Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
17. led 2008

Dobré ráno, tak jak vidím Michi, holky ti to tu už dobře popsaly.Ale ty na to máš času dost, určo se ti to za chvíli podaří znovu a přirozeně.

Já mám doma už internet, takže můžu psát i z domu, jenže nějak nestíhám na něj ani jít. Takže jak bude chvilka večer na Koníka sednu. 😀

Mikulko u nás sice zjistili problém ve spermiích, jenže na ten rozpad vajíček může mít vliv právě ta endometrioza.Jenže pokud nepůjdu na laparku a nezjistí se,že ji mám,tak se nebude vědět, proč se ty vajíčka rozpadly.A nerada bych šla na další pokus a stalo se to samé.To raději chvilku oželím a vydržím a na další IVF půjdu až za půl roku.

A budeme na tebe myslet, když už jdeš tak brzy,hlavně,ať se to podaří. 🙂

grej
autor
17. led 2008

Dobré ráno berušky!

Mufy, a kdo ti to řekl, že má endometrioza vliv na rozpad vajíček? Já o tom nikdy neslyšela...

Michi - já mám taky MS krátkou, silnou jen první dva dny, pak už skoro jen špinim. Při styku mě to bolí jen v době ovu nebo těsně po či před MS. ALe to bude spíš jen těma horm. změnama než nějakou endometriozou...

mufy
17. led 2008

Na IVF byla se mnou jedna kámoška a ta právě měla endometiozu, dosti silnou.Už s ní byla párkrát léčena.No a když se jí po třech dnech rozpadla vajíčka tak jí doktoři řekli,že to bylo právě tím.Musí si prodělat dlouho léčbu hormonama a zkusit to za půl roku znovu.Ta endometioza má prý velký vliv na vajíčka,že nejsou moc kvalitní.

Jinak ještě ses ptala na mou teplotku, tak musím říct,že ovulace 10%tně neproběhla,protože mi tu teplotku zvýšily ty prášky.Dívala jsem se do grafíku a i před tím mi stoupla den na to,kdy jsem si vzala první prášek. A teď taky,takže je to jasné.A taky mě šíleně bolí pořád prsa.Nemůžu se jich skoro dotknout,chodit,ležet a to trvá už celý měsíc v kuse.To je všechno těma blbýma práškama,fakt to chci mít už za sebou.

grej
autor
17. led 2008

Mufy, nepřidělávej si zbytečné starosti. Na vajíčka má určitě vliv jen hodně silná endometrioza, přesně jak píšeš. A tu nemáš, to bys určitě měla fakt hodně velký bolesti. Mě doktor vůbec neřekl, že by to mělo mít na vajíčka vliv. Takže asi u slabé endometriozy to neva...

Aha, já myslela, že jsi brala prášky už od začátku cyklu. Tak to jo, no ale příští měsíc bude KET, to už ti uteče 😉

Mě taky hrozně bolí prsa. Začne to vždycky skoro týden po ovu a je to fakt síla. Musím teda říct, že tenhle měsíc mě bolej trochu jinak než obvykle, ale taky je to pěkně nepříjemný... Už aby dorazila MS a bylo po bolesti. Taky jsem samej beďar. A takový hnusný, bolavý 😖 Asi se tělo čistí po operaci a tak...

mufy
17. led 2008

Grej prášky jsem brala od začátku cyklu, jenže oni mají 2 barvy, ze začátku se beroubílé a pak se beroumodré.No a vždycky když jsem začala brát ty modré,tak mi vyskočila teplotka. Příští měsíc to budu mít taky tak.
A jak tak koukám tak na tom budeme skoro stejně s MS. Já jsem dneska asi 9-10 den , takže MS budu očekávat asi o víkendu. Ty bys ji měla dostat později, ale určitě ji už nedostaneš,když jste se tak tulili. 🙂

A s těma vajíčkama nevím, je toho tolik co na to působí, že je pak těžké rozpoznat, proč to tak je.No snad to bude všechno dobré a další nepříjemnosti nás nečekají.

