Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

elly
13. kvě 2009

Ahoj devcata,

smiruju 😉 ...koukam nikdo jeste nerodi...porad 2v 1 coz je super 😵

Jo Grej..me doktor rikal, ze pokud se bere magnezko..tak deloha poradne nezraje a zensky vetsinou prenaseji....ja jsem ho brala taky..a to jsem si tenkrat vyslechla od dr..ze to nemam brat..

Koukala jsem na deticky...no utika to jako voda..mate holky krasne alba.. 😵

grej
autor
14. kvě 2009

Ahoj holky,
Elly - já měla magnezium předepsané přímo od doktora, protože mi hodně tvrdlo břicho... Ale už ho nebereu, tak uvidíme.

mufy
14. kvě 2009

Dobré ráno kočky,

tak Grej i dnes je u nás pěkně,ale po ránu byla pěkná zima.A to hlásili,že od čtvrtka se to má zase zhoršit.Mě by to nevadilo, o víkendu stejně nikam nejedu.

Elly teda vy rostete.Máte moc pěkný fotečky. 🙂

Grej tak to jsem zvědavá,kdy to začne.Už bys i mohla,že?No těším se na nový přírůstek.

Barus se zubama si ještě užiješ.Ale každá mamka to zvládne po svém.

Mikulko však se taky budu snažit,aby se mnou manža chodil na všechna vyšetření,aby se do toho taky vžil.

grej
autor
14. kvě 2009

Mufy - no u nás bylo včera krásně celý den a dnes ráno taky, ale už se to mračí. takže vás to taky čeká.

Já budu o víkendu taky sama, manža je v práci.
RODIT BYCH už mohla, Kačka už je dopečená. Včera mi bylo hej ale dneska už mě zas začalo bolet břicho. tak se tu válím s teplým ručníkem na břiše a doufám, že to přejde... Chtěla jsem dnes konečně připravit ty oblečky a jak to tak vidím, zas z toho nic nebude ☹

zihu
14. kvě 2009

ahoj holky,

grej, no pokud mas byt o vikendu sama, tak se radeji vazne setri, at o to neprijde!!! 😉

ja byla vcera na monitoru a posledni kontrole u sve gyn., monitor ok, to napeti delohy jsem mela kolem 10-17 ale nic sem teda necitila, takze ok.. asi to ma kazdy jinak, taky bych rekla, ze zalezi na poloze mimina, ja ho mam furt hlavou nahoru anebo napric, tak to je deloha asi namahana vic..?
na uzv byla hlavicka spravne velka, ale to brisko mame porad male, tak snad je vse ok... uz aby byla mala venku, clovek si ji aspon skoukne sam a uzna, no ne? 😀

tady dnes hnusne, navecer me ceka hospoda, takova rozlucka s lidma z prace a navic budu mit nar., takze to spojim, akorat to neni nekuracke, tak snad to tam nebude moc zakourene.... 😒

grej
autor
14. kvě 2009

Naštěstí naši bydlej kousek od nás, tak to kdyžtak vezme táta. Ale manža to nemá z práce daleko, pochybuju, že to bude nějaká rychlovka 🙂

Potřebovala bychs i jít udělat něco k obědu, ale pořád mě tam píchá, to je hrůza. No musím se sebrat a jít, nebo tu pojdu hlady.

My máme jít večer taky na návštěvu. Štve mě to, domluouváme to už takovou dobu a včera jsme to domluvili na pevno, když mi bylo dobře a zase prd.

sroubek
14. kvě 2009

ahojky holky

mikulko a barčo: tak s tou pomocí mi to přijde stejné..i když přijedeme na návštěvu...já jsem udřená jak bejk a oni jako že mi ho podrží nen´bo si s ním pohrají..ale třeba vzít si ho na půl dne...neee

max. na vychajdu s kočárem a to nemám mít 51 kg...tfuj váha..musím přibrat 5 kg..už jsem jak mátoha a taky chceme další mimi
jsem v těhu měla 70kg..za rok docela hups

zanetik
14. kvě 2009

Ahojda děvčata zdravíme 🙂 🙂
U nás už se taky zatáhlo, ale chystáme se ven jen co dojím gulášek a hodím se trochu do gala.
Jinak včera jsem konečně vyplela záhonek pod balkonem a uklidila komoru. Ještě potřebuju zamést ve sklepě, abych si tam mohla odnést nějaké krabice. Zašít ještě pár věcí a resty mám hotové.
Dnes mi kamarádka oznámila, že je těhu...neplánovaně...přes antikoncepci, pravděpodobně selhala, protože brala ATB. Termín má 20.12 to ji ale moc nezávidím...
Zítra jdu dopoledne do centra kde se scházejí dvojčátka, tak jsem na to zvědavá...pak solárko a od 17h jsem jdem ukázat na slejzák ze střední....a o víkendu asi pojedem s holkama na výlet, ale to ještě nevím...musím se domluvit...měly by jsme být překvapení na jedné akci, ale nemůžu tady o tom moc psát 😅
Grej tak se drž nevím kdy sem stihnu nakouknout, kdyby zítra ne, tak vám přeju všem krásný víkend ať je počasí jakýkoliv....pááááá
Joooo jinak se začínáme na mamku smát a sem tam vydat nějakou hlásku jako zavísknutí 😵 něco mám vyfocený, tak doplním o víkendu album 😉

