Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
20. únor 2008

Ahoj holčiny, asi jsem měla ranní nevolnost, jako by jsem dávila, tak rychle jím, aby se to spravilo. Občas mi bývá nevolno, ale spíš večer. Také se mi obrátily chutě. Milovala jsem sýry a čokoládu a obojí teď nemůžu ani vidět. A blbý je, že nemůžu vidět ani obyčejnou vodu, dřív jsem ji měla ráda (aquilu), tak nevím, co budu pít. Ale jsem ráda, že mi něco je, snad je embryjko v pořádku.

Mufy, už aby jsi ten KET měla!

majmunko, ty už bys měla být na mateřské a ne lítat pro kameny, ne? 😉 A co máš s obratlem?

sroubek
20. únor 2008

ahoj majmuuuuuuuuuuuuuuuu ty zvíře...všichni mi prorokuji kluka..prý jsem ten typ...no nevím 😅

typy kluk : holčička jsou tak 95:5

takže to bude holčička 😀
ale mě je to jedno 😉 já se těším na pořádné první nakopnutí 😉

grej je určitě dobře...doufám, že se nám o ní manžílek vzorně stará 😉

mikulko...to já se zase mohla ztrhat po mléčných výrobcích, zelenině a vejcích...je fakt...že až tak nemusímmaso...ačkoli teď jsem zblajzla 2 rohlíky se šunkou a jablkový koláč 😀

tyyyy jo za chvíli jsem v půlce...13.3. jdu na ultrazvuk...a uvidíme bud to a nebo to (myslím pinkdíka nebo kačenku anebo houby, když se mu nebude chtít) 🙂

sroubek
20. únor 2008

taky mě ještě napadlo, že až já budu vědět pohlaví, ty už budeš s mimi doma 😉

mufy
20. únor 2008

Jak já vám závidím ty vaše nevolnosti. 😵

U mě si ta MS dává ale načas.Včera jsem si myslela,že už je tu,ale pořád jen špíním,tak nevím,co to znamená.Ne a ne se rozjet.Počkám do konce týdne a pak budu muset zavolat do nemocnice,co to je a jestli to něco znamená a jestli nebudu muset jít na vyvolávačku.Ach jo,zrovna,když už na to čekám,aby to tady bylo co nejdřív. 😕

zanetik
20. únor 2008

Nazdárek děvčata, tak já tady nebyla včera 3h a ráno jsem měla plnej stůl papírů, teď už to jde...

Majmu je pravda, že se zajuchem to nemám vyřešený a proto jsem byla moc ráda, že mě veme kamarádka nachvíli pryč odtud. Ona 3měsíce dělala ve Skotsku, pak ji nabídla bývalá práce dobrý místo, tak se vrátila, ale v dubnu jede za těma co pracovala na návštěvu, tak mě přemluvila, abych letěla s ní a já to docela uvítala...ale poletím poprvé, tak jsem z toho trochu nervozní a taky z toho, že tam nebudem dělat nic jinýho než po nocích vymetat bary a diskotéky, nejsem na to zvyklá 😀

Já ty nevolnosti moc nezávidím, leze na mě chřipka a není mi dobře zrovna od žaludku, radši těhu bez nevolností, jen doufám, že jsem od našich a bráchy nechytla střevní chřipku...

mufy
20. únor 2008

Zanetík třeba jsi chytla něco jiného třeba mimčo.... 😀 😀 😀
Co nemohlo by to být?
Ty a nejsi zvyklá na pořádný pařby?????Vždyť ty pořád někde lítáš a aspoň si odpočineš od chlapů. 🙂

zanetik
20. únor 2008

No Mufy mohlo by, ale to by byla hodně velká náhoda když byl sex jen dvakrát...

A mám i teplotu, hořko v krku, tak to vidím spíš na normální nachlazení...

Jo zvyklá jsem,ale občas, max. jednou týdně a ne 10dní v kuse 😀

Jo jo fakt si od těch chlapů potřebuju odpočnout ☹

majmuna
20. únor 2008

Holky tak grej je v pohode akorat si prodlouzili flakanicko jeste o jeden den 🙂 Urcite sem hned nastarti podat info az se vrati...dopoledne mi poslala zpravu abych si nedelala starosti tak vam mam dat pry vedet 😉

Mikul no mela jsem v bederni casti vybocenej obratel doprava a skripl mi nerv na levy polovine a nemohla jsem skoro chodit...ted uz je mnohem lip i kdyz to tam porad citim.Jen tak dal mamino....uzivej si vsechno co s tehu souvisi 😉 Straaaaaaasne rychle to utece 🙂

