Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
21. kvě 2008

Ty jo, Sroubku, už 21.6.. to se ti ta svatba bliži!! Ktere saty sis nakonec vybrala?

michina
21. kvě 2008

A kde planujete sraz, v Praze? No mám to trochu z ruky, ale kdybysme se domluvily s Mufy, tak bysme se mohly setkat v Olmiku nebo nekde na ceste a aspon jet spolu. Ale kazdopadne na jednodenni vylet na par hodin je to dost daleko. nechcete z toho udelat celovikendovej sraz? Co Mufy??? 😀

michina
21. kvě 2008

A jo, čtu tady že mufy nic.

mufy
21. kvě 2008

No já bych na srazík klidně jela,jenže nevím co bude a Praha je strašně daleko.Raději bych volila zase zlatou střední cestu a sejít se někde jako minule.
To by holky nějak překonaly nebo ne?

Grej já to mám to samý,taky se potřebuji pořád mazlit, pusinky atd. jenže na to ten mj teda není,pořád mě odstrkuje a že už bylo dost.Jenže jestli mu vteřina stačí tak to mě teda ne. ( až na tohle je fakt zlatej 😨 ), no všichni chlapi jsou stejní. A pokud to byla chyba na jeho straně,tak by měl přijít první on. 🙄

grej
autor
21. kvě 2008

No mě Pardubky nevadili. Ale nevím co Sroubek. Majmu říkala, že by dojela kamkoli...
Holky na celý víkend já nemůžu. Jak jsem psala, ten můj vyvádí kvůli večeru s kámoškama, celý víkend by mi rozhodně neprošel ☹

mikulka
21. kvě 2008

Ahoj holky,

máme za sebou velký screening. Děťátko je v pořádku 😀 Jsem moc ráda a oddychlo se mi, ani nevíte jak. 🙂 😉

grej
autor
21. kvě 2008

Hurá!!! Gratuluju Mikulko🙂

Já zas jedu pro auto do sevisu a nevím, ejstli se pak stihnu vrátit. V půl čtvrté musím být na té IUI. Tak na mě myslete a zítra pá.

mufy
21. kvě 2008

Grej ahojky, mě jinak taky Pardubky nevadily, tak kdyby to nevadilo i ostatním holkám, tak bychom se tam zase mohly dopravit.Co vy na to?

Mikulko to je super,že je miminko v pořádku. 🙂

zanetik
21. kvě 2008

Já jsem samozřejmě pro Pardubky a zase bych nasedla k Mufy a Michi do vláčku...mě by asi taky teď víkend neprošel...
Tak já se pro dnešek loučím, jedu zařídit místo v hospodě na sobotu na slejzáček a na kuželky tak zítra pááá

PS: z Mikul mám obrovskou radost, teď už jen porodí a je to 😉

zanetik
21. kvě 2008

Jo Grej držím pěstičky 😉 🙂

grej
autor
21. kvě 2008

AHoj holky, tak mám za sebou IUI. Spermio bylo opět velmi dobré a paní doktorka i pochválila můj plodný hlen. Škoda, že teĎ je mi zrovna na nic 😉 A prý už mám po ovu. Utrogestan prý brát nemám, že mám po minulém IVF v sobě dost hormonů. Takže mám aspoň jistotu, že nebudu mít zpožděnou MS jen kvůli Utrouši 😉

divabara
21. kvě 2008

Ahoj holky,

Mikulko,parada...!!!!r (a vite pohlavi??? - jsem baba zvedava, kdyz uz to nevime my... 🙂

Grej, tak at nejaka zdrava spermijka pekne docestuje zdarne ke zdravemu vajicku !!!!!!!!!!!!!!! 😉

Jinak aj dnes byla s tou moji kamaradkou, co prisla o miminko, ktere uz se narodilo...docela sila, co vse se muze stat,cele tehu je proste porad tak trochu stres, ale i tak se to snazim naplno uzivat....

michina
21. kvě 2008

Ja jsem vam nekolikrat snazila psat, ale vzdycky me to nejak vyhodilo a odpoved se neulozila...