mikulka
17. led 2008

Ahoj holky,

mufy, neříkej si takové věci jako s tou endoškou. Samozřejmě pro klid by mohli udělat laparku, proč ne. Ale myslím, že to mít nebudeš, neodpovídá to. A slabá endoška, 1. stupeň, přece nevadí, kdyby přece.
Holky, mně včera bolely vaječníky, asi po tom Pregnyli či co. A prsa bolí taky jak čert. A to jsem byla ráda, že mě po třech měsících stále bolesti, přestaly. No, ale vydržím vše, hlavně když to dobře dopadne 🙂 😉

grej
autor
17. led 2008

Mufy, my jsme se právě moc netulili. Sexík byl v pondělí a ovu byla ve středu. Takže jsme se teda moc nestrefili 😒 Ani s tím moc nepočítám, i když by to bylo supr! Já čekám MS tak ve středu nebo ve čtvrtek příští týden... Dnes jsem 8 DPO.

Ahoj MIkul, tobě už se to taky blíží mílovými kroky, co? 😉 Určitě už bude vše dobré, budou si tě po tom posledním nezdaru hlídat jak oko v hlavě a to by bylo, aby se tam ty prďolky neusídlily 😉 U vás obou holky!

mufy
17. led 2008

No já slyšela,že by se mělo jít na všechna vyšetření před IVF, asi jsem na to měla jít hned,protože bych se možná vyhnula nějakým problémům.I když předvídat jsme to nemohli,že.Ještě stejně uvidím,co mi řekne doktor,kdyby se KET nepovedl.

Grej pokud byl sexík 2 dny před ovulací,tak to je optimální doba.Určite to vyjde,neboj.Vám oběma a mě možná příští měsíc.

A já jsem dnes 9 den,takže jsme na tom skoro fakt stejně.Když si pamatuji na začátku, že jsme to měly stejně, pak se to posouvalo různýma lékama a teď jsme se zase srovnaly. 😀

To už je doba, co se snažíme, že?

grej
autor
17. led 2008

Hlavně aby měli ten roztok a nedělali zase ty problémy jako tenhle měsíc... Snad už si dají bacha!
To jo, je to hrozná doba. Já už od června 2006, takže to je už rok a sedm měsíců... Celkem je to 21 cyklů. Síla. No ale do těch dvou let to prostě vyjít musí 😉

sroubek
17. led 2008

grejiku...to vyjde 😉

majmuuu to nějak psala...že do laparky nic...a pak jak jí prošťouchli 😉 tak to vyšlo 😉
2 dny před...uvidíš..holky...já ani nevím...jestli mi se milovali...ten den...nebo den před...měla jsem v tom hokej 😅

mikul...mufiiiku...vyjde vám to a bude to paráda 😉

já bych s tím rozpadem vajíček se taky moc neděsila...oni se doktoři furt dneska sychrujou a říkají jen ty horší zprávy...jsou to holt optimisti...no za 30 Kč 😉 😀

jsem si dloubla do lékařů co 😎 ba ne, někteří jsou moc prima...holky mopje moc na vás myslím..ať vám to vyjde 😵

zanetik
17. led 2008

Zlatíčka moc vás zdravím a myslím na vás, ale mám moc práce a doma taky není čas, ještě nám po 3letech skolaboval bojler, tak máme dnes nový, ale musím umejt celou koupelnu, chodbu a všude vytřít, takže hned jk budu mít čas, tak si vás dočtu 😉 Napište mi aspoň nějaký novinky 🙂 u mě nic novýho, jen doma prožíváme pořád krizi...

grej
autor
17. led 2008

Ahoj Zanet! Myslela jsem na tebe, že už ses dlouho neozvala...
Furt krize, jo? To mě mrzí:( Pamatuju si, když jsme měli krizi na jaře my, tak to bylo hrozný☹ Jsem ráda, že už je to za náma...

Novinky? Mikul jde v neděli na KET. U Šroubka je všechno OK, miminko prospívá a srdíčko bije🙂 Majmu je taky OK, už mají přes dvě kila!!! BUde to opravdu macek 😉
Zihu to nevyšlo☹ Miminku přestalo bouchat srdíčko, tak musela jít na revizi. Stejně jako Michina. Snad už je ta smůla za náma..
A o Dibdonce nic nevíme. Snad je u nich všechno taky OK!

mufy
17. led 2008

Holky já se už s vámi loučím,ale večer možná naběhnu na koníka.

