Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
12. únor 2008

No nic já už jdu domů,tak se tu mějte pěkně.Papa

grej
autor
12. únor 2008

Mufy - cena je supr, co? Taky jsem se divila, že je to tak levný...
Já teda doufám, že budu mimi co nejdřív vozit už ve sporťáku. Nějak ty korbičky nemám ráda...

MS čekám v úterý. Takže uričtě přijde na sjezdovce.. 😉
Teplota zatím vypadá dobře, ale to samozřejmě vždycky touhle dobou. Sice dnes dost stoupla, ale si to bude tím, že jsem šla před šestou čůrat...
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Tak papa Mufy, já to taky za chvíli zabalím.

mufy
13. únor 2008

Tak tu máme zase středu. A zase mám šílenej kopr. 😀 To dělá asi ten výhled na tu dovolenou.Už aby to rychle uteklo.

Grej teplotka vypadá dobře.MS bychom měly dostat nějak stejně.Já jen musím dobrat prášky,abych ji vůbec dostala.Tak počítám,že přijde nějak zkraje příštího týdne.A hnedka začne nové snaženíčko. 🙂

grej
autor
13. únor 2008

Ahoj!!! Jé - já už zase zapomněla, co je to "kopr" 😀
Dnes nevím, jak tu budu moct být. Budem tu mít pány na ISO, tak to bude zas otrava 😖

mufy
13. únor 2008

Kopr je že se mi vůbec nechce nic dělat. A nebo sis dělala srandu? 😀
Já si budu asi hrát nějaké hry a pak něco musím dělat.Když chci mít tu dovolenou.Navíc jsem nějak bez nálady. 🙂

grej
autor
13. únor 2008

Nene, myslela jsem to fakt vážně... Měla jsem pocit, že jsi kdysi vysvětlovala význam té zkratky písmenko po písmenku, ale asi si to s něčím pletu...
Mě to tu taky dnes neba☹ Vůbec.

Navíc jsem se včera zase vyprdla na žehlení, protože jsem byla hrozně unavená, takže musím dnes. A to je hrozná vidina 😔

sroubek
13. únor 2008

já nežehlím 😀

grej...ten samý kočárek jsem si vybrala...taky :o)))) přišel mi sportovní, ne moc drahej...a jsou na něj dobrý reference...vím to od švagrový 🙂

a líbí se mi 1- zlený 2- červený 3- oranžový...tak uvidím :o) 😉

jinak včera jsem nebyla v práci..tak toho tu mám hodně 😝 už se těším na víkend...a záviím vám volníčko 😢

ale já si ho vyberu v dubnu a ve květnu 🙂 a v červnu mateřská 🙂

jinak holky těhotná =handikapovaná ve svatebních salónech...nějak ze mě byli konsternovaní..nooo...už máte velké bříško...a bude ještě větší...

nicméně...sukně zvlášť s červenejma růžičkama na prdelce a korzet č. 40-42 bílýsvínovými proužky 🙂 to jistí...moc se mi to líbilo a snad už zítra uvidíte fotečky 🙂

dneska jdu do posledního salónu a uvidíme...zatím teda byla super Nevěsta na Pankráci...uvidíme co chodov 🙂

nenechám si vnutit pocit, že koule není sexy...koule je nejdokonalejší tvar..speciálně když je uvnitř miminko 😵

jinak je mi dobře a těším se doměsíce na čutance

sroubek
13. únor 2008

jinak grej...stránky kčárku jsou

www.x-lander.cz...ale víc infa je možná u těch prodejců 🙂

sroubek
13. únor 2008

majmuuu...3 kila...maceeeek...já už se taky těším na našeho tvorečka 🙂

mufy
13. únor 2008

Grej tak jsem si myslela,že žehlit budu až příští týden,jenže jsem se hodně spletla.Miláček mi hodil do koše tolik špinavého prádla,že jsem musela včera vyprat,tak mě to zase čeká zítra. 😒 Dneska možná hodím ještě jednu poračku,takže mám zítra co dělat,navíc jsem chtěla vařit na víkend,takže zítra se nudit nebudu. 🙂

