Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
30. čer 2008

Super, už si to značím, manžu jsem poslala k mamince, tak snad do toho nic nečekaného už nepříjde. 😉

michina
30. čer 2008

Mufy, akorát, ted jsem se dívala, to pendolino stoji 500Kč, teda aspoň mě.. Nemám žádnou slevovou prukazku nebo tak, ve srovnání s normálním vlakem je to 200kc dražší... I když asi je to levnější než autem.. Ještě mrknu, jestli tam něco nejede dříve.

mufy
30. čer 2008

NO právě, normální vlak stojí skoro o polovinu míň, jenže tobě to z Ostravy nejede.Posledně jsme taky jely se Zan Pendolínem. Však uvidíš,pokud nic jiného nenajdeš tak budeme muset jet tím Pendolínem. 😒

mufy
30. čer 2008

Michi ještě ti jede v 8.01 a je tam v 10.41. Ale jela bys 2,45 hodin. Tak nevím,jestli není lepší si připlatit.

michina
30. čer 2008

Hmmmm, tak jede, ale zase Pendolino, tak pal to ďas!
Jedině, že by mi manža ještě půjčil auto, ale na takovou dlouhou trasu.. Zkusím to propočíst.. Spotřeba by byla cca 7litrů/100km, podle map.cz je to cca 250 km, počítám 35Kč na naftu, tzn. i když počítám něco navíc, furet mě to výjde na cca 850Kč, což už se mi pak vyplatí jet autem.. No budu to muset ještě zkonzultovat s manžílkem. To ybch vás pak mohla třeba nabrat a vyšlo by nás to ejště levněji..

michina
30. čer 2008

Jsem trouba, sem se švihla... 575kč jedna cesta, takže něco přes litr, ale to jse ještě nadhodnotila.. Proberu to doma s manžou a když tka pendolino to jisti, aspon si budu moci dat pivecko, bude vetsi sranda a bude to bezpečnejsi.. 😀

mufy
30. čer 2008

Ráno v těch 8.hodin nejede Pendolíno ale normální vlak. I když nevím jak by tam bylo v takovým pařáku.
Myslím,že vlakem by byla lepší sranda, ne? Čert vem peníze.
Já ani nevím,kolik jsem platila minule. Jestli je to jen za jednu cestu nebo i nazpátek. Normálně vlakem nejezdím.

mufy
1. črc 2008

dobré ráno holky, včera jsem se chytla s manžílkem a nemám dost dobrou náladu.To zase bude den.Ach jo. ☹

zanetik
1. črc 2008

Ahoj holky, za včerejšek se omlouvám finišovaly jsme s roční uzávěrkou, ale máme to za sebou...
Jinak minule jsme Mufy Pendolínem nejely, ten u nás nestaví, bylo to EC na který byl 60Kč příplatek...a určitě jede i jinej vlak..hned jak budu mít chvilku tak kouknu...

zanetik
1. črc 2008

Mufy a pročpak? U vás to je dost nezvyklý ne?

zanetik
1. črc 2008
mufy
1. črc 2008

Zan aha já myslela,že jsme jely pendolínem. Tak to taky není špatný spojení, asi jsme tím jely i posledně,že?Já už si to nepamatuji. I ta cena je lepší pro Michi než pendolíno.

Zan to víš já jsem pořád doma sama, celej víkend jsem se těšila jak budeme v pondělí spolu a on si šel s klukama do hospody už v 19.00 hodin.Před tím jsme se samozřejmě rafli,takže pondělí jak vyšitý. Nálada na bodu mrazu. Víš, já jsem člověk, kterej se potřebuje s měkým pomazlit, mít někoho blízko, prostě mi to chybí.A včera to už bylo asi pod mé síly.Tak asi tak. ☹

mufy
1. črc 2008

Musela jsem rychle skončit, přišel šéf.

Jen jsem tím chtěla říct, že mě to hrozně mrzelo,že to tak dopadlo.Trávíme spolu tak málo času a ten čas strávený s ním je mi vzácný. Navíc mám asi PMS, protože mám náladu hroznou. Nejraději bych ho dneska ani neviděla. 😠

kam
1. črc 2008

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, kde najdu info o tom jak to probíhá na laparoskopii, čeká mě to teď v pátek a moc nevím do čeho jdu. Vím, že jste to tu před několika měsíci psaly, ale nevím kde. Moc díky

mufy
1. črc 2008

Kam já na ni ještě nebyla, tak ti to nemůžu napsat.Ale když se podíváš na témata,tak tam určitě laparoskopie bude. 😉

zanetik
1. črc 2008

Ahoj kam, je tady celý téma laparoskopie a hysteroskopie nebo jak se to píše, jinak já na ni byla, co by tě zajímalo...protože to co jsem psala před rokem bude už v našem starým téma...

