Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
9. zář 2008

Ahoj holky, preji pekny zbytek dne...Ja se pro dnesek loucim...

mufy
9. zář 2008

Grej pokud nechodíte na IUI , jen na IVF, tak vám to asi neudělají,ale pokud se snažíte i přirozeně,tak by mohli.To víš,musíte vyloučit všechno a zjistit příčinu,proč to tak je. Jinak na tu genetiku manžu pošli,je hrozně důležitá,ať si fakt nevyčerpáte všechny pokusy, než něco zjistí. Já si teď říkám,že se budu snažit dát dohromady a pak půjdu na další pokus.Pokud by ani 3 pokus nedopadl dobře, tak nevím,co dál.Sice ještě bude jeden,ale já už teď mám zase strach,že se embryjka nebudou vyvíjet jako posledně. A to mi nic nezjistili.Takže příčinu nevím.
Ale říká se,že v děloze je lepší prostředí,tam by se jim mohlo líbit víc.Tak počkej do zítřka,to budeš chytřejší a my taky. 😀

mufy
9. zář 2008

Grej u nás v nemocnici toho nedělají víc.Kdybych už šla na laparku nebo průchodnost před rokem, třeba už bych mohla být těhu. Ten test taky vůbec nedělají.To všechno dělají jen ve Fertimedu,asi tam přejdu. 😀

michina
9. zář 2008

ALe neplas, vsechno bude fajn, nenit řeba dopredu se stresovat, dkyz jeste neni duvod! 😉

michina
9. zář 2008

Jj, přejdi, Mufy, aspon se budem potkávat. Domluvíme si termíny na stejný den! 😀 😀

mufy
9. zář 2008

Michi to víš,já se pořád rozhoduji.A nějak to neumím rozseknout. 🙂

Grej všechno dobře dopadne, drž se kočičko.

Já jdu holky moje domů, tak se mějte pěkně a zítra se budu těšit na dobré zprávičky od Grej.papa 😉

michina
9. zář 2008

Papa, Nufy, já ještě chvilku..

michina
9. zář 2008

Mufy samozžejmě, ne Nufy.. 😀

grej
autor
9. zář 2008

Holky papa. Jedu na masáž, odreagovat se.

Zítra budu referovat. Snad to teda embrouši nevzdaj, to by mě nasrali 😀 😀

michina
9. zář 2008

uŽIJ SI MASÁŽ, gREJ, JÁ UŽ TAKY BALÍM.. 😎

zanetik
9. zář 2008

Tak holky, kamarádka (moje spolužačka od 2třídy) když jsem ji to oznámila, v návaznosti, že jsem dostala výpověď, tak brečela a už mi říkala, ať toho moc nekupuju, že mi něco půjčí, Honzíkovi je 17měsíců, i židličku, chodítko,ale vše jen jednou 😅
Tak já jedu zítra na výlet do Ostravy, tak budu do odpoledne napnutá jak struna kdy Grej zavedou ty mimoušky, kdyby jste se někdo nudil uvítám smsmku 😀 papá

grej
autor
10. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem nervozní jak pes, jak to ti naši embrouši přežily...

Navíc mě ráno vzbudilo čůrání a když jsem se zvedla, tak mě začalo píchat v břiše, ale tak, že jsem si musela vzít prášek. Ale bylo to spíš asi jako od močáku. Píchalo to úplně dole, až jako za stydkou kostí. No prostě úplně dole. Hnusná bolest. Pak jsem to zaspala, ale ráno jak jsem se vzbudila, tak znova. Ale pak to poměrně brzy přešlo.

