Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
31. bře 2008

No prosinec to asi neměl být, ale já jsem pro, klidně v květnu v červnu...
Tak už jen půl hodinky a mažu na to solárko a pak hned na hodinku na procházku na sluníčko se moc těším jsem jak ještěrka, se potřebuju vyhřívat, tak si taky užijte zbytek nááádhernýho dne, od středy se to má zas kazit ach jo, už to vypadalo tak pěkně...tak papá

divabara
31. bře 2008

Ahoj mikulko,jsem moc rada, ze ultrazvuk dopadl dobre,drzim dale pesti. Ja myslim, ze ty moje nevolnosti jsou ted o neco lepsi. Objevuji se ted tak jednou za tri dny, i ta unava je taky lepsi.
Holky, dneska je tam moc krasne, byla jsem s pesanem na prochazce a pak na zahrade, skoda, ze se ma zas ochladit, kdyz sviti slunicko, je vsechno hned veselejsi.

grej
autor
31. bře 2008

Ahoj baruš🙂
Jojo, je tam nádherně... Taky jsem se kochala když jsem šla pro oběd. Už to tam i voní jarem 😉
Hlavně holky že je vám v rámci možností dobře...

Jak je tobě Mikul? Už je to taky lepší?

Já jsem taky pro srazík...

mikulka
31. bře 2008

Divabaro, ty se taky drž a ať je vše v pořádku. Mně se taky nevolnosti i zvracení trochu lepší. Ještě tedy zdaleka nemohu jíst vše, třeba maso a zeleninu vůbec, ble, ale mírné zlepšení je. Dříve jsem zvracela pořád. Teď tak 1x denně a většinou večer. Jsi doma na neschopence? A v kolikátém jsi týdnu?

Grej, to je divné, že tam v so a ne nejsou, vždyť někomu přece může vyjít OPU právě na sobotu. Ten den po OPU to bolí hodně. Měla bys mít aspoň něco uvařeno, protože budeš ráda, že budeš ležet. Další dny se to pak lepší den po dni. Popravdě, nikdy jsem neslyšela, že by se chodilo na mobilizaci po OPU!!! To je břicho strašně rozcitlivělé, vaječníky jsou zvětšené a děloha zmáčknutá. To leda, že by tě bříško fakt skoro nebolelo. Mně teda bolelo moc, ale měla jsem hodně vajíček. Měli jsme AH i PK. 😉

mufy
31. bře 2008

Holky já napsala v prosinci????? Ale myslela jsem samozřejmě srpen.To bychom snad mohly být všechny po IVF a nic by nás netlačilo. Nebo i dřív, to by záleželo,kdybych i já šla na IVF.Teda pokud přejdu jinam. 🙂

Grej já měla OPU ve čtvrtek a v sobotu a neděli si měla volat a v pondělí by měl být ET.Tak bys to měla nějak podobně.Jenže nám se přestaly vyvíjet, no škoda, tak snad se to příště podaří.

U vás to bude bez problémů 😉

grej
autor
31. bře 2008

MIkulko - v sobotu tam jsou, v neděli prý ne. Ale předpokládám, že kdyby to muselo být v neděli, tak to asi v neděli udělají... Určitě si navařím a připravím, abych si víkend užila v postýlce 😉

No mě právě dost lidí, včetně té mé rehabilitační, říkalo, že se mobilisace dělá právě mezi OPU a ET, aby se to pěkně na ten ET připravilo, tak nevím...
Samozřejmě, pokud mi bude blbě, tak tam nepujdu, to je jasan...
A díky za info 😉

Mufy - srpen by byl fajn, kdyby nám to vyšlo, tak bych třeba měla trošku i pupíček 😵

mufy
31. bře 2008

Bylo by to super,kdyby se nám to už konečně tento rok povedlo.

No nic já už jdu domů,teda za tou malou mojí rošťandou. Tak se mějte pěkně.Papa

mikulka
31. bře 2008

Grej, tak je fakt, že po té mobilozaci je to pak vše prokrvené, tak možná proto.

papa, mufy.

michina
31. bře 2008

Tedy vy jste tady dneska ale napsaly samé odborné věci!! Ale je to paráda, že se to takhle pěkně hýbe kupředu. Grej, moc přeju aby to vyšlo na první pokus.

