Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
22. srp 2008

Grej tak ahojky, ať ti to v tom Gestu dobře dopadne a už můžeš začít stimulovat..Papa pěkný víkend.
Já jako vždycky mám víkend uklízecí a vařící.

elly
22. srp 2008

Ahoj holky,,

ted jsem Vas docetla..teda Zanet moje velke gratulace..rovnou ke dvoum oriskum..to je krasa!!! 😵 😵 Posilame pusinky, hlavne hodne odpocinej a uzivej si krasne tehu...

Grej tobe taky hodne stesti v Gestu.. 😉

zanetik
22. srp 2008

Ahoj Elly, moc díky ráda tě vidím, jak se máte? Co chlapák už běhá?

zanetik
22. srp 2008

Mufy já uklízet moc nebudu, jsem uklízela v neděli když jsme přijely z dovči, tak jen zaleju kytičky a vytřu, prát budu asi až v neděli když má zítra pršet stejně by to neuschlo...
A co budeš vařit? Já zítra asi bramboráky s cuketou a v neděli zatím nevím....

grej
autor
22. srp 2008

Ahoj holky,
tak jsem zpátky z GESTu doma. Teď už se jen nabaštím a jedu ke kadeřnici 😵 😵

V GEstu dobrý, byla to rychlovka. Zeptal se kdy chci začít, tak jsem řekla jak to půjde. Takže druhý den cyklu, což by mohlo být příští týden ve středu či ve čtvrtek začínám stimulovat. Tentokrát Gonalem, začínám na 150 jednotkách. Na co se teda netěším bude ta prohlídka UTZ když budu mít MS 😖 Ale asi jsou na to zvyklý... Navíc budu muset mít vložku, protože s kalíškem tam nebudu moct operovat... Ach jo. Ale jsem ráda, že už začínám. Uteklo to, co?

Ptala jsem se na ten Prednison, na snížení imunity a tedy na podporu uchycení, tak prý ho brát můžu když chci.

Ahoj Elly🙂 Za chvíli budete slavit rok, co?

Tak já se loučím, mějte se tu krásně holky moje 🙂

zanetik
22. srp 2008

Grej krásnej víkend a krásný vlásky 😉
No letí to zachvilku budeš hlásit taky // a příští léto sraz s kočárkama 😉 pa

lenickan
22. srp 2008

ahojky holky, nějak to na mne dneska padlo, tak se připojuji k Vám i když jsem dneska 4DC takže o ničem ale budu měřit od tohoto cyklu to zase zkusím🙂 a uvidíme, zda se mi ovu ukáze na testech i dle teploty. U předchozího cyklu to vypada (dle ovu testů) že ovu byla🙂 tak kéž by... tak moc bych si to přála🙂
Že možná proto se mimi k nám nechce:(

zanetik
22. srp 2008

Jo Leni něco na tom může být...nám se taky povedlo když jsme na to přestaly myslet, měly tak trochu krizi a počítaly s tím, že půjdeme v září do CAR 😉

mufy
22. srp 2008

Zanetík budu vařit zapečenou kotletku se smetanou, péct koláč, květákové placičky atd.
To já mám vždycky takovej víken, když jemanžílek v práci.

Možná budu mít v úterý dovolenou, pojedeme zřejmě na houby.

Holky mě začíná bolet dost břicho jako bych to měla dostat.Vždycky mě to začlo až 5-6 den a tentokrát už 3. Ach jo,kdybych aspoň věděla, jak na tom jsem.To josu vždycky nervíky.

Ahojky Elly.Toto utíká.Rostete jak z vody. 😉

zanetik
22. srp 2008

Mufy taky budu dělat koláč s tou cuketou...co jsem si vypěstovala si sním 😀

Na houby bych taky zašla,ale asi příští víkend....dovču nemám 😒

Mě taky bolí břicho pořád dodnes...

elly
22. srp 2008

Ahoj berusky,

Zanet jeste nebehame.....ale uz brzy asi jo....chodime jen okolo nabytku.....je to moje zlaticko.

