Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
19. lis 2008

grej žádný strach, myslím že už je bobánek dost zakousnutý a jen tak nic ho nerozhází. 😉
Hlavně že se cítíš dobře 😉
Mufy jo jo, hlavně ať je vše v pořádku a cysta je pryč 😉

artep26
19. lis 2008

Grej představ si, ti lemplové dnes dorazili 😲 😲 😲
A to je kosa jako blázen a prší 😲 😲 😲 není možný 😀 😀 😀
A to jim manža jdn řekl, že už uvažoval o tom, že si najme jinou firmu.
No asi to jde i bež mého řevu 😀 😀 😀

grej
autor
19. lis 2008

Neke Artep, fakt dorazili??? Tak to gratuluju😀 U nás je dnes docela teplo, oproti včerajšku. Včera bylo ráno asi -3 a dnes +5... Ale neprší. Naštěstí...

Hodím na modrou střechu fotky té naší fasády a toho "úžasnýho" přechodu. Abys viděla, jak to ti lemplové zprznili. A to je to na tom foťáku asi vidět jen tak třetinově. Ve skutečnosti je to mnohem horší. Až to tam bude, tak ti písnu.

artep26
19. lis 2008

a máš tam stejný nick jako tady?? Já tam nechodím tak abych tě tam našla a v jakém tématu??

artep26
19. lis 2008

vlasně tam budou taky albíčka asi, že jo??

grej
autor
19. lis 2008

Myslím, že tam mám taky grej. A nebo xctij01. Ale spíš tu grej.
Mám tu te'd práci, takže to tam dám až to tu dodělám. Ale myslím, že to bude za chvíli.

artep26
19. lis 2008

jo máš tam Grej, už jsem tě vyšpízovala 😀
Dobrý,já si jdu lehnout,píchá mě v břichu, tak se jdu natáhnout ale za chvíli zase mrknu
zatím pa 🙂

zanetik
19. lis 2008

Ahojda berušky, tak koukám jak dopadla Mufy...
Grej já si ten sexík užila taky nějak citlivěji,ale bojím se nějak do hloubky a ták když jsem špinila a krvácela...tak už mám za sebou první trimestr?
Artep odpočívej pěkně a pleť se třeba pak uklidní jak ta moje, já ji mám teď jak mimi asi po 15letech 😀

jmisa
19. lis 2008

Ahoj všem.

Grej, hezkej těhu pupek 🙂 😵

grej
autor
19. lis 2008

Ahoj Zan, Mufy ještě nic, co?
Tak u nás se spíš bojí do hloubky manža. Ale je fakt, že minule nám to trochu ujelo a já jsem si to vyčítala. Tak jsem ráda, že se krotí. Páč v tý euforii člověk zapomene 😀 😀 Počítám, že ta otázka patřila mě... NO dnes bych měla být 12tt+4, takže do konce prvního trimestru ještě kousek zbývá 😉

Jmis - díky 🙂 I když mi přijde stejnej jako před těmi 14 dny. Jen už fakt nejde zatáhnout a dnes jsem musela vytáhnout pásek z džín. Sice mi pak trochu padaj, ale zase mě to tak netlačí...
Jak je tobě? Už je to lepší s tím žaludkem? Asi ne, co?

jmisa
19. lis 2008

Grej, docela to jde, ale musím jíst každou hodinu, jak se nenajím, tak se žaludek hlásí.

zanetik
19. lis 2008

Ahoj Jimis...jsi taky těhu? Promiň že se ptám, ale nějak si nevzpomínám a nemáš to v pase...
Jasně Grej tobě, tak to už jsou jen 3dny 😉 Taky se tak těším na čtvrtek? Já hrozně, na to jestli je vše teda v pořádku a na to jestli to jsou fakt dvě holčičky, kéž by to plodu B dorostlo 😅 David by byl moc rád..
Tak jdu vařit bramb. guláš, v 13:30 s obědem k našim, ostříhat trochu psa a v 16h se jdu podívat na kuželky na bývalé kolegy...

grej
autor
19. lis 2008

Jmis - tak to ti nezávidim... No, holt to každá máme jinak. Mě je sice dobře od žaludku, ale zase je mi věčně slabo, prostě divně...

