Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
8. zář 2008

juuu trojčátka.. já bych si moc přála dvoj🙂

michina
8. zář 2008

Taky si myslím, že to podle podlehu pozant nepůjde. Já vypozorovala totéž co Grej.

grej
autor
8. zář 2008

Mno, já bych teda nejraději jedno, kdybych si mohla vybrat. I když je fakt, že poslední dobou přemýšlím nad tím, že když byly takovýhle problémy s prvním "početím" - jestli k němu teda vůbec dojde - tak co pak může následovou při pokusu o další, že jo.. Že by snad rovnou ty dvě byly lepší, abyhom měli jsitotu, že ty dvě děti, co chcem, budeme mít... Myslím, že manža přemýšlí úplně stejně. proto ty dvojčata chce.
JInak bych je ale enchtěla, protože si myslím, že si to pak neužije ani máma ani děti. Nemá ani na jedno dostatek času a má toho plný brejle. Mám to v okolí, tak to můžu posoudit... A fakt bych raději jedno 😉 A tři? No to bych si to šla hodit.

lenickan
8. zář 2008

máš pravdu grej... jedno je asi pohodovější🙂
osobně si myslím, že druhé půjde jako po másle🙂
ségra taky nemohla 2 roky otěhotnět a pak to šlo jedno za druhým🙂 má ted 3 (a 2 potraty)

zanetik
8. zář 2008

Taky jsme to vezly z domu, kdy jsem mu s tím pomohla a vezla to v podprsence 😀
Artep doufám, že ti bude brzy lépe 😉
Grej ta levnější by stačila, ono já toho budu tisknout a kopírovat asi minimálně dík za tip 😉
Tak já si jdu k našim pro roštěnou, jsem si uklízela šuplíky a vyházela plnou igelitku papíru, zítra budu pokračovat oblečením ve skříni, aby se mi tam vešly trička z malý skříňky, protože ji prodáme a David udělá pro prcky velkou až do stropu...tak zatím pa

sroubek
8. zář 2008

holky..nemám čas čítat..jenom držím palečky grej a zanet i ostatním... 😉

my máme přes 3,5 kilča..mvážili nás minulý týden 🙂 ...takže za chvilku budeme jako narozený tedík 😀 zdravím tímto majmuuuuuuuuu 🙂

a pa musím něco ještě udělat...spí 😉

mufy
8. zář 2008

Já bych taky raději jedno, nanejvíš dvě.Tři je už moc.Už si s nima tolik nepohraješ, jako s jedním. No ale zase budete mít jistotu,že je budete mít.No bude to těžký rozhodování,jestli vydrží všechny tři. 😝

Já mám doma taky inkoustovku a prý je lepší na doma laserová,že ta dlouho vydrží, i když se netiskne. U inkoustovky rychle zasychá barva a pak to nejde tisknout.

michina
8. zář 2008

JJ, laserová je určitě lepší obecně, nerozmazává se a vypadá ten tisk lepe. Ale zase jsou obecne drazsi, ze jo.. My mame doma tu trojkombinaci HP, ale tip nevim. V práci mame malou Canon MP600R jen pro takove nase minitisky a taky neni spatna. Ale už asi bude i drazsi, má i display..

Jinak já bych taky radeji 1 mimi, řádně si ho užít a pak druhé. Taky si je patřičně užít. Ale budu vděčná i za jedno a nic vic, anebo i za dvojčata. Za trojčata taky, ale to už bych asi fakt skřípala, ty si vyložené ne nepřeju, abych se nerouhala, ale kdybych si mohla vybrat, tak radeji dvojcata a pak znova dvojcata.. 🙂)))

zanetik
8. zář 2008

Koukám, že sroubek má dělat co s jedním, tak jsem zvědavá co já s dvouma 😀 ,ale myslím si že když budou hodný, že si udělám režim a půjde to, hlavně vím, že obě babičky se těšej na hlídání, tak nejtěžší budou asi noci...
taky bych radši jedno, ale je fakt, že co kdyby zas druhý nešlo...no osud nám to zařídil 😉
No právě laserová je určo dražší, teď koukám do letáku Tesca a je tady HP F 2280 za 1499Kč a Epson stylus DX 4400 za 999Kč, tak na to jdu kouknout...zas bych to ve středu mohla mít doma
😅

michina
8. zář 2008

No jasně, Zan, jak říkáš!! (teda píšeš..) 😎

zanetik
8. zář 2008

Tak jsem rozhodlá koupím to HP za 1499Kč, aspoň to budu moc hned ve středu zkusit na tý fotce co už mám a ve čtvrtek na průkazce 😅
Tak se zatím mějte, ať vám to v práci utíká, já jdu s kamarádem na kafe..
Jinak Michi do Ostravy jedu asi ve středu ráno,ale to ty se asi nebudeš moc utrhnout na kafe co?

