Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
28. bře 2008

Tedik, je fakt krasny a hlavne vypada moc spokojene !!!!!!!!

majmuna
28. bře 2008

Ahoj kocky 🙂

Diky za pochvalu naseho chlapaka a po dnesni noci musim konstatovat ze jsme se asi zbavili prikrmu 🙂 Nas drobek ted spinka 4 hodky v kuse a budu ho muset vzbudit 😀 Ze by uz ty moje maly mlikarny zacaly poradne makat? 😀

Grej dej prosim vedet do brezna s odkazkem a jednou foteckou. 😉

Baru jsem moc rada ze jsi zase mezi nama 😉 🙂 A mam radost z kazdy krasny zpravy....vcera mi grej rekla co je noveho...drzime vam palce a verim ze ted uz to date a budete stastni 😉 🙂

Holky na vsechny myslim ale ted uz valim budit toho nenazranecka naseho.....

grej
autor
28. bře 2008

Majmu nazdárek🙂 No včera Tedík vypadal, že mu fakt tvoje "mlíkárny" stačej a že se rozjely na plný úvazek 😉

Já jim dám odkaz na celé moje album, jo? Nejdřív mě napadlo, říct si o tvoje heslo, že bych to hodila rovnou do alba, ale nakonec jsem to strčila k sobě.

Tedík je fakt fešák a opravdu vypadá naprosto spokojeně 😉

sroubek
28. bře 2008

já mám takovou povznesenou fajne náladu... 🙂 už jen 2 měsíce v práci...huraaaaaaaaaa 🙂
máme pozvánky na svatbu , jen to schválit, o víkendu jedeme do Jizrek podepsat papíry na matrice a zaplatit zálohu na hájence na oslavu a už jen prstýnky a detaili jako šaty a je to ufff 😀 se těším 😀

a holky ...ale nepojedeme na chatu naší 120 škodověnkou, ale už " novou " fakt krásnou felicii ročník 2000(jsem zprvu doufala že 2002 😀 )....Pavel to dokázal...čekali jsem na to auto jak na smilování...jinak na chatě neteče teplá voda...takže všechno bude fungovat přes rychlovarnou konvici ..ještě že funguje ta elektřina 😀 a já se budu brodit k chatě sněhem 😀

grej
autor
28. bře 2008

Sšroubku - to bude romantika, ne? Sice s tím pupíkem nevim nevim, ale i tak to bude supr🙂

Jé - už se vám to taky krátí do tý svatby...

sroubek
28. bře 2008

grej: no bude: a toho žradýlka..co tam spáchám mňam 🙂

holky musíme dát v létě nějaký papací sraz..uvaříme si navzájem jo?

jo a pro majmu i pro všechny...už mám nárůst 10 kilo..tak jsem se snažila kubíčkovi naznačit..že nad 20kilo jako neeee 😀 ale uvidíme 😀

mufy
28. bře 2008

Ten Tedík je lae krásnej.Takové miminko. Já chci takýýýýýýý.... 😀 Vypadají s majmunkou oba spokojení.

Zan já jsem taky moc zvědavá,jak to dopadne.

Grej to teda utíká, za chvíli si už injekce budeš píchat sama.

Sroubku ty 2 měsíce ti utečou jako voda. Tak toho ještě využívej.Pak se budeš jen nudit.Teda já bych se doma nudila.Musím pořád něco dělat.

michina
28. bře 2008

Haloo, je tu někdo?? Ja vim, že je venku nadherne, ale prece aspon trosku pracujete, ne? 😀

michina
28. bře 2008

Aha... mě se to nějak nechtělo zobrazit, tak se omlouvám.. 😨

michina
28. bře 2008

Grej, nějak jsem jizvy přestala řešit, nic se nezměnilo. Ta vlevo, kd ejen kouli a nic je úplně malinká a téměř není vidět, krásně pruží, no prostě malý říznutí nožem , jakoby.. Ta vpravo, kde mi vzali ten vaječník je pořád taková tmavá, zdá se mi, že ztuhlinka pod ní už není tka velká, že se snad vstřebává, ale pořád je přirostlá lehce ke spodině. Jězdí, posunlivá je oproti spodku, ale ve směru dolů prostě cítím, že to táhne. A když se předkloním, tak se mi to vklesne trošičku.. Tak doufám, že když teď chodím cvičit, tak se to prokrví a uvolní..

michina
28. bře 2008

píšu jak hotentot, takže jedna věta znova:

