Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
3. lis 2008

No já si myslím,že tím vypráním to bude dobré,zkusím to. 😉

No a s tím dalším pokusem to tak udělám, teď si vydechnu a pak se pustím do dalšího boje. To ty už budeš mít velké bříško.

Kdepak jsou dneska holky?Že by tak pracovaly???? 😀

grej
autor
3. lis 2008

No jo, ještě že jsme tu my dvě, co? Jinak by babinec zapadl někam na bůh ví jako stránku!! 😉

Podle toho jak se to vyvíjí Mufy, budu mít pupek už za chvíli. Asi to zatím bude jen špek, ale nebezpečně se mi to zvětšuje 😀

michina
3. lis 2008

Ahoj holky, taky to mám tak nějak jako Atep, na koníka myslím, ale moc se mi tam nechce, zase bych se začetla do všech těch diskuzí a bylo by mi smutno. Navíc už chodím občas ven (i když teda nemám vycházky), ale pak jsem úplně hotová a usnu vmžiku třeba na dvě hodiny, dneska to porpvé bylo lepší..
Jinak MS už KONEČNĚ SKONČILA v sobotu, ted už jen lehce špiním. Koupila jsem si test, je velmi citlivý už od 10 čehosi HCG, tak zítra testnu a ve středu na kontrolu. Utroš a Estrofem beru furt, tak se bojím, aby se mi nerozhodil cyklus a vůbec všechno... 😖
Ve // nedoufám, ale test si stejně udělám, at jsem na kontrolu připravená a vím, co mě čeká, prostě se vše odplavilo se 6ti denní MS... Ale dám vám vědět, nebojte...
Tak zatím ahojky..

zanetik
3. lis 2008

Ahojky zdravím berušky, já byla dneska s mamkou na momografii, pak jsme byly ve velkoobchodě s kytkama, tak jsem zas něco nakoupila 😅 a pak na kosmetice, tak jsem se nemohla zapojit do diskuze...

Mufy tak je zkus namočit do octové vody a pak vyprat...

Tak holky snad se to bude vyvíjet všechno rychleji a lépe 😉

artep26
4. lis 2008

Ahoj holky,
Michi tak jak?? Byla jsi ještě u doktora a řekl ti něco??
Ahoj Mufy, Zan, Grej 🙂 no prostě zdravím všechny 😀 😵 😀

grej
autor
4. lis 2008

Dobré ráno všem! Tady u nás je pěkná mlha 😒 Manža má dnes narozky, tak jsem mu včera dělala ten nepečený dort a pěkně jsem se u toho unavila. Bolely mě pak nohy jak blázen.
Akorát jsem na to dneska nestihla manžovi dát svíčku, aby si sfouknul a něco přál a už si to zakrojil 😀 Vzal si totiž dnes volno, protože opět musíme postavit lešení. Tak hned ráno v sedm přijel kámoš, co mu bude pomáhat, tak si dali kafíčko a k tomu dortík 😉 Takže odpoledne, až mu budu dávat dárek, tak holt zapíchneme svíčku do nakrojenýho dortu 😀 To bude nádhery 😀

Michi - tak jak testování????

artep26
4. lis 2008

Grej tak si užijte hezky oslavu.
U nás taky frčí nepečené dorty, Anička miluje Krtkův dort a manžovi peču Medovník 😝 Ten taky můžu.

mufy
4. lis 2008

Dobré ráno,

Grej ty se už máš, já bych brala taky pupík. No jenže si ještě min. 4. měsíce počkám, než vůbec něco začneme.Fakt si musím oddechnout. Ten kolotoč a to všechno už je toho na mě hodně.Pak se do toho vrhneme a třeba se to hnedka podaří.