Sroubas tak ja nevim co ti mam vestit ale snad i miminko s tim bonusem mezi nozkama....at uz mame trosicku prevahu....kolem me je to sama holka 😅

Zanet to je super ze hodis trosku relax....letadla se neboj ale stejne doporucuju se trosku pred tim prvnim letem liznout 😀

sroubek
20. únor 2008

zanet ty draku 😀 užívej a hotovo..ale na zajíčky bacha...osobní dááááááááááávné vzpomínky...ne teda zajíček ale prostě chlapiiiiiiiiiiiiia vztahy...nuž ale co má být, to se stejně stane..osud už je napsaný ve hvězdách 😵

majmuuu...tka uvidíme...13.3 určitě to hned napráskám grej přes sms 🙂

mufy
20. únor 2008

Majmunko a jinak nepsala nic o dobré zprávičce pro nás?Třeba že přijede domů s testíkem? Já bych to té Grej tak přála,taky je tu už tak dlouho jako já a pokud by to bylo přirozeně,tak by ani nemuseli chodit na IVF.Kéž by to v březnu klaplo už všem ostatním snažilkám. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mě začíná bolet bříško,tak to asi konečně značí MS.Že bych se už dočkala??????

Zanet někdy se zadaří, i když je sexík jen jednou za měsíc.Takovýchto grafů jsem už viděla,tak třeba ani ty nebudeš vyjímka. 😀

zanetik
20. únor 2008

No Mufy na jednu stranu by mi to možná vyřešilo život, na druhou možná ublížilo, jsem teď hrozně zmatená, od dneška čekám MS, tak doufám že nedorazí v sobotu jdem na ples, ale tentokrát mě pěkně bolej prsa,ale ne bradavky ale celý prsa, nemůžu si na ně vůbec lehnout.

mufy
20. únor 2008

Teda Zanetík, tak že by se zadařilo i tobě? No to jsem teda zvědavá, já tu fakt asi zůstanu sama, bléééééé ☹

Zanetík to nechceš aby mrcha přišla kvůli plesu nebo kvůli miminku???? 😀

A jakou máš teplotku a co testík, nezkusilas?

No nic holky jdu domů,mějte se pěkně a zítra se budu těšit na nové zprávičky od Grej a od Zanet. 😀 Papa

zanetik
20. únor 2008

Mufy testík mě ani nenapadl, a kdyžtak ho zkusím až v pondělí, protože moje MS je hrozně nepravidelná...

No jestli má MS přijít, tak jakýkoliv jiný den než v sobotu, první den mám hrozný bolesti...

Tak já se taky loučím, jsem se zdržela, zas nestíhám tak zítra papá

majmuna
20. únor 2008

Mufy ty zvedavko 😀 Asi si budeme muset pockat 😉 😀

mikulka
20. únor 2008

Téda, já si něco přečetla! 😅
To by byl gól, kdyby to bylo to, co myslím, juchuuuu, kéž by! 😀

mufy
21. únor 2008

Dobré ráno. Mě dneska bolí v krku a necítím se. Ach jo.No hlavně,že ta MS přišla. 🙂
Mikulko a co sis přečetla? 😨

Majmunko ty už něco víš,že?Vy tajnůstkářky.Počkáme si na Grej.Určitě to bude dobrá zprávička. 🙂

mufy
21. únor 2008

Tak jak vidím u Grej grafík, tak se to povedlo. 😀 No to by byl teda fakt gol.Potichoučku gratuluji. 🙂

zanetik
21. únor 2008

Nazdárek, mám úplně husí kůži fakt se to povedlo?

zanetik
21. únor 2008

Za to mě bolí pekelně břicho a dole v zádech, takže do 2h čekám MS....

mufy
21. únor 2008

Teda ta Grej nás ale napíná......

Zanetík a jestli to přijde dneska tak by to bylo lepší než v tu sobotu,ne?

zanetik
21. únor 2008

Jo Mufy to určitě jo, protože první den mám fakt bolesti a to bych měla zkaženej ples...

Já tady čekám taky na Grej, jak na potvoru až nebudu mít čas na net se tady ukáže 😀

Mufy a tak jakej je další postup u vás? Teď mi říkala, že její neteř byla v neděli v Praze daly ji 2 vajíčka, byla i před rokem a to se nepovedlo...tak snad teď, hrozný je že už je to stálo přes 50tis. Kč

mufy
21. únor 2008

No já mám jít na UTZ 3.3. a když bude sliznice dobrá, tak rozmrazí ty moje 4 mrazáčky a když budou dobré,tak mi je zavedou.Ani nevíš,jak bych chtěla,aby se to konečně povedlo. 🙂

grej
autor
21. únor 2008

Ahoj Holky!!!!!

