ale já se vůbec nedivím. Myslela jsem že jí budu každý den vyvolávat a hypnotizovat ať už přijde a jako na potvoru budu mít cyklus třeba 35 dní, ale asi tím OHSS a poblázněnýma vaječníkama se to urychlilo.
Michi holky mají pravdu, nač se nervovat 😉 Ikdyž já přemýšláím o tom samém, ségruša mi nadává že jsem prdlá, že ještě nemáme ani jeden pokus za sebou a všechno už vidím černě. Tak jsem si zakázala o tom jen uvažovat a radši se pozitivně ladím - třeba tak, že pokukuji po kočárkách, kukám do albíček holkám na pupíčky a miminka a vymýšlím jména dětiček. 😀 😀 😀
Grej tak pak hned musíš dát vědět, kolik vás teda bude, ju?? 🙂

michina
29. zář 2008

Holky, díky za podporu... Snažím se taky na to nemyslet, ale včera to byl prostě horo. Ale dnes už je to zase lepší.. 😎
Dneska tedy beru poslední Norethistosterony (poslední večer) a pak budu čekat na MS. Snad příjde bez nějakých zbytečných průtahu.. Včera mě trošku bolela leva mandle pod krkem, tkaže jsem se uplne vydesila, ze budu nemoscna a zese se to posune. Takze radeji nic moc extra nedelam (teda nic, co by mohlo vyvolat nemoc, extremni vyslapy v zime, v silenem pocasi, nadmerna fyzicka aktivita) a manza me hlida jako oko v hlave. Pristi vikend mame stacet most z jablek s tchyni, takze uz ji rikal, at s nama teda nepocita, ze uz budu pichat a ze budu pekne v klidu.. 😀

zanetik
29. zář 2008

Ahojky berušky, všechny vás moc zdravím...na pc jsem se už nějak neukazovala, protože od soboty oběda mě bolí hlava, pravděpodobně od krční páteře...myslíte, že můžu jít na srovnání zad?
V sobotu jsem si to mazala různýma gelama atd. od 20h jsem už jen bez hnutí ležela na gauči se zavřenýma očima, o půl 10 jsem vstala si vyčistit zuby, že jdu do postele, že to nemá cenu, tak ještě s kartáčkem v puse, jsem běžela zvracet na záchod a jako že toho bylo...celou noc jsem skoro nespala, David byl skoro pořád vzhůru se mnou, se chudák ani nevyspal, ráno šel poprvé na hokej zkusit chytat do brány, blázen jsem myslela, že bude po hodině k.o, taky to na mě ukazoval, nakonec tam stál ještě dalšímu týmu a to 3,5h dohromady, jsem zvědavá jak bude teď dva dny v Praze fungovat 😅
Na obědě jsme byly u našich, protože bych vařit nemohla, pak jsme jely na kafíčko na zahrádku s něma a odpoledne na hokej ještě kouknout,ale to už mě zas bralo, že nemůžu dupnout, nemůžu se prudce otočit, předklonit nic...bolej mě záda od lopatek až nahoru, přitom poslední měsíc mě bolely jen dole v ocásku...takže takhle můj super víkend, ale včera jsem už začala brát ze zoufalství po půlce Paralenu, ten se prej snad může, dnes mi je o něco lépe...

michina
29. zář 2008

Zan, uplne s tebou citim. Neni to ani 14 dni, co se mi taky blokla krcni pater a nemohla jsem halvou otocit nalevo. nastetsi to ale po dvou dnech preslo. Ale ted me posledni dobou boli pravý zadek, tam jak je skloubeni pánevní kosti s krizovou. Mam s tim problemy, zatim se ¨to jeste da, po dlohem sezeni dneska to musim rozchodit, ale po 3-4 krocich je to OK. Snad se to vice nerozjede, nerada bych mela blokly tohle spojeni behem transferu, to by nebylo dobry.. Ale na odblokaci nechci jit, protoze ted nevim, co to se mnou udela, mohlo by to byt jeste horsi, takze radeji enriskuju. Asi zacnu zase cvicit... Myslim jen lehky rehabilitacni cviky, vzdycky mi pomohly, ale jakmile mi bylo dorbe, vykaslala jsem se na to, to jsem cela ja... Pak me to jednou za 2-3 roky chytne tak, ze jen lezim a nehybu se.. sna d to nebude zase ted.. 😠

Zan, mas doma detskou plínku? Nebo staci vetsi rucnik. udelej si z nej takovy limec (asi na sirku tveho krku) a zavaz si ho. Trosku odlehcis krcnims valum a ty budou moci vice relaxovat.

mufy
29. zář 2008

Artep já už ji taky vyhlížím, abych mohla jít na další pokus.Mám jít i na tu průchodnost,tak snad bude vše dobré.Nechci další komplikace, i tak to poslední dobou hůř zvládám. Měla bych ji dostat buď ve středu nebo čtvrtek.