Tak se mějte.pa

grej
autor
17. led 2008

Papa Mufy. Já tu zítra nebudu. Manžu chytla nějaká romantická nálada či co a vymyslel, že bychom si mohli vzít zítra volno a vyjet na prodloužený víkend na chalupu. Takže dnes tu budu asi až do šesti, abych dodělala všechny resty. Užij si pěkný víkend!!

zanetik
17. led 2008

Grej díky za info, snad ta krize přejde, jinak budu muset vyměnit partnera 😀
O Michi jsem něco zahlídla minulý týden a Zihu je mi moc líto, to je smůla když už to konečně se povede, tak zas tohle, jak je ten svět nespravedlivý 😠

Koukám Mufy má doma net?

Tak já se taky loučím, snad po DPH budu mít volněji, zatím papá

michina
17. led 2008

Grej, ještě bych se tě chtěla zeptat, jestli ti doktoři říkali něco o tulení po laparce.. Jako kdy můžete a tak.. Mně nikdo nic neřekl a zatím, když už k tomu skoro došlo, jsem to prostě nedokázala, tak nějak vnitřně. Asi je to brzo.. podvědomě čekám na to vyšetření příští týden, abych věděla, že je vše OK a pak se na to vrhnem. Jen si budeme muset koupit Durexy... 😨 Ale snad MS brzo dostanu, minule jsem na první čekala přes 60 dní, ale to při revizi vybrali veškerou sliznici, tak nemělo co krvácet, teď to snad bude lepší a příjde to rychleji.

Jen mě ještě trošku pobolívá podbřišek, měla jsem tam šílenou modřinu, až doktor na vizitě říká: "Jéé, vy tam máte krásný podzim.." 😀 Modřina už je pryč, ale ještě to na pohmat lehce bolí a kolem jizvy taky. Ale zrovna včera mi kamarádka fyzioterapeutka říkala, že byla na kurzu měkkých technik (to je péče o svaly, kůži, podkoží atd., takový velmi specifikovaný a ceněný kurz v rehabilitaci) a tam jí říkali, že jizvy nemá tak brzo masírovat,a hlavně že to nesmí bolet, že to právě naopak podporuje zajizvování a srůsty. Tak jsem z toho blbá, každý tvrdí něco jinýho, já si taky pamatuju co nejdřívější masírování a uvolňování jizev, ale to tak v rehabilitaci bylo vždycky, protože máloco se dá v tomhle oboru změřit. Takže budu asi mazat a lehce, bezbolestně masírovat.. To je hrůza, asi se moc sleduju, když jsem teď doma a nemám co dělat...

Jo, ještě tam mimo mísu, nevíte, co se dá udělat z růžičkové kapusty, takové ty malé kouličky... Nějaký recept na mňamku?

majmuna
17. led 2008

Michi da se to rozvarit nebo zapict na takovou srajdu s uzenym masem na kostky....stejne jako by si delala zeli zapecene s masem... 😉

Jinak info o mne mate.....tak drzim pesti!!!! 🙂
Jo a modlete se za me protoze mi M na tyden odletel...do pristiho ctvrtka jsem samotinka ☹ Tak at se macek jeste drzi a nechce driv ven 😖

grej
autor
17. led 2008

MIchi, mě řekli, že po laparce tak 14 dní. Ale říká se, že bys měla vydržet do další MS. Taky mě vystrašil doktor, že když mi udělali revizi (omylem, vůbec nevím proč), tak že je možný, že MS dorazí až za 6 týdnů. Ale tělo se pochlapilo a MS dorazila na den přesně. A byla úplně stejná jak před laparkou. Jen ze mě nešla žádná sliznice.
My jsme to teda nevydrželi a lehký sexík jsme měli už týden po zákroku, ale jen tak "na špičičku" - jak říkal manža 😀 A neudělal se dovnitř. To až po MS.
Já na tu chuť měla, ale určitě je to jiné po laparce a kyretáži diagnostické, než po "potratu"...
Já masíruju taky jen lehce, aby mi to nebylo nepříjemné. Ta jizva na pupíku se hojí moc dobře. Ty dvě co mám jako stranou vypadají dobře, ale jsou dost růžový, tak snad to taky zbělá...

