Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
16. zář 2008

Michi tak vidíš, bude to dobrý. A jak psala Mufy, tak pak holky začaly stimulovat. Troško se to oddálí a ne zas tak moc. Chce to je počkat na nejvhodnější okamžit. Ségra mě včera utěšovala po telefonu, že to tak mělo být a nebyl na to asi ještě ten správný čas. No asi má pravdu, prostě se to stejně neuspěchá a nemá cenu něco podstupovat, když jsou nějaké komplikace 😉
Leni taky jsem nějaký ztracená 😲 😲 😲

lenickan
16. zář 2008

Holky nečekám mrchu ale po těch všech nadějích raději moc nedoufám🙂
Fakt je, že ale nemám jediný příznak že by měla dorazit... zítra už budu vědít zda jsem ovulovala nebo ne... samotná ovulace by byla pro mne výhra.

Michi kontryhel si nemyslím, že ovlivní vznik cysty - ten působí příznivě na růst sliznice a vyrovnává hormony v těle, takže naopak. Spíš si myslím, že těch hormonů je na tělo hodně a pak toněkdy udělá paseku:(

artep26
16. zář 2008

Leni tak to znám, taky jsem vždycky čekala na MS a ona nikde. Tak jsem chodila na píchance a teď musím brát Duphston. Taky jsem vždycky (no bylo to jen 1 😀 ) jásala, když přišla sama bez cizí pomoci.

michina
16. zář 2008

Asi jo, po dvou letech zase antikoncepce a jeste jen na mesic, to asi udelalo v tele paseku... 😝

artep26
16. zář 2008

To víš že jo Michi, všechno bude v pohodě. Mě zmizela sama, udělala se mi po Clostíku 😖

lenickan
16. zář 2008

artep to mne přijde sama - nikdy jsem si vyvolávačku píchnout nedala ale mám rozmezí tak 30-34 DC🙂

No po Clostíku se to dělá - podporuje to růst folikulů a ty co nevyprdnou vajíčko se pak většinou sami vstřebávají.
Osobně si myslím, že pro tělo je šílený šok když dají na 2 měsíce antikoncepci (co naopak zamezuje dozrávání folíků a růstu sliznice) a pak najednou šup stimulace na růst folíků. Pak to tělíčko je zmatený....
Michi neboj opravdu to bude dobrý... víš to nejdůležítější je, že máš hodnýho manžu a mimi přijde🙂

lenickan
16. zář 2008

Holky dneska jdeme s manžou a s jeho rodiči na veču, už ted se těším na nějakou tu dobrutku co si dám🙂))) v poslední době je jídlo takový můj únik od stresu:(

michina
16. zář 2008

Leni, to jsme na tom stejne. Vcera jsem si na uklidneni koupila makovy zavin obrovsky...

mufy
16. zář 2008

Michi no jána tom nikdy nebyla,ale myslím,že to dělají v narkoze, je to jak odsávání vajíček.Po chvilce nevíš,že ti něco dělali. Ale neboj, už jsme toho tady všechny zažily hodně a nějaká cysta tě nemůže rozházet. Holt to vždy přichází v tu nej.... dobu. Vydrž to a uteče ti to rychle. 😉
A když ti tu cystu odsají ( ale ona ti praskne sama ) 😉 tak můžeš začít hnedka stimulovat.

Kdepak je dneska Grej? Že by ještě spinkala?????

Já se tak těším na odpoledne. Jak přijdu domů, tak budu celou dobu ležet a válet se v postýlce.Jo a taky asi spinkat.Když si vzpomenu,že bych měla být v práci a já se budu válet doma........ 😀 😀 😀

grej
autor
16. zář 2008

AHoj holky, no to jsou zprávy☹

Artep - ach jo, no ale jak píšeš - červencovo/srpnový děti jsou ty nejlepší 😉 Vzpomeń na Mikulku, taky nemohla kvůli OHHS na ET a hned další KET se povedl 😉

Mufy - nestraš Michinu, to víš že jí cysta zmizí!! Navíc je dost malinká... Já měla jednou cystu 30mm a taky zmizela. Je teda fakt, že s MS, ale oni by doktoři neříkali, že je šance, že zmizí sama, kdyby ta šance nebyla, ne? 😉

Holky mě se zas udělal opar. TeĎ jsem to zjistila, tak jsem si hned musela sjet do lékárny pro krém. Sice mám jeden doma, ale vím, že to musím podchytit co nejdřív. Navíc se mi tenhle udělal v koutku, což je fakt hnus.

