Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

jmisa
3. čer 2008

Grej, mně radil gyndař vzít si prášek den před mrchou, ráno jeden panadol nebo ibuprofen a večer to stejné a ráno zase, že to utlumí tu bolest ještě než ji pocítíš.

mufy
3. čer 2008

jani moc gratuluji k Borískovi.Tak je konečně na světě. 😵

Grej je mi to líto,že to tentokrát nevyšlo,ale příště se to už určitě zadaří. |Třeba na tom budeme společně.
Já vím,že po IVF jsem měla taky šílené bolesti když měla přijít MS,proto bych se tomu taky ráda vyhla.

Rozák ty se máš, 2 děti,co já bych za to dala.Aspoň to jedno kdyby bylo. 😅 😵 Musí to být fuška,ale je to moc krásné být mámou.
Snad se i my dočkáme. 😵

Mě už břicho přestalo bolet, dneska jsem měla 37,0. Jinak mám ale pořád pocit na MS. 😠

zihu
3. čer 2008

ahoj holky, rozak, super, hrozne to leti, klarka uz ma pul roku, tyjo! sou oba kouzelni 😉
janaboris, gratuluju!!!!! tak at je borisek zdravy a sikovny a at nezlobi maminku (snad jenom trosku, jako kazdy chlap)
grej ☹ aaachjooo.. teda holky, rada vas vidim, ale doufam, ze tu TAKHLE nebudeme psat este za 10 let 😠 jak grej spravne napsala, sem tam sice nejaka ta tehule "odpadne", ale mam ted tak nejak pocit, ze sme ustrnuly, musime to uz konecne letos prolomit a vsechny se rozmnozit, souhlasite?!? 😎

majmuna
3. čer 2008

Ahoj kocicky 🙂
Michinko ty nam davas ☹ Myslela jsem i na to ze se ti to mohlo stat i na ty dovce...jeste ze uz se to u tebe konecne vyresilo a verim ze ted uz budes mit po trapeni a mimco se zakousne hned na prvni pokus 😉 🙂

Vcera jsem psala grej ze mi pak bylo uplne trapne jak jsem se tady v predchozim prispevku rozepsala o tom jaky je to s miminkem...opozdene jsem reagovala totiz na dotaz mikulky.

Mufy ty nesmis nic vzdavat predem 😉 Musis tem embrouskum verit 😉

Zanet jak jako jestli jeste budes s Davidem? To mi vyznelo jako ze jeste nejsi uplne rozhodnuta....

Grej ty chlape! Beres to vyborne mam z tebe radost a prijd se nekdy zas pomuchlovat s Tedakem a bude lip 😉 🙂

janaboris
3. čer 2008

Tak jsem dala jednu fotečku do alba tak můžete kuknout 🙂

janaboris
3. čer 2008

Ještě vám chci mockrát poděkovat za gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majmuna
3. čer 2008

Jani gratuluju a uzivej si kazdy minutky ty nadhery 😉 🙂 Hrozne to leti.....ach jo....

mufy
3. čer 2008

majmun i když o víkendu to tak nevypadalo,tak už jim věřím a moc doufám,že se tam zavrtávají. No uvidíme co bude na konci týdne. 😉

zanetik
3. čer 2008

Ahojky berušky, tak vás jen zdravím a pádím na zahrádku dokud neprší a prosvítá ještě sluníčko, jsem myslela že dnes přispěju víc,ale měly jsme tady kontrolu bezpečnost práce..

Jani mocinky gratuluju, Borísek je krásnej po tatínkovi, tak ať je i zdravej 😉

Majmu, radši to tak říkám, nikdy nevím co bude, já se snažím co můžu,ale David to pořád vytahuje, a mluví o tom dokola a že mi nevěří, že si není jistej atd. tak uvidím co bude dál...

