Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
17. čer 2008

Dorazí vždyt jsem si dělala včera test a negativní. Leda, že by to bylo brzy, což je možné, ale ty bolesti v podbříšku:( nene nevěřím tomu. Spíše spoléhám ted na ten clostilbegyt🙂

grej
autor
17. čer 2008

Mufy - tak uvidíme, jestli na tom budu stejně jako ty... popravdě, kdyby dorazila mezi 20 - 22 DC, tak teda nic moc, páč to budem akorát balit a odjíždět na dovču, tak myslím, že sexíku moc nebude. Lepší by bylo, kdyby se zdržela až tak do 25DC, to už se budem válet u moře 😉

Jen se bojím, aby to nebyl anovulák 😒

Leni - no, držím palce at dorazí co nejdřív nebo vůbec... Budeš to kdyžtak řešit návštěvou u MUDr?

mufy
17. čer 2008

Grej,třeba ji stihneš ještě před odjezdem, i když u moře by to bylo lepší.Kolik párů se od tamtud vrátili 3.Tak snad to tak bude. Ono se to tělo musí dát do pořádku,tak vydrž. 😉

Tak bych hnedka jela,jenže tento rok už nebudeme mít dovolenou,tak si to budu vybírat po dnech. Možná tu v pátek nebudu,asi budu mít volno.Ještě uvidíme,jestli mi ho šéf dá.

Leni,třeba je to moc brzy,počkej do konce týdne a když do té doby mrcha nepřijde objednej se k dr.

grej
autor
17. čer 2008

Já tu holky nebudu zítra, mám školení. A pak celý příští týden... Jen kdybych vám to pak zaopmněla napsat 😉

Co asi Dib... Už by měla mít porozeno, ne? Mám dnes s sebou foťák, tak vám zkusím vyblejsknout Šroubka i s pupíkem (jestli teda bude souhlasit 😉).

mufy
17. čer 2008

Taky bych měla nejraději nějaké školení než tu sedět. 😠

Sroubka nám vyblejskni,ať vidíme její pupík,jak vyrostl. 🙂

zanetik
17. čer 2008

Grej to bys byla hodná ještě jsem neviděla verlybu natož nasuchu 😀
A hlavně aby se vám dovča vydařila, teď tam je pěkná kosa a pěkně mě štvou meterologové, že koncem června má být léto a od července ochlazení a léto naprd, ach jo...

lenickan
17. čer 2008

Holky, uvidíme. Jedeme v sobotu do Orlických hor. Máme pronajatou chalupu tak budeme řádit na kolech. A ten další týden jsme u moře-projedeme Costa Brava. Tak třeba se pak přihlásím s nějakejma novinkama🙂 i když pochybujju:´)

grej
autor
17. čer 2008

Zan - to jí povím 😉 Velryba na suchu 😀

Snad bude v Chorvatsku vedro a sluníčko. Už se na to fakt těším!!!

lenickan
17. čer 2008

Grej. Kdyby mrcha nedorazila tak zkusím testík...ale u mých dlouhých cyklů vydržím určitě do takového 40-47 dne(což je můj průměr cyklů-bez léčby) a pak bych se objednala.

nevíte kde bych mohla sehnat hezké svatební střevíčky?

grej
autor
17. čer 2008

Leni - krám se svatebníma botama je ve Spálený a mívaj i v různých svatebních půjčovnách. ALe vzhledem k tomu, že teď je moda bílých bot i jen tak na léto, tak bych mrkla normálně u Bati nebo v Debenhams nebo tak... Já si vybrala lodičky ve Spálený a nakonec jsem je kupovala naproti VŠE na Seifertce u Šotka nepoměrně levněji 😉

lenickan
17. čer 2008

Já bych právě ráda nějaké kvalitnější-pohodlné s tím, že bych je využila i k satům do práce🙂
Zkusím se porozhlédnout🙂 děkuji za tipy.

zanetik
17. čer 2008

No teď je zima snad po celý Evropě...

