Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
22. zář 2008

zanet já měla clostil 3měsíce a po pauze další 2 měsíce a nepomohlo mi to nebyla ovulace vůbec

mufy
22. zář 2008

Leni aha ty už jsi to brala.Tak to bez ovulace prostě nejde.Měla by ti doktorka nějak pomoct. To je vždy těžší, když je takovej závažnější problém. No tak snad ti ta HA pomůže. 😉

zanetik
22. zář 2008

tak pak jsem brala ještě jedny prášky,ale že by tomu pomohla HA tomu nevěřím...

lenickan
22. zář 2008

mufy: neraguji na tendle typ léků jako je clostylbegyt--- takže variantou jsou ty píchací preparáty do břicha nebo ještě ta HA...
Tak si říkám že ta HA je "menší zlo"

mikulka
22. zář 2008

Báro, min. týden jsem měla CS 4, čípek se mi zkracuje a je zavřený, což odpovídá mému týdnu. Doufám, že těch 14 dní (a půl) ještě vydržím!
Jinak teď vnímám to tvrdnutí břicha většinou večer, že to mám tvrdé už od žaludku třeba dvě hodiny. Nevím, zda to je ono. Bolest jako na MS mám občas, ale malinko. Ale, jak říkám, ještě mám čas.

Grej, a kdy jdeš na krev či vůbec na kontrolu? 😉

Leni, HA je určitě šetrnější, ale o účinnosti trochu pochybuju. Záleží, zda trochu na děcko spěcháte. Pokud ne, může se zatím zkusit lecos...

mufy
22. zář 2008

Leni myslím že injekce na podporu růstu folíků a ovulace by byly lepší a už by ses tak dlouho třeba netrápila.Ale záleží jen na tvém rozhodnutí.

Holky já si stejně říkám,že nejhorší je to čekání po ovulaci nebo po ET, jestli to vyjde nebo ne. Tento měsíc cítím,že je něco jinak,ale stejně jsem napnutá jak struna,jestli to vyjde a nejraději bych už testila,ale je moc brzy,teď by tam byl jen Pregnyl, tak snad to rychle uteče a týden bude za námi.Já se asi zblázním.......To čekání je neúprosné. ☹

artep26
22. zář 2008

Mufy a pak je hrozné čekání to, když se těšíš na MS aby se něco začalo dít. Já takhle vyhlížela MS před stimulací, teď zase počítám dny na UTZ před KETíkem. prostě pořád na něco čekáme 🙄
Leni mně Clostík zabíral chvíli, pak už ne. Proto jsme taky podstoupili je 1 IUI, protože mi nemohli za nic na světě ovulku vyvolat. My se na mimi už klepeme, takže jsme se rozhodli pro IVF. Ale je to na každém 😵

zanetik
22. zář 2008

Tak já se pro dnešek loučím čekají mě tři návštěvy 😅 pa zítra

artep26
22. zář 2008

Zan ahojda, teda to máš pěkně rušný den 😉

mufy
22. zář 2008

Já se taky loučím, mě sice tři návštěvy nečekají,ale jdu si domů lehnout, ať vyležím tu chřipajznu.

Mějte se pěkně. 🙂

evik3
22. zář 2008

Ahoj holky, sleduju vasi diskusi, i kdyz k vam neprispivam. Je to tu jak v nejake detektivce 🙂 Zacali jsme se snazit tak podobne jako vy - od zari 2006 a po roce se zadarilo po IUI. Ted uz mame doma 3-mesicni zlobidlo 🙂 Moc vam vsem drzime pesticky 🙂 at to nejpozdeji do konce roku vsem vyjde 🙂

elly
22. zář 2008

Koukam tech spehounu je tady vic 😀 😀

divabara
22. zář 2008

Ahoj holky,

Mikul, no ja mam cipek prave uz mekky, otevreny a zkraceny. dr. mi minuly tyden rikala, ze to vidi, ze to bude driv,ale zatim proste nic, tak uvidime.Pry tento nalez nekdo muze mit nekolik dni, jiny treba tydny, takze fakt netusim...
Jo, a hlenova zatka mi asi odtekla minuly tyden...

Jinak jsem jeste zapomnela odpovedet Grej...opravdu netusim, co to bude, proste v tomto nemam intuici 🙂 Nekdo rika, ze to vi od zacatku,ale ja fakt nevim...Dle bricha bych dle nekterych mela mit kluka,ale znam holky, co mely spicate bricho taky a nakonec mely holku 🙂...No nechame to osudu 😀

grej
autor
22. zář 2008

Já jsem tu měla nějkaý fofry, ale konečně už jedu domů.
DNes mě pobolívá břicho už od od oběda, těsně vedle pupku vpravo. Tak jako divně... jak kdybych ho měla namožený...

Tak já se jedu plácnout domů a musím už konečně žehlit. Furt se k tomu nemůžu dokopat 😉

michina
22. zář 2008

Já žehlila celou neděli, asi 4 hodiny, shlídla dva romantický filmy a část třetího. Ale mám koš prázdný, heč!! 😅 Akorát na šnure dalsí dve pracky... 😠

Taky mám nějaké fofry a připojuju se, už chci těhulkovsky tloustnout!! Manža mi onehda v koupelně říkal, že základ mám pěkný, aler chtělo by to aspon 5kg zhubnout. Ze musim rychle otehotnet nebo se sebou neco delat.. 😒 Ale on se taky naparuje, že by mel zhubnout, ale oba o tom jen mluvime... 😅

divabara
22. zář 2008

No s tim hubnutim...mne se manzel porad smeje, ze jsem ted jak kulicka, coz nepopiram...Ale posmival se mi nekdy i pred tehu, ze co to tady jako mam, takovy ty blby reci...No a vcera stoupl na digitalni vahu on, a zjistil, ze vlastne za posledni dva roky pribral temer 10kg, coz taky neni malo, tak se ted smeju ja...