Ta vlevo, kde jen koukli a nic nedělali, je úplně malinká... a vzali mi vejcovod a ne vaječník.. ach jo, já jsem ale planta.. To je tak, když chce člověk rychle napsat myšlenku..

grej
autor
28. bře 2008

MIchi 😀
Já jsem tu, ale nějak koník blbnul a teď jsem si byla pro oběd.
Neboj, nejsi hotenton, pochopila jsem to i tak 😉 Jen nevím, co je to "planta" 😀

Já mám tu u pupíku pořád taky nějak fialovou a občas mě jako by bolí, ta co je nejníž není už skoro vůbec vidět ani cítit a ta co je jako na boku tak tu taky občas cítím. Ale vypadaj dobře, tak jsem ráda... Venku se fakt udělalo pěkně. Už bylo na čase!!

Budete mít na sklípky krásně 😉

zanetik
28. bře 2008

Tak jsem zůstala v práci skoro sama, kde kdo má dneska dovču a ostatní zdrhly dřív, tak zdrhnu asi taky o hoďku a v pondělí si to nadělám...
Michi taky jsem měla takový problémy s jizvou , prej to chce trochu masírovat....a na vyblednutí mi pomohl laeser...
šroubku pěkně ti to uteče a já bych se teda nenudila, kor když má člověk vycházky, po laparce jsem byla doma 6týdnu a uteklo mi to jako voda...

michina
28. bře 2008

Planta znamená jako popleta, tak mi říká manža občas... Planta, na to byla reklama, je to pokrmový tuk, ta reklama byla taková parádní, dělali na pánvi krvavý steak..

grej
autor
28. bře 2008

Sroubku - nevim nevim s tím vařícím srazem. Já zas taková kuchařka nejsem 😉

díky Michi - tak jsem zas o něco chytřejší 😉 Už si pamatuju na Plantu😀 Manža je vtipálek 😉

mufy
28. bře 2008

Já tu musím zůstat ještě 2 hoďky a pak jdeme s manžou nakoupit. Tak spolu jsme už nebyli dlouho. No když je taky pořád v práci. Teď má pro změnu zase hodně volna,tak toho využívám.Nebo snad zneužívám.... 😀 😀 😀

Bolí mě děsně za krkem. Dívám se pořád na internet a teď na fotečky nějakých miminek. Ty jsou ale sladký... 😵

michina
28. bře 2008

jj, tohle manžovi jde. Občas něco prohodí a já se koulím smíchy. Ale on zase tvrdí, že já jsem strašně vděčný posluchač, že mě rozesměje i sebemenší blbost. A prý proto mě má rád.. 😵

michina
28. bře 2008

Holky, nám tady otevřeli včera novou část shopping parku u Ikei, prý druhý největší hned po Letňanech, takže už se těším, až tma vlítnu. Říká vám něco Lindex? Prý je to megastore něco jako HM, CA atd s hadrama,... no to je něco pro mě..

grej
autor
28. bře 2008

Michi - to já bych se taky smála, ale nějak nám to poslední dobou doma nejde. Snad se to s jarem zlepší 😉

Já to tu mám normálně dneska. Pak jedu na nákup sama, páč manža je v práci až do osmi. Musím nakoupit něco na víkend k jídlu, ale vůbec netuším. Co budete vařit vy???
Mě taky bolej záda. Jak pes. A to se pořád protahuju 😒

Michi - Lindex mi nic neříká... Já se přiznám, že ani nějak nejsem na ty hadry. Nějak mě to nebaví prohrabovat, svlíkat se, zkoušet a tak. Protože většinou mi stejně nic neni, nebo se mi nic nelíbí. Tak jsem vždycky spíš zpruzená 😀

mufy
28. bře 2008

Grej mě taky musí oblečení padnout do oka a musí mi sedět,jinak taky skoro nic nevyberu.

Já taky nevím,co budu o víkendu vařit. Zřejmě udělám řízky, musím se nejdřív podívat,co mám na mrazáku za maso.Mě fakt nic nenapadá a navíc se mi nějak nechce moc vařit.No třeba mě něco napadne. 😉

Mě taky Lindex nic neříká, takový obchod Orsey,to jo. 😀

grej
autor
28. bře 2008

NO jo, když mi řízky právě měli nedávno. Asi zkusím konečně tu koprovku. Už se na ní chystám asi čtvrt roku a vždycky mi do toho něco vlezlo 😉
A na druhý den teda netušim... Možná zkusím navrhnout smažený květák... Jestli pojedem v sobotu do toho Gestu spolu, tak by to pak bylo rychlý jídlo...