Sroubku tak jak vidím,tak máme všechny stejný vkus. Ten kočárek je moc fajn.
A co šatičky? Musíš dát do albíka hodně foteček. Já když jsem si vybírala šaty,tak mě zaujaly jedny hnedka u vchodu a už se mi další nelíbily,co jsem si zkoušela. Sukně byla bílá,jednoduchá a korzet bílý s červenými okraji a růžičkami.No porstě nádhera.Takové netradiční,ale moc krásné.Zkusím je dát do albíka,ať se pořádně podíváte.

mufy
13. únor 2008

Tak už jsem tam ty fotky přidala.Snad se vám budou líbit. 🙂

grej
autor
13. únor 2008

Krása Mufy🙂 Moc ti to slušelo🙂 Taky se mi moc líbila kombinace červené s bílou, ale nakonec jsem přeci jen zvolila čitě bílé...
Šroubku - už se těším!! A ne že nás necháš čekat na fotky celý dopoledne!!
S tím pupíkem maj ale pravdu, přeci jen už budeš v pokročilém stádiu těhotenství 😉

mufy
13. únor 2008

Tak jsem se vrátila z města.A vidím,že se tady toho moc nepopsalo.No jde vidět,že je nás tu čím dál tím míň. Bojím bojím,že tu pak zůstanu sama. ☹

Děkuji Grej za pochvalu,ty šaty se líbily opravdu každému. 🙂 Bylo to takové netradiční.

sroubek
13. únor 2008

kočko...myufyyy...mně se líbily hoodně podobné..no zítra uvidíš 🙂

mufy
13. únor 2008

Tak já se loučím jdu domů.papapa

grej
autor
13. únor 2008

Papa Mufy, zítra zase tu.
Už bych taky šla. Teď jsem tu měla jednání, tak mi to aspoň chvilku uteklo. Už jen hodinku!!!

michina
13. únor 2008

Neboj, Mufgy, určitě tady sama nazůstaneš!! A šaty jsi měla moc krásné, fakt ti to slušelo!!

michina
13. únor 2008

Grej, a KOPR je zkratka:
Kurevský (pardooon)
Odpor
K
Práci
...

😀

mufy
14. únor 2008

Takže jsem tu dneska zase první.No jak jinak. 😀

Doufám,že dneska to zase rychle uteče. Odpoledne mám v plánu vařit,prát a žehlit.No a taky uklízet.Manžílek už šel dneska do práce,tak tomusím dát doma do pořádku. 🙂

grej
autor
14. únor 2008

Ahoj!
Díky Michi - já věděla, že ta zkratka něco znamenala 😉 Snad už si to budu pro příště pamatovat 🙂

Tak já zas žehlení neudělala. Manža mi včera přinesl překvapení - obrovský dort medovník🙂 Mám to dohromady k Valentýnu (kterýho neslavíme) a k svátku. Tak ho teď do sebe cpu a večer jsme měli taky kousek 😅

Ale dnes už žehlit fakt musím. Včera jsem vyprala další várku, tak už tam mám 5 praček!! Hrůza☹ Manža půjde asi na pivo, tak budu mít na žehlení klid.

Jak je Michi? Co nová práce?

mufy
14. únor 2008

Teda Grej ty snad pořád pereš. 😀 No já na tom dneska budu podobně.Budu prát 2 pračky a žehlit budu asi na 2x.

