Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
26. lis 2008

tak mám nastydlé močové cesty...piju březový čajík...nic akutního..moč bez zánětu..ale stejně putovala na rozbor...jen jsem si řekla, že zůstanu dneska doma a jsem doma ...chci to vydržet až do pátku bez procházek...ale nejde mi to...jsem jak na trní

majmuna
26. lis 2008

cau holky hlasi se smirak 😀

musim se preci prijit pochlubit ze nam zacaly rust zuby....jeden cinka a u druhyho je to otazka chvilicky 🙂
mrknete na novy fotky...ja taky cas od casu jukam na nase novy pupiky 😀

zanet ty hubenoure nas to je fakt radost te sledovat jak nam rostes 😉

dal drzim vsem palecky 😉

zanetik
26. lis 2008

Ahojky tak jsem zpět...no já se fakt nenudím, mě by to ani nebavila sedět doma...v telce nic nedávaj...na netu sedím dopolko když nevařím a po večerech a až budu před porodem a po se nikam nedostanu...to budou muset chodit všichni za mnou...
Mamka chce mermomocí přijít v sobotu mi umýt okna před vánocema...bych se na to vypradla, jsem je myla před dvouma měsícema když už jsem byla těhu..bych to nechala na jaro než přijdu z porodnice třeba...že bráchoj taky myla okna když byla ta jeho ... v porodnici...
Majmu roste ale jen pupík 😅 uvidíme jak jsou velký dětičky zítra už se na to moc těším...David už je na cestě domů, to nebudu moc ani dospat 😅
Jinak Majmu krásný fotečky, Tedík je krásnej blonďáček, taky by jsme mohly mít jednoho snědýho...no uvidíme zítra...to plavání je super, máme ho tady taky, jen nevím jak budu chodit s dvouma, David bude v práci a moje mamka se vody bojí 😀

artep26
26. lis 2008

Grej tak na zítra držím pěstičky, ať je vše v pořádku.
Ozvu se večer, nebudu celý den doma.
Holky ahojda a hezký zítřejší den vám přeji 🙂 🙂 🙂

mufy
27. lis 2008

Ahojky holky, už mám fakt depku z toho,že nemůžu jít na net a psát si s vámi.Pořád tu je ta zahraniční návštěva a pořád mi tu někdo chodí.Tak snad až odpoledne.Moc mě to mrzí. ☹

mufy
27. lis 2008

Mám chvilku času,ale nikdo tu není.Na dnešní kontroly vám držím všechno co mám. 😉

michina
27. lis 2008

Ahoj holky, dneska je tu mrtvo. Na kontroly taky držím palečky!! Dejte vědět!

Já pořad nemám mrchu a už jsem 32.DC, ale snad se jest rozjede později. Dneska ráno mě docela fest tlačilo na pravé jizvě po laparce, mam ji takovou tužší. Pak jsem se nahřála pod sprchou a trošku to polevilo, asi to ted v zime pracuje... 😒

artep26
27. lis 2008

ahoooooooooooj holký 😀 😀 😀
tak jsem doma z krve 😀 😀 😀
hodnota HCG něco přes 1000 😉 😉 😉
dnes jsem 13. den po KETu, sestřička říkala že je to krásné na to, že jsem měla zavedená jen 4 buň. embryja
za 14 dní jdu na UTZ 😀 😀 😀
Mufy neboj návštěva odjede a budeš si s námi moci podrbat 😉
Michi to je jak naschvál, viď?? Když člověk chce aby přišla, tak se toulá 😠

elly
27. lis 2008

Artep krasna zprava 😵 to vypada na dva orisky ne? 😉

zanetik
27. lis 2008

Ahojky, tak jsme doma z UZ, nic moc nového vlastně nevím, jen to co jsem vyčetla na netu, že se mají vstřebat...to potvrdil i dr. který o půl 3 spěchal na oběd, takže s námi byl rychle hotov a to jsme tam čekaly od 12h...
Jinak mám ale potvrzené i od něj 2 holčičky a vážej 373g a 365g a jsme 20+4 a 20+3tt jinak vše v pořádku.