lenickan
16. zář 2008

Grej ahoj, na opary netrpím ale v koutku je to hnus. Stačí když se koutek jen natrhne vid? To je pak na dlouhý lokty - člověk pořád otvírá pusu🙂

grej
autor
16. zář 2008

Jojo, je to ble. Už jsem ho dlouho takhle blbě neměla. Mám ložisko na spodním rtu vlevo. Tam ho jako vevnitř cítím pořád, ale napovrch vyleze jen občas a když to hned podchytim, tak to ani není nic hroznýho. ALe tohle vypadá, že si to asi odnesu slušně 😖

Jinak u mě nic nového. Prsa bolí pořád, ale pořád stejně. Mám je furt nalitý, ale to už mám od stimulace. Nejhorší to je večer, když si sundám podprdu nebo v noci, když jdu čůrat. Jak se zvednu, tak to bolí festovně. Ale to jsem měla i při prvním IVF, takže to žádný příznak nebude.
Akorát teda chodím v noci tak 2x čůrat, což mě fakt obtěžuje. Včera večer a dnes ráno mě asi čtyřikrát píchlo v podbřišku, docela hustě. Jakoby na močák. Ale když jsem čůrala, tak nic. Prostě to samý jako před transferem (a to mi zjistili zvětšený vaječníky, asi po stimulaci), takže to asi furt trvá...

lenickan
16. zář 2008

Grej moc držím palečky abyto dobře dopadlo!!!
U mne taky pořád nic jsem 29DC a žádné přiznaky na mrchu. Minulý měsíc to bylo brutální - prsa z 2 velikost 3 bolelo to jako hrom a v břiše mi to rajbovalo a dostala jsem to 30 den takže mám tak 3 dny kdy by měla mrcha dorazit a pak si ev. udělám test.

mufy
16. zář 2008

Grej já Michi nestraším, jen vím,že život není peříčko a stát se může všechno.Však to vidíš u nás,kolik toho máme za sebou. Ale taky si myslím,že to u ní dobře dopadne a začne brzy stimulovat. 😉

Grej potěš nás s dobrou zprávou,že to aspoň tobě vyjde. 😉

Já za chvíli valím , tak kolem půl dvanácté.Už se těším,zase to zkusím s plným močákem. 😀 Tentokrát s víc plným.... 😀

Leni třeba ti MS nepřijde a vyjde to i tobě. 😉

lenickan
16. zář 2008

no kéééééž by

grej
autor
16. zář 2008

Leni - tak držím pěsti 😉

Mufy - užij si IUI!! Stejně je divný, jak to v každým CAR dělaj jinak. Já třeba při IUI vůbec nemusela mít plný močák. Ani při ET. Dokonce jsem se mohla jít před tím vyčůrat.

A tentokrát jsem po ET ležela na břiše. Minule jsme byly 3 na zádech a jen jedna na břiše. Teď mi řekly, že obyčejně se leží na břiše, tak jestli mě to moc nebolí (jako že bolelo) tak ať si lehnu tak. Ale já jsem raději trpěla na břiaše.

Jak to, že někdy ležím na zádech a někdy na břiše? Divný...

Mno, ráda bych vás potěšila dobrou zprávou, to mi věř 😉

mufy
16. zář 2008

Grej u nás se taky nechodí s plnám močákem,ale já si říkala, že to zkusím.

Tak já valím.Mějte se pěkně.pa zítra

grej
autor
16. zář 2008

Pa Mufy a ať to vyjde!!!!!!!!!!!!!

michina
16. zář 2008

Grej, já když jsem naposledy mela v koutku opar, tak jsem si koupila ty neviditelny naplasti na opary. SToji myslim asi 200Kc, ale bylo to super!!! Vubec to nebolelo, nestahovalo (coz ti dela i kdyz to namazes), sice v koutku to blbe drzelo, hlavne z vnitrni strany, ale nebylo tot ak hrozne a hlavne to nebylo moc videt (na rozdil od bileho rkemu). Takze ja to muzu doporucit. DOba leceni byla sice stejna, ale rozhodne prijemnejsi!!!

A jinak uz jsem smirena s cystou a puknci a snazim se na to nemyslet. Akorat to je az pristi tyden v patek, to cekani je horsi nez ta cysta. S manzou se tesime na volny den a desli vikend. Zajedem si nekam do shopping parku, odhaduju Globus, ten milujem a u nas neni.. Koupime si neco na sebe (teda spise manza 😀 ) a nejak to dopadne.. že jo. 😨 😵

grej
autor
16. zář 2008

Tak to já jsem si ty náplasti minule taky koupila, ale moc spokojená jsem s nima nebyla. Pořád se mi to odlepovalo, pod tím mi to tak jako divně mokvalo... Prostě jsem stejně raději mazala. Ta mastička co mám doma (Duvira) je průhledná, tak taky není vidět. Ale dnes mi v lékárně řekli, že už se nevyrábí. Jako vždycky - když je něco dobrý a poměrně levný, tak to přestanou dělat. Tak jsem si koupila Herpesin, nebo jak se to jmenuje. Ale i tak ti díky za tip 😉

Já to naštěstí nemám úplně v koutku, spíš kousíček nad koutkem na horním rtu. I tak je to ale hnus.