Zan dobře, zkusím to v té octové vodě. Díky za tip. 😉

Michi to je dobře, že ti už MS skončila. Napiš nám jak dopadl testík, moc ti pořád přejeme,aby to dopadlo dobře. 😉

artep26
4. lis 2008

Mufy takže se dáte v novém roce do dalšího IVF? Přeji ti aby se to už povedlo a byl z tebe taky pupkáček 🙂

grej
autor
4. lis 2008

No, Mufy, s pupkem žádná sláva. Večer bolí jak ďas. Včera jsem se zapomněla opřít, když jsem se zvedala ze sedačky (z lehu) a taková bolest, co mě chytla do břicha, tos neviděla. Jako úplně hrozně velká křeč. Až jsem se bála, jestli se něco nestalo...
Sakra, už aby byl čtvrtek, abych zas věděla na čem jsem...

artep26
4. lis 2008

Grej neboj, všechno je dobrý 😉 🙂 😉
Ono bude chvilku trvat než si na těhu zvykneš a než se naděješ, tak už bude mrňous venku a začna honička 😀 😀

zanetik
4. lis 2008

Ahojky všem taky...
Grej to si zvykej, zvedat se už jen s oporou, jinak taky jak zatnu ty něco jak břišáky tak to bolí, i z postele musím opatrně a i při otáčení se v noci většinou vzbudím...holt se to tam všechno připravuje, natahuje, tak to bolí...

grej
autor
4. lis 2008

Tak to jsme na tom fakt stejně Zan. Tak to fakt asi bude "normální" 😉
Jinak myslím, že s pupkem tě brzy doženu. Až na to, že ty tam máš dvě a já jen jedno. Zato spoustu špeků 😀 Už jsem vám dala foto do alba 😉

mufy
4. lis 2008

Artep asi ano, ještě uvidím po domluvě s lékařem, co bude dál. Chtěl,abych stimulovala tím Fostimonem na IUI. No já bych už raději IVF.

Grej,ale i tak ti to bříško závidím.Samozřejmě v dobrém. 😉 A neboj, všehno bude dobré, vždt už je prcek velký a určitě se mu u tebe líbí.

Mě se nějak zdá, že to miláček začal už konečně brát vážně a ptá se mě, jestli jsem to už dostala, jestli je vše v pořádku, atd...No jde vidět,že ho to všechno taky mrzí, ale dostala jsem tip na jednu kartářku,tak tam asi o víkendu pojedeme.Chtěla bych vědět, jak to všechno bude dál.

artep26
4. lis 2008

Grej krásný těhu bříško 🙂 🙂 Už je opravu těhupupíček 😀 😀
Mufy a ty si nemůžeš "poručit"?? Já prostě řekla že už chci IVF a to jsme měli jen 1 IUI. No ale manža má taky spermio na 2 věci, tak to prostě nemělo cenu.
Ať ti kartářka vyloží hezké kartičky a hlavně ať se to vyplní 😉 🙂

sroubek
4. lis 2008

grej supeeeeeer 11tt 🙂

sroubek
4. lis 2008

michi..bude líp..držím moc palečky...ale chápu taky že je to na palici 🙄

mufy
4. lis 2008

Grej už máš pěkné bříško.Už se začíná zakulacovat. 😉

Artep no já právě přemýšlím, jestli mám stimulovat na IUI nebo rovnou na IVF.Ono je to těžké rozhodování.Tady hrají velkou roli i peníze a za IUI by to nebylo tolik jak za IVF.A taky bych to chtěla vyzkoušet se 3 vajíčky, třeba by byla větší šance.No ještě ale nikdo neví, jak budu vůbec na ten Fostimon reagovat,že? No tak to zatím dávám min. na měsíc k ledu a pak se rozhodne,co dál. 😕

artep26
4. lis 2008

Mufy asi ti neporadím 😒
Já vím že u nás IUI nemá cenu. Zkoušeli jsme se připravit na IUI 4 měsíce, z toho vyšel jen 1 pokus - díky mé anovulce. No a pak na mě nabušili 😀 ty špatný spermijky manži a bylo to tedy na 2 věci.
Já už začínám vyšilovat, jestli půjdeme hned do 2. IVF. Manža chce rok počkat, až něco pošetříme ☹
Myslím si ale že peníze na to celkem máme, tak jsem se docela naštvala. Nechci se do práce vrátit, takže jsem mu řekla, že pokud potřebuje šetřit, tak si na dítě počkáme ne rok, ale 2. Dám v práci výpověď a najdu si jinou No a abych se tam trošku zaučila, zabydlela ... tak to bude tak ty 2 roky trvat.
Asi se mnou šijou hormony nebo co, jsem hrozně nervní, ale to bude asi tím očekáváním co bude po 2. KETu, jak se podaří rozmrazovat atd ... 😠 Jsem si někdy protivná i sama sobě 😀 😀 😀