Takže snad zítra zatím papá

mufy
4. čer 2008

Dobré ránko děvčátka, jak se máte? Grej asi nic moc, ta asi trpí bolestmi. Na to se taky netěším,jestli to nevyjde,tak asi bolestí umřu. 😒

Jinak včera mě zase večer bolelo břicho jakona MS a dneska zase pohoda,nevím,co to tělo blbne.Dneska jsem teprve 6 den po ET,hrozně pomalu to utíká. Jinak teplotka dneska 37,1,ale to stejně nic neznamená.Tak víkend zřejmě rozhodne.Uf už ať je to za mnou 😕

Zan neboj,třeba ho to přejde. To víš,důvěra se ztratila.Já bych na tom byla podobně.Taky bych už tak nevěřila, i když třeba nic nebylo.

grej
autor
4. čer 2008

Ahoj holky, tak snad už budu mít dnes trocho volněji.
Bolesti jsou hnusný, včera jsem musela mít 4 brufeny, jinak bych to nepřežila 😕 Ale snad už to zas brzy přejde...

Zan, chělo by to už rozlousknout. Nemůže ti to do nekonečna vyčítat. Buď se s tím smíří nebo ne, ale pořád to vytahovat je pěkná blbost. Já už to manžovi taky vyčtu jen ve fakt vyhrocených případech a to ještě podobným stylem jako "tohle a tamto bys té své Jarušce neudělal, co?"... apod.

Drž se Mufy, je to náročný, já vím...

zanetik
4. čer 2008

Ahojda děvčata...

Jo Grej máš pravdu, kež by to bral tak jako ty, ať to prostě nechá plynout a je to...ale to on ne,ale takhle se akorát hádáme a mám obavy, že když to takhle půjde dál, tak to neskončí dobře...
Taky bych asi reagovala jako on,ale spíš bych se snažila si ho udržet, snažila bych se abych byla dobrá, lepší než ta druhá atd...

Bolesti máš asi za sebou ne? Takže co teď přirozený pokusy?

Mufy to vyjde, určo se to tam zavrtává...

Včera jsem psala kamarádovi kdy roděj, jeho přítelkyně předtím asi 3x potratila, pak byly na genetice a tam nevím jak dopadly a ani nevím jestli se to podařilo nakonec přirozeně. termín má 10.6 a 13.6 ho musím vyspovídat, jak se to povedlo...

mufy
4. čer 2008

Grej máš pravdu, náročné je to až moc.Hlavně na psychiku.
Musím to aspoŇ do víkendu vydržet. Musím pořád něco dělat,ať na to nemyslím,ale stejně to nejde. 😖

Ty bolesti ti nezávidím,vím jaké to je,jestli se to nepovede,tak si to taky pěkně užiju a to máme jet zrovna v neděli na výlet. 😕

U nás pěkně hřmí a je černo,asi bude pěknej slívanec.A to jsem si ráno umysla auto. 😠

Kamarádka měla termín porodu v pátek a dneska mi psala,že jde zítra na císařák chudák.No hlavně,že už bude malej venku. 😎

Zan musíte si to asi vyříkat,jinak to nepůjde.Stejně pořád bude na tebe žárlit a ptát se kdes byla a s kým.To já se vždycky držela zpátky,protože jsem se bála,abych neztratila toho báječnýho chlapa,co mám doma.A že příležitostí bylo,ale fakt jsem to nechtěla riskovat.Však to znáte, všechno se jednou provalí. 😅

michina
4. čer 2008

AHoj holky, taks e tu zase ukazuju... 😉
Majmun, vůbec nám to nevadí (alespoň mě), klidně popisuj, jak je Tedík úžasný miminko, to se krásně poslouchá, teda čte.. 😀

Jak tady mluvíte o MS, to jste nezažily ted tu moji. Bolesti docela ušly, tak v normálu, jeden brufen to vyřešil, ale jak to ze mě teklo!!! 😠 Úplně jsem se vylekala, jestli někde uvnitř nekrvácím, navíc to začlo asi půl hodky po tom, co mi v nemocnici udělali kontrolní UZ (vše OK), sám primář mě vyšetřil, ohmatal, osahal (a byla jsem propuštěna domů) a konstatoval, že vše OK a pak to jelo.
Nejdřív trošku, ale pak hrůza, doslova to ze mě kapalo!! V noci mi nestačilo skoro ani 5 super vložek Always křidélky.. 😀 A pak mi to došlo.. 😅 Oni mi píchali každý den injekce (ještě ted mám na stehech mega modřiny) na zředění krve jako prevence proti embolii. No ale to byl masakr, fakt. Ale délka byla naštěstí OK - 4 dny, ted uz jen lehce špiním, anebo ani to ne.