Jasně Zan - máš v Jmis konkurenci🙂 Taky čeká dvojčátka🙂 On první trimsetr nekončí přesně dosažením 13tt, ale nějak 13+6. Někde jsem to četla... takže prostě až půjdu na tu kontrolu, tak budu končit první trimsetr. No to si piš, že se těším. Už se nemůžu dočkat!!!!

artep26
19. lis 2008

Koukám Jmis nás navštívila 😀 čusík kočko 😀 😀
Grej koukala jsem na ty fotky ☹ teda řeknu ti, to bych je nechala předělat. Ale jak říká tchá :"voko to sežere".
Noc o dodat, jsou to tupci 😠 😠 😠

jmisa
19. lis 2008

Zan, no zatím to v pase nemám, ale je to v albíčku 🙂 Ještě počká do příštího týdne, jestli jsou tam stále obě béčka 😀

artep26
19. lis 2008

Jmis myslím že se ti už nikam neschovají ty tvoje B+B 😀 😀 😀

grej
autor
19. lis 2008

Artep - síla, co? Možná manža někoho na opravu sežene. Určitě to opraví líp, než by to dělali tihle idioti. Makačka bude taky jen uklidit ten bordel. Chtělo by to před zimou, než to zapadá sněhem...

zanetik
19. lis 2008

Tak to Jmis gratuluju, tak to se pak přidej k nám do dvojčátek 😉

grej
autor
19. lis 2008

Tak holky - dala jsem na střechu aktuální fotky baráčku🙂

zanetik
19. lis 2008

Tak já se loučím, gulášek uvařen, jedu reklamovat ještě friťák, protože jsem v něm dělala 3x, vůbec to víko netěsní, olej smrdí a celej den to doma nemůžu vyvětrat, tak za 2500Kč jsem čekala něco lepšího...pak kouknu na kozajdy, včera jsem si koupila teplou skládanou sukni a přes bříško je pletenina, tak do vánoc ji můžu nosit určo a i k dr., ale mám kozačky jen slabou kůži..pak objednat na přezutí auto, po obědě do lékárny a na pojištovnu a budu rád, že ty kuželky v 16h stihnu, tak se pro dnešek loučím papá

jmisa
19. lis 2008

Grej, sex? Co to je 😕

grej
autor
19. lis 2008

Jmis, neboj, to si zas vzpomeneš 😉
My nesexovali přes dva měsíce. Až když jsem šla na kontrolu v 9tt, tak jsme to poprvé zkusili 😉 Poprvé po tak dlouhé době to stálo za prd, ale teĎ je to čím dál lepší 😉 Ale i tak máme intervaly cca jednou za dva týdny 😀

grej
autor
19. lis 2008

Ahoj holky, měla bych na vás jeden dotaz. Teda spíš dva.

1) Souhlasíte s tím, aby děti chodily třeba ve školce na hanbu? Když zlobí, tak je třeba postaví učitelka samotné do kouta, aby si nemohli chvíli hrát s ostatními a uvědomili si, že udělaly něco špatně?

2) Jaký je váš názor na to, že se děti straší čertem? Tedy "strašení" typu - za chvíli chodí čert, ten tě s Mikulášem celý rok sleduje a když nejsi hodný, tak místo odměny dostaneš uhlí? Pro otrlejší možno i podotknout, že když bude zlobit, tak ho čert odnese?