Grej jo jo..26.8. ma narozeniny..dostane odrazedlo, obleceni a pak jeste spousty hracek od babicky z cz...tak jedeme 28.8. tam bude dalsi oslava...

Mufy tobe taky drzim pesticky, aby se vam to s Grej uz povedlo..a Michi taky i Artep..vsak uz si to zaslouzite... 😵

majmuna
23. srp 2008

ahoj elly divam se na toho tvyho broucka a je nadhernej 🙂 vymodleny deticky jsou urcite nejkrasnejsi 😉 🙂

majmuna
23. srp 2008

eluci Adamek je taky super chlapak 😉 hrozne to leti a vzpominam jak jsme se radovaly kdyz se zadarilo.... 🙂

divabara
24. srp 2008

Ahoj holky,
zdravim vas po dovolene...stale jsem 2v1 🙂
Zan, moc a moc jeste jednou gratuluju, konecne dalsi tehulka. Davej na sebe pozor a pekne si to uzivej!!!

JInak dovolena byla moc fajn a jsem rada, ze jsem jela. Dokonce mi tam temer vubec netvrdlo bricho, proste clovek najednou myslel na jiny veci, tak si nejake to tvrdnuti ani neuvedomoval. Psychika hold dela hodne...Jenou prisli poslicci,ale asi to bylo spise zazivanim (rano jsem snedla pomazanku s peknou davkou cibule) 😉 - no meli jsme plnou penzi, tak jsem za ten tyden pribrala jeste dalsi kilo
😉

mufy
25. srp 2008

Ahojky holky, tak je tu zase pondělí.
Zítra bych asi chtěla dovču,tak tu zřejmě nebudu.
Jinak v pátek mě strašně bolelo břicho,jako by MS měla přijít, samozřejmě by to bylo moc brzy,v sobotu mi klesla teplota na 36,9 a od té doby mě píchá na pravé straně jakoby nad vaječníkem.Zajímavé je,že i po tom Utrogestanu se mi drží teplota na 37,2, to jsem nikdy neměla,tedy až skoro na konci cyklu.No a i ten pokles jsem nikdy neměla,tak proto je tento cyklus takový jiný.No uvidíme.Ale stejně si nemůžu říct,že se to třeba povedlo,protože ažna to píchání mi vůbec nic není.A jinak je to jako každý jiný měsíc.Ve čtvrtek budu poprvé testovat ,snad mi ty osmičky přinesou štěstí.A pak chci testovat ještě v sobotu,abych věděla,jak se připravit na oslavu narozenin.

Elly určitě se nám to musí všem podařit. 😉

Barus tak to je dobře,že jste pořád 2v1.Však ten čas přijde.

mufy
25. srp 2008

holky přidávám ještě aktuální grafík.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

grej
autor
25. srp 2008

Ahoj holky,
Baruš - skvělé zprávy🙂 Dýchá z tebe dobrá nálada🙂 To je dobře...

Mufy, užij si dovču.
Pěknej pokes - vypadá jak uhnizďovací 😉

Já to dnes dostanu, už se to rozjíždí. Zase mám ukázkovej graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Takže budu volat do Gestu a objednám se na středu na začátek píchání...

mufy
25. srp 2008

Grej to zase uteklo rychle.Já myslela,že se ti to podaří jako Zan a na to IVF už nepůjdeš. Ale tentokrát se ti to podaří? Jaký budeš mít protokol? Dlouhý? Píchnou ti taky 1. nebo 2 den cyklu injekci a pak budeš zase čekat 14 dní na stimulaci?

grej
autor
25. srp 2008

Nene, tentokrát budu mít krátký protokol. Protože to vypadá, že to nedostanu do 10 hodin, tak se ojbednám až na středu. Doktor říkal, že když to dorazí po desáté, tak už to mám brát jako další den.
Místo Puregonu budu mít Gonal s antagonisty /prý si pak budu připíchávat něco proti předčasnýmu prasknutí folíků/. Blbý je, že ty přípíchávací injekce jsou normální, neni to pero ☹

zanetik
25. srp 2008

Dobré ráno i když pondělní nic moc že?

Grej škoda, mohlo to vyjít,ale teď už to určo dopadne, dyť jste oba zdraví...