Chtela jsem napsat, ze ja taky potrebuju nehu, pusinku, objeti, nastesti vseho mam docela dost jak potrebuju. manza o me tvrdi, ze jsem sileny mazel. Pusinku rano v posteli, pak pred cistenim zubu, po cisteni zubu, jeste mezitim par objeti, pred rozloucenim do prace, prichod z prace velke objeti, pusinka, nekolikrat za den jen tak, pak tuleni u telky, pri usinani a hlavne spolu msime mluvito, o svych radostech, problemech nebo jen tak o blbostech. Ja to proste miluju! Bez toho byl byla frustrovana a kdyz mi to chybi, tak se ozvu. Minule jsem to rekla uz fakt vazne, ze na me nema cas, ze spolu nemluvime, neobjima me, cucel jak puk, ze si to vubec neuvedomil, hned se sice vystrasil, ze chci od nej odejit,t ak jsem mu to musela vysvetlit, ale pochopil a polepšil se. 😉 Ted si vazne nemuzu stezovat. Faktem je, ze kazdy mame sve chvilky, kdy jsme k sobe obcas skaredi, odsekavame si a nemame naladu, ale to k tomu patri. Kdyz neni tak casto sexík, tak aspon to okolo mi nechybí. teda, grej, já te obdivuju, že od patku vydržíte se spolu nebavit. Ja bych byla asi fest frustrovana.

Holky, to docela koukam,ze vas chlapi nepusti nekam na vikend. Ten muj sice brble, ale kdyz to vi dopredu a neni to necekane, tak není problem, on se sebere a jede k mamince, aby tady nebyl sam. A vecer si taky muzu vyrazit, ale musi to vedet. Samo, ze ale jinak musim byt doma drive pres tyden z prace nez on, nakoupeno a doma neco do zaludku na vceri. Pak je spokojen s novinami u telky a hodinu o nem nevim. A co miluju, kdyz zehlim u telky, tak me podporuje aspon psychicky, ze tam je v pokoji se mnou, sice lezi u telky, ale obcas kouka se mnou i na baluchy (jak my rikame Růžovce a jinym zenskym serialum a blbostem v televizi).
Ale taky je to asi i tim, ze jsem vzdycky v patek sama doma (manza jezdi do sboru mimo mesto a pak spi u maminky), takze vsechny akce si pak vestinou planuju na patek.

Držím palečky, Grej, at se embryo uvelebí......... jsem moc rada, Mikulko že je vše v pořádku!!

grej
autor
22. kvě 2008

Ahoj berušky,
tak máme asi tichou domácnost za sebou. Ale řeknu vám - byly to nervy. Nejdřív jsme jen koukali na obě kriminálky a pak jsem se teda zeptala, co jako budem dělat, že takhle to dál nejde.
A pak to začalo. Asi dvouhodinová hádka, naprosto hrozná, oba jsme říkali ošklivý věci a prostě to bylo bléééé 😔
Myslela jsem si, že už to nikdy neskončí a že už se nikdy neusmíříme, protože jsme oba trvali na tom, že se omlouvat nebudem a ve vzteku říkali i kraviny, kterých myslím oba litujem. Nakonec jsme se teda chystali spát s tím, že se snad rozvedem nebo co. Ale asi za čtvrt hodiny mě manža pohladil po hlavě a světe div se - řekl, že takhle to nemá cenu, že bychom se hádali pořád a to že je blbý. A řekl promiň. No koukala jsem jak puk. Tak jsme si dali pár pusinek a pak jsme úžasně pojistili to IUI.
Ale teda předtím to bylo fakt hnusný 😖

mikulka
22. kvě 2008

Ahoj holky, tak my se pohádali hned ráno a je mi z toho hrozně. Furt se mi zvedá žaludek a bolí mě břicho,. Teď v tějo to špatně snáším. Navíc je mi to moc líto, že na mě manžel nebere ohledy teď v těho, když ví, že pak mi zase začne zvracení. On chybu nikdy nepřizná, hádá se dál, jak je on nejlepší a jak nic neudělal špatně.

grej
autor
22. kvě 2008

Mikul - tak to vítej do klubu. Ten můj je to samý. Dřív aspoň litoval, když viděl, že mě až rozbrečel. TeĎ už je mu jedno i to...

Ti chlapi mizerní. Místo aby si nás hýčkali, kor u vás, když munosíš miminko v bříško, tak stejně budou pořád tak hnusně ješitní 😠
Tak přeji, aŤ se usmíříte co nejdřív, ne jako my po týdnu 😔