Zan ze zádama mám problémy pořád,tak vím,jak ti je. 😒

Já jsem taky nějaká nemocná, mám rýmu a bolí mě v krku.

grej
autor
29. zář 2008

Ach jo holky, to nic moc zprávy ☹
Mě teda taky rozbolely záda, hlavně ty kyčle. Asi ty změny počasí nebo co...

Přeju Vám, ať je všem brzy dobře!!

A ty Baruš nás zítra nezpomeň informovat!!

divabara
29. zář 2008

Tak ja jsem nastesti zdrava, zadne nachlazeni nic...ani zada neboli, a to mam skoliozu a musela jsme kdysi nosit korzet...
Jen me strasne boli mezi nohama na jedne strane, a to tak, ze treba vecer se fakt nemuzu pohnout, ani otocit. Taky mi nekdy boli na te stejne noze kycel a zaboli to tak, ze se mi podlomi noha,ale asi je to vsechno jen tim tehu, tak doufam, ze se to brzy srovna...

Zan, paralen muzes,ale s tim srovnavanim bych to asi neriskovala, i kdyz pokud je to nejaky odbornik, tak by mel vedet co dela, kdyz jsi tehu...

michina
29. zář 2008

Jj, Barus! Drzime vsechny palecky, dobre to dopadne, ja bych se do oken moc nehrnula.. umyla jsem vsechny v sobotu a docela jsem se nadřela.. Radeji chod po schodech 🙂
Grej a ty dej vedet!! Jsme netrpělivé, uz aby bylo po 13,40...

grej
autor
29. zář 2008

Michi - určitě nejste netrpělivé víc než já 😀

Holky začínaj se mi dělat beĎary. To vždycky před MS! Sakra už aby mě ten doktor uklidnil, že je všechno jak má být...

zanetik
29. zář 2008

Grej v poho mě se asi taky dělaj vždycky v době MS,ale já se uklidňuju, že když bude hodně beďárů, že tam bude jedna holčička 😅
No zavolám odborníka a poptám se ho,ale nemůžu se cpát ani práškama a ta hlava hlavně kdyby nebolela, tak bych to vydržela, ale když nevím kde ji mám omlátit...
No nic jdu na chvíli k našim tak se zatím mějte papá

mufy
29. zář 2008

Grej moje švagrová se taky osypala beďarama,když byla na začátku těhule.Tak se neboj, vše bude dobré, už se moc těšíme na zprávičky. 🙂

grej
autor
29. zář 2008

Díky za uklidnění 😉 Za chvíli si asi budu muset skočit pro oběd. za prvé umírám hlady a za druhé mi to aspoň rychleji uteče 😉

artep26
29. zář 2008

Baruško tak ať je to brzy za tebou kočko a hlavně ať má vše hladký průběh 😉
Grej klid. Já sice měla pleť jak prdelku a vlasy se mi vůbec nemastily, ale ségruša byla pokaždé pěkně poďobaná. Hlavně na zádech. Byla jak struhadlo, ale pak se to zase uklidnilo 😀
Žanet ta masáž to bych neviděla jako moc dobrý nápad ... zkus se spíš zeptat doktora jak proti tomu bojovat 😉
Mufy jo přesně, vymodlila ale teď trpím, bolí mě děsně záda a břísko a to mám uklízet ☹ no moc se mi nechce ale musím 😠
Dovolala jsem se po 5 neúspěšných voláních do Sanusu, jsem objednaná na 8.10. na UTZ před KETíkem, teda doufám že bude. 8.9. jsem začínala stimulovat, tak se mi ty datumy nějak opakují.
Grej ono to uteče a za chvíli budeš vědět 😉 A nezapomeň pak hned dát echo 😀