zanetik
4. lis 2008

Grej už to není jen špek, už se tam prďolka rýsuje 😉
Mufy, tak třeba ti taky zvedne náladu jak Grej.
Artep ani se ti nedivím, že takhle reaguješ...komu by se chtělo teď v tom rozjetým přestat...

No nic já smažila bramboráky, tak s něma mažu k našim a pak na 2 návštěvy, tak hezký zbytek dne...

mufy
4. lis 2008

Artep a kolik vám zbylo ještě mrazáčků? Určitě budete mít ještě na 2 pokusy, tak proč chodit znovu na IVF? I ten KET něco stojí.
No třeba ti to teď vyjde.

Já se rozhodnu až po poradě s lékařem.Ale stejně si počkám do začátku roku,aby se tělo vzpamatovalo.Budu pilně cvičit Mojžíšku a třeba se to povede.

michina
4. lis 2008

AHoj holky, tak jak jsem říkala, naprosto jedna čárka, ale musím říct, že se mi tka trošku ulevilo... 😔 že to zas není někde jinde a tak, už jsem fakt vyšilovala. Tak se těším, že si zase s manžílkem zasexujeme (poslední dobou mu fakt musím nějak často pomáhat, to dřív nebývalo.. 😀 ), dám si svou oblíbenou colu light, pivo, vínečko, budu žehlit u telky... tak si říkám, jestli jsem na to byla vnitřně připravená, když se ted tesim na takove "nedulezite" veci. Ale třeba je to jen omluva proto, aby mi to nebylo líto... Mám občas takové divné stavy, jak píše Sroubek, je to fakt na palici... 🙄

Grej, pupík más nádherný a veřila bys, že ho mám uplne stejný?? 😀 😀 😀 Dokonce když ho vyvalím, tak možná ještě větší... 😀 😀 Ale asi hubnu, protože vubec nejim, teda aspon pres den, nemam hlad, chut, samotne pro me se mi nechce varit, ale vcera jsme byli vecer na pizzu s malým pivem (manža měl dvě 😉 ), tak tu jsem snedla celou...

Jinak taky nevím, jestli mám ještě brát všechny ty prášky, ale říkala jsem si, že jeden den navic už me nezabije než jdu zítra do Fertasu... Taky mi dneska volala šefova, že by chtela vedet, kdy prijdu do práce, tak jsem ji rekla, ze ted nevïm, ale ze se zitra po kontrole stavim do prace a budu urcite vedet vic. Tak snad se tam nic nedeje, ale vzdyt jsem tam v patek byla... 😕

Jinak, Mufy, ja si říkám, že pokud se nám nepodaří ten KET s jedním embryjkem, tak že se dám taky na Mojžíšku. Když jsem ležela napsoled v nemocnici (v té jsem i pracovala), tak úplně náhodou (nechtěla jsem nikoho potkat) přišla moje kolegyně a spolužačka cvičit paní vedle na lůžku a tak jsem ji samozřejmě musel říct, proč tam jsem ja. Rikala mi, že at se potom urcite ozvu, že mi maximlně doporucuje pred IVF dát celé panevní orgány a svalstvo dohromady, at se ji pak ozvu. Ze me nenutí, muzu samozřejme chodit k nekomu jinému, abych si nepripadala tak blbe přímo u ní, ale že to maximálně doporučije, na prokrvení pánevních orgánů, srovnání napětí pánevního dna a vubec všeho. Sice to všechno znám, učila jsem se to taky, ale ona to povídala s takovým zaujetím a takovou maximální vírou, že to vše vyřeší, že jsem tomu uveřila. Pravda je, že má samozřejmě v téhle oblasti více kurzu a zkusenosti nez ja, která jsem toho před 3 lety nechala.. Takže vážně přemýšlím, že jí zavolám. To mi tak akorát krásně vyplní ty 3-4 měsíce do dalšího IVF..