mufy
22. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem přijela z kontroly a jsem trošku mimo a smutná.Byla tam nějaká nová doktorka,kterou jsem ještě neviděla a když mě prohlídla,tak jen hlásila,že sliznice je jen 6 mm, přitom v pondělí byla 8mm ( tak nevím,jestli to blbě změřila ), největší folíky měly 15mm, ale prý je jich tam takových málo, ostatní měly jen 6 mm, takže se prý mám rozhodnout, čemu dáme při oplodnění větší šanci,jestli manželovým spermijím a nebo dárci.Prý jich je na dělení strašně málo. Přitom v pondělí říkal doktor,že to vypadá dobře.Tak teď nevím,na čem jsem. Zvýšila mi dávky a v sobotu mám přijít zase na UTZ.A to jsem si myslela,že už to budu mít v sobotu za sebou, takže to vidím,nejspíš na neděli nebo pondělí. Ach jo.Jsem z toho rozhozená. Co myslíte,pro koho se mám rozhodnout? Pro dárcece nebo pro manžela? ☹ Já bych riskla asi většinu manželovými spermijkama a zbytek dárcem.Když se to nepovede,tak máme ještě 2 další pokusy a já chci vyzkoušet všechno,aby to bylo manželovo.Co když se zrovna zadaří?????Jsem ochotna jít ještě na další pokusy, klidně dám další peníze,jen ať se to povede.Nevím co mám dělat jsem na dně. ☹ Je mi do breku.

Grej mám radost za tebe,jak jste to vyřešili.Teď ať ta inseminace klapne. 😉

grej
autor
22. kvě 2008

Mufy - nebuď smutná, vzpomeň si, jak se mi měnily výsledky s každou kontrolou. Holt každý doktor hledá jinak a jeden mi tam našel šest folíků a za dva dny jinek doktor jen čtyři... A nakonec jich 6 bylo. Neboj, oni dorostou, stejně jako sliznice...

Já nevím, nemusíme tyhle rozhodnutí dělat, ale já bych šla do dárcovských. Tu většinu. Sama víš, že už 2x to dopadlo špatně proto, že se přestaly embrouši vyvíjet. Já myslím, že to bylo velkou měrou špatnou kvalitou manžových spermií... Ale jestli jsi rozhodnutá, že klidně podstoupíš ještě další pokusy, tak proč ne...
Jen abys pak nebyla smutná ještě víc, kdyby ti je zavedly a pak to nedopadlo. Nebo nedej bože, aby se přestaly vyvíjet třeba až v 9tt... To je hrůza. Ještě horší než když ti je vůbec nezavedou...

mufy
22. kvě 2008

Grej ono to bylo jen jednou,že se nevyvíjeli.Teď jdu teprve podruhé.Já jsem sama na pochybách,co mám udělat,samozřejmě by mě mrzelo,kdyby se to přestalo vyvíjet,když už by se to povedlo,ale co kdyby se to fakt povedlo.Pak už by toho dárce nešlo vrátit.Tak si říkám,že podle toho kolik bude vajíček,tak se napíchne většina manželových a asi 3 od dárce.Prostě to ještě zkusím.Co bych za to dala,kdyby to bylo manželovo.Já mám fakt dneska černej den,je mi furt do breku a nemám na nic náladu.

grej
autor
22. kvě 2008

Mufy, nesmutni, vyprdni se na doktora. Ono se to ještě zlepší, neboj! Však oni ještě vyrostou. Když ti jeden doktor říká, jak je to supr, tak se přece nemůžou ty folíci někam ztratit!! Já je tam taky měla, jen je holt ti ostatní doktoři neviděli 😉

Já si to spletla, to druhé vlastně měl být KET, viĎ?

Nebreč, musíš doufat a věřit!!! To bude dobrý, fakt...

Hele a oni je nechaj vyvíjet rozděleně, aby pak věděli, který sjou od manži a který od dárce?

mufy
22. kvě 2008

Ještě mě tak napdlo - teda jestli to není blbý a co by ste dělali na mým místě.
Kdyby se manželovi embryjka špatně vyvíjela a nakonec by zbyly dárcovské a ty mi zavedly,ale já bych manželovi řekla,že se to povedlo s jeho,tak bychom si ušetřili trápení, hlavně jeho a nemusel by vědět,které se chytlo.Myslel by si,že je to fakt jeho.

Nebo druhá varianta - kdybychom se s manželem dohodli,že řekneme embryoložce,že to má smíchat a že nechceme vědět,které spermie byly lepší,ale samozřejmě bych embryoložce řekla,že to má nechat zvlášť,ať se ví,které by byly lepší jestli od manžela nebo od dárce, ale já bych to věděla.Manžel ne a aspoň by si mohl myslet v kousku duše,že je to jeho.Co vy na to?To je lepší varianta,že?Fakt se chytám každého stébla.Nevím,co dělat.

grej
autor
22. kvě 2008

Mufy, to podle mě není dobrý...
Pak bude potřeba krev nebo něco a stejně se na to přijde že nebylo miminko jeho . A bude to mnohem horší, než kdyby s tím byl smířený od začátku...
Já bych mu to řekla, rozhodně bych mu to netajila...

