Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
24. bře 2009

Smil to už jim rostou zoubky?? Ty jo to je fofr, to jsou nějaký fofrnice 😉
Tak ať jsou brzy venku ale počkej až polezou stoličky .. to si teprve užijou a vy taky 😅 ale holt zoubky musí ven všechny .. no 😉
Ale jsou to fakt fešandy ... krásně všechno dohnaly 🙂 🙂
Jsem zvědavá na ty svoje žížaly, kolik budou mít a jak budou vypadat 😵

artep26
24. bře 2009

Jdu si na chvíli natáhnout hřbet a kotníky ... tak zatím čusík kočky 😉 😉 😉

michina
24. bře 2009

Teda, smilers, nestras!!

Ale jste me potesily, holky, že mame fakt ted nadeji.. 😉
Ze bych testla uz zitra??Ale ne, mam jen ti testy, jeste jeden ten citlivy, ten si necham na ctvrtek a treti mamatest na vikend, pred kontrolou. Holky, co mam rikat ja, mam pocit, že techto 16 dni po tranferu je nedjelsich.. kam se hrabe stimulace, obery, ci transfer, to bezelo jak po masle, jen ted se to vlece jak gatata..

smilers
24. bře 2009

michi, ja a strasit,nikdy😀😀😀

no ja od prvniho testu testovala snad porad, pac sem tomu moc neverila😀 taksi to hezky uzivej

mufy
24. bře 2009

Michi teda já tu čárku taky vidím a je krásná.To určitě vyjít musí.Myslela jsem na tebe holka moje.Takže já budu poslední,ale počkám si asi až za toho půl roku.Já už ani nikam nespěchám, potřebujeme našetřit nějakou korunku na autíčko a na dovolenou, tam si odpočineme a znovu na to vletíme.

Já mám neschopenku 14 dní takže se budu válet doma, uklidím si a odpočinu si.Už se i těším. Zase změna.

Jinak holky moc díky.A Michi na čtvrtek držím všechno co mám,aby čárka sílila. 😉

divabara
25. bře 2009

Ahoj holky,

Mufy, jsem rada, ze to mas za sebou ! ted se pekne nachystas a pak to pujde uz hladce !
Michi, tu carku tam vidim taky...drzime palecky vsechny co mame!!!!

B.

artep26
25. bře 2009

Ahojda holky,
v rychlosti vám jdu poreferovat jak plodovka ... nooooooo jasnééééééééééééé že vše OK 😀 😀 😀
Jsem šťastná jako blecha, chtěli mi říct i pohlaví, ale to jsem je samozřejmě zabrzdila a papíry pošlou doktorovi, takže ani nebudu muset nic schovávat 😵 😵 😵
Teď jsem dorazila z HK, venku je krásně a o půl 2 dorazí kamamarádka.
Tak pak dočtu ... pa pa pa 🙂 🙂 🙂

majmuna
25. bře 2009

artep gratuluju 😉 🙂

majmuna
25. bře 2009

michy ja ji taky vidim!!!!!!! 🙂 super tak at tloustne potvora 😉

mufy bezva ze mas dalsi krok za sebou...prave ta laparka mela probehnout uz davno...treba tam byl fakt zakopanej pes a ted vsechno dopadne 😉

artep26
25. bře 2009

Majmu díky moc 🙂
Koukám Tedík už má rok za sebou ... to je frmol 😉
Za chvíli pojede Grej, fakt to letí jako blázen 😲
Michi držím všech 12 palců co teď mám na zítřejší testík, moc moc moc doufám, že budou zase //, ale v jasnějším provedení kočko 🙂 🙂 🙂
Mufy taky to uteče a budeme držet palce dál i tobě, hezky si odpočiň, načerpej nové síly a pak už to klapne ... musí 😵 😵 😵

artep26
25. bře 2009

Vysondovala jsem vzkaz od Zan, nechávala ho na těhulkách dvojkách po kamarádce 😉 😉 😉

"ahojky dvojmaminky!
Jdu vás pozdravit a hlavně vyřídit pozdravy od Zanetíka! Byla jsem za ní v porodce, juknout na holčičky. Jsou nááádherný! Nelinka je kus ženské a Verunka je zase drobnější, ale určitě to dožene! Žanďa je po CŘ a už jí je líp, včera měla malinko teploty, ale srovnalo se to. Byla jsem tam neplánovaně, tak se omlouvám, nemám žádná fota, ale Žanďa je určitě ráda dodá, až se vrátěj domů! "

artep26
26. bře 2009

MIchi tak držíme palce 🙂 🙂 🙂 🙂

divabara
26. bře 2009

Ahojky Artep,

gratuluji k vysledku !!! Tak pekne tehulkuj dale a taky odpocivej !