No nic já se pomalu loučím, jdu si naložit nějakej materiál a ke kámošce na kafčo co přišla v květnu o mimčo, tak snad se ji tam nerozbrečím, ráno se asi ještě chvíli ukážu a pak jedu k dr. to jsem fakt zvědavá co mi řekne..

Tak hezký zbytek dne zatím papá

grej
autor
17. čer 2008

Papa Zan, užij si kafčo!! My už tu máme docela pěkně, sice asi jen 20 stupňů, ale svítí sluníčko a hlásili, že ve čtvrtek už má být asi 27! V pátek teda trošku ochlazení, ale pak se to má zase zvyšovat. Tak snad...

Leni, to chápu. Ony ty moje docela pohodlný jsou, ale stejně jsem je měla od svatby asi jen jednou 😅

mufy
17. čer 2008

Tak to já taky měla svatební boty od té doby asi jen jednou na sobě a to je mám červený. 😝

Holky já vám tak závidím,že jedete pryč.Já bych se taky potřebovala nějak dobít teplem a sluníčkem,abych byla na ty moje pokusy dobře připravená.

Navíc tot počasí je hrozný, chvilku teplo a chvilku zima. Mě se podařilo včera svést manžu,přišel z hospůdky,trošku opivěn,ale byl to krásný sexík.Po tak dlouhé době to bylo fakt pěkný. 😵

grej
autor
18. čer 2008

Ahoj holky,
dnes tu s vámi nebudu, jdu na to školení.
Včera jsem se viděla se Šroubkem, má krásný pupík 😉 Mrkněte do alba. Ta druhá fotka se mi teda moc nepovedla, Šroubas mi něco povídala a já to cvakla. Jenže on na nás čekal Pavlík, tak jsme si musely pospíšit.
Holky Pavlík je miláček i ve skutečnosti, Šroubek si nevymýšlí 😉 🙂

Jinak včera konečně asi dorazila ta ovulace. Jak rychle přišla tak i odešla. V pondělí čípek zavřený, tvrdý. Včera měkký a otevřený a bílkový hlen. Tak jsem manžu ukecala, abychom na to vlítli, i když se hlavně teda mě moc nechtělo. A vyplatilo se, páč dnes ráno čípek zavřený a teplota 37.1.

Taky už začínám mít strach z toho mýho těla. Včera jsem nebyla celý den na záchodě, tak mě bolelo pěkně břicho. Přesně pod pupkem, jak jsem vám psala. Večer jsem si proto vzala přírodní projímadlo. Docela to pomohlo, na záchod jsem si ráno došla, ale už mi zas bylo na zvracení ☹ Probudilo mě to v pět, to jsem to ještě ustála. Ale v sedm, když jsem vstávala s manžou, už to šlo ven. Jenže v břiše nic nebylo, že jo, tak jsem zvracela jen štávy. Jak se to do dsotalo ven, tak se mi poměrně ulevilo.
Kašlu na dietu a dala jsem si k snídani takovou suchou buchu, abych se zasytila. Zatím to vypadá dobře, tak jsem zvědavá, jestli to vydrží. Nerada bych lítala na školení na záchod 😒 Holky co by to mohlo být??? KDyby hrozilo těhu, tak to tak neřeším, ale takhle???

mufy
18. čer 2008

Grej tak to teda nevím,co ti je. 😖 Být tebou tak si zajdu k doktorovi.Ať něco nezanedbáš,to není jen tak,že zvracíš. Kdybys byla těhu,tak to chápu,ale takhle. 😕

Grej a je dobře,že jste se včera snažili,určitě to vyjde.

Já ani manžu nemusela včera ukecávat, po tom 3 týdením půstu to jde samo.Je miláček a je to tak moc pěkný. 😵

Jinak sroubek má už velký bříško. Já chciiiiiiiii takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. 😀

Jo a Tedík je moc krásný dítko..... 😉

grej
autor
18. čer 2008

Ahoj, no je to divný. BUchta s čajem už je taky venku☹ Ale teĎ je mi zas dobře.. Nevím, co se to děje. Navíc mám pro změnu průjem, aby tohjo nebylo málo. Moje doktroka je kráva, ta mi ani nepomůže, jak jí znám.