Mikul, jsem moc ráda, že všechno je tak, jak má být. Pokořili jsme další hranici a Baruška k tomu patří, musím opravit naši tabulku, ta bude vypadat pozitivně!

michina
1. dub 2008

Dobré ranko, dneska tady nikdo není? Na apríla, holky! Pozor na něj! 😉

grej
autor
1. dub 2008

AHoj Michi🙂
Koukala jsem na tabulku - už se to tam fakt pěkně modrá 😉

Musím si postěžovat, včera mě děsně bolela hlava. Začalo to když jsem jela z práce a nic na to nepomáhalo (prášek jsem teda do sebe cpát nechtěla). Ble. Dnes je to lepší, ale už to zase začíná 😒 Pak mám taky slušnou zácpu. A přitom do jsem do sebe nalila přes 3 litry vody.

Blbý je, že pořád člověk přemýšlí, jestli je to z té injekce nebo ne 😒

mufy
1. dub 2008

Dobré ráno holky,

Grej na každého ty injekce působí jinak. Třeba je to tím, tak hodně pij,já pila až 5 litrů za den,abych předešla OHHS.

Včera jsem byla z té malé pěkně utahaná.Je to ale číslo.

grej
autor
1. dub 2008

Snažím se hodně pít, snad to bude lepší..
Mimísci dokážou utahat, co? Mě vždycky stačej ty dvojčata tak 3 hodiny a už toho mám dost 😉

mufy
1. dub 2008

Mě hlava bolela z té první injekce a bolela docela dlouho. Pak jsem hodně pila a jedla bílkoviny.

No mimča dokážou utahat pořádně,jenže u nás je výhoda,že je vidíme jen chvíli a můžeme si jít odpočinout,jenže mamky ne,ty se musí starat pořád.

Já už chci,aby byly aspoň 3 hodiny.A šly domů........Jdu se podívat do města do drogerky a něco nakoupit.Udělám si něčím radost,třeba nějakým krémem. 🙂

grej
autor
1. dub 2008

Proto doufám, že budu mít mimi jen jedno, z těch dvou by mě taky mohlo klepnout 😀

Užij si drogerku Mufy, já jdu vymýšlet, jestli mi někde udělají fotku na počkání (z CD).

mufy
1. dub 2008

Jsem jen zvědavá jak dopadne dneska Zan u lékaře. Snad to nic nebude no a třeba nás překvapí. 🙂

Já si taky říkám,že 2 mimča by byly moc krásný,ale v reálu si to dokázat neumím,když vidím tu malou,jaká je vichřice. 😀

grej
autor
1. dub 2008

Zan už jde dnes? To mi nějak uteklo... Nevěděla jsem, že už si dohodla termín...

Ty jo, právě jsem se neuvěřitelně kopla do kotníku. to je taková boelst, že mám pocit, že se počůrám 😔 🙄 😢 ☹

zanetik
1. dub 2008

Ahojky berušky moje, takže dr. nakonec nebyl potřeba MS se k večeru rozjela, doma zase byla hádka a hrozně mě bolí hlava a taky bříško a vůbec mám náladu pod psa, všichni mě se... nejradši bych ujela do lesa nebo na pustej ostrov ☹

grej
autor
1. dub 2008

Ahoj Zan☹ TO mě mrzí, tak Vaše hádka... Asi byly nějaký erupce zase, protože ten můj byl taky děsně protivnej...
Jo, první dny MS je člověk naštvanej celkově, natož po nějaký hádce, co?
Tak ti přeju, aŤ je ti brzy líp!!

mufy
1. dub 2008

Zan tak to je mi taky líto, už to vypadalo nadějně. Mě zase dneska bolí nějak šíleně břicho,asi jsem natlakovaná.Měla bych mít dneska ovulku,tak jsme se v neděli s miláčkem snažili,dokonce 2x 😀 . Ale ta bolest je teda dost hrozná, Grej jak jsi psala,asi se taky počůrám bolestí.A to jsem si dala teď jen jablko a hlad nemám.Bolí mě to tak divně nalevo pod žebrama.Auau 😨

Zan teda u vás to fakt nevypadá moc dobře. Stál ten zajíček zato? 😅

zanetik
1. dub 2008

Mufy asi jo asi za to stál bohužel a nevím jak z toho kruhu ven ☹ ani jednoho nedokážu opustit....
Venku tak krásně a já náladu pod psa, bolí mě bříško a to chcem jet na kole na zahradu kouknout jak co roste...