Michi,tuk, tuk,tuk...

My mame zas nejake bacily -ja jsem nakrapla, manzel taky a malej uz tri tydny ma mirne zvysene teploty (strida se to)...tak nas cekaji vytery a pak se uvidi, co dal...Tak drzte prosim pesticky.Doufam, ze to bude jen nejaky bacil a ne nic vaznejsiho...JInak je spokojene miminko, nekdy sice zavrci,ale vesmes se porad raduje ze zivota...

Bara

artep26
26. bře 2009

Ahoj Baruš, díky moc, jsem ráda že je to takhle jak to je, byla jsem z toho už nervní, nejdřív mi řekli že budou výsledky v pondělí, nakonec byly až ve středu 😒 Ale hlavně že jsou prďousové OK 😉
Baruš tak hlavně se z toho vylízejte, tohle počasí k tomu taky moc nepřidá, já mám rýmu od ledna taky se jí nemůžu zbavit. A u dětí je to o to horší, že se nevysmrkají ... a jsou závislé na tobě.
Snad výtěr dopadne dobře a pokud něco najdou, tak určo doktorka bude vědět co s tím a bude konečně fit.
Mějte se bájo ... pa 🙂

zihu
26. bře 2009

ahoj holky, diky za zpravy o Zan et, urite uz bude brzo ok a vsichni budou valcit doma🙂
michi... tak co, kocko? nas napinas!!! 😉
taky sme s manzou oba nejaci nakrapli... ale nejhorsi uz mame asi za sebou...

zihu
26. bře 2009

jezisi, Artep.... vlasten MOC GRATULUJU k vysledkum amnio!!! promin 😅 mam velkou radost, vim, jak je to cekani a ta nejistota neprijemna... ted uz mas aspon klid 😉 mam radost!

grej
autor
26. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem se včera válela doma a bylo to fakt příjemný 🙂
rozhodla jsem se, že to tak budu praktikovat častěji a od příštího týdne sem budu jezdit tak obden.

Michi - taky jsem nervozní 🙂

Fíha, tak nakonec to u zan byl císař... No už se těším na fotky!!

Baruš - držím palce, ať jsou stěry v pořádku!!

michina
26. bře 2009

AHojky, Artep, to je parada, vysledky jsou OK, ale my ani žádné jiné nečekaly, co? 😎

Tak jsem teda dneska rano testla (sny už žadne nebyly naštestí), jsou tam //, ale ne o moc silnější, ale zas byly o trosku drive videt než včera. Na testu je sice tucne napsano, že se nema srovnavat sila testovaci carky s kontrolni, že na tom nezalezi. DUlezite pry je, zda tam je nebo neni.. Kazdopadne jsem manzu zaukolovala, at mi koupi jeste normalni test, s timhle fakt nemam zkusenost, jak se chova... Fotecku hazu hned do albicka.

Ale ted to horsi, hned v utery vecer, co jsem si prvne delala test, jsem zacala spinit... 😢 ZASE....JAKO MINULE..akorat minule to bylo už 8.den a ted až 11.den. Takže jsem skoro celou noc probrecela, manža me uklidnoval, že me bude mit rad porad a že to proste budem zkouset a že jeste nemam byt pesimisticka a vzdavat to, že jeste neni nic ztraceno, dokud nekrvacim a doktor nerekl, že to nevyslo, porad mame nadeji...
Vcera jsem taky byla po dlouhé dobe venku, obesli jsme barak a ja byůa stastna jak blecha, citit vitr ve tvari.. 😀 Manža se mi rehtal, ale zvedlo mi to naladu.. 😉

elly
26. bře 2009

Michi..tak moc gratuluju 😵 ...jeste radeji potichu..nez ti to potvrdi dr...kdyz k nemu mas jit?
Neboj..bude to o.k. 😉 ja tomu verim.

