Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
25. lis 2008

Holky já měla pleť jak prdelku , vlasy se mi nemastily.
A měla jsem holku. Já těmhle příznakům na holku nebo kluka moc nevěřím 😉

sroubek
25. lis 2008

zanetik:tfuj tfuj tfuj...bude to v pořádku no stress 😉

artep: mě se děsně mastí vlasy te´d jak kojím...nikdy jsem to takhle neměla 😀
a jinak mi meli v neděli taky kačenu..jste nakupovali taky v globusu..co? 😀 kac kac kac kacenka je mnam...zbyla mi na pondělí 😀

grej ..opovaž se mít okna...ten pohyb je právě ten blbej...co se nemá dělat..ty ruce nahoře+zvedání něčeho ze zdola bez podřepu

hele já byla taky jenom unavená..ale teda děsně..tak to má asi být 🙂

zdravím i ostatní paaacek
ps. zlobí mě močák..jsem si doma i ucvrnkla 😕 páčto se mi nechtělo z procházky...já mám mrazík ráda...tak udělám čajík a budu hodně pít a do týdne je to fuč
a jinak si příští týden půjdu zjistit co okupant streptokok....snad je fuč...jsme se milovali a nádhera,,,pohoda...společnej org....to tu musím napsat...jsem se bála...že to po porodu už nepude..jak to tam bylo takový..slovy grej "zarezlý"...ale jde to ...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

sroubek
25. lis 2008

grej : 5.12.-7.12. jsem v měšicích hoď mi do ip číslo na majmu...díky 😉

elucinka
25. lis 2008

Holky, tak mě v těhu bylo blbě jen na začátku mezi 7-9tt, pleť se mi mastila a vlasy taky, ale přestaly mi padat a zhoustly. A sladkýho jsem snědla tolik, jako snad do tý doby ani za celej život ne. (taky jsem díky tomu nabrala 22kg 😀) Ale je fakt, že od začátku jsem byla přesvědčená o tom, že je to klučík a říkala jsem mu Adámku - no a byl 😀

grej
autor
25. lis 2008

No, Artep - to teda nic moc... Ještě že ten sníh zas brzy roztál, co? Jim snad musí být jasný, že když se vlivem jejich zpoždění něco na baráku stane, tak by to měli platit, ne? I když - z těch našich dělníků bychom to asi taky nedostali ☹

Trošku ošolíchnout ty okna musím. Vlezu si na židli, abych moc nezvedala ruce 😉 Musí se to trochu umýt, jinak by prý mohla ta fasáda nějak zreagovat s rámama a zůstaly by tam fleky...

Zanetik - to víš že to bude dobrý!! Ve čtvrtek tu přijdem se samýma dobrýma zprávama 😉 Tak to se budu těšit, že tam něco uviděj 😉 Ale kámoška (máme stejně starý "děti") byla na tom samým minulý týden a nic jí k pohlaví neřekli...

Ahoj Sroubas🙂 Já taky pořád nějak bojuju s močákem. Sice mě nic nebolí, ale vyčůrám se a hned bych mohla jít znova. Mám to třeba jen večer. Pak přes den dobrý... Nebo naopak.

Sakra - 5.-7. má zrovna manža volno. Doprčic. To se za tebou asi nebudu moct stavit ☹ Číslo ti hodím do IP.

sroubek
25. lis 2008

grej: pohlaví dr. řekl až ve 20tt a kamarádkaho nevěděla ž do konce..bo se schovával a byl to kluk 😀
hmm..škoda...tak někdy zajeď na hááááááááááje 🙂

sroubek
25. lis 2008

a okna ať umeje někdo jinej..si to zorganizuj...vysvětli to manžovi a uvidíš jak bude aktivní včelička...nebo někdo jinej..radši 😉

grej
autor
25. lis 2008

Jé - když já zas nechci otravovat někoho, aby mi doma myl okna... Myslím, že je to nechutná práce... Zkusím sehnat někoho externího 😉

michina
26. lis 2008

že by tady nikdo dneska ještě nebyl a byla bych první??? 😉

michina
26. lis 2008

A víte na co jsem přišla, že první příspěvek v téhle diskuzi je z 1.12.2007, tka už to zas bude rok, toto ale letí!!

grej
autor
26. lis 2008

Už jsem tu🙂 Byla jsem s autem v servisu.