Byla jsem si sednou se známýma holkama a zjistila jsem, že asi budu naprosto neschopná matka, protože ony se všechny shodly na tom, že pokud jde dítě ve školce na hanbu, tak je to slabost učitelky, která není schopná ho jinak usměrnit a že to je na stížnost ředitelce. Pokud by se to opakovalo - odchod dítěte ze školy. To samé u čerta. Prý NEEXISTUJE, aby někdo strašil jejich děti čertem. Že jim vysvětlily, že čerti existují jen v pohádkách a že se rozhodně nemusí bát toho, že je někdy čert odnese. O to víc, když je s nima maminka. A jestli jim někdo řekne, že čerti existují, tak ať jim řeknou, že jsou pěkně hloupí, protože přece každý ví, že to není pravda. Podotýkám, že těm dětem jsou 4 roky.

Dík za vaše názory, jsem fakt zvědavá...

artep26
19. lis 2008

Grej už jsem odpověděla do IVFek 😀
Zan ahojda, ty tulačko naše. Ty se teda nenudíš 😉

jmisa
19. lis 2008

Grej, no nevím, manža nechtěl a teď s dvojkama už nechce vůbec 😀 😀

A jinak ty otázky - tu školku bych asi neřešila, nějak zlobiváky zklidnit musí, ikdyž asi taky záleží na typu dítěte, ale od toho tam ta učitelka je. Já bych to zase tak nehrotila.

Čert apod. - nemám ráda, jako dítě jsem to nesnášela, takže bych nestrašila a když už bych zvala domů tuhle atrakci, tak bych čerta hodně upozadnila.

artep26
19. lis 2008

Holky my nesexovali asi 2 týdny a předtím asi měsíc, je to někdy fakt na palici.
Koukala jsem na Bestiář a tak mě to naladilo, že jsem to musela vypnout, nebo bych na manžu vlítla a splnila mu jeho sen - sex na formátovací pile 😀 😀 😀

grej
autor
19. lis 2008

Jmis - neboj, to přijde. Ten můj se taky hrozně bál. Vůbec nechtěl! Já se taky bála, hlavně kvůli stahům dělohy. Jenže jsem pak zjistila, že mi ten sex fakt chybí. Hlavně když sjem se začala budit v noci ze snad orgasmem 😅 😅 Tak jsem si řekla, že když to mimi přežije v noci, proč by to nepřežilo i večer, že jo...

Artep - já taky koukala na Bestiář a těšila se, až ten můj přijde domů 😀 Byl v hospodě. Jenže přišel nalitej jak brok, páč oslavovali jeho narozky, tak z toho nic nebylo 😀

Jmis - já teda čerta taky nemusím, ale spíš než samotný čert mi vadilo,ž e jsem musela vykládat básničky nebo zpívat písničky 😉
Myslím, že když je všechno s ohledem na náturu dítěte a v mezích, tak proč ne. Vyloženě to zakazovat jen z principu mi právě přijde divný...

jmisa
19. lis 2008

Některý dnešní matky jsou divný 😀 😀 No možná je to tou generací, já jsem vyrostla celkově za komančů a myslím, že bez úhon, ale holky kolem 20-25 (nechci se nikoho dotknout 😀) to na můj vkus až moc hrotí.

Někdy mi přijde, že se matky snaží dokazovat nějakou rádoby nadřazenost učitelkám apod.

Já jsem pro klidný přístup.

artep26
19. lis 2008

Grej no někdy na to kouknu asi s ním, nebo si to pustím až budu moci sexovat a pak ho obloudím a znásílním. 😀 😀
mně čerti taky nevadí, Andulce jsem předloni řekla že čerti nejsou, ale to už jí bylo 6 a začalo jí být divné, že se podobají chlapům z vesnice 😀 😀

artep26
20. lis 2008

Ahoj kočky 🙂
grej tak noc byla krušná, vítr hrůza ale plachta na střeše vydržela. No fouká fouká, kluci se asi bojí aby je to neodfouklo tak radši nepřijeli 😠 😠 😠 no to už bych po nich chtěla hodně, aby přijeli 3 dny za sebou, ne??
Mufy a jak jsi dopadla ty?? Vše dobrý??