Taky jsem dneska byla u svého doktora, jen mi vytáhl stehy, to je ted pohoda. Ony byly totiž takové modré a když jsem si sedla, tak mě píchaly do pneumatiky na břiše.. 😀 Ted jdu v úterý na kontrolu k doktorovi do nemocnice, pak se mám objednat ke svému a snad už půjdu do práce, viděla bych to na 16.6.. Můj doktor říkal,že doma ještě tak 14 dní, tak to je tak akorát.. 😵 Pak říkal, že tak 2-3 měsíce pauza a hurá do nějakého centra. Ještě si s ním o tom promluvím, jak mi bude ukončovat nemocesnkou, že byhc to viděla dříve, kvůli všem testům.. Však uvidím.

Jinak už mi je fajn, nci nebolí, jen když něco dělám (jako dneska u doktora a pak jsem si tam zašla, do drogerie a tam a tam..), tak jsem pak unavená a fakt mě to donutí si lehnout. Jinak vyspávám do desíti, klidně ležím až do oběda, ¨který teda nemám, neb je to snídaně 😀 .. Tak snad se do těch 14 dní vzpamatuju.

Mufy, moc ti držím palečky, bylo by fajn, kdyby ti to vyšlo, alespoň by nám snažilkám zase svitlo. 🙂 😉 Tak ať to zvládáš a do víkendu to utíká!

michina
4. čer 2008

Jo a taky si vložím do alba další aktuální tabulku, tak mrkněte, zda je vše OK. Přidala jsem tam jednu kolonku "info", snad nevadí ty informace, co v ní budou. Pokud ano, dejte vědět a já je smažu 😉

mufy
5. čer 2008

Michi tak to je dobře,že je ti už fajn. Užívej si volna a odpočívej jak můžeš.

Já si měřila dneska teplotku a je 37,2, jenže já nevím,jestli to neovlivňuje ten Crinone .Zatím stoupá, zkoušela jsem čípek,jenže někdy si ho nemůžu skoro nahnatat,teda nemůžu se k němu moc dostat,jako by tam byla nějaká zduřenina no a to můžebýt taky z toho Crinone. Jinak dneska 7 den po ET jsem testla a test bílý ani náznak čárky. ☹ Vím,je to ještě brzy,tak to zkusím o víkendu tak 10.den. To víte,jsem nedočkavá. 😀

grej
autor
5. čer 2008

Ahoj Michi, pěkná tabulka. Všímáte si, že už nás tam fakt moc nezbývá?

Ono je asi taky dobře, že to z tebe teklo, pěkně si se tak uričtě vyčistila..

Já už taky s MS končím, včera to bylo ještě střední, ale v noci už téměř nic. Je to divný, jak mi to teĎ končí vyloženě z minuty na minutu... ALe břicho mě pořád bolí...

Počítala jsem si, že bychom klidně stihli ještě jedno IUI než nám zavřou GEST, ale shodli jsme se s manželem, že na to prdíme. Necháme to do toho dalšího IVF na přírodě...

lenickan
5. čer 2008

ahoj grej. Jak je? Dlouho jsme se neviděli...
U mne nic

grej
autor
5. čer 2008

Ahoj Leni, u mě taky nic 😀
Jaký je u vás postup? My byli na IVF a nic. Pak na IUI a taky nic. A teď čekáme na další pokus IVF...