Mufy tak to chápu, to se ti nedivím, já zas nevím co je to být víkend sama, jsme spolu každý den, i když teď jen pár hodin, máme toho nějak moc...

zanetik
1. črc 2008

Ty jo já vůbec nestíhám, jsem si naivně myslela jak pobudu,ale nevím kdy...mám úplně zavalenej stůl, nemám tady šéfovou a dceruška si dělá jen svoji práci, takže já telefony, dotazy, pořád někdo do pokladny, honíme fakturaci za červen, mraky fa došlých, co chtěj ženský aby si mohly dělat příjemky a to mi tady leží ta inventura na zpracování,ale to nevím kdy to udělám, ani to není moje práce, takže zatím na to kašlu...

mufy
1. črc 2008

Zan mě někdy ten víkend co jsem sama vyhovujem, aspoň si uklidím a udělám to,co jsem nestíhala přes týden,ale to je jen v sobotu celou neděli se nudím,tak se mi pak nesmí divit,že chci být sním.Nejhorší na tom je,že já ani nemám kam s kým jít, natož nějakého koníčka.Proto by bylo nejlepší to mimčo a aspoň bych se měla o koho starat a ty volné dny by se tím vyplnily.Ale takhle je to už k nesnesení.No co,věděla jsem,co si beru,tak si nemám na co stěžovat,že..... 🙄

To já tu mám dneska klid.Bolí mě bříško na mrchu,sice je to ještě brzy,ale to mi tak dělá pořád,když to mám dostat,takže mimčo tento měsíc sbohem......No co,tak zase příští měsíc.Utíká to celkem rychle.

zanetik
1. črc 2008

Mufy to mi je líto, to já zas nevím kam dřív, všem slibuju že se stavím, dnes mě uháněj dvě kámošky, tak jsem tý jedný řekla, ať skočí s malou na kolo a přijedou na zahradu, teď mi volala kolegyně, že by jsme mohly v pátek jít si sednout s bývalou kolegyní, takže u mě se pořád něco děje...škoda že bydlím tak daleko 😒

To bys fakt potřebovala aby se to už povedlo, to by ses pak nenudila ani v neděli, moc ti to přeju i kdybych dostala na vybranou jestli letos já nebo ty 😉

zanetik
1. črc 2008

Tak já mizím do bazénu zítra pa

michina
1. črc 2008

Ahoj holky, docela dost jste toho napsaly!! 😉 Souhlasím s tím vlakem v 10 z OV, je to apráda, přistoupíte, hodí se vám to oběma? To bude legrace, už se moc těším.

Mufy, tak tohle úplně přesně znám. manža jezdí (kromě prázdnin) každý pátek do sboru do rodného města (50km) a pak spí u maminky a někdy se vrací až v neděli, takže jsem sama, každopádně přes školní rok jsem 100% z pátku na sobotu sama. Někdy mi to vyhovuje a někdy vyloženě štve. Taky si uklidím, ale pak už mě to neba. Hele, tak se domluvíme a můžeme se zajet navštívit, OL není od OV tak daleko, jsi přímo z OL? Uvidíme, jak si sedneme ( a já doufám, že jo 😉 🙂 😀 ) a pak bysme to mohly vyzkoušet! 😵

mufy
2. črc 2008

Ahojky holky, tak to je paráda s tím vlakem,domluvily jsme se dost rychle.Teď ještě záleží na Grej, Sroubkovi a Majmun s Tedíkem.

Holky,tak včera proběhla usmiřovačka.jak jsem přišla domů,dostala jsem kvítko a omluvu.Proběhl sexík a šli spolu na pivko.Tak aspoň je to v pohodě,ale na jak dlouho?????????Stejně zase budu sama doma.Přišel s návrhem jet na chatu na 2 dny ke kamarádovi.Tož jsem zvědavá.

Jinak se cítím dneska normálně.Pořád mě píchá na pravé straně,ale hleník je tekutý,takže přijde mrcha.Za ty cykly se už poznám.No co,příští IUI se už musí podařit.Budu o sebe hodně dbát a domluvila jsem se i s jedním léčitelem,ke kterýmu jsem dřív chodila,než jsme zjistili neplodnost manžela.Tak mě před tím nastartuje.To by bylo,aby se to už teď nepovedlo.

grej
autor
2. črc 2008

Ahoj holky,
jsem tu z dovolený.
Ale mám tu milion papírů, který musím roztřídit a vyřídit, navíc byl konec měsíce, takže další práce. Takže dnes s vámi nepokecám.