mufy
1. dub 2008

No jednoho si budeš muset asi vybrat jinak to bude ještě těžší a komplikovanější. 😕

Jo holky zítra a ve čtvrtek mám dovču,tak tu budu až v pátek.To vám napíšu,jak jsme dopadli v nemocnici a jak budeme pokračovat dál.

grej
autor
1. dub 2008

Zan - to je ale blbý, když nevíš koho si vybrat. Asi by byla nejlepší kombinace obou, co? 😉 Bohužel, tohle nefunguje. I když bych to taky občas potřebovala 😉

Venku je fakt nádherně. A už tam voní stromy, co nám tu kvetou 😉 škoda, že se to má zase kazit ☹

Mufy, tak to si zítřek pěkně užijte a držím palce u doktora!!! Snad už to půjde vše jak po drátkách, jetsli se rozhodnete pro toho dárce...

mikulka
1. dub 2008

Mufy, držím palce, ať se to u vás rozjede a ať vám dobře poradí, jak dál.

Grej, mně taky bolela hlava u té první injekce, u stimulace mi nic nebylo. Jen pak ke konci mě tlačilo břicho, trochu jako an ovulaci a měla jsem ho větší+větry. To jak jsem tam měla už hodně vajíček. Hlavně pij min. 3 l denně a jez bílkoviny.
Kdy že jdeš na kontroloní UZ?
Jo, do kotníku se bouchám často a je to vždycky teda hnusná bolest!

Zan ☹ Je to tak, že jednou si budeš muset vybrat. Ale třeba se to vyvrbí nějak samo. Hlavně aby tě to neničilo!

Michi, u tebe teď nějak nevím, ty jsi v nové práci, nebo jak to teď máš?

zanetik
1. dub 2008

V9m že oba mít nemůžu, víc asi převládá zůstat s Davidem, ale když na něj nemůžu zapomenout a je mi s ním tak krásně...
Venku to je nádhera na romantickou procházku jak dělaný, fakt škoda, že to má skončit, ale prej snad od pátka se to zas zlepší...
Mufy snad to bude všechno v poho a budete rychle pokračovat vsříc miminku 😉

grej
autor
1. dub 2008

Ahoj Mikul, na UTZ jdu v pátek. tak doufám, že tam bude hodně folikulů... Ty 3 litry minimálně denně mám a dokonce jsem teď měla i hodně masa, takže snad dělám všechno jak mám🙂

Zan - a co Zajíček? Jak se k tomu staví? On je volnej?

zanetik
1. dub 2008

Grej jo je volnej, problém je že on se k tomu staví tak, že mě miluje, klidně bych se k němu mohla hned nastěhovat a ani mimi by mu nevadilo, začaly jsme to probírat až teď co se stala ta první hádka, udělal by pro mě cokoliv a vlastně tajně je to moje jediná opora, protože moje poslední nej. kamardáka mě zradila, psala jsem si s ní o tom na icq a ona to dala Davidovi přečíst, v tom je teď kámen úrazu...

mikulka
1. dub 2008

Zane, tak to je síla ta kamarádka teda!!!!! 😠

Grej, jez taky hodně jogurty a sýry... 😉

grej
autor
1. dub 2008

Ups - no tak to je teda fakt síla. To si říká nej kámoška? Chápu, že je to asi těžký, rozhodnout, jestli partnerovi říct o "nevěře" nebo ne, ale tohle se fakt nedělá...

Myslím, že by se k tomu taky měl nějak postavit David, ne? Asi byste se měli oba dohodnout. Když ti to bude furt připomínat a furt se kvůli tomu budete hádat, tak to rozhodně dobrý nebude. Chtělo by to radikální řez. Aby ty ses rozhodla, jestli David nebo Zajíček a z toho dělat závěry. Pokud David, tak ale s podmínkou, že na to zapomenete...

Já už taky manžovi nemůžu předhazovat tu jeho smskovou aférku. Jako když mě hodně naprdne tak si rejpnu, ale to už musí bejt...

mufy
1. dub 2008

Zan co to bylo za nej kamarádku? To snad není ani možný.No třeba Davida chce jen pro sebe,proto to udělala.

Grej manžílek si taky s někým dopisoval? O tom nevím,možná,že jsem měla asi zrovna dovču nebo jsem tu nebyla? Jak jste to řešili?Jako nějaká holka ho uháněla?