Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
2. pro 2008

Určitě to nic nebude, Grej. Tělíčko se přeci musí náležitě připravit, naívc 15tt, to už je něco. Mimís roste ze dne na den a už potřebuje víc místa. Kolik má vůbec cm?
Artep a zrovna tobě to určitě uteče jak voda, než uválíš kuličky, Anička bude mít beztak nějakou mikulášskou nebo vanocni večůrek, atp, takže než se naděješ, budeš mít první fotečku v kapse..

grej
autor
2. pro 2008

Jmis - díky. Většinou to bolí na straně. Vlevo. Fkat vyloženě úplně dole v podbřišku. Je to taková stálá tupá bolest... Včera jsem myslela, jestli to není močák, protože když se mi chce čůrat, tak to cítím víc, ale asi to močák nebude. Do čtvrtka to vydržím a uvidíme co mi poví...

Michi - mimčo už má 8 cm od hlavy k prdelce, takže počítám, že s nohama má už tak 10 čísel 😉 Hlavně mě dostalo na tom UTZ, že už je to fakt dítě 😉 Jak hýbalo rukama, zatínalo pěst.. neuvěřitelný 😉

jmisa
2. pro 2008

grej, to už je obr 😀

Já jdu dneska na kontrolu, tak snad bude i sono, už jdu ke svému dr. A taky jsem se zaregistrovala do porodnice, ufff. Tak teď jsem v klidu a až mi laskavě dá těhu průkazku, tak si tam jen zajdu a dostanu do ní razítko 🙂

grej
autor
2. pro 2008

No je to obr 😀 A když si ukážu na prstech, kolik to tak asi měří, tak už je to takový "uvěřitelný". Předtím, když "to" mělo 1 cm, tak jsem si to nějak vůbec nedovedla představit 😀

Ve čtvrtek po tý kontrole už si asi budu muset sjet koupit těhu kalhoty. Tyhle jsou mi sice jetě volnější, ale přes pupek mi lezou dolů, musím si je rozepínat když sedím, protože to tlačí, a na druhý straně, na zadku, mi to sjíždí dolů. No vypadám jak debil 😀

jmisa
2. pro 2008

Grej, v 15tt už máš na těhu kalhoty nárok 🙂

grej
autor
2. pro 2008

Já jsem pořád měla pocit, že si je nemůžu koupit
1) abych to nezakřikla
2) abych nevypadala jako kravka, která chce dát všem najevo, že je těhotná, a kupuje si kalhoty ačkoli je ještě nepotřebuje 😅

evik3
2. pro 2008

Ahoj holky, sleduju obcas vase pribehy a moc vam vsem drzim palce a ctu, ze shanite recept na kulicky Rafaelo, tak vam taky jeden pridam, delame je uz tak 4 roky a jsou vynikajici: 1 maslo, 250g suseneho mleka, 150g mleteho cukru, 1 vanilkovy cukr, 120g kokosu - dovnitr mandle nebo zkousela jsem i liskovy orisek a taky to bylo moc dobre, kulicky pak obalit v kokosu a nebo mletych orechach, nekdy to delam pul napul a pak to vypada jako dva druhy cukrovi 🙂 Preju dobrou chut 🙂

jmisa
2. pro 2008

Grej, no tak to zakřiknutí, to bych se nemohla ani registrovat do té porodnice a když bych se nezaregistrovala, tak nebudu mít kde potencionálně porodit 😕
Jinak já musela vytáhnout jedny kalhoty, co jsou vyloženě bokovky, protože ty končící pod pupíkem mě tlačí do břicha aje to nepříjemné a ty bokovky mi zase padaj, atkže taky sranda 😀 😀 😀

mufy
2. pro 2008

Grej na těhu kalhoty už máš nárok.Tý jo, stejně to tak utíká. 😉 To je neskutečný.

Holky mě se asi cyklus ustálil, včera jsem zřejmě měla ovulku, protože mě bolelo břicho a šíleně i prsa.Dnes je to lepší.Takže opravdu v polovině ledna jdu na stimulku.Teď jen,aby to uteklo jako voda a už jsem měla alespoň volno.Pak mi to s miláčkem bude utíkat líp když budeme chodit na punčíky. 🙂

Evik, děkujeme za recept na rafaelo kuličky, určitě ho vyzkoušíme a možná to bude i lepší, že z toho sušeného mléka se tak nebudou lepit. 😅

evik3
2. pro 2008

Mufy kulicky se lepi dost, je to piplacka, ale stoji to za to, chce to opravdu to testo mit vychlazene, at se to maslo moc nerozehreje v teple, ale vysledek stoji za to 🙂 Je dobre kulicky valet ve dvou, vetsinou se mi podari premluvit manzu a tak to rychle utika, on sice obcas vyrabi misto kulicek ctverecky... ale ty jsou taky vyborne

evik3
2. pro 2008

teda ne ctverecky, ale kosticky 🙂

artep26
2. pro 2008

Holky jdu na UTZ přesně 14 dní po krvi, který byla 13. den po KETu.
Takhle se v Sanusu chodí normálně, budu přesně 6tt. Takže se modlím, aby už bylo srdíčko a byla jsem klidnější 😉
Jo jo doufám že to uteče 🙂

grej
autor
2. pro 2008

Jmis - tak to je jasný. Registrace do porodnice je "povinná", takže to jako zakřiknutí neberu 😀 Kam ses registrovala? Asi do POdolí, co?
Tak ty moje džíny jsou taky bokovky. Kupovala jsem si je větší a pak se ještě vytáhly. Takže je nosím bez pásku (páč ten tlačí) a padaj mi, ale zároveň tlačej. No věc 😀

Mufy - ty punče a svařáky a horkou medovinu ti závidím 😉 Milovala jsem vánoční trhy s těmahle pochutinama 😉 Ale je mi jasný, že bys raději taky abstinovala z dobrýho důvodu 😉

evik - díky za recept! Už si ho píšu!

artep26
2. pro 2008

Evi díky za recept 😉

jmisa
2. pro 2008

Grej, nee, do Krče. Podolí je na mě moc velká továrna. Na Podolí bych šla už s křížkem po funuse. Krč máme kousek od domu.

