Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
27. únor 2008

Grej toto ale uteklo,za chvíli už začneš stimulovat.Neboj, podaří se to. 🙂 A nebo se to podaří přirozeně. 🙂
S tím prstýnkem je to dobrý,ale je fakt lepší,když ti to někdo dělá.Sama to můžeš přeci jen ovlivnit.

zanetik
27. únor 2008

Ahojda zdravím, taky jsem nějaká vyřízená i s kolegyní asi jarní únava 😒
Jinak se to dobře čte ty pohyby a pod 😀
Jinak procházka super, pak jsem byla s bývalou kolegyni na kafi, ta má opačnej problém, po 22letech si její manžel našel 27letou vdanou, ale asi to po 1,5roku teď skončilo...

grej
autor
27. únor 2008

Zanet - já tě tak lituju☹ Musí to být teď doma hrozný, co? Fakt na tebe moc myslím, aby bylo vše brzy pořádku!!

Já bych taky pořád spala. Přes den ne, ale přijdu domů a jsem tuhá...

Holky ta moje MS je fakt divná. V pondělí tak jako normálně, lehce. Včera to ze mě šíleně teklo, 4x plný mooncup (dle návodu by měl jeden pobrat cca 1/3 MS krve, takže teoreoticky by myl být jen 3x úplně plný za celou MS) a dnes jak když zase mávne proutkem už jen špiním... POslední dobou to mám nějak divný. ALe nestěžuju si. Aspoň "trpím" jen dva dny🙂 Pak už se to dá...

zanetik
27. únor 2008

Grej, tak já to mám takhle už delší dobu, první den trpím, druhej je to lepší, třetí den nic a pak tak 3-4dny špiním...

grej
autor
27. únor 2008

Já to mám takhle asi taky už půl roku. Jen jsem čekala, že po tom úspěchu se dvěma čárkama to bude větší hukot 😉 Naštěstí jsem si to vybrala jen včera a dnes už to je docela dobrý...

zanetik
27. únor 2008

Tak to je dobře, že to takhle dopadlo, lepší než trpět...
Koukám holky jak makaj, já toho mám teď tak akorát...ale dnes musím zůstat do 16h chybí hodinka, zítra si musím jít nechat srovnat záda, bolej mě už celý...

mufy
27. únor 2008

Holky já to mám stejné, první 2 dny špiním,pak tak jeden nebo 2 dny silně a pak už jen zase špiním.A takhle to už mám dlouho a poslední dobou mě ani břicho moc nebolí. 🙂

Holky mě pořád zase bolí hlava,je to děs.Musím se jít po práci taky provětrat.Pořád tu jen sedím jak pecka.Ale ještě 2 dny a pohodičkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

zanetik
27. únor 2008

No mě hlava, ale od krční páteře, vždycky se mi dole na hlavě udělá boule a pak trpím jak zvíře, teď neděle a pondělí mi ani ibuprofen nepomáhal..
Mufy ti to závidím, ale užij si to, už to taky potřebuješ 😉

grej
autor
27. únor 2008

No já jdu na záda dnes. Už se taky moooc těším! Celý den tu sedím u fakturace a to je fakt pro záda záhul...

Ty jo Zanet - boule, jo? Fíha... No hlavně jestli ti od toho doktoři aspoň na čas vždycky pomůžou...

mufy
27. únor 2008

Mě hlava bolí asi taky od páteře,když mě už bolí celé tělo, uf....

Tak já valím, mějte se kočenky 😀

grej
autor
27. únor 2008

Papa MUfy, užij si procházku na čerstvém vzduchu!!

zanetik
27. únor 2008

Tak já se taky pomalu balím, pěkný zbytek dne i když počasí nic moc papá

grej
autor
27. únor 2008

Papa Zan.
Já se taky už rozloučím. Tak za půl hodinky jedu na masážičku a pak na poštu. áhoj zítra.

grej
autor
28. únor 2008

Tak Vám zase všem přeji pěkný den🙂

Já jsem se špatně probudila. Zdálo se mi o manžový bejvalce, že jí pozval na kafe. Ale ne k nám domů, ale k mým rodičům!!! Hrůza...

mufy
28. únor 2008

Ahojky holky.

