Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
23. zář 2008

U nás se 17 - 20 dní po ET jde na kontrolu jen s močí. Takže z tvojí moče udělaj v GESTu normální těhu test. Přijde mi to na palici, když si to můžeš udělat doma taky, ale prostě to tak maj. A jestli se pak chodí na krev, to netuším. Asi ne... Jdu tam teď v pondělí 29.9., tak počítám, že už udělaj první UTZ...

mufy
23. zář 2008

Grej tak to u nás se chodí 14 dní po ET na krev. Test si můžeš udělat doma,že? Tak si zajdi jako samoplátce zítra na krev,abys to měla potvrzené ještě před oslavou. Takhle to dělá plno holek.

Holky díky, to výročí oslavíme pořádně, jen nebude sexík,protože mě bolí v krku a manžílek taky není zrovna nejzdravější.Ale na tu véču se už těším. 😵

lenickan
23. zář 2008

ahoj grej, moc moc držím palečky!!!!
rozhodli jsme se tak že podstoupíme tu stimulaci píchacíma hormonama do břícha - nevím jak se ten preparát jmenuje ale 10 ampulí vyjde na 2800,-- dle dávkování na měsíc až dva cykly.
A pokud by se nezadařilo toto tak bych asi zkusila tu antikoncepci a pak hned stimulaci🙂 prostě se ty lenoši musí dát do pochodu🙂

grej
autor
23. zář 2008

Ahoj Leni - to je dobře, že jste se takhle rozhodli... Jen at se něco děje 😉

elly
23. zář 2008

Artep..no my uz jsme dojeli na konecnou..zadny druhy nebude..manza ma z predchoziho manzelstvi 2 deti...a uz taky neni nejmladsi....a me to nevadi..... 😉

Grej jen si dojdi 😉 Uz jsi premyslela, jak to manzovi reknes?

Mufy..uzjte si pekne vyroci! 😵

grej
autor
23. zář 2008

Elly - asi mu řeknu, že jsem dělala test a že byl pozitivní. My si nějak nepotrpíme na ty dopisy a bačkůrky a tak...
S tou krví jste mě zase nahlodaly :D Já se vždycky pro něco rozhodnu a pak to tady na koňovi hned změním 😀

artep26
23. zář 2008

Leni tak uvidíš, jak to dopadne. Myslím že jste to vzali za zprávný konec 😉
Elly tak to jo, to jo. To chápu. 😉 A někdy jedno je taky až až 😀
S tím testem z moči je to fakt na palici 🙄 vždyť si ho děláš taky a hlavně v Sanusu říkají, že ikdyž je TT negativní, tak to nic neznamená. Rozhodují je krev, tak nechápu že jí tam u vás nedělají. Mufy radí dobře, taky bych si pak na krev asi zašla, ač se i při vyslovení slova KREV kácím 😀 ale to bych vydržela 😵

mufy
23. zář 2008

Leni taky si myslím,že je to správnérozhodnutí, aspoň se zase bude něco dít. 😉

Grej klidně si ráno na tu krev zajdi, 200 kilča obětuješ,abys to mohla říct manžílkovi,ne? A taky abys byla připravená na oslavu.

Elly hlavně,že máte to jedno,že? To stačí, jsi šťastná i za něj. Co já bych dala aspoň za to jedno. 😵

elly
23. zář 2008

Grej proc ne? Preci dvojcatka je neco uzasnyho..... 😵 nebo chces cekat na foto z UTZ a pak to rict manzovi? Vydrzis to? 😉
Jo jo..na to je konik dobrej..se rozhodnes..a pak zase veci zmenis 😀

grej
autor
23. zář 2008

Mno, já kdybych si mohla vybrat, tak bych raději jen jedno mimčo. Chci si to mateřství užít. Myslím, že při dvojčatech si to neužije ani máma ani děti... Je to všechno jen jeden velkej hukot a spěch...

Hm... no zvážím tu krev. Asi si budu muset zavolat do laborky, jestli tam můžu jen tak přijít nebo co... Ani nevím, jestli to dělaj všude nebo jak...

elly
23. zář 2008

Grej i obvodak by ti to udelal..ci na gynde.. 😉

mufy
23. zář 2008

Já myslím,že to dělají.Zkus si tam nejdřív zavolat,ať tam třeba nejdeš zbytečně. 😉

artep26
23. zář 2008

Já si taky myslím, že by ti to udělali kdekoliv. Na gyndě i obvoďák. Ale taky bych si tam zkusila cinknout, ať nelítáš od jednoho k druhému 😉
Ježiš to je holky fakt jak detektivka 😀

grej
autor
23. zář 2008

Tak k obvoďákovi nejdu. To je kráva a stejně by mi dala jen doporučení na krev do laborky. To si spíš zkusím zavolat tam, jestli mě vezmou rovnou...

