Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

dibdonka
19. pro 2007

Dobré ránko kočinky, jak je, co nového? 🙂

mufy
19. pro 2007

Včera jsem ani neměla čas se rozloučit,,ale jak vidím,moc nás tu nebylo.

Ahojky Dib.
Co je nového u tebe?U mě teda nic.Byla jsem včera s manželem v obchoďácích a měla jsem si vybrat dárek.No jenže se mi nic nelíbilo a potřebuji na to víc času,tak jsem si nic nevybrala.Dneska to napravím a něco si koupím,jinak budu bez dárků. 😀 A to nechci...

zanetik
19. pro 2007

Ahojky zlatíčka 🙂
Tak já něco málo dárků už mám, něco se kupovalo společně, tak to mám z krku, ještě jdu zítra s mamkou do zlatnictví, chtěla zlatý prstýnek, ale ten si bohužel musí skusit, taťkovi možná ještě brusle, jenže se mi zdá pro něj zbytečný nový když půjde 2x za zimu....
No a hlavně nemám pro miláčka a vůbec nevím co asi lepší mikinu...
Jinak jsem dnes 36DC a moje cykly od laparky jsou 29-36dní, ale nevím jestli mám testovat, sex byl jen 2x a nějak tomu prostě ani nevěřím...

zanetik
19. pro 2007

Jinak cukrovího mám jen 4druhy letos plus v pátek udělám rumový kuličky, myslela jsem že udělám ještě něco dnes, ale na pečený už je asi pozdě že? 😅

dibdonka
19. pro 2007

Zan 4 druhy, to stačí, já mam taky jenom 4 druhy a jsem za ně ráda!!!! 😀 😀 Ještě tedy udělám nějaké za studena, ale fakt jenom pár!!!! 😀 😀

Zan pššššt jakou máš teplotu? Vypadá to nedějně, držim palečky!!! Máš nějaké přiznaky? 2 sexíky stačí bohatě, nám taky mudr doporučovala půst, ale ten my jsme nevydrželi 😀 😀

Mufy já jsem dneska šíleně nevyspala, špatně jsem spala a už se těšim až pujdu dom!!!! ☹

grej
autor
19. pro 2007

Ahoj berušky,
tak jsem zas na chvíli v práci. Včera jsem odpočívala u mamky, taky jsme dělaly cukroví.
Mám nějakou špatnou náladu, ani nevím proč. Možná to bude kombinace špatných snů který jsem měla a toho, že jsem si včera přečetla možnosti léčby té endometriozy. Ale nebudu se tím teD moc zabývat, počkám, co mi dnes navrhne gynekoložka (jdu k ní na to vyndání stehů) a pak co v pátek ten Gest.

Už jsem konečně přestala krvácet, ale zase mě začalo trochu pobolívat břicho. Jen když jdu na záchod. Je to taková zvláštní bolest. Když se mi vyprazdňuje močák... No uvidíme co to udělá.

Zan - tak pšštt a zkus změřit teplotku🙂

zanetik
19. pro 2007

Dib jenže já měla loni 12druhů 😒
Teplotu už asi druhý cyklus neměřím není čas a stejně já mám pořád nízkou tou se asi řídit nemůžu, ale můžu ji skusit ráno změřit...
Na příznaky taky nedám, jen citlivý bradavky jako před každou MS i když už ne tolik jako před týdnem, nafouklý břicho a dnes mi není zrovna dobře do žaludku a včera ani dnes se mi nechtělo vstávat a jsem hrozně ospalá, ale tady u nás v práci je kde kdo 😀
A kdyby se to náááhodou povedlo, tak bude naše dítě alkoholik, v pátek jsme měly vánoční večírek a tolik alkoholu jsem nikdy nevypila 😵

zanetik
19. pro 2007

Grej to je normální, mě to taky tak bolelo a oproti mě jsi brzy fit, já bych nebyla schopná jít ani do práce ještě...

grej
autor
19. pro 2007

zan - 12 druhů??????? Ty jo!!!!!!!!!!!!!!!
Já ani nevím, kolik mamka dělala. Vím jen že měla dvě těsta, jedno světlé a jedno tmavé a z toho jsme udělaly ořechy a jako takový linecký. Pak rumový kuličky, žabí huby a pak moje nejoblíbenější - švestky plněný mandlí máčené v čokoládě. Holky to vám je taková mňamka 🙂