Holky jedu na to školení, myslete na mě, a´T to přeižiju ve zdraví.

zanetik
18. čer 2008

Ahojky, Grej tak hodně štěstí ať se ti uleví a asi bys fakt měla jít k dr. to není sranda, možná je to střevní chřipka,ale mohla by ses odvodnit...

Tak já za hodinu budu ležet na koze 😅 a pak včeličku, tak jsem zvědavá co mi dr. řekne...jen jsem trochu zmatená, včera mi ta kamarádka co v květnu musela porodit v 5-tým měsíci říkala, že ji řekl, aby děti už neměla, že je to velký riziko a další dva dr. ji řekly, že za rok bez problému jen bude hlídaná a šla by rodit císařem...a její švagrový řekl, že je nepolodná a má kluka Davídka, tak jsem zmatená, doteď jsem na něj slyšela chválu a já si nemohla stěžovat, ale v září půjdu do Car tak uvidíme...

No Sroubek má pěkný bříško,ale rozhodně do velryby má daleko...

lenickan
18. čer 2008

Ahoj holky.
No Grej pokud to nemůže být známka těhu tak máš nějakou virozu? Teplotu nemáš? Vem si alespon endiaron.
Já to měla minulý týden v pondělí jsem se vzbudila v 6 a chtělo se mi zvracet. Zase jsem to zaspala a v půl osmé jsem vstávala do práce, ovšem bylo mi tak zle, bolela mne záda, celé tělo, že jsem nebyla schopna. Měla jsem průjem, zvracela jsem. Spala celý den. v úterý už to bylo dobrý ale žaludek jsem měla celý týden na vodě.

Kdyby Ti to trvalo tak raději jdi k doktorovi..

Hoky jsem 30DC a mrcha stále nikde.. 28Dc test negativní, takže bestie příjde ale kdy??????? Já už chci dlabat prášíky!

zanetik
18. čer 2008

Jo Leni abys je vůbec stihla dlabat 😀

Tak já jedu k dr. jsem docela nervozni co se děje...

mufy
18. čer 2008

Grej budeme na tebe myslet,ať je ti líp.

Zan na tebe samozřejmě taky a hnedka nám napiš,co s tebou je.

Leni, tak zkus ještě jeden testík. Nebo si zajdi k doktorce na prohlídku. 😉

lenickan
18. čer 2008

zanet: no kéž by nedorazila, ale já ty cykly mám dlouhé někdy i 47 dní ale bez utrogestanu, který jsem tento měsíc dlabala. Po utroši jsem to vždy dostala do 3 dnů... ach jo🙂
Ale bolesti zmizely. Jak mne bolel ten vaječník, tak nebolí, bříško na mrchu taky nebolí tak nevím...
Počkám

mufy
18. čer 2008

Ahojky holky, já už pádím domů. Vidím,že dneska tu skoro nikdo není.
Tak papa zítra

michina
18. čer 2008

Ahoj holky, já mám toho nejak v praci hodne, ale aspon se nenudim po nemocenské. připravujeme pro celou fabriku (1000lidí) sportovní den. Takže ani nemám čas zavolat do Fertimedu, ale zítra už musím!!
gREJ, DRŽÍM PALEČKY, AT JE TI DOBRE, TO je hrůza, jedna z nás se uzdraví a druhá zase něco chytne. ALe bude to dobrý, neboj, třebas jenom něco špatného snědla..

mufy
19. čer 2008

Zan tak jak jsi dopadla??????

Grej už je ti líp?

Michi tu návštěvu neodkládej, budeš mít kolem toho ještě plno lítání. 😉

zanetik
19. čer 2008

Ahojda berušky, tak včera nejdřív nešel koník, pak nám v práci net ach jo...

Takže dr. říkal, že těhu nevidí a že vypadám jak kdybych teprv byla v půlce cyklu a čekala na ovulaci, tak mi píchly dvojitou vyvolávačku, že mě zadek bolí jak čert a dnes ráno jsem byla na krvi, prý aby se vyloučilo mimoděložní, takže v pondělí si mám volat na výsledky,ale já už je znám, těhu nejsem a do 10dnů dorazí MS.

