Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
21. bře 2009

Ahoj holky,
Zan obrovská gratulka a moc moc si to užívej kočko. Hlavně že jste v pořádku 😉
Jsme zpět z výletu od ségry, trošku jsem to tu pofackovala, dala prát prádlo a teď mám chvilku než půjdeme ven s pesanem.
Včera večer jsme byli posedět v hospůdce, dobře jsme se nadlábli, dneska dopolko jsme odjížděli od ségry, stavili se u tchýně a ta nám nafasovala jídlo na 2 dny Takže super, nemusím vařit.
Michi snad jsi dnešek zvládla OK, věřím že jo ... 🙂
Jinak hlásím sluníčko ale teplo nic moc.
Taky jsem zase běhala po obchůdkách a trošku utrácela za prďata a samo taky za Aničku 😅 😅 😅
Mufy ty už to máš taky za sebou, tak teď to půjde jako po másle 😵

majmuna
21. bře 2009

cau holky 🙂

zanet jdu ti moc pogratulovat a netrpelive cekam na podrobnosti ty drzaku 😉 😀 budes mit urcite hroznej frmol kolem kocicek ale ja si pockam.... 😉

michy at se prckove drzi co muzou 😉 pak uz jen budeme sledovat tydny 🙂

michina
22. bře 2009

Ahojky, tak jsem včera nakonec nikde nebyla.. Abyhc nenastydla a prece jen by to asi byl stres. Manža mi to nafotil a pujdu tam s mamkou až budu moci, třeba už tatkovi ponesem dobrou zprávu 😉

Jinak zatím se držíme, občas me trosku pichne v podbrisku, jsem nafoukla, ale to je i trochu zacpou a ze se moc nehybu. No zatím to nechci zakriknout.. Ale už se nemužu dočkat, až budu testovat. Ale mam strach, že to nevyjde.. 😒 No ejste par dni vydrzet a budem vedet.. tak tomu vsichni ted verime... 😅

m.c.
22. bře 2009

Velká gratulace Zan k holčičkám!!!! Ať jsou holky krásný a šikovný po mamince 😉.

Michi, držím pěsti ať to vyjde!

Graj, Artep, vám ty týdny letí..... Za chvíli budu gratulovat k narození bejbátek vám 😉

My se máme docela fajn, Peťula je hodná, roste jak z vody. Akorát trošku nestíhám, začala jsem při rodičáku pracovat na živnosťák, tak teď se mi to nějak nakupilo. Ale penízky jsou potřeba a taky nevypadnu z oboru, tak si nestěžuju 😉

sroubek
23. bře 2009

ahojky

zanet..obrovska gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to bude frmol..s dvočátky 🙂

michi...já bych taky nešla...kvůli stesu...držím palce a věřím 😵 😵 😵 😵 😵

mufy...doufam, že vše dopadlo ok 🙂
zdravím i ostatní...artep, báááru, grej 😵 ...letos bude miminek 😵

artep26
23. bře 2009

Ahojda holky,
Michi moc moc všichni 3 držíme všechny palce, aby jsi našla vytoužené // 🙂 🙂 🙂
m.c. jo jo letí to jako voda, za chvíli budeme rodit všechny 🙂 🙂 🙂 No já si ještě chvilku počkám, ale ono to taky uteče 😉 Je dobře že je Peťulka hodná, takové dětičky mám nejradši 😀 😀 😀
Mufy na tebe taky moc myslím, jak jsi dopadla a zda je vše OK.
Sroubas ahojda, a jak Kubík?? Spinká?? Zlobí?? Nebo je to vzorné miminko 😀 😀 😀
Já dnes volala na výsledky amnio, dali nám v Sanusu špatný termín výsledků, takže ofiko budou až ve středu, ale mám tam známou, tak snad dneska protekčně výsledky budu vědět 😉
Dnes jdeme taky na gen. UTZ tak jestli budou fotečky, tak hodím do albíčka abyste se mohly pokochat.

elly
23. bře 2009

Ahoj holky,

Zanet moc a moc velke gratulace k vytouzenym dvojcatkum..... 😵 😵 😵 hezky si to uzivej 😵

Michi drzim moc moc palecky!

Grej..tak co ty? Koupam pupik roste..uz to mas taky za par 😉 Jak se citis?