michina
4. lis 2008

A taky jdu dát do pořádku naši tabulku, at to vypadá optimisticky! 😎

artep26
4. lis 2008

Mufy máme ještě 9 mrazáčků, ale minule ze 3 přežilo jen jedno, tak to není moc optimistické ☹ 😖
No budu doufat, že to teď bude lepší.
Michi sice /, ale alespoň se to obešlo bez komplikací a jsi v pořádku a nečekají tě další nepříjemnosti.
Zan jo, přesně tak, nechce se mi nic už oddalovat, prostě CHCI DÍTĚ 😀 😀 😀 a je jedno jestli 1 nebo 2.

michina
4. lis 2008

Tak to jsme na tom, Artep, stejně. Je jedno kolik dětí, ale prostě aspoň jendo jedinkaté, takové malilinkév bříšku chci!!!!!! UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUž!! 😠

artep26
4. lis 2008

😀 😀 😀 😀
Mně taky stačí úplně pidi mimi 😀 😀 😀 Michi 😉 nebo i 2 pidi mimi a aby pak hezky rostlo nebo rostly 🙂

mufy
5. lis 2008

Ahojky holky,

včera jsem tu měla honičku, tak jsem se ani nestihla rozloučit.

Michi tak hlavně, že je to všechno dobré a nemáš žádné problémy. Teď si zase dej oddych jako já a pak se na to vrhneme společně.Poctivě cvič, já budu také a třeba se nám to podaří hnedka na poprvé.

Artep neboj, však ono to teď už vyjde.Takže ti dali jen jedno embryjko? Já myslela,že 2.U toho by byla větší šance.Za chvíli ho už budeš mít zase v bříšku,že?

A miminko chci taky,kamarádka mi poslala fotky své malé neteře, co se teď narodila a je mi úplně smutno.

Ale chci si zavolat té kartářce,tak snad mi o víkendu řekne něco pozitivního.

Holky víte co je zvláštní, mě tento měsíc začala bolet pravá bradavka.Nikdy mi to nebolelo a teď mě to bolí už asi týden.Myslíte, že je to způsobené i těmi cystami?

grej
autor
5. lis 2008

Ahoj holky,
nesmutněte mi tady☹ I když vás naprosto chápu!! Taky jsem občas měla takový ty stavy: JÁ CHCI A HNED!!! To je normálka...
Začínám čím víc věřit tomu, že mimi fakt asi přijde v pravý čas. Nebo aspoň u nás to tak bylo. První rok našeho snažení stál za prd. HOdně jsme se s manžou hádali, bylo to blbý období ☹ Při prvním IVF to taky ještě nebylo nic moc. Pak se najednou manža hrozně změnil, někdy od května je jak vyměněnej, zlatíčko 😵 Taky se nám daří dodělávat ten barák - prostě všechno jde dobře...

I když pokud by to bylo takhle, tak by to bylo dost na palici, co? Kor u Vás Michi, Mufy... Máte se výborně, máte doma miláčky, tak není důvod, aby u vás nebyl pravý čas, co?

mufy
5. lis 2008

Grej no někdy ten pravý čas přijde,ale kdy to bude?Někdy je to fakt na palici.Tak dlouho čekat na miminko.Ani ve snu by mě nenapadlo,že by to mohlo postihnout zrovna nás.

grej
autor
5. lis 2008

Ale Mufy, mysli na to, co mi kdysi furt říkala kámoška. Ti, co si na mimi počkaj, je budou mít úplně nejlepší a nejkrásnější! Protože si na nich dali záležet! Ti, co počnou sotva se začnou snažit, se na to nebudou tolik soustředit, takže jejich děti nebudou tak úžasný 😉 😉

Tím jsem se uklidńovala 😀