lenickan
5. čer 2008

Grej. Já podstoupila 3měsíční léčbu clomhexalem. Ted jsem 4 měsíc bez jakékoliv stimulace a od dalšího cyklu opět stimuluji clostibegytem po dobu 2 měsíců- zatím nepodstupujeme IUI ani IVF.
Pokud ani tato léčba nevyjde dostanu jiné léky, takové které řídí přímo vaječník,nikoliv mozek. Ale stále pouze přirozené cykly.

lenickan
5. čer 2008

pardon... přirozené styky🙂

grej
autor
5. čer 2008

Řídí vaječník, nikoli mozek? Na co je vůbec ten clomhexal?
A vy se IUI či IVF bráníte?

My už do toho šli, protože se nám nechce zase čekat třeba dva roky. Už je to úmorný a nebaví mě to 🙄 Tak to budu držet palce...

lenickan
5. čer 2008

No clomhexal a clostík jsou na podporu ovulace, růst folíků apod. ovšem hormony v nich obsažené neřídí přímo vaječník ale mozek a ten vysílá signál do vaječníku (tak mi to bylo popsáno) jako šetrnější forma.
Ten druhý postup (nevím ted jméno preparátu) neřídí mozek ale přímo vaječník - užívá se zpravidla v kombinaci s IUI.
Nebráním se IUI, ale zatím chci zkusit přirozené styky🙂 uvidíme. Jasný je že kdyby to nedopadlo ani po tomto tak se na IUI vrhneme🙂

grej
autor
5. čer 2008

aha... to jsou věci🙂 Já zatím naštěstí funguju bez hormonů a když je beru, tak moje tělo naopak stávkuje. TeĎ jsem po debilním utrouši měla zkrácený cyklus, tak jsem byla skoro jako Len 😀 - 24 dní 🙂
Snad ten další už bude normální, protože jedem na dovču asi za 16 dní a nerada bych to měla půlku dovolené jako minulý rok 😠

mufy
5. čer 2008

Grej to se nestane,že to budeš mít na dovču,když ti to teď končí.Do dalšího IVF se budete snažit normálně,třeba se to podaří.

U nás,když se to nepodaří teď,tak budeme chodit na IUI a na konci roku zase IVF.

lenickan
5. čer 2008

tak to jsi štastná žena🙂 bez hormonů...já bohužel musím...jelikož neovulujji

grej
autor
5. čer 2008

No Mufy, kdybych to zas měla tak krátký, tak to dostanu před cestou zpátky 😒 Kdy vůbec máš testovat? Až za týden, viď? Nepočítám ten dnešní test, to bylo fakt brzo. Jen se nervuješ 😉

No jo, ale aspoň že ti dokážou tu ovulaci těma lékama vyvolat, Leni. Nám nic není, takže nám není čím pomoct ☹

lenickan
5. čer 2008

při té prní léčbě se bohužel nepodařilo...ale měla jsem slaboudávku jen 1/2tbl. ostatní holčiny prijdou třeba se 2tbl denně. Což se ten můj gyndr. bojí dát, jelikož to může nadělat cysty.

Grej, řádně ovuluješ, manža má dobrý sperma a nedaří se?? To jsou věci, příroda je opravdu mocná.
Chodíš donějakého caru?

grej
autor
5. čer 2008

Chodím Leni, už skoro rok.Do GESTu. Všechny testy máme OK, spermio výborné, horm. profil OK, imunologie i genetika v pořádku... Jen mám lehkou endometriozu, ale ta možná ani početí nebrání. Už dvakrát mi vyšly //, jednou přirozeně a jednou po IVF, ale vždycky to po pár dnech skončilo. Tak snad nemám problém s uhnízděním...

Hm. TO je hrozný. Volit mezi účinností léku a cystama. Ach jo, nikdo to nemáme jednoduchý.

lenickan
5. čer 2008

Grej to teda ne!!! Mám od příštího cyklu 1tbl. a budu chodit na folikulometrii a 18-20dc na krev zda proběhla ovu🙂
V srpnu máme svatbu tak by to pomlu už mohlo vyjít: