Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
22. únor 2008

Tak jsem tu holky.
Samá smutná zpráva, co to tu čtu? ☹ Ach jo☹
Zanet - úplně chápu, jak to u vás asi vypadá. My jsme si to samé prožili přesně před rokem. Taky si "jen" psal. A já to nedokázala překousnout. On nechápal, proč se zlobím, když v tom přeci nic neni. Křičeli jsme na sebe, říkali si hnusný věci,který ani jeden z nás nemyslel vážně, ale moc to bolelo.
Nakonec jsem utekla na víkend ke kámošce a teprve pak mu došlo, že to fakt není prča. Takže koukám, dospěli jste k tomu taky. Taky jsem mu dala ultimátum. Myslím, že on s tím úplně nepřestal, ale snaží se moc a máme teď moc pěkný vztah. Beru to tak, že jestli mu pomůže, když si občas napíše s nějakou mladicí, tak budiž. ALe je doma se mnou, nikam nechodí, snažíme se o mimi a je vše v pořádku...
Myslím, že Sroubek to napsala dobře. Chce to se hlavně rozmyslet, proč jste spolu. Taky jsem ukončovala jeden sedmiletý vztah. Bylo to sice hrozný, ale já ho prostě nemilovala. A taky mi k odchodu pomohlo vlastně jen menší flirtování s někým jiným. Byl to ten důkaz, že už to s tím prvním prostě nemá smysl, když myslím i na někoho jiného. Takhle to beru já.
No přeju ti pevný nervy, ať se rozhodneš dobře a ať se to brzy vyřeší 😔

Mufy - přeju ti ať je ti líp!!! Máš doma supr muže, všechno to zvládnete, neboj...

Holky díky za vaší "účast". Už začínám šílet, píchá mě u levýho vaječníku /jak když mívám ovulaci/, tak už se bojím. Fakt sranda 😀 Ale Majmu mě uklidnila, že to měla taky, tak snad je to OK.

Zítra testnu zas a když to bude znatelnější, tak už si to vyznačím i do grafu 😉

mikulka
22. únor 2008

Grej, píchání u vaječníku je normální v těho. Já to měla a obča ještě mám. Je to po většinou u vaječníku, kde byla ovulace a dělá to žluté tělísko. Chce to prý klid, já si lehnu, když to bolí víc, ale taky jsem doma, že jo, nechodím do práce. Ale spíš je to píchání pozitivní. 😉

grej
autor
22. únor 2008

Díky Mikul! Taky jsi mě moc uklidnila🙂

zanetik
22. únor 2008

Holky díky moc, Grej možná že mě by taky stačilo si někdy jen napsat, možná to byl stereotyp, možná jsem chtěla utýct tomu že se nedaří, já fakt nevím, začalo to prostě nevinně a takhle to skončilo...čas asi ukáže jen škoda, že do toho Skotska letím až v dubnu.
Holky přeju vám krásný víkend mějte se papá

grej
autor
22. únor 2008

Papa Zan a přeji v rámci možností pěkný víkend...
Letíš do Skotska? TO mi nějak uteklo...

michina
22. únor 2008

Grej... držím tiše palečky. Ale potěším tě jednou dobrou zprávou... na jednom těhu testu pslai, ž eje jendou jaké síly ta druhá čárka je, hlavně že tam je. Každopádně já ji nevěřila, i když tam fakt byla. Ale neboj, já tu tvou na fotce viděla a je zřetelná dost!! Tak testuj dál, zkus zítra a uvidíš, že bude sílet.

Zanetiku, hlavu vzhůru, uvidíš, že za pár týdnů už bude po všem a budeš mít jasno co a jak. Na to se těš, koukej dopředu, ať už výsledek bude jakýkoliv, už ti nebude jako teď! Napsala jsem ti do IP.

A co jsou ještě za novinky? U mě nic.. jen mě nějak ta jizva na té straně, kde mi vytáhli vejcovod, pobolívá. Mám tam pod ní takovou kuličku a pocit, že je přilepená dovnitř. Občas jakoby to vadilo peristaltice, ale snad je to jen pocit. Každopádně se kůže nahoře nepohybuje jak má, tak masíruju, ale flákám to, se přiznám...

grej
autor
22. únor 2008

Ahoj MIchi🙂 No co ti budu povídat, taky tomu moc nevěřím🙂 Když mě bolí břicho, tak se bojím, jestli je to v pořádku. Když mě nebolí, tak se bojím, že to není v pořádku 😀 😀

Kuličku, jo? NO snad to bude třeba jen zapouzdřený steh... To mi říkala doktorka, že se to stává běžně. Že to třeba vyleze až za dva roky... ALe bude to v poho, uvidíš...

michina
22. únor 2008

COže, co vyleze až za dva roky? On ten steh vypadá zvenku krásně, jakože je pěkně zhojený, ale jako když tu kůži přišiješ ke spodním tkáním, při pohybu se mi tam dělá taková rýha. No v dubnu jdu ještě k doktorovi, tak se mi na to koukne...
Měli jsme taky počkat na druhou MS a pak se můžem snažit, ale nějak jsme to nedodrželi. Teda snažíme se před samotným koncem, aby to nebylo dovnitř, ale já tomu moc nevěřím. Navíc jsme se tulili včera večer, přes den jsem měla bílý hleník a ovu by měla být teď. Ale neměříms e, nějak se nemůžu donutit. Ale říkám si, že tělo si smao řekne. Jen aby to přirostlé pak nevadilo při těhu. Ale to asi předbíhám.

Ale moc ti to přeju, Grej!!! 😅 Dej vědět ¨co nejdříve, v pondělí už by to mělo být jasné!

klarysek1
23. únor 2008

Ahoj Grej, nedá mi to a od včera netrpělivě koukám do vaší diskuse 😀 Taky jsem patřila do října 2006 spolu s Bobinou.Strašně ti přeju, aby to konečně vyšlo..tfuj tfuj...Určo dej vědět...hodně štěstí

grej
autor
23. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem srab a zase jsem dnes testla. Trochu jsem se bála, protože mi o stupeň klesla teplota. Ale dobrý. Druhá čárka tam byla taky. Možná ještě o jeden stín tmavší než včera, ale stále hodně málo znatelná... Vždycky až tak po hodině je trochu víc vidět...
Břicho mě bolí jako čert. Dopoledne teda nic, ale pak jsem byla nakupovat v Ikee a od tý doby to cejtim...

Já tomu vůbec nemůžu uvěřit, že by to fakt vyšlo...

Michi - no doktorka mi povídala, že jí osobně se stalo, že jí u jizvy trochu něco jako píchalo a až tak za dva roky se jí tam ukázala taková černá tečka a když se v tom šťourala, tak vyndala steh. Nějak se mu nechtělo se rozložit, či co... Je dobře, že jdeš na tu kontrolu, tam ti to aspoň omrknou. Mě asi tak před 14 dny taky pobolívala jedna z jizev, hlavně když mi na ní tlačily kalhoty, ale už je to dobrý. Jen to masírování taky pěkně flákám 😀

Klarysek - díky moc!!! Jsem z toho úplně vedle... Hlavně jsem hrozně na měkko, když vidím, jak to tady se mnou prožívá víc lidí 🙂 Díky moc holky!!! 😵 😵 😵

grej
autor
24. únor 2008

Tak u mě je asi po všem. Dnes klesla teplota na 36.7 a začíná mě bolet břicho fakt jako na MS. ☹ Ach jo, neměla jsem to říkat manžovi. Vydržela jsem mu to neříct dva dny. Chtěla jsem mít aspoň trochu jistotu. No, včera jsem to oznámila a zítra o to přijdu? To je tak nespravedlivý!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢

www.fertilityfriend.com/home/1695b6

mikulka
24. únor 2008

Grej, to snad ne! Já na tebe včera myslela a radovala se. Vždyť jsi měla pozitivní test, sakra, a máš zpoždění. I to píchání v podbřišku. Prostě vše tomu nasvědčovala. To by vypadalo, že docházelo k uhnízdění a pak se to pustilo, jinak si to nedovedu vysvětlit. To je fakt hrozný. To by snad bylo lepší, aby ten test nebyla pozitivní, než pak takovéhle zklamání!!! Ach jo, kéž by se ještě teplota zvedla a bylo to v pořádku. ☹

grej
autor
24. únor 2008

No jo, Mikul, je to děs☹ Já jsem si říkala, že to nebude jen tak. Že nám se prostě zadařit nemůže... Vím, že to jsou blbý řeči, ale teď jsem nějak propadla depresi. Neměla jsem tomu věřit. Včera jsem byla u Majmu, dala mi "antizvracecí" lízátka... Asi jsme to zakřikly...

Ale snad to IVF vyjde. Četla jsem tvůj příspěvek na idiopatické... Díky Mikul, snad máš pravdu...

mikulka
24. únor 2008

To víš, že IVF vyjde. A ještě jsem si vzpomněla, že kdyby byl problém v zahnízdění, i to IVF ošetří. Protože ten problém může vzniknout už při dělení buněk, že se pak nezahnézdí! A tvoje embryjka se budou dělit ve zkumavce pod dohledem, takže embryolog vyselektuje jen ty nejlepší. 😉
Raduj se z hezkého počasí, holt to takhle asi mělo být, co se dá dělat. Holt IVF. Je to ale velká naděje. 😉 🙂

mufy
24. únor 2008

Grej co to čtu? Úplně mi naskočila husí kůže!!!!!! ☹ Přece to nemůže jen tak skončit, to by bylo nespravedlivé.A dneska jsi testla i přes to,že ti klesla teplota? A jaká byla čárka? Byla tam? Mě taky napadá jediná věc,že by se to upustilo,ale třeba se to ještě může vrátit do normálu a zítra bude teplotka dobrá a MS nepřijde. Budeme na tebe všechny moc myslet. Nebudu se moct zítřku ani dočkat. ☹