Koukam Sroubek uz ma taky kus chlapaka doma 😉

Artep jak ty? Neboj..vysledky budou o.k. 😉 Uzij si UTZ 😉

artep26
23. bře 2009

Elly ahojda kočko ... 🙂
no já čekám na výsledky, moc moc doufám že to bude opravdu OK. 😉
Ale snad joooooooo 😵
UTZ si snad opravdu užijeme, manža ani Anička je ještě neviděli, tak jsem zvědavá na reakce 😀 😀 😀
No mně je tak nějak všelijak, bolí mě záda jako čert, nejhorší je to když sedím ... taky mi po velké námaze a dlouhém stání otékají kotníky, ale to je asi normální.
A jak se máte vy?? Co Mišák?? Nerozmyslíte si to ještě a nepřibude mu nakonec sourozenec?? 😀 😀 😀

elly
23. bře 2009

Tak to se ti nedivim, ze se tesis na UTZ..ja jsem se taky vzdycky tesila..super pohled....se to manzovi bude urco libit..
A kdy ze mas mit teda ty vysledky?
MY a dalsi? Hm..my uz jsme dojeli 😅 ...vis, manza je o neco starsi..tak uz asi ne....ikdyz nerikej nikdy 😀
Vzdycky sem si prala holcicku..si pamatuju, ze jsem byla trochu i zklamana, kdyz rekli, ze je to holcicka s pindikem 😀 ..ale ted bych nemenila ani za nic..ikdyz mit doma maliu cacorku..je urcite taky moc super 😉
Jinak Mike se ma fajn..roste jak z vody...chodime pravidelne cvivit..to minuje..alespon se tam vyrazi..uz jsem ho zapsala i do neco jak jesli..na dve dopoledne..ale pujde az od 2/ nebo 2,5 roku...driv neberou...
A jak se tesi Anicka? 😉

artep26
23. bře 2009

No moc se těšíme, co ti budu povídat.
Hlavně Andulka, ta se těší nejvíc až je uvidí. Pořád mi pusinkuje břicho, na noc jí musím dávat 3 pusinky, aby nikoho neošidila. No jen jestli ono jí to pak nepůjde na nervy, až tu se tu prckové budou překřikovat 😀 😀 😀
Tak třeba si to ještě kvůli té cácorce rozmyslíte, uvidíte. Nám je to jedno, co to bude, hlavně když mi řeknou že jsou zdraví. Proto si ani pohlaví nedáme říct. Výsledky budou snad dneska díky známé co mám na klinice, kde mi plodovku dělali. Jinak oficiálně až ve středu. Tak snad něco zjistí 😉 Manža by asi rád alespoň 1 malinkýho kluka 😀 ale taky je na 1. místě zdraví a pak pohlaví. 😉
Tak to je Mike sportovec každým coulem. Určitě se mu v "jesličkách" bude líbit. A jakou řeč začíná používat?? Už něco brebentí?? 🙂

elly
23. bře 2009

Jo mas pravdu..zdarvi na prednim miste..to ja rikam taky... 😉
No my na Mika mluvime holandsky..ale ja i cesky....ale ted hodne mluvi tou svou hatmatilkou...krasne rika auto a jidlo...pak mama, tata, manm, dobry, ahoj...jinak nic...nejak se mu nechce...spis je to jen mama, auto a jidlo 😀
Tak pak dej vedet, jak to dopadlo.. 😉

artep26
23. bře 2009

Právě proto jsem se ptala, jakou řeč začíná používat 😀 😀 😀 Teprve začínáte s prvními sluvky, viď??
Ale je to šikula 😉
Určitě dám vědět až budu něco vědět, snad to opravdu bude vše OK.
Jdu si dát obídek, nějak máme s prckama hladíka.
Měj se krásně a zase se ukaž 🙂 🙂 🙂 ještě jdu okouknout albíčko, jak Mike roste 😵 😵 😵

artep26
23. bře 2009

Elly Mike je úžasný, je moc krásný ... fakt se vám moc povedl a myslím že ani holčička by nebyla marná 😀 😀 😀
Opravdu kouzelný klučina, atlet až na půdu 😀 😀 😀

elucinka
23. bře 2009

Ahoj holky, moc moc moc velůiká gratulace zanetik od tety Eluci a Adámka!!!! 😀

elly
23. bře 2009

Artep..dik za kompliment... 😉 jo taky si mysim, ze vyroba nebyla spatna 😀 😀 😀 ..
No tak si pekne nechte chutnat 😉 a pak dej vedet co a jak..budu nakukovat 🙂

elly
23. bře 2009

Jeee tetka Eluci je tady 😉 😀

artep26
23. bře 2009

Eluci ahojda, tak Adámek je taky pašák, taky moc krásný a taky se vám moc povedl 😉 😉 😉

elly
23. bře 2009

Artep..to uz jste po obede? 😕 😅

artep26
23. bře 2009

Právě obědvám, ohřívala jsem si jídlo 😉

elly
23. bře 2009

Co papkate Artep?