mufy
8. zář 2008

Zan tak bacha na zajíčky 😀 😀

michina
8. zář 2008

Bohužel, přes den to asi nepřipadá v uvahu, Zan.. ☹ Zas tak volnou pracovni dobu nemam..

zanetik
8. zář 2008

No nic tak si dáme srazík třeba v Olomouci s Mufy, jak jsme měly v plánu 😉

Neboj Mufy tohle je zajíček, ale kamarád, chtěl mluvit o jedný kamarádce...

mufy
9. zář 2008

Dobré ráno holky,

klidně si s vámi dám srazík v Olomouci,až tu Michi zase přijede. Zan už má volno,tak taky může přijet kdykoliv. 😉

Jsem zvědavá na Grej, jak se embryjka vyvíjí a kdy bude transfér.Když jsem šla na 2.IVF tak dneska bych měla transfér po 3 dnech kultivace , stejně jako Grej. Tak jsem zvědavá,jestli se budou kultivovat ještě dýl a budou z nich krásné blastocysty nebo morulky.To je prý větší šance. Viz. příklad mé sestřenky. 😀

Dneska jsem překecala manžílka aby se mnou šel do jednoho vybraného baru na vyhraný drink ( soutěž s cinzanem co jsem vám sem dávala, aby jste hrály taky ). Takže si uděláme pěkné odpoledne. 😵

artep26
9. zář 2008

Ahoj Mufy a ostatní 😀
Grej držím palečky, neboj bojovníci určo bojují 😀
Včera jsem hoďku mluvila s kamarádkou, maminkou krásného párečku po IVF a měla stejně 3 embryjka jako Grej a ze 2 má krásné skoro dvouleté dětičky 😀

michina
9. zář 2008

Ahoj holky!

Grej, tak už máš nějaké zprávy, jak se vyvíjejí embryjka? 😅

grej
autor
9. zář 2008

Ahoj holky, za chvíli budu volat, tak uvidíme. Popravdě by se mi dost hodilo, kdyby se ještě den slunily v misce 😉 POtřebovala bych ještě vyluxovat a vytřít, jak jsem měla v plánu včera. Jenže jsem to nestihla. Dělali nám ty žaluzie a odcházeli až v deset večer.
A předtím jsem byla reklamovat babičce tu rychlovarnou konvici a pak na návštěvě u Majmu.

Holky to byla prča. Teďák se na mě smál na celý kolo a pak baštil kaši tak rychle, že Majmun nestíhala strkat lžíci do pusy :D

A taky jsme dělali takový ten prstýnkový pokus. JEstli si pamatujete, tak jeho hlavní propagátorkou tady kdysi byla Janaboris...
Kdysi mi ho Majmu dělala někdy v únoru, jak jsem našla ten první pozitivní test. Podle toho mi vyšlo, že bych měla mít holku a kluka.
A včera jsme to zkoušely znovu a bylo to hrozně divný. Normálně se to buď točí (holka) a pak se to zastaví a pak to zkusíte znovu a třeba se to kýve (kluk). Jenže mě se to točilo do kolečka a najednou do čárky a zase do kolečka a zase do čárky...
Strašně jsme se u toho smály, protože to fakt vypadá, že by to mohly být dvojčata, když to takhle vycházelo :D
A ta první holčička a kluk jsou možná ty dva pozitivní těhu testy, který nakonec nevyšly 😉

michina
9. zář 2008

Grej, uplne se mi vybavuje, jak jsem si to kdysi s tim prstynkem taky nechala delat. Nejdrive se ani nehnul, proste se vubec nepohnul, uz jsem trnula, ze nebudu mit deti, no a pak se silene rozkymacel. Ale uz nevim, jestli to byl kluk nebo holka. Coz by na me taky odpovidalo. Tak snad to vyjde. Ale trosku mam strach si to nechat udelat ¨znova.. To ti musi delat nekdo jiny, ze? Ze bych presvedcila manžu?... 😀