Jojo, jsem moc ráda, že je mi takhle brzy dobře. Jen jsem hrozně slabá. Občas se cítím na omdlení a mám pocit, že sebou někde švihnu. Ale nepřeháním to a odpočívám 😉

zanetik
19. pro 2007

Tak mám u kamarádů ve sportu snad mikinu zajištěnou..ona je to spíš funkční fleesová bunda, stojí 1800Kč, tak snad daj dobrou slevu 😅

dibdonka
19. pro 2007

Zan 12 druhů 😕 no teda, tak to se u mě nikdy nikkdo nedočka!!!! 😀 😀 Jsi holka šikovná. Tak jo budem potichoučku věřit a držet palečky že to vyšlo!!!! Dej vědět zítra, jestli změříš teplotu, nebo uděláš test!!!! 🙂

Grej, já si taky myslim že jsi rychle fot, je to dobře!!!!! A určitě to nebude tak náročný ta léčba, ty jsi mladá silná a zdravá, tak všechno pujde rychleji 🙂 😉

grej
autor
19. pro 2007

No já právě četla, že ty hormony co nasadí, jsou vlastně umělý přechod. jako mají holky před IVF. Přestaneš ovulovat, přestane se ti tvořit sliznice... tedy přestaneš menstruovat. Jenže ne týden nebo dva, ale půl roku ☹ Hrozně bych se bála, že mi to pak nenaskočí zpátky☹

Jo a taky mě napadlo, jestli náhodou tu endometriozu nemám z toho pití konryhele. Piju ho vlastně už přes rok. Když tak podporuje růsté té sliznice, tak by to mohlo být i z toho, co? Raději už ho pít nebudu...

sroubek
19. pro 2007

ahojky ženský..zdravím..za chvilku tu zase nebudu, ale co naděláš... 🙂

dib..pampers...super...pustila jsem si tanec mimča na hudbu 🙂

jinak jak jsem frajeřila jakože žádný nevolnosti..tak jsem včera při pečení..tak nějako mi udělalo blivno...jsem musela všude otevřít okna..bo mě ten sladký čmud vadil...a dneska při jízdě tramvají opět..tak jsem si řekla, že to je tím, že jsem nalačno, nacpala jsem do sebe tři ovocné chlebíčky se šunkou 😀 😀 😀
ale zůstává to 😀

ale nic radikálního...🙂

grej: já věřím že to bude dobrý...na endometriozu je fakt prý lékem otěhotnění, na druhou stranu...kolik holek otěhotnělo a byly to fakt těžký případy...ty jsi v pohodě...myslím na tě, ať je ti lépe

zan: 😉 držím psssst palečky 🙂

mufiku užívej si a vyber si dárek 😵
no mě miláček ztrašil, že má všechno jen pro mě nic 😢 ...kecka 😵

a včera holky mi se porafali v a utě...já jsem teď jak na pružině..fakt mi stačí jenom náznak pruzení a už startuju..a to jsem jela přes celou Prahu včera večer tou naší Š 120 až někam na Zličína Pavel blbě navigoval...no nádhera..prostě hysterka..hysterka 😀

+ to mám řidičák asi měsíc...není to mazec 😉

tak ju..krásné vánoce kočičky

mnau 🙂

sroubek
19. pro 2007

no grej: kontryhel prý nemá bvedlejší účinky..ale tohle stojí za úvahu..vysaď ho radši...

sroubek
19. pro 2007

jo holky a 12 druhůcukroví..by mě museli odnést..ba ne..já raději dělám slané...a hlavně MASO

na pečen mám ségru..ale ta peče..dorty, sušenky, koláče..holky takový nikde nekoupíte...to je lahoda 😉

ale MASO umím JÁ 😀

jinak já udělala 3 druhy...datlové marokánky...švestková kolečka a karamelovo kakoovo oříškové placičky ( půlka várky se mi připekla..no jo..první pokus 😀 )

jinak loni jsem nepekla nic 🙂

dibdonka
19. pro 2007

Ahoj Sroubku, no jak to tak čtu, tak to fakt vypada dobře, směju se jen u tohoho, jak jsi chytlavá, já už manžu lituju, jak jsem na něho hnusná!!!! 😀 😀 Ale určitě mi to odpustí!!!! 😀

