Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
29. zář 2008

Já už byla na obědě, barevne vrtulky s nivovou omackou, mnam! Ta by se ale pak nemela v tehu, co?

mufy
29. zář 2008

To já se zařekla, že se budu snažit shodit nějaké to kilčo, třeba to nejde i z toho,že jsem přibrala hodně kil.
Takže dneska jsem měla jablko, Activii a na oběd těstoviny s tuňákem. Nesmím hlavně žádné sladké.No když jsem si odvykla i kouřit,tak snad to vydržím i s jídlem. 😨

grej
autor
29. zář 2008

Tak já měla vepřové na paprice s rýží... Musela jsem to do sebe naházet, protože měla přijít ta účetní... Už je pryč a už jen půl hodinky a budu moct jet 😉

Já zatím nějak neřeším, co můžu a co ne... Hermelín miluju, nevím, jestli se ho dokážu vzdát. MOžná kdyby se konzumoval ohřátej, tak by to vadit nemuselo, co myslíte?

grej
autor
29. zář 2008

Tak holky, jedu!!!
Pak napíšu sms!!

lenickan
29. zář 2008

Grej ahoj, držím palečky!!!!!!!!!!!!! Budou dvojčátka🙂)))

lenickan
29. zář 2008

já volala na výsledky tak nevím co si myslet. Odčítala mi je sestra - prý hormonální profil je v pořádku a štítná žláza taky v pořádku...
Stěry z pochvy v pořádku. Jdu 13.10. na další konzultaci to už bude i spermio a domluvíme tu mojí stimulaci...

mufy
29. zář 2008

Grej myslíme na tebe,pak dej hned echo.

Leni tak to je super,že je vše v pořádku,ne? 😉

klarysek1
29. zář 2008

Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit, zda sem potom můžete písnout jak dopadla Grej.Začínala jsem taky v říjnu 2006 😀 Byla jsem ta štastná, které to vyšlo hned a tak sem pořád chodím nakukovat jak se vám daří..MOOOCvám všem přeju at jste všechny BRZY těhulky 😉

lenickan
29. zář 2008

tak to asi opravdu bude to PCO. Jsem ráda, že je vše OK ale moc těm sestrám nevěřím víš. Uvidíme 13.

lenickan
29. zář 2008

klary: děkujeme moc.... kéž by to vyšlo my sice začali v breznu 07 ale je mi tu s holkama "dobře"

artep26
29. zář 2008

Grejtak držím palec 😉
Já měla kuře na paprice, mňam, zbylo od včera tak jsem si dala do zobáčku 🙂
Leni tak ať to rozjedeš a jsi brzy těhulinka 😉

lenickan
29. zář 2008

artep kéž by... včera mi zemřela babička tak mám v sobě takové nepopsatelné prázdno...

mufy
29. zář 2008

Já myslím,že Grej to sem potom napíše sama, jak přijede.Doufám,že to bude brzy, než pojedu domů. 😀

lenickan
29. zář 2008

Taky doufám, vím že to bude pozitivní - ta se má, moc jí to ale přeju🙂

mikulka
29. zář 2008

AHoj holky,

tak se jdu podívat, co Grej, a koukám, že jde až odpo. Jsem napjatá. 😉

Báro, dole mně to taky hodně bolí a taky někdy ani nemohu vstát, protože mě strašně píchá bv podbřišku. Zvlášť v noci se mi to stává.
Dnes jsem byla na UZ, malý má asi 2300 g, takže v pořádku. Jak mám cukrovku, hlídají váhu, aby nebyl moc velký.

artep26
29. zář 2008

Leni tak to je mi moc líto ☹ Ale říká se, že pokud někdo v rodině zemře, tak jeho místo zaujme další člen rodiny. Tím je míněno miminko. Tak třeba to tak opravdu bude a poroste v tobě nový človíček 🙂
Grej myslím na tebe, teď jsem koukala na holčinu v Sanuskách, má 16. den od ET hodnotu 51, tak nevím co si o tom mám myslet 😒 Snad bude mít Grej víc, protože takhle to má ta holčina pořád nejisté 😒
Mikul tak to je dobře že ti mimi moc nepřerůstá, alespoň se ti bude dobře rodit 😉

mufy
29. zář 2008

Artep to by měla mít víc 16 den po ET, pokud by se to podařilo,ne?Něco i kolem 200j. Pořád čekáme čekáme....

Leni taky je mi to líto. ☹

lenickan
29. zář 2008

artep: taky jsem to tak slyšela... je to strašný ale moc bychom si to přáli a určitě by nám to pomohlo protože pozoruji sama sebe jak jsem vic a vic vztekla nabručena a taková méně trpělivá

lenickan
29. zář 2008

děkuji holky

artep26
29. zář 2008

Leni já taky, už mi to asi leze na mozek, nejhorší je vždycky to čekání .. ☹ Ale snažím se být v pohodě, ale ne vždy to jde 😅
Mufy měla, ale zase psali jak tam holčina měla 15. den po ET 54 a je těhulka. Za týden prý měla 600 😖 tak nevím ...

mufy
29. zář 2008

Leni já jsem na tom podobně.Náladu pod psa mám skoro každý den a nevím,jak proti tomu bojovat.Leda,že by se zadařilo. Takhle ty neúspěchy zvládám hůř než dřív, protože to už trvá strašně dlouho a je to vyčerpávající. 😖

lenickan
29. zář 2008

mufy: jak dlouho už to trvá u vás?

mufy
29. zář 2008

2,5 roku.Zdá se mi to jako věčnost. ☹

artep26
29. zář 2008

Mufy stejně jako my. Já byla u doktora poprvé že nám to nejde v únoru 2006 ... je to na palici ... ☹

mufy
29. zář 2008

No jo, trvá to už dlouho.Chtělo by to změnu,že?

Holky já musím jít, škoda že Grej ještě nedošla.Takhle musím vydržet do zítřka neboť se už k počítači nedostanu.
Mějte se pěkně. 🙂

michina
29. zář 2008

Mě třeba příjde ted, že se to ted sílene vlece, ale ze uz je to dva roky snazeni, tak to mi zase uletelo jako celek hodne rychle... 😔 Nejhorsi je fakt to cekani na vysledky, na rozhodovani, na stimulace, na vysledky, na transfer a furt na neco. kdyby to slo raz naraz ze dne na den, tka by to bylo mnohem lepsi..

michina
29. zář 2008

¨Mufy, posli mi do IP svuj telefon, dam ti vedet 😉

michina
29. zář 2008

Haloo, Grej, co novinyk, dej vědět. At uz jsou jakekoliv, at te muzem podporit!! 😉

divabara
29. zář 2008

Jsem napnuta, co Grej 🙂 Snad je poradku !!!

Mikul, tak to ten nas drobek je o neco vetsi 😉 - no ale verim DR., ze nezalezi ani tak na velikosti mimiska, jak spis na prubehu porodu...Na druhou stranu bych byla radeji, kdyby to bylo do 4 kg. Na to, ze jsem nedlabala zadne tehu vitaminy, je to zrejme docela macek....

michina
29. zář 2008

Grej, kde jsi??? Ja uz taky musím běžet, jdu se ostříhat.

Jo a už jsem to řekla šéfové, že za 14 dní budu mít nemocesnkou atd.. Je fakt skvela, vzala to super! ... se mi ulevilo..