Artep..jsem rada, ze vysledky jsou o.k...taky velke gratulace! 😉 😵

artep26
26. bře 2009

Zihu čusík, díky moc jsem ráda že je to za mnou, teď jen vydržet, porodit atd. atd 😀 😀 😀
Grej přesně tak, hezky se šetři kočko, ať Kačka vydrží v bříšku co nejdýl 🙂
Taky už se moc těším na prdelky od Zan 😵 😵 😵
Michi čárečku vidím a nebreč ... jak píšeš pokud nekrvácíš jako blázen, tak není nic ztraceno ... moc moc moc džíme dál palce a zkus obyč testík, jo?? Kdy jdeš na HCG?? 🙂

zihu
26. bře 2009

michi.. k carecce gratulace... a jinak: to spineni pokracuje nebo prestalo nebo se snad rozjela mrcha? moc na te myslim! spineni jeste nic neznamena, ja normalne krvacela!!! sice ne hned po testu, ale ve 13tt, zato to byla jasna cervena, zadny solich.. kolem ocekavane mrhy se to muze stavat klidne cele tehu 😝 kdy jdes na kontrolu???

artep26
26. bře 2009

Elly díky moc ...
Holky právě jsem dodělala knihu jízd manžovi za rok 2008, bolí mě záda jako blázen, jdu pokoukat co budeme obědvat, protože fakt nemám tucha ... nic jsem ještě nezačala dělat.
Pak nakouknu 😉

michina
26. bře 2009

No.. zatim je to fakt jen spineni, dneska zatim jeste nic moc, ale jeste jsem nevyezla z postele a koukam na telku.. Na kontrolu jdu v pondeli na 11.30, takže už fakt za chvili, to utece. Dneska vecer jdem s manzou na kocert, zitra prijede mamka na navstevu, asi i prespi a vyzehli nam 😎

grej
autor
26. bře 2009

Michi - mě upozorňovali, že ani krvácení nic neznamená, tak neboj!!
Užij si koncert a buď opatrná!!

elly
26. bře 2009

Michi..tak to je co by dup...no udelejte si peknej vikend..pekne odpocivej 😵

michina
26. bře 2009

😅

mufy
26. bře 2009

Michi čárečka jde pěkně vidět. Ještě není nic ztraceno, dávej na koncertě pozor a v pondělí na tebe budu myslet, aby ti to doktor potvrdil.
Já dnes spíše uklízela než odpočívala, to mě moc nebaví. A taky jsem byla vytahovat stehy.No trošku to bolelo,ale jinak v klidu.

Až bude čas, tak se po víkendu zase objevím. 😉

Pěkný víkend kočenky.

majmuna
27. bře 2009

ahojky michy drzime palecky spineni je bezny tak se tu nebudeme hroutit jasny? 😉

holky posilam odkaz na fotky z tedakovejch narozenin sem si vzpomela ze jsem je nedavala do alba a neukazala tak zadny aktualni http://jitka76.rajce.idnes.cz/Prvni_narozky/

majmuna
27. bře 2009

jo a popisky jsou pod fotkama 😉

divabara
27. bře 2009

Ahojky,

majmunko, malej je kouzelnej 🙂

Michi, ta carka je dnes silnejsi, spineni fakt nic nemusi znamenat. Ja spinila taky, s prestavkama do 14.tydne, no a v 9.tydnu jasna krev - to jsem porpve videla mimiska, jak mu tluce srdicko...samozrejme jsem to sninei i krvaceni obrecela, clovek je z toho vzdycky nestastny a nevi, co se deje...
DRzime pesticky...

My dnes chytali do zkumavky moc, tak to byla sranda 🙂, ale u kluku je to asi jednodussi, nez u holcicek...Nakonec se zadarilo, i vyter z nosu jsme zvladli a ted uz budeme cekat jen na vysledky...