mikulka
14. kvě 2009

šroubku, tak to je přesný. Mně by pomohlo, kdyby mi ho anši (na té chalupě) pohlídali třeba na půl hodiny. Oni si myslí, že když malýho podrží 5 min, že to stačí.
Je to divný. Já taky lítám a ještě jsem nic nepřibrala. 😒
Dostala jsi IP, že bychom se sešly? My tedy plánujeme zase odjet na chalupu, tentokrát bez táty, jen s mámou, ale taky tu snad někdy budeme.

zan, to bude zajímavý ten sraz. hele, pozor na solárko. Když kojíš, nedoporučuje se, že se ty vlny dostávají do mléka! Taky na mléčné žlázy to neníd obré. Ale ty si prsa zakrýváš, ne?

Báro, Kája se taky an posteli odráží a poskakuje dopředu 🙂
Já dávám přesnídávku, oběd zeleninus masem a buď jáhlama, těstovinou či bramborem. Zatím vše mixuju nadrobno. Kaši nedávám. A kojím 5 x denně. Ty jak často?

Grej, ty se šetři a vař si ěnco, co ejn hodíš do remosky. Já měla dnes brambory s brinzou a šunkou, zapečený v remosce. Rychlovka. 😉

michina
14. kvě 2009

Mufy, ja asi zapomnela napsat, že bych tu antikoncepci brala celou dobu vkuse, aby MS nebyla vubec, je to nizka davka hormonu a kontinualne. Ted jsem dostala MS, takže se objednam do centra a uvidim, co a jak.

Jinak taky nakukuju, jestli Grej jeste nerodí.. 😉

divabara
14. kvě 2009

Jojo, my taky mixujeme,ale nema rad, kdyz je to moc tekuty 😉 ...No ja aztim testoviny nedavala, protoze maji lepe a tim, ze nemame vyloucenou alergii,tak radjei az pozdeji. Minuly tyden jsem zkousela oranzovou cocku, tka ta mu jela dobre, taky mu chutna spenat,ale kdyz je tam ryze...tak to nic moc...brambora je lepsi. No ja kojim taky asi tak 5x denne z toho v noci 2x az 3x, nekdy i vicekrat,ale mam pocit, ze uz ho to nebavi...v noci jo,ale pres den je to nuda byt u prsicka, zajimaji ho uz bohuzel jiny veci,takze kojeni na verejnosti ted uz moc nehrozi,protoze to se pak odtahne a kouka a ja s nahatym prsem...no nic moc...

Jinak dneska uspech, zvedl zadek a posoupnul se i na zemi !

Sroubku, vidi, ze taky jsi docela uhnana...51kg, ty brdo...no ja mam 55,mamka je ze me nadsena (hodne dava na tyto veci, bohuzel...),ale ja se citim hrozne...Kdyz ji reknu, ze proste to nejsem ja, ze potrebuju energii,potrebuju pribrat...potrebuju pomoc,tak mi rekne,ale prosim te...ach jo.

No nic,ale s tema zlatickama to proste prekoname...!I s tema nasema muzskyma zlatickama !

grej
autor
14. kvě 2009

Ahoj, no zatím nerodím, ale je to děs. Teď jsem byla chvíli ve vaně, tak to bylo lepší, ale jen vylezu, tak je to zas hrůza. Záda bolí, v podbřišku křeče - bléééé. Už aby se Kačka rozhoupala.

mikulka
14. kvě 2009

Báro, já taky nedávám lepek. Kupuju ve zdravé výživě bezvaječné těstoviny bez lepku.
A myslíš, že bych už měla dávat žloutek?

To je přesný, já taky potřebuju přibrat, jiank se cítím špatně, je mi furt zima a jsem bez energie. Mám 65 kg (už jsem dvě kilča teď přibrala), ale skoro 180 cm!

Grej, šetři se, ještě vydrž. 😉

Poslední dobou mně hodně bolí břicho, když malého zvedám. Tak nevím jestli to není ovulace, ale když kojím? Anebo je to prostě zátěž na břicho. Malý má 7700 kg.

divabara
14. kvě 2009

Mikulko, tak to jo s tema testovinama..tak se taky poohlednu at malej neji proad to same. No ja davam zkoutek 1x tydne a 2x tydne maso, ktery stridam...Nas malej mel naposled 8,7kg, takze taky docela tiha,ale bricho me neboli, spise zada...Ja mysli, ze ovulace uz muze prijit, i kdyz kojis...kojeni neni 100% antikoncepce,takze to klidne ovulka byt muze...