artep26
23. bře 2009

Vývar z nudlema a zeleninou 😉 ale nějak jsem si to moc ohřála a ne a ne aby to vychladlo 😀 😀 😀
Už jsem si spálila rty i jazyk. 😕
Pak si dám tvarohové ovocné knedlíky od tchýně, tak snad budou dobré, ale ona vaří dobře, tak snad se povedly i tentokrát. Co vaříš ty??

grej
autor
23. bře 2009

Ahoj holky,
téda - tolik "starých" tváří 😀

Děti se vám fakt povedly, jen co je pravda... Je to děs jak to letí🙂 🙂 No ono letí už i to těhotenství, tak mám pocit, že za chvíli už bude Kačka v pubertě 😉

elly - díky za optání, dnes teda zrovna nic moc. Na to jak jsem si zatím celý to těhotenství užívala, tak teď je to každým dnem horší a horší. Vstávání z postele je děs, záda bolí jak pes, břicho taky... Většinou to přejde, ale dnes mě teda bolí celý den. Asi to tu za chvíli zabalím a půjdu si domů lehnout.

Včera jsem si dávala do kupy co už mám doma nakoupeno a vadilo mi při tom i sedět na posteli. Bolely mě kyčle...
Už jsem jak stará baba 😀

ALe jinak dobrý, Kačka pořád kope, tak jsem ráda, že jí cítím.

elly
23. bře 2009

ja jsem v praci..tak nevarim.. 😀 Mike mel sklenicku...a ja ze jsem mela nejake strevni problemy..tak suche housky 😅

artep26
23. bře 2009

Ty už jsi Elly v pracovním procesu?? 😉
Grej ahojda, tak to jsme na tom stejně, břicho mě teda moc nebolí, jen když se protáhnu, tak dostanu křeč jako blázen do podbříšku. Já většinou cítím jen jednoho prcka a to toho, co mě ustavičně okopává do močového měchýře, tak asi proto 😀 😀 😀 ho tak hezky cítím. A záda ... o tom mi ani nemluv 😠 😒 ☹
A jak paní jako záskok, dobrý?? 🙂

elly
23. bře 2009

Artep uz dlouho..vlastne u nas je materska jen 16 tydnu..takze 6 pred tehu a pak 10 po porodu..pak do prace..nastesti mame firmu..takze Mike tu lita mezi nasema kanclama...a pak chodime i ven..no ale uz budu asi pak delat min..se to pak uz neda...

Grej ahoj..tehu je jedna radost ze? 😀 No jeste na to budes vzpominat..neboj..jo utika to jak voda..ze nenadeejes uz bude rodit..a pak to leti jeste rychleji..hruza 😖

grej
autor
23. bře 2009

no jo, člověk se nejdřív diví, jak někdo v těhotenství může nadávat. Že až já budu těhotná,t aks i to budu užívat... A už jsem stejná 😀

Jsem hrozně ráda, že se nám po takový době zadařilo, o tom žádná, ale postěžovat si občas musím 😉

artep26
23. bře 2009

Elly tak to si mateřské moc neužijete ...
ale když máte firmu, tak je to asi o něčem jiném -....
Tak jsem udolala i knedlíky od tcháně, byly moc dobré, mohla by nám nafasovat něco častěji 😀 😀 😀

elly
23. bře 2009

Grej....to asi vsichni 😀

Artep..jo stoji to za nic..porodny tu neni...a pak dostnes jen takovu almuznu matersky...

artep26
23. bře 2009

Elly tak to je blbý, já budu mít porodné ca 25 000 myslím (no není to žádný zázrak, ale lepší než vidlema do oka 😀) a mateřská je u dvojek asi taky delší, si myslím, než u 1 dítka. A pak je dobrý, že tu existuje rodičák ... ale na to, aby ženský chodily hned do práce tu není nic v ČR nachystaný, myslím jesle nebo zařízení pro prcky. A s prarodičema se nedá počítat, když důchod pořád posouvají, max. prarodiče ale zase ... který prarodič by si na prcka (nedej bože na 2) troufl a která odvážná matka by ho třena 80 letému dědovi svěřila 😒 😒 😒

grej
autor
23. bře 2009

Artep - myslím, že s dvojčatama je ta mateřská 37 týdnů.
Ty jo, já ani nevím, kolik je porodný 😅 Tak jsem si to našla - 13 tisíc. No - asi tak půlka kočárku 😉 Ty budeš mít 26 tisíc.

Jojo, tady je to s prací s prckem naprd. A pak se divěj, že si ženský samy chtějí zakládat školky...