Leni to máš taky fajn cykly, tak ať mrcha jestli má dorazí co nejdřív, ať můžeš vlítnout na Clostík 😉

Mufy a jak ty?

Grej snad všechno v pohodě zvládla...mě teda bylo dnes ráno taky pěkně na zvracení, ale měla jsem prázdej žaludek,tak z toho nic nebylo...možná to bylo hlady a nebo včera jsem byla na atrakci na mixéru...hrdinka...a pak jsem slezla zelená 😀

michina
19. čer 2008

Já to neodkládám, jen jsem prostě neměla včera čas zavolat. Dneska jdu na to, nejlépe hned, že jo? Myslíte, že už tam jsou od 8,00H?

mufy
19. čer 2008

Zan tak to by ti snad měl říct,jestli tam vidí nějaký folík nebo už je prasklý. Snad to musí vidět,ne? Co je to za doktora?????

Jinak já jdu v pondělí na UTZ před IUI,ale spíš to bude probíhat až tak ve středu nebo čtvrtek.Už se i těším.

Michi tak to zkus,já myslím,že tam už jsou brzo.

grej
autor
19. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem tady.
Včera jsem to ještě měla veselý. Školení jsem kupodivu přečkala bez újmy. Manža mě ale donutil, abych si skočila k doktorce, když jedem do toho chorvatska, aby se mi tam něco nerozjelo. Takže po školení jsem jela za babičkou do nemocnice (leží tam kvůli vyšetření) a pak ke svojí obvodní.
Doktroka mě promačkala a řekla, že se mnou nic neudělá, že musím na chirurgii na snímek. A že to zvracení vypadá jako těhu. Tak jsem jela do VInohradský nemocnice (kde jsem před tím před chvílí byla za tou babičkou 😉) a počkala si tam hodinu.
No doktor v nemocnici byl mladej a hezkej (aspoń něco), tak jsem mu to všechno odříkala a taky jasně řekl, že to vypadá na těhotenský stav. tak jsem řekla, že to by byla sakra náhoda, přes MS, přes nízký teploty (to jsem mu neříkala). Promačkal mi břicho, bolelo to jak pes, ale řekl, že tam nic nevidí, ani slepák, ani kýla, že snad dietní chyba. té si ale fakt nesjem vědoma. pustil mě domů s tím, že mám mít dietu a dnes přijít na kontrolu.

No a jak mě všichni nahlodali, že jsem si večer ještě koupila test a testla. a samozřejmě nic.

Nakonec asi ani ovu nebyla, ačkoli jsem myslela že jo, protože včera mi vylítla teplota z 36,5 na 37,1 a den předtím byl otevřenej čípek a hlen bílek. ale dnes to zas vypadá, že ani nebyla, páč čípek je sice pootevřenej, hlen dobrej, ale teplota už zas 36,5, takže to zvýšení bylo z toho zvracení a jak mi bylo blbě.

Dnes pojedu na tu kontrolu, ale je mi dobře, tak zas budu za simulanta 😖 No co, hlavně že mě prohlídli. Kdyby to fakt něco bylo a rozjelo se to na dovče, tak by to bylo dost debilní.

Michi - držím palce na ten telefon!!

Zanet - divný, že by ještě nebyla ovu? No trochu mám strach, že jí taky asi mít nebudu. Holky jak to vypadá při anovulačním cyklu? Kdy jako dorazí MS? Jak se jí bude chtít? Nebo v termínu?

mufy
19. čer 2008

Grej tak hlavně,že ti nic není,jen je fakt dobré,že jsi šla k doktorovi před dovolenou,protože kdyby se ti to rozjelo tam,tak bys ji měla celou pokaženou.

A s tou ovu si nic nedělej, jak jsem ti psala, přijde později. Já ji fakt měla ten druhý cyklus až 22 den.Mě to IVF prostě celý cykly rozházelo a pak už jsem měla ovu vždycky později.Před tím byla jak hodinky. Tak vydrž. 😉