Dovča byla super, vedro, sluníčko, teplý moře - prostě bájo🙂 S manžou jsme se snažili jak o život (někdy i víckrát denně 😵 ), ale bylo nám to stejně prd platný, páč jestli vůbec ovu byla, tak byla akorát když jsme byli na cestě do toho Chorvatska. A dnes dorazila MS. Tenhle cyklus byl nějakej divnej...

http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

S cestou na sraz - my s Majmu uričtě pojedem autem. Jen se domluvíme jestli jejím nebo mojím. A předpokládám, že Šroubas pojede s námi.

Tak pa, já se jdu ponořit do papírů.

mufy
2. črc 2008

Grej ahoooooojky, no tak to je super,že ses měla na dovolené super.Ale s tou MS mě to mrzí. ☹ Já se za chvíli připojím k tobě.V neděli nebo v pondělí by měla dorazit. ☹

Tak se zase budeme snažit dál.My jsme ty dlouhodobý snažilky.Tento rok musí být rozhodující. 😉

Pak nám musíš ukázat pár doteček z dovolený.

mikulka
2. črc 2008

Ahoj holčiny,

jak se máte, Grej, dobrý, že sis snad na dovče odpočinula. A mufy, co ty, nejsi po IUI???
Jak snášíte ta vedra? Já moc špatně, nemohu dýchat a mívám stavy na omdlení, Bohužel zatím nemohu cestovat daleko autem, tak smrdím v rozpálené Praze. Ale co, hlavně když bude mimi v pořádku. V pá jdu na velký UZ, snad bude vše dobré. Zatím jsem přibrala necelé 4 kg, spíš 3,5, nevím, jestli to není málo v 6,5 měs.? Tak snad bude mimi dost velké a těžké.

mufy
2. črc 2008

Mikulko dneska jsem 9 den po IUI,ale už cítím,že to nevyšlo,takže další měsíc to jistí.
Škoda,že nemůžeš přijet i ty na ten srazík,abychom se konečně viděly.

zanetik
2. črc 2008

Ahojky holky, já makám na tý inventuře co jsme dělaly v neděli, tak nestíhám,ale zítra už to doufám bude lepší, pořád nějaká práce, hnus a dcera šéfky si chodí po obědě domů a má jen o 2tis. míň než já no nenaštvalo by vás to? 😠

Jinak venku vedro, včera jsem blba v bazéně s 5letou Barunkou, tak mě dnes všechno bolí, máme velkej bazén kde ona nedošáhne a neměly jsme kruh a ni rukávky, tak jsem s ní dělala kravinky 😀

Dnes tam budu sama tak si odpočnu a budu relaxovat...

Grej takže super dovča, jen aby vám ta frekvence vydržela 😀

Mufy dobrej přístup, já doufám že mi dorazí MS normálně, že nebudu muset za 50dní na vyvolávačku 😒

Mikulko to asi není málo, to by ti dr. řekl, moje kamarádka teď přibrala asi 7kg za celý těhu a mimčo je normální velikosti 😉

mikulka
2. črc 2008

Mufy, to si nesmíš říkat, že to nevyšlo. Lepší je připravovat se na to, že to vyjde. Představovat si to. Vím, že pak nechceš být zklamaná, ale lepší je říkat si, že teď už to vyjde a vidět se s miminkem v bříšku.

Holky, já v po jedla v jedné luxus restauraci franc. sýry, ale byly s plísní na povrchu. Tak mám náladu pod psa, bojím se, aby v nich nebyla listeria, které je v těho moc moc nebezpečná. ☹ Jenže si říkám v tak honosné restauraci snad ne.

Zane, tak jsi mě uklidnila s tou kamarádnou, že mimi bylo normálně velké, i když moc nepřibrala.

Ale břicho už mám dost velký, řekla bych. 😕

mufy
2. črc 2008

Mikulko to bych se bála,aby se něco nestalo mimču,ale snad jim nic nebylo,když to byla luxusní restaurace.

Já si to někdy představuji,že je mimčo v bříšku,ale když mám bolesti na mrchu,tak to všechno opadne.Raději být připravená než zklamaná. 😕

zanetik
2. črc 2008

No nic já to balím je vedro, už jsem vyflusaná z té práce,tak jdu do bazénu...zítra papá