Holky bojim bojim, včera večer, když už jsme s manžou leželi v posteli, tak jsem dostala hroznou křeč do břicha. Vyloženě křeč, kterou dostáváš třeba do chodidla nebo do lýtka. Hnus ☹ Ta křeč byla do podbřišku a bolela docela dlouho. Pak to teda přešlo, ale pořád jsem to cítila takový divný. Prostě jako po křeči. A dnes ráno mám zas hrozný pocity jako na mrchu.

Se bojím, aby to nic nebylo... ☹

artep26
26. lis 2008

Ahoj holky,
Grej už jsem psala do IVF.
Neboj myslím že to prostě někdy zaškube víc a nic to nebude.
A na mrchu ani nemysli, ta už se nevrátí 😉
Ahoj Michi, tak jak je?? Co přípravy na Vánoce?? 🙂

grej
autor
26. lis 2008

Ty jo, tak už jsme tu zase rok 😉 Stejně je to sranda, jak dlouho už se "známe", co? Už přes dva roky 😉

A přidávám se k dotazu - jak je, Michi?

Artep - zítra se jich zeptám. Třeba mi daj to magnezium. Ble. Hnusnej pocit. Už to nikdy nechci zažít.

artep26
26. lis 2008

Grej to se ti ani nedivím, je to mazec.
Teď jsem četla na tématu KET jak jedna holčina byla na UTZ a má prďolu bez srdíčka, tak má 8. KO a jestli se to nezmění, tak revize. Já se strachy toho UTZ srdíčka snad ani nedožiju ☹

grej
autor
26. lis 2008

To je hrůza. Raději tohle nečíst.
Musíš věřit, že u vás to bude v pohodě. Jinak je to na mašli 😉

artep26
26. lis 2008

Já vim, no ... já si to nepřipouštim.
Navíc ještě nemám ani po krvi a už tu takhle plašim 😀 😀 😀
Ale snad to dopadne 🙂

michina
26. lis 2008

Po fyzické stránce snad OK, akorát mám občas takové tlaky v podbřišku, pobolívání, dnes jsem myslím 31.DC a mrcha nikde. Po ní mam jit do Fertasu na kontrolu.Tak už by tady měla být každým dnem, ale žádné příznaky, ani nejsem protivna 😅 (včera jsem se ptala manži, tak se pobavil, že tohle je fakt příznak na MS), tak snad se tělo tou stimulaci moc nerozhodilo. Občas mě napadá, jeslti třeba nemám nějaký zánět, hleník je občas silnější, občas se tváří jinak, ale když já už ani nevím, jak by měl vypadat. ☹
S kamarádkou, která je expert na Mojžíšovou a ostatní techniky k vylepšení plodnosti a vyrovnání všeho tam dole v malé pánvi, jsem domluvena, že tam začnu chodit od prosince. Bohužel, už ji to jde tak dobře, že od 1.1. odchází ze špitálu a bude dělat sama na sebe, takže to budu muset paltit, i když bych měla z pojistovny nárok. Ale apson mám jistotu, že to fakt umí. Všechny ostatní kolegyne, tkeré to v nemocnici dělají jsou po amterske, tak se zabehavaji a ona ma nejvic zkusenosti. Sezeni výjde tak na 300 -500Křč, což se dá zvládnout. Zacneme už v prosinci, to si moje telo otestuje jak reaguje a pak to vzdycky prizpusobime podle toho, kdy bude stimulace, OPU a ET. Taks e an to docela tesim, protoze mi desne ochablo bricho (ne že by bylo nejak silne, ale ted uz je to neunosne), samozrejme vylezlo ven a zacina me z toho bolet hodne v zadech..

grej
autor
26. lis 2008

To víš že dopadne 😉 Musíš věřit 😉

Kdepak máme Mufy? Asi tu má pořád ty cizince, co?