mufy
23. zář 2008

Grej ty jsi to tu zase rozjela.Jaké to je mít něco v bříšku??????? 😵

lenickan
23. zář 2008

sice mi gyndr. říkala že v takovémto postupu je velké riziko mnohočetného těhotenství a to že prý nemluví o 2 čatech ale 4-5čatech. Což mne vyděsilo, ale dvojčátka bychom chtěli🙂

grej
autor
23. zář 2008

tak jsem si konečně našla číslo na odběry u nás na Žižkově. Prý to fakt vyjde něco kolem 200,-. Takže uvidím, jak se budu zítra ráno cítit, že bych se tam hned stavila...

Mufy - no takový nijaký... Dopoledne necítím vůbec nic, odpoledne mě tam tak divně rejpe, táhne, jako bych měla to břicho namožený. Ale asi to mám z únavy... Jinak je mi úplně dobře, necítím žádnou změnu. Teda kromě únavy, ta je protivná...

artep26
23. zář 2008

Leni no jestli plánujete velkou rodinu, tak 4-5čata by nebyla na škodu 😝 😀 ne si dělám srandu, já bych dvojčata taky brala, už mám sice jednu žábu doma ale myslím že bych je ukočírovala. A navíc dvojčata ještě v rodině nemáme, tak by to zase bylo něco jiného. A na mimi se už moc těšíme, tak by to dvojčátka umocnila 😉
Grej jsem zvědavá, jak ti to dopadne 😉 pak hned informovat, ju?? 😵

lenickan
23. zář 2008

což o to mne by 3-4 děti nevadily🙂 naopak ale najednou??? To si vůbec neumím představit... dve ruce mám ale ta třetí by mi asi chyběla.)

elly
23. zář 2008

Grej to je prima 😵 ..no tak pak hod nejake info..budu smirovat 😀

artep26
23. zář 2008

Leni to je jasný, 3 a více to si neumím představit. Ale co by se dalo dělat 😀

mufy
23. zář 2008

Grej tak to je super. Jsme napnuté za tebe. 😀

Mě by asi trojčata taky vadily, to bych neměla čas vůbec na nic a je to spíš honička než užívání mateřství.

lenickan
23. zář 2008

holky znáte někoho kdo toto podstupoval? Stimulace jako před IUI a pak prirozené snažení?

grej
autor
23. zář 2008

Jo, mám jednu kámošku. Nevyšlo jim to. ALe ona má jen jeden průchodný vejcovod, navíc srůsty v celým břiše, tak to jen tak zkoušeli... Teď mají před sebou IVF...

artep26
23. zář 2008

Jo jo Mufy, 3 je už dost, ale taky jsou takové případy (Smilers 😉 ).
Leni nevím o co jde, ani jsem to neslyšela že by se něco takového dělalo. Ale já toho nevím. Já jen klasicky brala Clostík, pak následovalo IUI a pak po čase došlo na IVF 😉

zanetik
23. zář 2008

Ahojky berušky zdraví povalečka 😅
Jedu za mamkou a pak autem 30km ke kámošce na celý odpoledne i s obídkem...
Grej v poho, to není namožnený břicho taky jsem to tak měla i kůže mě táhla, pak se přidalo i napětí v prsech jako by se nafukovaly balonky 😅 ,ale to až později...
Grej tak zkus krev když jsi netrpělivá a nechceš to nechat na 14den? V pondělí ti udělají UZ to by mohl být vidět ten váček, u nás byl jeden už vidět i ze srdíčkem a u druhýho jen váček a to už jsem byla v 6tt a byl to jen váček, ty jsi na začátku, myslím na tebe papá
Leni dobrá volba tfuj tfuj
🙂

lenickan
23. zář 2008

jojo tak po 10 říjnu se objednám a uvidíme kdy budu moci začít s pícháním🙂

lenickan
23. zář 2008

artep to není nic jiného než stimulování vaječníků hormony, měření foliku a správné načasování snažilkování namísto IUI

mufy
23. zář 2008

Leni takhle to dělá plno holek.Nejdřív stimulace,pak UTZ a snažení nebo IUI.Třeba se hned zadaří.

Artep tož Smill je zasloužilá těhulka s trojčátky. No a pak budu mít v rodině tu moji sestřenici. 😀

lenickan
23. zář 2008

mufy: takže myslíš že to tak někdo dělá, že se snaží normálně bez IUI? Nevím proč ale věřím tomu, že pokud ze mne vymámí vajíčko tak se nám to brzy povede... prý se to dá opakovat i 3 měsíce za sebou - pak je nutná pauza... do tohodle jdeme🙂 to bude prča🙂 dvojčata i trojčátka bychom brali hned🙂