Zehlit musim taky, ale nejak se mi do tech kosil nechce 😠

tak pa a hezky zbytek dne!!

mufy
23. zář 2008

Ahojky holky,

tak jak je?

Co naše nová těhulka Grej??Moc se nepřepínej. Úklid počká, víš,že začátky jsou nejtěžší.

Mě už chvílema zase bolí břicho jako na MS,tak si tak říkám,jestli to není zase v pytli.No doufám,že ne.Už bych si taky moc přála objevit //. Ne jen z Pregnylu.

Manžel mi taky říká,že jsem jeho bačík,ale onmá tak co říkat, bříško má teda pěkné...... 😀

artep26
23. zář 2008

Ahoj berušky 😵
No neříkejte že jsem tu dnes první 😀
Přeji vám hezký den 🙂 🙂 🙂
Grej nějaké nové zprávičky??
Nevím jestli je to odeznívajícím OHSS, ale mám pořád strašné větry (ježiš to je hrozné slovo 😀 ) a v noci mě sem tam bolí břicho, až mě to vzbudí. No snad mi ty moje vaječníky splaskávají 😖

grej
autor
23. zář 2008

Mno, tak u nás na žehlení samozřejmě nedošlo. Přijela jsem domů a byla jsem úplně vyřízená. Nechápu, že jsem vůbec dokoukala celou kriminálku 😉
Pak jsem se v noci furt budila, zdálo se mi jak testuju... Fakt jsem byla snad dvacetkrát vzůru. Síla.

Jukněte do alba. Nevím holky, mám pocit, že jsou ty // tlustší jenom když je ten test čerstvej (mokrej). Jakmile to uschne, tak jsou zas stejný jako ty předtím. Koukněte, jaký byl ráno rozdíl mezi 10 a 12 dnem po ET a když je dám k sobě dneska, tak jsou úplně stejný...

Artep - já taky měla hrozný prdy. Ale už je to lepší 😀

elly
23. zář 2008

Dobre ranko,

tady je to napinavejsi jak v kriminalce 😀 😀 ..

Grej myslim na tebe....ty // vypadaji nadejne..... 😵 😵 ze by???? 😵

artep26
23. zář 2008

Grej už jsem ti psala do IVF září ... neboj, je silnější, moc to študuješ 😀
Já chtěla včera taky žehlit a taky na to nedošlo. Zavařovala jsem ty jablka, byla jsem chvíli na zahradě, pak úkoly, večeře, upekla jsem a byl večer 😀 No a MK mě furt zdržuje, tak to dneska vidím taky na výkony nic moc 😀

grej
autor
23. zář 2008

No jo, znáte to, člověk na tom furt hledá mouchy... Já už bych tak chtěla mít to těhu potvrzený!! Takhle je to na palici...

elly
23. zář 2008

Grej a jit na krev?..to by ti to potrvdili hned ne? 😉

mufy
23. zář 2008

Artep nejsi první..... 😀 😀 😀

Grej jsou silnější a silnější. Neboj, jsi těhulka. To budou dvojky jak vyšitý. 😉

Já budu žehlit asi až ve čtvrtek. Dneska bych měla jít s manžou na véču, máme zítra 3 výročí svatby,ale nevím,jak to dopadne, včera jsme se moc nepohodli, to víte chlapi mají pořád pravdu a ženské jsou blbé. Tož uvidíme, co minapíše, až se vzbudí, to zase budou omluvy. 😀 😀 No musím ho nechat trochu podusit,ne?

artep26
23. zář 2008

Mufy no jo 😲 😕 to jsem si ani nevšimla 😀 😀 😀 Ale bylo o fous 😀
Tak se hezky usmiřte a užijte si náááááááádherný večer. A dej si něco i za mě, taky bych si někam vyrazila 😎

artep26
23. zář 2008

Ahoj Elly 😀 jak se pořád máš??
Grej jj krev by byla jistota, ale asi nechceš hned bláznit, viď?? Taky bych asi hned neletěla, ještě bych počkala 😕 ale to je jen můj názor. A už jsi to řekla manžovi nebo ho necháváš v nevědomosti?? Já bych to teda už dýl nevydržela 😀 😀 😀

elly
23. zář 2008

Ahoj Artep...znas to..jako vdana 😀 Nee.....mam se fajn....Mike je zlaticko..dela mamce a tatkovi jen samou radost.
A ty?

Mufy..neboj chlapum porad neco lita pred nos..to chce ventilovat..nebo bysme se z toho zblaznily 😀

artep26
23. zář 2008

Elly no to je jasný, takový krásný chlapák aby vám nedělal radost. Je to určitě zlatíčko. A kdy bude druhé mimčo ?? 😀 😀 Už plánujete??

grej
autor
23. zář 2008

Myslela jsem, že to řeknu manžovi včera, ale nekonec jsem odolala. CHci mít prostě jistotu, nechci aby byl zklamanej ještě navíc on, kdyby to nevyšlo... Asi mu to ale řeknu nejpozději ve středu.

Krev by asi jistota byla, ale stejně bych asi řešila, jestli ta hladina HCG není moc nízká 😀

Mufy - užijte si výročí!!

artep26
23. zář 2008

Grej moc moc ti to přeju, aby to už konečně vyšlo. Kdy jdeš na krev?? Jo vy vlastně nechodíte, nebo jo?? U nás se chodí 14 dní po ET nebo KETu. Jak to vlastně máte vy??