Mufy nečekej příznaky, mě prsa začaly bolet třeba až někdy 10.8 což byl 45DC...nech tomu volnej průběh bez stresu ono to nějak dopadne 😉

Baruš to je v pořádku, že 2v1 😉

mufy
25. srp 2008

Grej raději počkej,až to opravdu dostaneš,ať se nemusíš pořád přeobjednávat.
A určo to už teď klapne.Věřím tomu.

Zan,ale záleží na tom,kdy jsi měla ovulku?Takže do té doby ti nic nebylo,než sis našla na testíku //?A to začlo až pak?Mě prsa třeba nebolí vůbec.No ale každá jsme jiná,že?

grej
autor
25. srp 2008

No jasně Mufy, čekám až to dostanu 😉 Já tomu nevěřím, ale když vy všechny jo, tak to uričtě vyjde 😀

Mufy, mě někdy prsa bolí a někdy ne. Je to fakt pokaždý jiný...

mufy
25. srp 2008

No jasně,že to vyjde.Nám všem.Musí............... 😵

Tady jsou super stránečky oplození.
Kdyby to bylo u mě podle toho obrázku a ten pokles opravdu znamenal uhnízdění,tak by to pěkně sedělo.Ježíš já bych byla šťastná. 😵
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-ty...

zanetik
25. srp 2008

No mě prsa pobolívala tak týden před MS když chodila ještě pravidelně...minule vůbec ne a teď naposled až asi 4dny po tom co jsem našla //. Jinak mi nic nebylo, jsem netušila že jsem, i když zpětně si vzpomínám, že jsem si pořád myslela, že mám letní únavu 😅

mufy
25. srp 2008

No tak to jde vidět, že pokaždý jsou jiný příznaky.Já to mám taky tak.Takže to nepoznám.Ale už jsem nervózní ze čtvrtka.Snad tam bude aspoň stíneček. 😵

zanetik
25. srp 2008

Mufy budu ti strašně moc držet palce, zasloužíš si to, vím jak moc si to přeješ a ráda bych s vámi prožívala i těhu 😉

mufy
25. srp 2008

No bylo by tomoc pěkný,kdybychom spolu prožívaly i těhu, když se známe celkem dlouho a držely si palce při snažení.

Zase si nechci vsugerovat některé příznaky,ale nemyslet se na to nedá. 😖

divabara
25. srp 2008

Ahojky holky,

Mufy, ty priznaky jsou fakt u kazdeho uplne jine. Ja ted v tomto tehu nepocitovala moc zadne tehu priznaky, spise az tak v tom 6.tydnu mi zacalo byt pekne blbe...Do te doby se mi prsa nezvetsovala, ale byla unava...Unava vrcholila v 8.-9. tydnu, kdy jsem mela pocit, ze porad jen spim, a taky ta nevolnost byla docela silna.
Moc drzim pesticky, aby se zadarilo a osmicky byly stastne!!!

No ja dnes jeste jela koupit kojici podrpsenku...mela jsem ji objednanou pred tremi tydny, no a samozrejme mi byla mala, tak jsem musela vybrat jinou a drazsi (75 E 😅 )...To bych necekala 😀 Za tri tydny se mi prsa proste hodne zvetsily, no ale ja mela strach z toho predcasnyho porodu, tak jsem to chtela mt z krku...

grej
autor
25. srp 2008

Ty jo - 75E? NO to jsem zvědavá, co čeká mě. Už teď mám 75C-D. Jak jsi na tom byla s velikostí před těhu? Jestli se můžu zeptat 😅

Tak jsem objednaná do GESTu holky. Ve středu v 10,20. A začínáme píchat Gonal 😉

mufy
25. srp 2008

Tak o 75E se mi může jen zdát,jsem ráda,že budu mít 75C.Ale čeho je moc,toho je příliš. 😀

Grej no super,to uběhne tak rychle,že za chvíli už budeš taky čekat na výsledek. 😉

Baruš já vím,že ty příznaky jsou u každého jiné,proto to nemůžu srovnávat.Musím prostě ještě vyčkat.Takže buď mrcha přijde nebo ne.