Svátek máš až zítra,tak ti popřeju zítra. 🙂

To já nachystala miláčkovi krásnýho plyšovýho červenýho medvídka až se vzbudí jako překvapení. 😵 My to taky neslavíme, jen jednou mě překvapil a šli jsme na večeři,ale to bylo ještě za svobodna. 😀

grej
autor
14. únor 2008

No jo, pořád peru. Manža má dost montérek a kapesníků a já taky nějak pořád špinim oblečení... Nejhorší je to povlečení, to úplně nesnáším 😠

Já manžovi max koupim nějakou čokoládu nebo něco. Aby mu nebylo líto, že já dostanu kytičku a on nic 😀 JO a včera jsem mu koupila trenýrky do práce. Sakryš - taky jsem mu je mohla dát dnes a měl by to jako k Valentýnu 😀

mufy
14. únor 2008

No tak ložní prádlo mě dneska taky čeká,ani nevím,kam to všechno pověsím,když mám malej sušák.

Dneska mi už přišel ten Femigard,tak jsem zvědavá,jaké účinky na mě bude mít.A na manžílka taky. 😀
Ještě jsem si objednala mateří kašičku,abych měla sliznici pěknou,když tam mám jít příští cyklus. Jedna holka i psala, že je dobré ji brát tak 2 měsíce před IVF, že měla pak kvalitnější vajíčka. První dvě IVF prý nepřežilo ani jedno a při třetím jí už něco zbylo.Tak asi to do sebe taky něco má.Musím to pak taky jíst,abych je měla kvalitnější než předtím. Já bych se chtěla konečně dočkat aspoň toho přenosu. 😉

mikulka
14. únor 2008

Ahoj holčiny! 🙂
Tak je to v pořádku. Jsem těhule 😀 Chytlo se jedno embryjko a vypadá dobře, tluče mu srdíčko. 😉 Moc se mi ulevilo. Holky, já byla tak nervózní!

Kočky, moc vám přeji, ať jste těhulky, věřím, že ano! 🙂 😉
papa a já sem občas juknu, jo? Jen možná nebudu tolik přispívat, tak se za to na mě nezlobte.

sroubek
14. únor 2008

mikulko..nádhera..jsem moc šťastná.... 😵

sroubek
14. únor 2008

holky fotky nestíhám..ale o víkendu se k tomu snad dostanu..prominte 😒

jinak papa 🙂

mufy
14. únor 2008

Mikulko no to je super zprávička, tak se teď opatruj a pohlaď bříško za nás. 😵 Fakt nádhera. 😀

Že by se to konečně rozjelo? 😉

mikulka
14. únor 2008

šroubku, tobě jsem chtěla říct, že se mi víc líbí šaty, které jsou volné přes bříško. MOžná jsi je taky vybírala v Adině, tam jsem si vybrala svoje svatební. www.adina.cz, v Holešovicích.

mufy, tobě přeji, ať vyjde KET, máš to bez hormonů, tak tomu věřím.

Grej přeji, aby to vyšlo přirozeně, aby nemusela na IVF.

A majmunce přeji, ať je vše v pořádku, porod se blíží, a brzy na tebe jukne tvoje miminko. 😉

grej
autor
14. únor 2008

Mufy - a kde jsi si tu kašičku objednávala? Ze bych to taky zkusila, když to působí i na vajíčka... Já snad zítra už budu mít tu Aloe Vera, tak to taky začnu pít...

Mikul - Gratulace veliká!! MOc ti to přejem. Občas se na nás ale přijď podívat, jo? Ne že na nás, starou gardu, zapomeneš 😉

Šroubku - berem tě za slovo!! O víkendu ať jsou fotky tady! Jen já je asi nestihnu. Podívám se teda až ve středu.

V pondělí a v úterý budu mít dovču. Jedem na ty hory...

mufy
14. únor 2008

Grej tady je odkaz na ty stránky.Ale ty si to můžeš jít vyzvednout osobně a aspoŇ něbudeš doplácet.

http://obchod.ronnie.cz/s-1087-vceli-materi-kas...

Mě to i s poštovným vyjde na 205,-.Ale co bych pro sebe neudělala,že? 😉

Mikulko doufám,že na nás nezapomeneš a občas se přijdeš podívat a něco písnout. 🙂