Já už jsem celkem vyléčená, udělalo mi fakt moc dobře,že jsem šla v pátek dřív z práce a jen jsem ležela. A taky už zapomínám na to strašné sdělení od doktorky,ale sem tam si vzpomenu a už mám slzy na krajíčku. ☹ Je to fakt moc smutný.

mikulka
24. únor 2008

mufy, ještě mě napadlo, když je to endokrinologická záležitost, nedá se léčit? To asi ne, co, to by vám to nabídli.

mufy
24. únor 2008

Mikulko no léčit se to dá,ale bohužel v této fázi, v jaké je můj manžel to už nejde. Prý je na tom stejně, jako 50tiletý muž ( v přechodu ), a má ty hodnoty strašně veliké.Musí teď chodit na kontroly každý rok,aby se to nezhoršilo.Mě to trápí už kvůli němu, co všechno si musel vytrpět a jaké diagnózy mu řekli za ten rok,co chodíme do centra. Ale my to zvládneme, jsme dobrá dvojka a už jsme si vytrpěli dost. 🙂 Ale jen mě zaráží, že neposílají v tom centru na všechna vyšetření,aby se zjistila ta hlavní příčina.

klarysek1
24. únor 2008

AHoj Grej, mooc na tebe myslím..neztrácej naději...Mě tenkrát taky teplota klesla..pozitivní test jsem měla 45 den cyklu a přesně jen tenounkou čárku...
DRŽ SE!!!! Myslím na tebe!

michina
25. únor 2008

grej, drž se myslíme nna tebe!! 😉

mufy
25. únor 2008

Grej tak jak? Doufám,že je všechno v pořádku a byl to jen planý poplach. 😨

jmisa
25. únor 2008

Grej, tak co? Jinak ten pokles nemusel nic znamenat, stále to bylo na cover line, bolest břicha jako před MS se objevuje i u těhu.

grej
autor
25. únor 2008

AHoj holky,
jen v rychlosti, mám toho v práci hodně...

Je to v čudu. Teplota dnes stejná jako včera. Ani jsem teda netestovala. Včera jsem začala špinit a v noci teda bylo pár červených kapek. Teď nevím, vzala jsem si mooncup, ale břicho bolí jak čert a je mi fakt hrozně. Navíc mám do toho tu mykozu, takže - co vám budu povídat - je to fakt libůstka... MS a mykoza dohromady 🙄

Díky moc, že na mě tak myslíte... Kupodivu jsem se s tím docela dobře vyrovnala. Včera ráno jsem si trochu poplakala, ale už je to lepší. 'Ríkám si, že je lepší, když to odešlo teď takhle brzy, než aby se mi to stalo třeba jako Zihu nebo tehdy Majmu v 9tt. To bych teda rozdejchávala hůř...

Fakt díky moc berušky, jste moje zlatíčka! Bez vás bych to tak nezvládala...

Mufy - je fajn, že jsi se přes to taky rychle přenesla... Jsme prostě silný holky a zvládneme všechno 😉

Jo a včera jsem test dělala. SIce tam čárka byla, ale tak slabá, že "nezasvěcenec" by jí tam vůbec neviděl...

jmisa
25. únor 2008

Grej, je mi líto, ale tak si to spolu vybojujem v IVF. Slibuješ? 😉

klarysek1
25. únor 2008

Grej moooc mě to mrzí....doufám, že to zklamání prožíváš naposledy a že pžíště už to určo vyjde...držíme ti s Tádíkem pěsti 😀

sroubek
25. únor 2008

grej mrzí mě to...moc 😔

chytí se příště...uvidíš.... 😉

mufy
25. únor 2008

Grej já se taky přidávám k holkám.Moc mě to mrzí.Už by sis to taky zasluhovala po tak dlouhé době.Ale máš pravdu,že je lepší, pokud se to pustilo tak brzo než později.To bych neunesla ani já.
Jsme silné a nic nás nezlomí.My si to prostě musíme vybojovat jinak. Tobě se povede IVF a mě snad KET a nebo ta inseminace s dárcem.V každém případě tento rok musí být už ten poslední snažilkující. 😕

mufy
25. únor 2008

No kde jste všechny? 🙂

sroubek
25. únor 2008

pracovněěěěěěěěěěěěě 😉

zítra pa 😉

grej
autor
25. únor 2008

HOlky omlouvám se, ale dnes tu mám fakt fofr. Zrovna bych šla nejradši hned domů. Je mi pěkně blbě. Ale spíš to vypadá, že tu budu přečas...

Díky moc vám všem, že na mě tak myslíte... Až se MS pořádně rozjede, tak hned zavolám do GESTu a objednám se na ten 21DC na tu injekci a to by bylo, aby se to nepovedlo, když je tělo teď tak rozjetý, co? 😉

Jmisa - jasan - jdem do toho spolu🙂

Holky letos už nám to prostě musí vyjít všem!!!

mufy
25. únor 2008

Jasnačka Grej,tak pilně pracuj a objednej se do toho Gestu.Věřím tomu,že se to tento rok už povede všem našim snažilkám z Babince. 😀
Já už jdu za chvíli domů a nějak se tam mračí,asi bude pršet.