Orsey mám taky ráda. POslední dobou jsem dobře pořídila i v HM 😉
Ale u mě je to taková nárazovka. Třičtvrtě roku si nic nekoupím a pak to je smršť třeba tři tisíce za den 😅

zanetik
28. bře 2008

To mě taky nic neříká takový obchod my máme jen Tesco 😀
Jinak já zítra vařím bramborový knedlík,uzený a zelí zapeču v troubě a v neděli asi kuře na paprice, vyjímečně vím v pátek co budu vařit o víkednu 😀
Tak já se pomalu loučím, mizím když můžu, venku docela teplo i když sluníčko takový mizerný, ale oproti včerejšku je teplo, jsem byla vymrzlá jak pes,ale koupila si tričko prodloužený a prodloužený tílko, co se nosí spíš na něčem..
No a o půl 5 jdu na solárko 😉
Tak všem krásný jarní víkend, ať to moc neutíká papá

grej
autor
28. bře 2008

Kuře na paprice - taky dobrý tip. TO už jsme taky dlouho neměli🙂 díky!

ALe právě mi byla schválena koprovka. Jen místo květáku chce řízek 😀 Mám pocit, že ten můj by mohl řízky pořád...

Užij si solárko Zan! Páá

michina
28. bře 2008

papa, Zan.
Pak vám dám vědět, jak to tam vypadalo. každopádně, já si taky hned tak něco nevyberu a když už jo, tak mi to nesedí, nebo je to šílený materiál nebo se mi to prostě nelíbí. Al ejak říkáš, Grej, celou dobu nic a pak během týdne padne skoro celá výplata.. 😀

michina
28. bře 2008

Tady je odkaz na ten Lindex, je to skandinávksý obchod a je jenom v Brně, ani vy v Praze ho nemáte, heč! 😅
http://www.mobchod.cz/zpravy.php?itemid=4762

grej
autor
28. bře 2008

No teda - tak to jste o proti Praze napřed!! Tak to pak dej vědět jaký ten krám je, jestli se máme na co těšit nebo ne, až se rozhodnou se vecpat i k nám 😉

Už bych šla domů 😒

mufy
28. bře 2008

Tak já se právě rozhodla,že budu vařit svíčkovou, už jsem ji dlouho nevařila, i když kuře na paprice je taky dobrý tip. No ještě si to rozmyslím. 😉 No a druhý den bych mohla upéct kuřátko.

S těma hadrama jsme asi všechny stejné,taky si třeba dlouho nic nekoupím a pak je to jedno triko za druhým. Já si udělala radost o dovolené jak jsme byli v Brně ve Vaňkovce.Koupila jsem si tam super 2 trička a jeden krásnej svetr a stál je 100,-. 😀

Zan papa a moc to na solárku nepřeháněj, kamarádka byla posledně tak spálená,že si nemohla ani pomalu sednout. 🙂

Kdybych se taky nestihla rozloučit,tak to udělám raději teď,tak se mějte pěkně. 😵

michina
28. bře 2008

Vaňkovka je super, tu znám!
Holky, taky se loučím, balím se a mizím do posilovny.. Hezký víkend!! 😉

grej
autor
28. bře 2008

Svíčkovou Mufy? To je hrozná práce, ne?

Vy se máte že už končíte holky, já až za hodinu a půl ☹

mufy
31. bře 2008

Dobré ráno holky, mě se teda nechtělo vůbec vstávat. Spala jsem jak dudek,ani budík jsem skoro neslyšela.

Grej svíčková se povedla a že je s ní práce? Není,je to hrozně jednoduché. Já to dělám tak,že si nakrájím kořenovou zeleninu, prošpekuji maso, to opeču na cibulce v tlakáču,pak přidám tu zeleninu, vodu a asi tak hodinu vařím. Pak maso vydělám a zeleninu propasíruji nebo když se mi nechce,tak ji mixuji. Pak jen dochutit solí,octem a cukrem a je to. 😉 Žádný nepořádek a je to moc dobré.

Zanetík jsme na tebe zvědavé, snad to vyšlo. 😵

Já mám tchýni v nemocnici na jipce,má embolku na plicích.Ach jo.Ještě,že na to přišli za včas.Jinak to mohlo dopadnout špatně. ☹