michina
26. lis 2008

Musíte věřit, holky, dopadne vám to dobře, křeče přece nic neznamenají. Tělo zažívá obrovský změny 😅

michina
26. lis 2008

Jinak tatkovi včera udělali úspěšně tu biopsii jater, zůstal tam přes noc a dneska by ho měli pustit, výsledky by měly být do týdne, takže to mě taky moc naládě nepřidá.
Voláme si se segrou denně i dvakrát, trikrát (žije ve Vrchlabí) a podporujem se jak to jde, abysme moc nebrečely před mamkou. Tatka to zatím taky zvládá statečně. Kdyžted 10 kg zhubnul, tak je z něho fakt fešák! 😵 Vždycky měl takové pivní bříško a když ted abstinuje a drží dietu, tak je hubený a břicho má skoro jako jogín 😀 Každopádně si pochvaluje, jak se dobře cítí (když pomine sotatní potíže). Já chci taky zhubnout aaspon 5-8 kg.. 😠

michina
26. lis 2008

A chtěla jsem se zeptat, když tu ted tak moc často nechodím a nečtu, jak to vypadá se Smil a co Kay?? DOufám, že je vše v pořádku a obě můžou být optimistické.. 😎

zanetik
26. lis 2008

Ahojky berušky moc vás zdravím, jdu udělat zapečené rybí filé a až to bude v troubě, tak písnu...

michina
26. lis 2008

Mnam, já měla včera pangasiuse s bramborovou kaší v naší akntýně a mnam jsem si pochutnala. Dneksa si dám asi buchticky s krémem..

mufy
26. lis 2008

Ahojky holky, dneska tu asi zase nebudu, jelikož tu návštěvu tu máme pořád a počítač mám zrovna nakloněný k jejich dvěřím.Takže se určitě za vámi ještě podívám a přečtu.

mufy
26. lis 2008

Jo a ještě vám musím napsat, že včera byla ta má sestřenka s těmi trojčaty na gen. UTZ a čekají 2 kluky a holčičku, vše bylo v pořádku, jenže večer začala krvácet a prý to nevypadá dobře.Teď je v nemocnici a ani nevím, jak to s ní vypadá.Doufám,že o všechny nepřijde.Ani do inkubátoru je ještě dát nemohou, to je myslím až od 24 tt.No chudák, myslím na ni.

artep26
26. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem zase tu.
Michi Mojžišku cvič, jak jsem tu už psala, ségra porodní asistentka mi to taky doporučovala, kdyby se nedařilo. Mají prý dobré výsledky. Ona sama sice Mojžíšovou necvičí, ale její kamarádka se tím zabývá a i o tom psala bakalářku.
Tak hodně zdaru a ať se daří.
Je dobře že spolu se ségrou takhle držíte pohromadě, je bezva se mít o koho opřít. Já mám 2 super ségry, a taky se hodně podporujeme. Nechápu jak se třeba někdo se sourozenci nestýká, já je nemít tak nevim nevim, jak bych určité situace zvládala. Hlavně aby taťka byl v pořádku a výsledky dopadly na 1*.
Kay je po úspěšné redukci, alespoň co mám poslední zprávy. Mimísek je snad v pořádku, až se ukáže na IVFkách tak zase podám zprávy.
Smil je ve 33 tt, dětičky mají témř 2 kg. Dnes má konzultaci s přednostou a pravděpodobně se jí císař blíží. Má problémy, tak bude zapotřebí dětičky brzy vyndat z bříška. Tak jí držmě palce.

zanetik
26. lis 2008

Tak Michi snad budou výsledky v pořádku budem na taťku myslet 😉
Jo je to fajn, že máš takovou sestru...já jsem příklad toho, že se s bratrem nestýkáme kvůli jeho skvělý přítelkyni..
Tak snad budou Mufy dětičky v pořádku snad to nic nebude...
No tak to už má Smill pěkný kousky v bříšku, to já budu mít taky takový, ale jen dvě..
Tak oběd je v troubě, jdu se namalovat a vysušit vlásky a mažu k našim, pak na návštěvu a večer mi přijede David a zítra hurá na velký UZ už se nemůžu dočkat...tak zatím papá

artep26
26. lis 2008

Žanet opět rozlítaná, že jo??
Tak si užij bezva den a zítra ať vše dobře dopadne. A pak písni, jak to teda s těmi dětmi je 😀
Kolik kluků, kolik holek 😀 😀 😀

grej
autor
26. lis 2008

Tak jsem zas tu. Nějaký fofry.
Michi - mrzí mě to s taťkou☹ Držím moc moc moc palce, ať dopadnou výsledky dobře!!

mojžíska je určitě dobrá. Když nic jinýho, tak si spravíš záda!

Teda ta zanet opravdu furt v jednom kole 😉

mufy
26. lis 2008

Holky to je naprd, já nemůžu jít ani na internet, všechno jde vidět. A tak ráda bych s vámi pokecala.Ach jo, tak snad zítra..... ☹