Tak rychle volej, at vime, jak to vypda,, to jsme napnutí s tebou!! 😨

artep26
9. zář 2008

Ahoj Grej 🙂 a Michi 🙂
Taky mi tenhle test jednou dělal jeden pán ... bylo mi tehdy 19 a řekl mi:
"Budeš mít brzy dítě - holku (ve 20 jsem Aničku) a bude to tvoje jediné dítě. 😠 Takže tomu nevěřím (radši) 😀 😀
Ale zábava to je, taky jsme to už kolikrát se švagrovkama zkoušely.
Grej kdy budeš volat miminkám 😀 😀 ??

grej
autor
9. zář 2008

Tak blbý holky☹
Volám tam a na recepci mi řekli, že mě přepojí přímo do laboratoře. Tak už jsem chytala nerva, že mi řeknou, že žádnej nezůstal 😖

Embryoložka mi vysvětlila, že se sice oplodnily všechny tři kousky, ale že se vyvíjej pomaleji než by měly. Že ten třetí den (to je dnes) začínaj nějak ty embrouši žít ze sebe a že to některým prostě trvá dýl než se k tomu odhodlaj. Ale taky to může znamenat, že prostě nejsou v pořádku a stejně by se u mě neudržely.
Takže budeme čekat ještě do zítra.
Myslím, že to budou rozhodující zprávy.

Tak mě to zas tak zmrazilo... Nám to snad někdo nepřeje nebo co...

mufy
9. zář 2008

Grej tak to musí vyjít.Budou to určitě dvojčátka. To by byla krása. Já chcíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý...... 😀 😀 😀

S tím prstýnkem vám to musí dělat někdo jiný? Nebo můžu i já sama?

artep26
9. zář 2008

Grej nepanikař 😉 nepanikař 😵
Jsem vystresovaná za tebe. Oporavdu se nenervuj, chápu že to asi nejde, já bych taky byla uzlíček, ale snaž se Grej. Není přeci nic jasné, určitě se zmátoří, neboj 🙂
Mufy musí ti to dělat jiná osoba 😉

grej
autor
9. zář 2008

No holky já jim podvědomě věřím, že jsou po manžovi. On je taky línej, do všeho se hrozně dlouho odhodlává, musí se do všeho tlačit, ale když už se rozhodne, tak pak jede jak fretka a všechno rychle a výborně zvládne 😉

Jsem to ale optimista, co? 😀 No zase lepší než skuhrat, když s tím stejně nic neudělám, že jo...

A já prostě furt věřím že to vyjde, když mi vyšel ten prstýnek a vědma prostě řekla, že to budou dvojčata 😉

artep26
9. zář 2008

Grej super přístup, tak se mi to líbí 🙂
Bude to tak, jak to má být neboj 🙂
Máte u vás holky taky tak hezky jako my v HK?? Krásně svítí sluníčko, no paráda 😉
Jen kdyby člověk nemusel strašit v práci, ale já se uklidńuju, že ještě zítra a hurá bude klídek hezky doma 😀

grej
autor
9. zář 2008

Jojo, máme tu krásně... Sice ráno slušná kosa, ale svítí to o 106 😉 Nádhera🙂 Hlavně aby to vydrželo co nejdýl🙂

artep26
9. zář 2008

Ale zase ten ranní chládek je super, hezky si vyvětrám kancl a je tu božsky.

zanetik
9. zář 2008

Ahojda berunky, tak u nás je taky krásně, vím to zatím jen teda za oknem 😅 , právě snídáme piškotky a přesnídavku, už děti zvykám pomalu 😅
Grej oni to určo zvládnou a budeme moc spolu probírat ty dvojčátka 😉 moc se těším...
Artep zítra jdeš do práce na posled a pak na neschopenku? nebo máš dovču?
Mufy a ty jsi na tom teď jak?

grej
autor
9. zář 2008

Miluju babí léto 😉 Krása🙂 Navíc když pak už zlátne listí a přitom ještě taklhe svítí sluníčko... krása.
Navíc já mám tohle období ráda i z toho důvodu, že když jsme se seznámili s manžou, tak bylo zrovna tohle období. A když jsme spolu začali chodit a já byla tak neuvěřitelně zamilovaná, tak byl právě tak ten říjen, kdy byly hrozně chladný rána, ale k tomu svítilo sluníčko a já byla prostě hrozně happy 😀 😀 Dodnes když je tohle období, tak mě tak zvláštně mrazí v břiše stejně jako před těmi pěti lety 😉

artep26
9. zář 2008

Ahoj Žanet ...
tak jak je, mamino??
No já jdu na neschopenku ... vytouženou a doufám že na ní budu hooooooooodně dlouho.
Představuji si tak 9 měsíců 😀 😀 😀