Grej ty máš teda sny. 😀 Já zase měla o tom,že jsem se chtěla stát modelkou,ale mezi těma kráskama jsem se neujala 😀 😀 Ještě,že mi zazvonil budík,zrovna jsem měla jít na pohovor před porotu. 😀

Dneska si jdu sednout s kamarádem na kafčo,pak už nebude čas o dovolené.Ale fakt se už těším,jsem nějaká unavená a navíc mě všechno bolí. ☹ Taky bych potřebovala masáž. 🙂

grej
autor
28. únor 2008

No, řeknu ti, že jsem se vůbec neprobudila hezky. Jak jsem se na manžu podívala, tak mi to hned připomnělo ten hnusný sen. Jak jí tam všichni nadbíhali, nabízeli jí dortíky a tak a na mě všichni kašlali... 😖 😀

No já na masáži sice byla, ale mám pocit, jako kdyby ani ne. Bolí mě to furt...

Jinak včera jsem holky jen špinila a v noci a dnes už nic. Takže moje MS trvala dva dny a jeden den špinění. Drsný, co?

Mufy a kdy se chystáš na UTZ? Taky jsem začala zas s tou mateří kašičkou.
A najedu zase na Aloe. Jen jsem si blbec objednala medový a to mi vůbec nechutná 😔

mufy
28. únor 2008

Takže máš takový škaredý den po ránu?To se spraví,řekni si,byl to jen sen. 🙂

Já jdu na UTZ v pondělí,už aby to tady bylo. Už jsem překontryhelovaná a už to chci mít za sebou.Největší zklamání by bylo,kdyby se to třeba nerozmrazilo nebo něco jiného a nezavedli mi to tam.Chtěla bych to aspoŇ zkusit,když už mám to volno. Doufám,že aspoŇ ta mateří kašička zabere.
Jinak já mám už druhý den teplotku 36,5 což je celkem hodně,vždycky jsem ji mívala tak 36,2 - 36,3, tak nevím jestli to není tím kontryhelem nebo tou kašičkou. 😖

grej
autor
28. únor 2008

Ono jak krásně svítí sluníčko, tak snad se mi ta nálada brzy spraví 🙂 Škoda, že se má to počasí kazit...

Ty jo, v pondělí? Toto uteklo... Neboj, tentokrát bude sliznice jako víno, když jí tak pěkně podporuješ 😉

mufy
28. únor 2008

No to taky doufám. 🙂 Když už na to čekám 5 měsíců. 🙂

Zatím je tam pěkně,snad to vydrží.Nemám ráda zimu a déšť. 😒

Kdepak máme ostatní těhulky a snažilky?

grej
autor
28. únor 2008

Holky na nás prděj, co?

Mám ale dobré zprávy od Šroubka!! Prý sice miminko neviděla, ale krásně mu buší srdíčko, takže je v naprostém pořádku.
To špinění je prý z toho, že teď mimísek nejvíc roste, takže tlačí na dělohu. Prý by se měla šetřit a víc odpočívat! Tak jí to musíme častěji připomínat 😉

mufy
28. únor 2008

No prděj, ty už mají jiný starosti a nebo chodí na jiné těhulkovské téma. 🙂

To je dobře,že je miminko v pořádku, měla by víc odpočívat a dávat na sebe pozor.To já bych už měla strach a byla pořád ve střehu..

majmuna
28. únor 2008

Ehm ehm....co me tu drbete? 😀

Holky moje dneska v noci uz jsem tak netrpela tak se mi ta panev asi dala trochu do cajku 😅 Mam radost protoze kazdej pohyb byl utrpeni.
Ted se chystam zas do dilny ☹ Trosku jsem si dneska za cely tyden poprve naspavala do zasoby abych to jeste utahla....Vcera jsem strivko odehnala od stolu a trosku s tou praci pohla...to je uz vazne o nerviky....