mufy
22. kvě 2008

Ale víš,že někdy je lepší o tom nevědět a žít aspoň v malé naději,že si bude myslet,že je to jeho.Však by věděl do čeho jde a že to může být i dárce, v případě potřeby krve nebo něčeho jiného. Víš,já vím,jak chlapi rozmýšlí a nad vším moc přemýšlí.Já ho chci alespoň takhle držet trošku při vědomí,že je to jeho.Tak, si může i myslet,že je to od dárce.

grej
autor
22. kvě 2008

A Mufy on má manža s tím takový problém, že to nebude "jeho"? Já myslela, že s tím byl smířený... Pokud je to tak, tak to snad abyste do toho dárce vůbec nechodili, ne?
Takže ty myslíš, že by bylo lepší, aby si celou dobu myslel, že je mimi jeho a pak až to někdy fakt bude potřeba, tak by se mu to teprve řeklo?
Já myslím, že by třeba pak byl naštvanej ještě víc, kdyby zjistil, že ty jsi to věděla a on ne... Navíc pak u toho "odhalení" může být i dítě a to by asi nebylo nic moc, ne?

mufy
22. kvě 2008

Grej on je s tím smířenej,proto jsme šli do toho dárce, jenže já vím,že ho to mrzí a že by chtěl vlastní.Navíc nevím,jak bude reagovat třeba za pár let. Já to dělám jen a jen pro něj.Proto bych si klidně vymyslela i tu malou lež,že se neví,které embryjko vydrželo,jestli od něj nebo od dárce. To vlastně ani není lež,jen taková malinká.
Navíć, nevím,jestli jsem s tím smířená já.To je to nejhorší.Víš nechci,aby se zbytečně trápil,takhle si bude myslet,že je to třeba jeho. Kdo toto rozhodování neměl,tak asi nepochopí,jak je to těžké.Kdyby mi někdo řekl,že manžel opravdu nemůže mít děti,tak je to o hodně lehčí,ale takhle.......
Fakt nevím.......

grej
autor
22. kvě 2008

No já nevím. Stejně až budeš mít mimi v pupíku, tak vůbec nebudeš myslet na to, jestli ta spermie, která ho zplodila, byla manži nebo ne. Nebo si rovnou vůbec nenechte říct, jaká spermie ho oplodnila, ne? I když to vám asi říct musí, třeba kvůli transplantaci nebo tak něco, ne?
Nevím, jak říkám, nemusela jsem to řešit, tak je to těžký, ale asi bych byla fakt pro říkat vždycky pravdu. Kor v takovýhle choulostivých věcech...
Když se dozví výsledek, tak prostě bude vědět na čem je a smíří se s tím. Zas když to vědět nebude, tak nad tím třeba bude(te) pořád přemýšlet, jestli je "jeho" nebo ne...

mufy
22. kvě 2008

Já fakt nevím,zítra si o tom promluvíme a po punkci budeme chytřejší,kolik bude vajíček.Podle toho se rozhodneme,jak dál. Já jen doufám,že se doktorka spletla a těch vajíček bude dost pro oba dva.

Bude to těžké rozhodování,ale spíš budu volit oplodnit většinu manželovými spermiemi a kdyby to zase nevyšlo,tak se pak zamyslíme a zkusili bychom třeba inseminaci s dárcem.Přece jenom je to levnější a kdyby ani toto nešlo,tak zkusíme další IVF. Prostě musím zkoušet všechno co se dá.Je to moje zlatíčko a já chci pro něj jen to nejlepší.

Grejíku já se loučím, už pádím domů.Bolí mě i bříško,tak si jdu na chvíli lehnout.
Papa zítra

grej
autor
22. kvě 2008

Papa Mufy a ať je ti brzy dobře.

mikulka
22. kvě 2008

Mufy, pokud mohu radit v tak citlivém tématu, měli byste zvážit toho dárce.
Jinak je možné, že zbytečně budete dál prodlužovat trápení. Pro tebe, ale hlavně ani pro manžela to není dobré. Pořád se v tom patlat. Je to prodlužování nervů. Samozřejmě, naději máte, ale... Spíš už bych to neprotahovala.

mufy
23. kvě 2008

Dobré ráno holky, včera jsem nad tím pořád přemýšlela a trošku to i naťukla manželovi,ale jelikož včera byl v práci,tak si o tom promluvíme dneska.Já už si teď myslím,že znám jeho odpověď,asi řekne,že máme dát většinu dárce.Je si vědom toho,že dětí mít asi fakt nemůže a proto nebude chtít jít do dalšího pokusu už i kvůli penězům.Je to těžké rozhodování a rozhodnu se až při tom,kolik budu mít vajíček.
Taky to nechci zbytečně prodlužovat,trápí nás to oba. ☹