Já místo pásku nosím v kalhotech šátek nebo spíš je to šála, taková tenká, pásek mi taky vadil, tedy spíš ta jeho spona 😀

artep26
2. pro 2008

My jedeme 21.12. se ségrou a dcerkama na Disney on Ice tak se chce jít s nima podívat na Staromák, bude tam asi natřískáno, ale už se moc těším. Jen to tam rychle procourneme, ale už se strašně těším na ty stánečky a na tu atmosféru 🙂

jmisa
2. pro 2008

Artep, na Staromák jedině dopoledne nebo brzo odpoledne. Jak se setmí, nedá se tam vůbec pohybovat. 😕

artep26
2. pro 2008

NO ta show je od 10 asi do 12, tak pak hned vyrazíme tam 🙂
Tak snad nás tam neutlučou 😀 😀 😀
Pak chceme zajet do Ikei na čumendu a hurá domů. No uvidím jak mi bude, ale holky se těší tak snad to zvládneme vše 😉

jmisa
2. pro 2008

Artpe, ještě do Ikea? A o víkendu? Dobrodružky 😀

artep26
2. pro 2008

Viď?? Bude tam narváno, ale ségra tam chce jet. No neděle ... před Vánoci ... stejně asi bude vyprodáno, co??
Nechci tam nic velkého kupovat, ale takové ty kuchyňské doplňky a ty cerepetičky si tam vždycky koupím 😀

jmisa
2. pro 2008

Vyprodáno asi ne, ale tak 50 lidí před každou pokladnou, v restauračce si nebude kam sednout, kde zaparkovat.
Tam je to mazec i během roku, natož před vánocema.
Já jezdím zásadně na 10ráno a ve všední den. Ale já nejsem žádná frontová bojovnice. Já i do hypáče raděj vstanu v 7, abych tam byla v 8 a v 9 odcházela, když se tam hrnou davy. 😀

grej
autor
2. pro 2008

Artep - tak tak, na Staromáku je to večer o "hubu". Na všechno čekáš a fakt se tam nedá hýbat...

A s tou Ikeou - fakt 😀 ALe k večeru to snad nebude tak hrozný... Většinou tam lidi jedou dopoledne, daj si tam oběd a pak zas couraj odpoledne...

Taky tam musím a pořád to odkládám 😉

artep26
2. pro 2008

My bychom taky radši ráno, ale na tu 10 to nestíháme, to už začíná lední revue.
No uvidíme jak to tam bude vypadat, a jestli mi to těhu vydrží, tak si myslím že ani nebudu mít náladu se někde producírovat a bude mi stačit ta cesta d o PHy, revue, Staromák a pak budu škemrat že už chci domůůůůůůůů 😀 😀 😀

artep26
2. pro 2008

Grej jak jsem psala, na Staromák se dostaneme tak nějak po poledni, to snad většina Pražáků asi ještě pracuje, ne?? 😀 😀 😀 No a tu Ikeu vidím bledě. Holky byly asi před měsícem v Ikee a měli tam prý prd, všude vymeteno, tak si myslím že jiné to nebude ani toho 21. 😒

jmisa
2. pro 2008

21. je víkend ne? To pražáci nemakaj a na Staromáku je stejně většina venkovanů 😀 😀 Moje sestra měla kdysi taky takové nápady, že vánoční trhy apod., že to bude úžasný pro děti, ha ha ha, se nedostala z Celetný ani na náměstí.

artep26
2. pro 2008

Holky jdu si dát bramboračku dokud na ní mám chuť 😉

grej
autor
2. pro 2008

KOukám, že jsme Artep znechutily a raději si jde dát baštu 😀

jmisa
2. pro 2008

😀

já si taky musím dát ohřát jídlo, nejpozději v jednu musím vyrazit směr mamma centrum, doufám, že tam nebude moc lidí, dneska je mi nějak špatně už od rána. 😕 tedy spíš, doufám, že nebudou mít velké zpoždění, lidí je tam vždy neurekom.

jmisa
2. pro 2008

Se chci dneska zeptat doktora, jestli bych nemohla už chodit na gravid jogu. Tedy samo podle toho jak se mi vstřebává to druhý béčko, ale potřebuju nějaký pohyb, jsem jak lemra.

mufy
2. pro 2008

Já bych si tak teď dala ty rafaelo kuličky. 😵

Dala jsem si na oběd bůček, posypala chilli, to je ale dobrota....Já vím,že by se to nemělo,ale když je to tak dobrý..... 😵

Mě to v práci nebaví, já už bych tak byla nejraději taky těhu,ať si můžu dělat co chci.

Grej máš pravdu, určitě bych vyměnila ten punč za těhu.Ale tak si aspoň dám do nosu a třeba to už budou poslední vánoce,které si takhle užiju,teda doufám.... 🙂