Artep gratuluji, tak že by taky dvojčátka 😉

zanetik
27. lis 2008

Jo a 13.12 v sobotu ve 13h jsem se objednala na 3D UZ 🙂

elly
27. lis 2008

ZAnetik..tak gratuluju k potrvzenym holcickam 😵 Uz mas jmena?
Ja byla na 3D kdy jsem byla v 22tt....fakt je to uzasny..byla jsem tam hodinu...a bylo to fakt super..jeste jsem mela si 10 fotek 😵

zanetik
27. lis 2008

Díky Elly chtěla jsem páreček, ale co nadělám neva, hlavně když budou berušky zdravý...právě nemám, teď jsme se tady dohadovaly a vypsaly 9 jmen, tak uvidíme který dvě zvítězí...
Mám si sebou vzít i flešku na fotky, moc se na to těším...taky budu 23tt 😉

elly
27. lis 2008

Zanet jo jo..zdarvi je nejprednejsi..pak tam hoids druhy kolo...a bude to chlapecek 😀 😉
No jsem zvedava na jmena 😵
No me to cele stahla na DVD..takze to mam doma..valstne celou nahravku jak se hybe a pak jeste samostatne ty fotky...v tehle dobe je to prima, ze se jeste cely vejdou na obrazovku..pak uz od tech 32 nebo kolik je to horsi..ikdyz jsou pak vic obaleni tukem a jsou vic uz na podobu 🙂

mufy
28. lis 2008

Ahojky holky,

moc grauluji Artep, to HCG je moc krásný.Že by zase dvojčátka?

Kdepak je Grej? Neměla jít taky na kontrolu?

Nám už ta návštěva naštěstí odjela tak můžu být na internetu, jaká to sláva. 😀 To byl ale absťák.
Holky, já jsem nějaká unavená, už bych potřebovala volno.No ještě musím vydržet 3 týdny a pak se budu válet 2 týdny doma.

grej
autor
28. lis 2008

Ahoj holky, takže v rychlosti, než si vás dočtu...

kontrola dopadla výborně, prý je všechno v pořádku. Mimi jsme viděli úplně super a vlatně úplně celý. Nejdřív bylo otočený hlavou dolů, tak sjme krásně viděli páteř a paní doktorka mohla změřit šíji. Pak potřebovala, aby se mimi otočilo, aby našla nos. Říkala, abych zakašlala, aby se prcek otočil, ale jemu se nějak nechtělo. Bylo vidět, že se tam hýbe, ale jinak nic. Pak řekla, že teda nos asi nenajde, tak na to můj manža řekl, že v tom případě to asi nebude po něm (on má totiž hroznej raťafák 😀). Paní doktorka sice vtip nepochopila, ale já jsem se zasmála a to se miminku asi nelíbilo, tak se otočilo o 180 stupňů 😉 Takže jsme krásně viděli tu druhou stranu. Ukazovala nám nos, srdíčko, na fotce jsou výborně vidět žebra, pak játra a močový měchýř. POřád tam říkala nějaký čísla, ale vůbec jsem tomu nerozumněla.

Hlavně - doktorka měla zpoždění, místo od půl pátý začala ordinovat až od čtvrt na šest, protože prý uvízla v zácpě. A navíc tam ještě vecpala jednu ženskou (kvůli tý mě asi v pátek volali, že by mě přehodili na sobotu). Takže jsme se místo v pět dostali na řadu před třičtvrtě na šest. A doktorka to pak brala děsně hopem☹ A mluvila dost potichu, takže jsme z toho moc neměli. Ale obrázek byl supr!!

Hned ho dávám do alba 😉
Kvůil té včerejší dovolené se mi tu nakupily papíry, takže hned jak to tu udělám, tak vás dočtu a podívám se!!

artep26
28. lis 2008

Ahojda kočky,
Grej tak to je super, že je mimísek v pořádku. 🙂 🙂 🙂
Jdu dočíst, co jste tu včera nabrebentily 😉

artep26
28. lis 2008

Žanet gratulace k prdelkám 😀 😀 😀
přesně tak, hlavně že jsou v pořádku 😉
tak to jsem zvědavá na fotečky z 3D ultrazvuku
holky to to letí, Zan je za půlkou a za chvíli pošustí do porodníce
Zan hezké datum 13. ve 13 hod.
já jdu na UTZ 11. v 11 hod. 🙂 🙂 🙂
Mufy tak hlavně že už jsou pryč a ty 3 týdny utečou ani nebudeš vědět jak 😉 😉 😉