Grej ty mas sny 😀 To ja v noci rodila a hrozne me stvalo ze si z porodu vubec nic nepamatuju 😀 Mela jsem pocit ze se musim za neco stydet....ani jsem nevedela jestli jsem omdlela a nebo moc vyvadela.....fakt divny....

grej
autor
28. únor 2008

Ahoj beru...
Jak drbeme??? To bychom si nedovolily 🤐
To je dobře, že už je ti líp... A v úterý mu řekni, že už nic takovýho dělat nechceš!!

Ach jo, že si zrovna to tvoje "střívko" vybralo blbou dobu, co? KDyž jsi ještě mohla dělat v pohodě, tak jí to docela šlo a teď, když už by ses měla jen válet, tak dělá caviky...

HOlky mě snad pálí žáha nebo co... Cítím takový divný teplo v krku a v trubici... To bude asi z těch hnusnejch jater, co jsem měla k obědu 😖

Dnes byla nějaká divoká noc. Brácha mi taky říkal, že měl hnusný sny... A to ani nebyl úplněk...

majmuna
28. únor 2008

Je to jsem rada ze nepali jen me 😀 Jen si zvykej 😀 😉 Fuj po jatrech by me nic nepalilo...bych hned blila 😅

mufy
28. únor 2008

Majmunko to bychom si nikdy nedovolily 😅 jen už to zkrátka není to co bývalo, popsané stránky za pár dní a teď, pár odkazů za den. 😨

Dneska asi byla fakt nějaká blbá noc. 😠

Grej t máš z těch játer. Ale taky bych si dala.Já měla jen suchou rýži. 😒

grej
autor
28. únor 2008

Ty játra - sakra, vlastně "ta játra" 😀 byla nějaká divná... Včera jsem je měla taky a nic mi nebylo 😒 Ble. Nikdy v životě jsem to neměla. Je to teda hnus, jen co je pravda. Sakryš - a to jsem si říkala, že aspoň něco hnusnýho jsem ještě nezažila... A prd 😀

Jen pěkně odpočívej Majmu, fakt už si toho odpočinku moc neužiješ 😉

majmuna
28. únor 2008

Holky strivku jsem dala do prace ty moje spesl chuvicky pro mimina a slysim vsechno az do bytu 🙂 Muzu na ni i mluvit a jsem o neco klidnejsi ze jak nekdo prijde tak jen sebehnu dolu 🙂 😵

mikulka
28. únor 2008

Ahoj holčiny! Nejde nám net, je něco se sítí a prý to bude na dlouho, tak píšu od kamarádky.
Dnes jsem byla na UZ, vše v pořádku, tak se mi ulevilo 😉 😀

Grej, nechceš si ještě udělat testík, když jsi měla divnou MS a pálí tě žáha. Pro jistotu. Když nic, brzy tě čeká IVF, dobře to dopadne. Tu první injekci, co ti dají, to je ta na umělý přechod?

Mufy, na tebe myslím, ať se stane zázrak a povede se teď KET. Byla by to bomba.

majmu, to je dobrý s tou chůvičkou, chytrééé 😉 🙂

Kočky, ještě tu chvilku budu, kdy se sem zas dostanu nevím. Nemám v okolí ani žádnou net kavárnu. 😢
zatím papa

sroubek
28. únor 2008

takže všechny zprávy máte od grej..bylo to nádherný a uklidňující slyšet ten rachot...jo a mám sledovat kdy řijdou první pohyby..tak jsem hlesla něco o bublinkách a vlnce v bříšku a zchladili mě..že prý je na to moc brzo...NENÍ 😀 .....jo jinak majmuuu...nárůst kilíček o 6,5 kila...jsem dobrá 😀 z 54 kilo 60.5...kolegyne v práci mi řekla nežer...budeš mít tunu..a mě je to fuka 🙂

majmu ohledně chůviček..jsi machr 🙂

sroubek
28. únor 2008

grej...mikulka má pravdu...zkus testík..moje mám měla MS a já to zvládla...a moje kamarádka měla prý 3x Ms a doktor jí rovnou řekl že je ve 4. měsíci...mazec ne ? 😉