Grej, odpocivej, pak uz to moc nepujde 😉

Papa a dorbou noc, dnes mam predsevzeti, ze pujdu brzo spat !

mufy
15. kvě 2009

Ahojky holky, vidím,že jsem tu zase první, no jako vždycky. 😀
Těhulky ještě vyspávají?

Michi,aha tak to jo, pokud to bereš bez pauzy.Tak hlavně,ať se nám to podaří,že?

Grej ještě vydrž, to je taková hrozná bolest? Už si připadáš určitě jako balvan,kterej se nemůže skoro pohnout,že?

zihu
15. kvě 2009

ahoj holky,
mufy.. no dnes sem si prispala, vcera sem byla v hospode na rozlucce z prace a taky oslavit nar., sla sem spat pozde, takze sem potrebovala docerpat energii.... 😀

mufy
15. kvě 2009

Holky Grej se už Kačka narodila dnes ráno v 9.21 hodin. Moc gratulujem.
Jen info těm,co nemají její telefon. 😵

zihu
15. kvě 2009

nekecej!!!!!!! tak to byl fofr!!!!!!!!!

zihu
15. kvě 2009

uz sem ji poslala gratulace, teda to je mazec, tak Grej uz ma Kacku 😀 😀 😀

zihu
15. kvě 2009

mam hroznou radost a tady nikdo?!?!?!?!?!?!?!?!? auuuuUUUUUUuuuuuuu

artep26
15. kvě 2009

Ahoj holky,
já už to taky četla na tématu IVFky 🙂 🙂 🙂
Grej mocinky gratuluji s celou rodinkou i bubčama 🙂 🙂 🙂 ať vám Kačenka dělá jen a jen radost 😉 😉
Jinak holky já jsem od pondělí KO, zase mám chřipku jako p.ase a od středy atb, ale snad už se to lepší.
No holt já vedle mě někdo kejchne, tak to odnesu v plné parádě.

"DOVOLUJEME SI OZNÁMIT, ŽE DNES 15.5. V 9.21 HODIN SE NARODILA KAČKA S MÍRAMI 46 CM A 2640 G!!!!"
tohle je sms, kterou poslala holčině Grej na IVFky, tak jen abyste věděly míry 🙂 🙂 🙂

zanetik
15. kvě 2009

Ahojky berušky, taky mi ta krásná zprávička přišla, Grej moooooc gratuluju a těším se na fotečky s Kačkou 😉
Jsem byla v centru kde se scházejí dvojčátka, tak jsem se seznámila, chvíli pokecala a už se těším až si tam holky budou hrát 😅
Jdu se najíst, pak holky, pak na solárko a ne slejzáček tak zatim papa a pěkný víkend, i když u nás je zataženo a pěkná zima...

divabara
15. kvě 2009

Grej, velika gratulace !!! Hlavne hodne zdravicka !!!!!!!!

zihu
15. kvě 2009

holky, musim uklidit, zitra prijde navsteva a tady je to takove divoke, navic me dnes nejak boli hlava, tak asi nebudu moct nasadit nejake zbesile tempo, tak abych to nejak zvladla...
opatrujte se a uzijte si vikend!!!
pa z.

m.c.
15. kvě 2009

Gratuluju!!!! Tak to si fakt Kačka pospíšila🙂. Hlavně ať jsou obě OK!!

dibdonka
16. kvě 2009

Ahoj Holky,

tak to jsem se přišla na vás podívat za včasu. Grej moc gratuluji, no asi j dala zabrat, když v 6 hodin ve čtvrtek večer psala, že už má křeče a mala až v pátek v pul desáté. Ale určitě je užásná, taky se těšim na fotky, tak at už jsou holky zpátky.

Mějte se všechny krásně!!!! Holky s tim hlídáním to máme asi všechny stejné, taky na mě všechno plandá, ale co by jsme pro ty naše broučky neudělali. Babičky a dědečkové se ochuzují sami sebe. 😀

Tak zase někdy, držte se papa

dibdonka
16. kvě 2009

Přidala jsem pár fotek Elišky, když budete mít chvilku koukněte... 🙂

zofik
17. kvě 2009

holky prosím nemáte někdo číslo na Artep?

mikulka
18. kvě 2009

Moc gratuluji Grej a vítám Kačenku!!!!! 😀 😉 🙂

mufy
18. kvě 2009

Ahojky holky,

zase je tady zima. Už v pátek jsem mrzla, že mám z toho rýmu a teď zase.Ach jo.

Tak co Grej? Už se moc těšíme na fotečky Kačenky.

Dib Eliška je taky moc krásná a jsou to pěkné fotečky, jak si dávají pusinku. 😉