michina
28. lis 2008

Grej a Artep, velké gratulace!!! Tak vám zdravě závidím... 😠 😀
Je paráda slyšet nějaké dobré zprávy..
U mě pořád nic, ani bolesti na mrchu, proste mrtvo... jen me rano zase bolelo uprostred v podbrisku. Tak me trosku mrzi, zetreba to nemuze byt prirozenym tehu.. to uz bych tady sílela a testovala 😀 😀 😀

michina
28. lis 2008

A prehlídla jsem dvě šikulky holčičky od Zan, samo taky gratulace. Holčičky bude hodnější 🙂 Kamarádka má holčičky dvojčátka a jsou sladké... 🙂

artep26
28. lis 2008

Michi ahojda,
jak už jsem psala, když člověk mrchu nečeká tak dorazí a pak když se na ní člověk klepe, tak se zase cajdá, viď??

michina
28. lis 2008

Přesně tak. Akorát mám ještě k tomu strach, aby bylo vše po té stimulaci OK, aby mi třeba nezmizla ovulace nebo tak něco...

mufy
28. lis 2008

Grej gratuluji k super výsledkům.Hned se musím kuknout na fotečky.

Prý jsou kluci hodnější než holky.No kamarádka má jednu holku a ta jí dává teda zabrat, ze dvou bych se zbláznila. 😀

Michi tak už jsme tu zůstaly jen my dvě bojovnice, tak ať je pro nás ten leden velice úspěšný. 😉

grej
autor
28. lis 2008

Ahoj holky, tak mám chvilku než se zas ponořím do práce...
Zanet - gratuluju k holkám 😉 To si s váma David užije 😀 Zvažuju, že taky na 3D půjdu. BUdu se muset informovat...

Artep - gratuluju k HCG - krásné číslo 😉

Michi - ty jo, snad to dorazí... Máš jít nějak na kontrolu, kdyby nedorazila??

michina
28. lis 2008

Fakt jsou kluci hodnější? No jo, my ženský jsme asi ubrečený.. 😀

Jasně, Mufy, my to pookoříme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grej
autor
28. lis 2008

Já mám teda taky zkušensoti, že jsou kluci hodnější 😉

To víte že to pokoříte! Musíte!! Abychom už konečně mohly přejmenovat tu diskuzi 😉

artep26
28. lis 2008

Michi já bych počkala ještě týden a pak bych se objednala k mudrovi
aby ti dal vyvolávačku 😉
Zan alespoň budete v převaze. My byly doma 3 dcery a mamka a taky to taťka vydržel
Ikdyž dodnes říká, že to, že začal šedivět tak brzy, má z nás.
Grej kolik se u vás platí za 3D UTZ??
Jo a pracanti na naší střeše ... včera jsem dorazila domů ve 3 a byli fuč, dnes nepřijeli vůbec.
Takže jsem naočkovala manžu aby je obeznámil s tím, že nás bude víc a potřebujeme začít s půdní vestavbou, nebo se do baráku nevejdeme 😀 😀 😀 Tak snad to zabere, ikdyž pochybuji. Pak už na ně budu muset asi dojít já 😠 a to bude rachot 😀 😀 😀

michina
28. lis 2008

No já bych taky tak týden ještě počkala, jsem teprve 32.DC, někdy když byly laparky a tak, tak dorazila 35.DC. jenže nevím, jestli mám jít na vyvolávačku do fertimedu nebo ke svému gynekologovi. Do CARU jsem měla jít po první MS na kontrolu, asi jestli se vše po stimulaci vratilo k normalu. Asi tam kdyžtak za týden zavolam a zeptám se jich.

artep26
28. lis 2008

Michi tak si tam zavolej.
Já ke svému gyndr nechodím, vše konzultuji s CARem. Takže bych zavolala tam a poradila se co dál.
Oni ti řeknou jestli k nim nebo ke gynekologovi 😉

zihu
28. lis 2008

ahoj holky!!
GREJ, super, mam velkou radost, fotecka krasna! 😉
zane.. holcicky, uuuuu, budou to princezny, uvidis, su zvedava na ty jmena...
artep!!!!! GRATULACE!!!!!! hura hura, no je videt, ze ta smula to zacina konecne vzdavat 😝 😀