Jsem totálně bez nálady. Manža je sice milej, pozornej, ale štve mě, protože už jsme spolu 10 dní nespali 😠 😠 Furt se vymlouvá, že je unavenej. A to, že pokud nám embrouše zavedou, tak já budu mít pěkně dlouhej půst, ho snad vůbec nezajímá 😠 😠

mufy
10. zář 2008

Dobré ráno holky,

Grej tak snad to dneska dobře dopadne a embroušci to vydrží. 😉

Já jdu taky dneska na masáž, už se na ni moc těším, záda mám v......... 😅

Zan i když to bude jen jednou, hlavně,že něco do začátku budeš mít a určitě se ještě někdo najde,kdo ti něco půjčí.
Já mám kamarádku a ta mi prý taky půjčí plno věcí.Takže je to super.
I když není nad to koupit nějaké ty maličkosti na miminko osobně.Já bych se v tom vyžívala. 😵

grej
autor
10. zář 2008

Holky, sláva!!!
Dvě to přežili, takže v jednu jdu na transfer 🙂 🙂 Tak mi spad kámen ze srdce 😉

Mám tam být po dvanácté, takže cca v půl dvanáctý se s vámi rozloučím a pak do konce týdne budu psát až z domova 😉

michina
10. zář 2008

SUper zprávy, hned to píšu zan, už je na cestě do Ovy.!

grej
autor
10. zář 2008

Už jsem jí to napsala Michi 😉 Ale díky, takovouhle dobrou zprávu určitě bude číst ráda i dvakrát 😀

michina
10. zář 2008

Holky, včera manža přišel domů a hned ve dveřích mi povídá, že má pro mě novinku. Tak jsem celá napjatá čekala, co to bude. A on, že ale slíbím, že z té zprávy nebudu smutná, protože to je dobrá zpráva. Tak jsem čuměla jak puk, cože to může být a slíbila jsem cokoliv, jen aby to už vyklopil! 😀
Lidičky, jeho sestra je těhule! Už má chlapečka ve 4. třídě, rozvedla se a ted zije s novým přitelem. Tak samo hned vybalila, že doufá, že nám to výjde taky a budem spolu na materskek, 😀 . No to by bylo úžasné!!!
Akorát, ona je z Prahy.. 😠

Grej, ted mi psala Žanetík, žes ji to psala, takže má dvojitou informovanost.. 😀 Už se těší, že budete mít taky dvojčata. Holky, to by byla prča, kdybysme měly všechny, Zan, pak grej, artep, mufy a ja. 😀 😀 😀 😀 Aspon bysme si pak mohly vylozene radit a to doslova. Akorat si nedokazu rpedstavit ty nase srazy 😀 😀 tolik uřvaných dětí, to si ani nepokecame.. 😀 😀 Samo si delam legraci.. 😎

michina
10. zář 2008

Grej a budou ti nějak kontrolovat výšku sliznice a jestli je vhodná doba na zavedení z tvé strany, nebo je tam proste soupnou a vse by melo byt OK. Beres jeste nejake leky, na sliznici a tak? Myslim stimulace. A jak dlouho budes po zavedeni v centru? A co potom, budes celou dobu doma?

ježíši, to je otázek, co?

grej
autor
10. zář 2008

No, byla by to prča, kdyby vyšly dvojčata, to teda jo😀 TO bychom si mohly otevřít pak vlastní mateřskou školku 😀

Já nemívám se sliznicí potíže. Oni jí průběžně kontrolují při kontrole folikulů. Asi kdyby nerostla, tak by na to něco dali (myslím, že Mufy na to jednou něco brala), ale jinak ne...
Po zavedení prý budu asi dvě hodiny ležet. Minule jsem se válela asi hodinu a půl. Je to teda nůďo, musím si vzít nějaký časáky.
Potom budu doma, do pátku se budu asi povalovat a o víkendu už chceme jet na chalupu. Tam teda taky budu polehávat, že jo... POkud bude vše OK, tak v pondělí bych chtěla jít už do práce. Třeba aspoň na chvilku...

mufy
10. zář 2008

Grej no to je super zprávička. Tak to budou určitě ty dvojčátka. 😀 Mám z tebe velikou radost.No vidíš. 😉

Je to tak pěkné,když to spolu prožíváme.Je to jako bychom na to šly samy. 😉

A jen pěkně lež a odpočívej,ať se embroušci pěkně zahnízdí,pak nám napiš,kolikabuněčné ti zavedly.