To víš že jo, dopadne to dobře... Hlavně nějaký čekání týden či dva, co to pro nás je 😉
V Globusu mívaj dobrý slevy. Manža na nákupy teda moc neni, ale když jsme tam výjimečně byli spolu (na nákup spolu chodíme tak max 3x do roka a to většinou jen před dovolenou nebo třeba před Silvestrem 😀), tak si tam koupil super podzimní/zimní bundu jen za 500,- a fakt mu to v ní sekne 😉

michina
16. zář 2008

To manža nákupy miluje, sice musí mít náladu na nákupy, ale on si koupí hader více než já (taky na to má více než já), a občas koupí něco i mě. Ale my chodíme jendou týdne na velký nakup většinou do HYpernovy, tak tam stravime docela dlouho, který salámek je nejlepší, kterou klobásku vzít, jaké pivečko, zkontrolovat konaky a whisky... a já to mam rada, i kdyz nekdy me to taky neba.. Anebo jen tak koukáme po obchodech, co maj noveho aco bysme si koupili... 😀

grej
autor
16. zář 2008

Ty jo, tak to já do krámu toho mýho nedotáhnu ani náhodou. Nesnáší to. POpravdě - já to taky nemám ráda. Všude mraky lidí, zdržujou, koukaj, kterej salám je nejlepší... 😀 😀 😀 😀
Já tam vlítnu, jako vítr prolítnu ty regály kde něco potřebuju a už čučím, abych byla pryč. Na tohle koukání je moje máma. Když jdu někdy na nákup s ní, tak tam nakonec nechám jednou tolik peněz než kdybych tam byla sama 😉

A co teprve můj tchán!! Ten dokáže v Globusu strávit třeba 5 hodin. On to prostě proleze všechno, koukne kolik stojí dlaždičky, jaký maj nový televize, co takhel hadice na zahradu nebo držák do koupelny... Nic z toho nepotřebuje. Prostě jen kouká, co maj novýho a co by si koupil. Pak si zajede pro svoje dvě basy piva, pečivo, nějaký ten salám a jede domů 😀

lenickan
16. zář 2008

Holky to já taky nakupování nemusím. Většinu si nakoupím na internetu🙂 ale jídlo to musím....manža chodí se mnou - musí pomáhat nejvíce mne nebaví- naložit do košíku - vyložit na pás - naložit do tašek - naložit tašky do auta - vyložit tašky z auta - naložit tašky do výtahu - vyložit tašky z výtahu - dát tašky do kuchyně - vyložit tašky a uklidt do regálu to je přeci šílenýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý.

lenickan
16. zář 2008

Nejak na mne padla depka - koukala jsem do alb na miminka ach jooo.
Kámoška měla rodit v úterý a týden už přenáší tak chodí na monitory a pokud neporodí do pátku tak mu pomůžou🙂

grej
autor
16. zář 2008

Leni - nekoukej na alba 🙂 Tam já vůbec nelezu. Občas mrknu na album někoho známýho, jak roste pupek či případné mimi, ale na cizí nekoukám. CO z toho...

KOukala jsem, že se tu objevilo téma na PCO.. Sice je slovensky, ale aspoň něco...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lenickan
16. zář 2008

no grej já tam koukla a mám jí jak vymalovanou... nic z toho to je fakt....jdu číst PCO

lenickan
16. zář 2008

Já se na to zeptám zítra doktora🙂 až s ním budu mluvit🙂
Když zjistí manžovi dobré sperma tak si nechám nasadit ten pregnyl nebo co a budeme se pokoušet přirozeně🙂

grej
autor
16. zář 2008

Já se přiznám, že v PCO se fakt nevyznám... Tipla bych, že to budou řešit podporou růstu folikulů a pak načasovanou ovulací, ale fakt nevim...
Určitě se zeptej a pak nám dej vědět..

lenickan
16. zář 2008

Jojo zeptám... no vypadá to tak že folíci narostou a neprasknou... I ovu tesky jsem měla //

michina
16. zář 2008

Grej, jo to my zdrzujem v tech obchodech 😀 😀 Ale ne, nesjme tak hrozni, obcas trosku jakot vuj tchan a obcas jako vitr, rychle domu.

Holky, ja ted prave zacala trochu spinit, mam z toho vitr!! Asi mi ta antikoncepce fakt rozhodila cyklus... 🤐 CO mam delat? Jsem 21.DC, uz by melo byt po pripadne ovu, která stejne neni, kdyz je antikoncepce, ale ja nikdy nemela sebemensi spineni behem cyklu!!! 😲 😕 No uvidim, jak se to bude dále vyvíjet a když tak opet budu zhavit Fertimed..