Grej já taky věřim, že to zvládnete i bez lečby.... 😀

majmuna
19. pro 2007

Ahoj zlaticka!
Tak dneska muzu konstatovat ze cekame urcite nejakyho nervacka po tatkovi ☹ Jsem uplne vyrizena....prcek me nenechal vyspat a je mi soufl...uz to asi zacina 😠 Ten nas malej terorista vubec nebere ohled na to ze ma pracujici matku ☹ 😀
Grej ja verim ze ty pujdes za priklad vsem endometriozackam 😉 😀 Pockej jeste ty nasi bobanove nebudou mit ani takovej rozestup a budou se mlatit lopatickama na pisku 😀
Dib ted ziram na ty tvoje tydny...to je neuveritelny 🙂 Za par tydnu nezamhouris ocicka taky 😀 Zacina to slabym odvarkem ale pak.... 😀
Sroubas jen si ty soufl dny uzivej....jo a hadek se neboj...u nas se rafeme kazdou chvilku ale alspon si to vyrikame a mame klid a je pohoda 😀 Navic prej zdravej adrenalinek mimcu prospiva v rozvoji mozecku 😉 😀
Zanet ja taky chlastala jak duha 😀 To se dari ty nej miminka 😉 Tise doufam!!!!! 🙂
Kdepak mate Mufy? Ta urco nekde visi u stanku s puncem ne? 😀

zanetik
19. pro 2007

Tak to je asi něco ve vzduchu, já taky pořád startuju, ještě že mi David říká no jo čekáš MS co? 😀

dibdonka
19. pro 2007

Ahoj Majmun,

no nerváčka, já si zatim myslim že budeme mít lenošíka..... 😀 😀 Když jsem byla na ultrazvuku ,,prvotrimestrální screening" tak mimísek vůbec nespolupracoval. Dvakrát se zakroutil/a a potom spal/a dál, nic jsme nanedělali. Doktorm moc velkou radost neměl. Ale mam pocit že se budí tak kolem 1 - 3 v noci, protože to jsem pravidelně vzhůru, no ráno jsem samozřejmě nevyspalá!!!! 😀
Už se moc těšim na pohyby, ale ještě měsíc musim vydržet.... jinak nevolnosti mam pořád.... ještě občas blinkám ☹

majmuna
19. pro 2007

Dib to jsem si myslela taky ze to bude nejaky hodny miminko...po dnesni noci teda uz nedoufam 😀 Treba si vynahrazuje to ze jsem ani jednou nezvracela...ale blbe mi teda byvalo 😀 Nebo ze by se mu nelibila vcerejsi navsteva baru? 😀 Treba jsem mu pohla s rezimem 😀

sroubek
19. pro 2007

zdravej adrenalinek prej prospivá mozečku 😀
majmuuu ty jsi ale kecka...jinak 28tt..to už je supeeeeer...to je už taaak blízko 😀

dibdonka
19. pro 2007

A kolik váží už majmun váš mimísek? Máš nějaké fotečky z ultrazvuku?
Já mam v albumu zatim dvě, na další kntrolu jdu 28.12, to mi budou brát zase krev. Zítra si mam volat na výsledky na genetiku na krev.

majmuna
19. pro 2007

Sroubek az moc....jak rikam potrebovala bych bejt slonici...teda to uz jsem ale ty mesice cekani si neprodlouzim 😀
Nejsem kecka!!! Jen si ze vseho dokazu vystourat to nejlepsi 😀 To mam nahodou vycteny 😉

michina
19. pro 2007

Teda to se krásně čte, holky... Jak je vám šoufl, jak děti v bříšku burcujou... Já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

majmuna
19. pro 2007

Ahoj Michi 😉 🙂
Neboj taky to bude sup sup vzdyt proto se zakladalo nove tema 😉

Dib ja ani nevim jak je velkej...to se dozvim na UTZ v Gennetu 15.1. Ja minule vnimala jen toho sulina 😀 Fotky mam jen 2 ale jeste jsem Grej kdyz byla u me neznasilnila aby mi je soupla do alba....

zanetik
19. pro 2007

Ahojky Michi, já jim teda moc nezávidím, dneska mi taky bylo ráno šoufl a hned jsem si říkala, že být mě takhle každý den, tak nechodím radši do práce 😅

dibdonka
19. pro 2007

Majmun tak až Grej znásilníš, tak dej vědět 😀 😀 Jak máš velké bříško?

dibdonka
19. pro 2007

Zan neboj na týden pujdem marodit a po týdnu si zvykneš a budeš zase běhat do práce. Ráno vstaneš o 10 minut dřív aby jsi se stihla najíst a vyblinkat a potom to pujdeš ven rozdejchat. 😀 😀 😀

zanetik
19. pro 2007

Tak to je fajn, já snídám, takže mi stačí jen o 5min. abych se vyblinkala 😀

dibdonka
19. pro 2007

no vidíš to tak další připravená na těhulkování 😀 😀 😀