grej
autor
10. zář 2008

taky mám radost Mufy 😉

Napíšu, neboj. Budu normálně na netu. Dnes teda moc ne, to se mnou bude doma manža, ale zítra už s váma zase normálně pokecám z postele 😉

Holky snad nebudu mít zánět močáku☹ Sice pocitivě piju, beru občas i Uroval, ale furt to cítím ☹ To by mě naštvalo, kdybych musela brát nějaký léky ☹

mufy
10. zář 2008

Grej ten močák je ale blbej,když ti tam mají dávat embroušky. Mojí sestřence prý nějakým způsobem způsobili zánět močáku,když byla na druhém pokusu a nepodařilo se jí to.No tvůj případ to určitě nebude, ty nemáš zánět močáku, jen ho máš nějak citlivější. To přejde. A pak nám tedy napiš,jak jsi dneska dopadla.Myslíme na tebe. 😉

mikulka
10. zář 2008

Grej, hurááááá, jsem moc šťastná, že dvě se mají k světu. Jéééééééé, já si tak moc přeju, aby to vyšlo.
Až ti je zavedou, zkus si představovat, jak v tobě rostou, jak jsou z nich miminka (nebo jedno aspoň 😉 ) a jak se to povedlo. Taky jsem se snažila to tak dělat, i když teda pochyby jsem měla šílené a to čekání byly strašná muka. Ale snažila jsem se myslet na sebe jako už na těhotnou.

Močák mě bolel taky, ale to bylo z toho hyperstimuláku. ještě to můžeš mít vše rozbolavělé. Pokud nechodíš pořád na wc, bude to dobré, jen podrážděné.

Michi, a co ty, kdy budeš stimulovat?

grej
autor
10. zář 2008

Já právě vůbec nevím, co by to mohlo být...
Ráno jsem málem nedolezla na záchod. Taková chvilkama tupá a chvilkama řezavá bolest úplně dole. Jakoby až za tou stydkou kostí uvnitř. Bolest jako by močák, ale ten mě vždycky bolí uprostřed. TOhle je úplně dole a vlevo. Když jdu čůrat, tak to nebolí. NEvím, co by to mohlo být. Sice mě po OPU bolelo břicho, ale to byla úplně jiná bolest
Kdyby to bolelo při čůrání, tak bych si byla jistá tím močákem. Tahle bolest vůbec není závisla na tom, jestli zrovna chodím nebo sedím. Prostě bolí a hotovo. Pak to najednou přejde úplně a pak zas najednou hodně...
A zjistila jsem, že když si to tam, kde to bolí, zmačknu, tak ta bolest není tak intenzivní. Spíš se to zlepší... Ale jak to pustím, tak to zas bolí...
Divný.

grej
autor
10. zář 2008

tak holky, za chvíli jedu. Myslete na mě! Pokud se nestihnu přihlásti dnes, tak zítra určitě!! Kdyby byly nějaký důležitý zprávy, tak napíšu sms, jinak až zítra. Pááá🙂
A doufám,ž e to břicho nic nebude...

artep26
10. zář 2008

Grej držím paleeeeeeeeeeeeeec 😀 😉

mufy
10. zář 2008

Grej já taky držím všechno co mám,aby to vyšlo.

A nemůžou to být třeba vaječníky? Mě to někdy taky tak zlobí a když si to zmáčknu tak to nebolí a když to pustím,tak to dost bolí.

Tak za půl hoďky jde na to........ 🙂

michina
10. zář 2008

jj, jde, držím všechny pěsti, co mám!

mikulka
10. zář 2008

Moc myslím na Grej. 🙂
Teda, s tou bolestí, to mě napadl jedině slepák. Ten bolí vpravo, když se zmačkne břicho a pak pustí, tak v tu chvíli to píchne. Ale to doufám, že Grej nemá, že má slepák venku!
Ale já bych to stejně spíš přikládala tomu, že je to podrážděné po OPU.

mufy
10. zář 2008

Holky tak já valím. Jdu na masáž a na pohár nebo palačinku. 😵

Grej myslím na tebe a zítra napiš.