Já dělám růžičkovou kapustu zapečenou se sýrem. Posílám recept.
http://www.apetitonline.cz/recept/1267/ruzickov...
Ale lepší je tam ještě přidat trošku nějakýho salámku...

Majmu - kdybys náhodou rodila, tak telefon máš!!! Víš že mě máš za rohem 😉 Ale ne teď o víkendu. To musíš ještě vydržet 😉 Já se za tebou stavím, aby ti nebylo smutno 😉

majmuna
17. led 2008

Jo to jo jenze by jsi musela vsechno dokumentovat aby tatka vedel jak jsem trpela 😀 Radsi ho budu drzet 😀 Stav se ale driv nez vyzeru vsechnu zasobu zmrzlinky 🙂 😉

mikulka
17. led 2008

majmu, to jsem přehlídla, že malej už má dvě kila, to je krásné!!!! 😀
To je dobrý typ na ty kapustičky, ale já mám potíže ještě od hyperstimuláku, že když sním něco jen malinko nadýmavého, bolí mě vaječníky. Ty kapustičky nadýmaj, nebo ne?
Copak asi dib, že se neozývá. Ale doma net nemá, tak snad je jen doma a v pořádku.

majmuna
17. led 2008

No vidis mikul ty to prehlidnes a ja z toho mam nocni muru 😀

Kapusta nadyma...i kdyz ja vcera a dneska jedla cocku a ani prdik 😀 Asi si tam bubla malej misto me 😀

mikulka
17. led 2008

ha 😀
Však to aspoň bude pořádnej chlap, když má už teď dvě kilča, to je super 😉

grej
autor
17. led 2008

Ty jo Majmu, tebe čočka nenadýmá? To ti závidím... Mě nadýmá úplně všechno. Snad i chleba... Měla jsem dnes k obědu rýži s omáčkou a jsem ráda, že tu se mnou v práci už nikdo není 😀 😀
No neboj, to bych teda dokumenovala, ale taky budu radši, když si macek počká na taťku 😉

Mikul - kapustičky fakt nadýmaj...

majmuna
17. led 2008

No ale proc ja mam 20kg navic? 😀

grej
autor
17. led 2008

Neboj, to shodíš!!!
Prostě si tě macík vystlal vodou, aby se tam měl dobře 😉

majmuna
17. led 2008

Srabe! Tak to ja teda budu krizit nohy....teda ty valce bez kotniku 😀

grej
autor
17. led 2008

Jaký srabe??? Já bych to náhodou zvládla! Víš co už jsem viděla porodů v televizi? 😀 Zvládla bych to i v Tonče v kufru😀

mufy
17. led 2008

Teda holky vy jste toho popsaly ještě víc než v práci.Ostudy.

Já už mám uvaříno na celý víkend pro babičku a teď si tu hraju nějaké oddechové hry.A za chvíli jdu na Ulici.

Majmun já mám taky nějaké to kilčo navíc a to rodit nebudu.Ale už se na tom pracuje a od pondělka začínám.Nemůžu se na sebe ani podívat.Jsem jak tlustý prase.

grej
autor
17. led 2008

Tak já to balim holky. Jedu se podívat na ty předčasně narozený dvojčátka (co je mám v albu) a pokecat s jejich mamkou🙂

Mufy - ty jsi šikulka pracovitá🙂

Já bych taky měla hubnout. Včera jsem se o tom zmínila před manžou a on se hrozně divil, proč jako chci hubnout. Že nemám, že bych pak byla hubenější než on a to by se mu moc nelíbilo. 😀 Taky přibral Tak se asi bojí, že kdybych zhubla, tak bych ho vyměnila😀

Mažu holčinky. Ukážu se tu až v pondělí. Pááááček a užijte si víkend!!

mufy
17. led 2008

Grej užij si pěkný víkend.

Jejda dvojčátka to musí být krása.Ty se máš. Já už miminko neviděla ani nepamatuji,naposledy tak před 8 měsíci synovce.