Omlouvám se, ale po těch 3 dnech dovolené jsem si tu musela udělat trochu pořádek, protože jinak bych se přes papíry nedostala ani ke kompu...

Jinak holky vypadá to sice nadějně, ale dnešní test negativní.
Nejdřív jsem si říkala, že vám to ani nebudu říkat, ale stejně bych to nevydržela, no ne? 😀 😀 😀
Mám dobrou náladu, protože pořád věřím, že to vyšlo, ale když je ten test negativní, tak nevim... Snad nebude platit ten zákon schválnosti jako vždycky - když si udělám test, tak to do dvou dnů zaručeně dostanu...

http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Jinak hory super, manžílek byl miláček, lyžovali jsme, žrali jsme jak nezavřený a váleli se ve vířivce 😉 😵 😵

Co vy tady? V rychlosti jsem to přelouskala - jsem ráda, že Majmu trochu pustily záda. Šroubku - ty šaty se sponou jsou fakt supr! Pak se mi taky líbiliy ty první s červeným korzetem, ale zas měly divný ty červený bobky na zadní sukni 😒

Mufy - 3.3. to je krásný datum! Určo bude sliznice super a pak už to půjde jak po másle!!

mufy
21. únor 2008

Grej no my tady na tebe čekáme s dobrou zprávičkou. Teplotka vypadá moc krásně,a dneska je ještě vyšší, tak nezoufej,že je testík negativní. On to může ukázat i později.Podle toho jaký máš test.Nejlepší je Mamavit. Určitě to vyšlo. 🙂
Jinak je super,že jste si tak užívali, ono to bylo potřeba.Já už se taky těším na dovolenou jak na smilování boží.... 😀

Grej jinak já na tu sliznici piju kontryhel 3x denně a objednala jsem si tu mateří kašičku,takže to by bylo aby sliznice nebyla dobrá, tak jak oni chtějí.

grej
autor
21. únor 2008

Mufy - já mamatest měla. Ani náznak druhé čárky. Ale třeba je fkat ještě brzy... No nebudem to rozebírat. Ať pak nejsem tak zklamaná 😉

To je dobře, že piješ kontryhel. Já ho piju taky. Snad to nebude va, pokud fakt budu těhu...
Mateří kašičku jsem si koupila v pátek v lékárně😀 Sbaštila jsem jednu v pátek a jednu včera...

Kdy ty tu dovču máš? Dobrý by to bylo akorát po KETu, co?

mufy
21. únor 2008

No já jen doufám,že ta dovolená vyjde na kET.Já ji mám od 3.3. a to jdu zrovna na první UTZ.Takže je to dobrý, že se nemusím uvolňovat z práce.Tak by bylo dobrý, kdyby to všechno vyšlo v ten jeden týden,ať pak ten druhý můžu jen odpočívat.

Grej a určitě je ještě brzy.Zítra to už bude lepší uvidíš. 😉 My ti to tady všechny moc přejeme. 🙂

majmuna
21. únor 2008

ahojky 🙂 Dneska jsem konecne nemusela vstavat s budikem a tak jsem si poradne odpocinula....

Tak jak koukam je to venku 😀 Teta grej a miminko miminko miminko 😀 Musi tam bejt...capart jeden 😅

grej
autor
21. únor 2008

Mufy - určitě vám to taky vyjde. Zavedou vám prťata a jak budeš mít dovču, tak se pěkně zavrtaj 😉

Nazdar Majmu!!!
No, je to sice venku, ale test negavitní. Ale uvidíme dál. Začíná mě divně bolet břicho. Pěkně by mě to teda naštvalo, kdyby to přišlo 😠 😠

sroubek
21. únor 2008

hele grej.... 😉 😀 ta linka je jasná 😀 jsi těhotná...bez prdele.... 😀

co se týká testu...tak moje švagrová si dělala test asi 5 dní po vynechané Ms a byl negativní...a to negativní se narodilo s 3,75 kilo 😀

mooooooooooooooooooooooooc držím palce 🙂 super super super 😵

majmuna
21. únor 2008

Ty pako ja taky trpela MS bolestma celou dovcu tak jsem to tlumila chlastem 😀 No a ted se mi ten kousek asi msti....utlumit moc nejde a mne za chvilku snad praskne kapsa 😀
Co Duda vi to?