Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
10. pro 2007

Právě, mě taky bolí vlastně pořád 😢 A MS máš normální? Já vždy jeden den silně a pak už dost málo Bojím se, aby odtekla všehna sliznice.
Také doufám, že KETík vyjde. Bylo by to velikánské štěští 🙂

grej
autor
10. pro 2007

Mikul, Mufy, jestli není něco ve vzduchu. Mě sice bolí prsa jen vždy od OVU do MS, ale zato pořádně. Když mi o ně v noci manža třeba jen tak trochu brnkne, tak už mi pomalu vytrysknou slzy... Hrůza. Ale tak druhý až třetí den MS to skončí.
Jinak MS mám taky teĎ divnou. První den jen fakt trošku, druhý den hodně, to mi mooncup nestíhá, třetí den zas jen trošičku, že bych možná vystačila už i jen se slipovkovu a pak už jen jeden až dva dny lehkého špinění...

mikulka
10. pro 2007

Grej, takže máš MS silnou taky jen tak jeden den. Já to mám právě taky tak. Divné. 😒

grej
autor
10. pro 2007

No jo, je to divný. A to já na žádným IVF nebyla... Mám to tak poslední 4 MS. Jako je fakt, že za ten jeden silný den odchází sliznice hojně. Poznám to dobře, protože v mooncupu je to všechno vidět. Tak snad to bude ok...

sroubek
10. pro 2007

holky, takhle jsem to mívala taky 😉 ...pak jsem začala s očistou organismu a bylo to lepší..silnější...2 dny 🙂

ale jestli máš grej. jeden den MS hodně silnou tak je to ok 🙂

už vážně musím makat

trošku jsem si pohrála s fotoalbem..tak snad to nezakřiknu 🙂

zanetik
10. pro 2007

Ahojky berušky, zdravím při ospalým pondělku...já nemohla včera usnout, celou noc jsem se spíš převalovala a ráno si mohla pospat, že pojedu rovnou k zubařce a samozřejmě jsem byla snad od 5h vzhůru 😒

Jinak moje MS od června po laparce je taky taková, první se to rozjíždí, druhý den silnější, třetí skoro nic a pak tak 3dny špiním....
Jinak jsem byla s kámoškou v sobotu v Brně a vůbec nic jsme nekoupily, to se mi ještě nestalo...jo jen 10min. před odjezdem jsem si koupila 3/4 manžestráky, který jsem scháněla a byla to úplná náhoda a za 250Kč.

Tak jsem včera uklízela, dělala nepečený jablečný dort, zalévala svých 100kytek a pak byla na hokeji...
Jinak ta nálada divná mě chytla včera večer a proto jsem asi nemohla spát, ale vlastně ani nevím proč, kvůli ničemu konkrétnímu to nebylo...

Michi to je super, tak aspoň tady s námi budeš častěji?
Michi

mufy
10. pro 2007

Jo prsa mě bolej taky pořád, a MS mám asi 2 dny silnější,pak jen špinění.Ale to já tak mívala i dřív.Akorát,že je to po tom IVF takový rozhozený a zdlouhavý.Já měla vždy ovulaci 13 den a teď ji mívám tak 17-20 den.Takže mi to akorát prodloužilo cykly.
Zítra si chci jít koupit kontryhel,abych ho pila na dobrou sliznici.V lednu to musí být dobré,jinak mi zase ten KET neudělají.
Jak ráda bych,aby to vyšlo. 😔 To snění je krásné....

Grej takže ty tu vlastně 2 dny nebudeš,ale my na tebe budeme myslet,ať to všechno dobře dopadne. 🙂 Pak to už půjde samo.

grej
autor
10. pro 2007

Mufy, spíš tu nebudu minimálně tak 3 dny. Určitě út-st-čt. Pak uvidim jak mi bude... Do práci bych chtěla jít už v pondělí. Když budu moct dobře sedět, tak se připojím ještě z domova v pátek, abych mohla Mikulce povyprávět, než se nám odjede rekreovat 😉

mikulka
10. pro 2007

Mufy, mně IVF taky prodloužilo cykly. Ovu jsem měla vždy 12. den a teď je to 15 den. Ale hlavně že vůbec je, že jo.
Tak snad se dáme všechny do kupy a fakt nám to vyjde zač. roku.
Ahoj Zane.
Grej, určitě sem v pá napiš, jak to probíhalo a vše, co budeš vědět.

mufy
10. pro 2007

Grej tak to budeš mít asi absťák po koníku,že?To víš, v nemocnici to není nic moc a nemůžeš si pořádně ani s nikým pokecat.Tak aspoň v pátek se připoj,ať víme,jak ti je.Přinejhorším telefon na sebe máme,tak bychom si aspoň napsaly.

Mikulko taky to máš takové nějaké?No hlavně,když ovu je.

Kamarádka má po tom výtok,MS skoro nemá,ovulaci nemá taky vůbec,je na tom hůř než my.Chudák...

dibdonka
10. pro 2007

Grej radši to nepřeháně a zůstan doma dýl, aby jsi si odpočinula!!!! Ale určitě nám písni, jak to všechno probíhalo.

Holky vy se zlobíte nad slabou MS, ale to já byla vždycky ráda, když jsem měla slabší MS. Neměla jsem ráda ty silné!!!! ☹ Možná to je tou zimou, vzpomínáte v létě, všechny jsme je měli vždycky o pár dnů dřív, tak možná teplem.

Zan takovej dobrej kup jsi udělala kadata za 250,-, to jsem už dlouho nepořídila. Ale já jsem si taky udělala radost a koupila těhulkovský kalhoty, jééé ty vám jsou holky pohodlný, nikde nic netlačí, po jídle nemusim povolovat knoflík....parádičky... 😀

grej
autor
10. pro 2007

No jo - absťák to teda bude 😀 Doufám, že se mě pustí co nejdřív... Kdyby mi bylo hodně blbě, tak holt překecám bráchu, ať mi půjčí notebooka, abych mohla diskutovat z postele 😉

Ty jo - kaťata za 250,- to je fakt super kup! Za to jsem si já v pátek koupila dvoje spodní kalhotky 😅

mikulka
10. pro 2007

Nějaká spoďáry bych taky potřebovala. Čím jsem starší, tím dám víc na pohodlí, dřív jsem nosila jen krajkové a hodně sexy prádlo a teď na to nějak kašlu, hlavně že nikde nic netlačí. 😉

dib, a už máš bříško, je to už na tobě vidět?

Je fakt, že v létě jsem měla MS vždy dost silnou a s křečema, tak kéž by to teď bylo jen tím, že je zima.

dibdonka
10. pro 2007

Mikul ti všímavý se všimnou, ale jinak ne. Kalhoty jsem si koupila, ty s tim vytahovacím vříškem, v moji velikosti a jsou mi volné, ale je to perfektně pohodlný. Myslim si že měsíc a bude vyřešeno......mam kus na zvětšení zadku, kus na zesílení nohou a velkej kus na bříško tak at roste!!! 😀

grej
autor
10. pro 2007

No já jsem si taky kupovala pohodlný... Mám samý tanga, tak abych měla nějaký normální bavlněný🙂

mufy
10. pro 2007

Holky a už máte koupený všechny dárky?Já jdu ještě zítra do města,abych dokoupila zbytek,ale už mi zbývají asi jen 2 malé dárky a balící potřeby.

Taky bych potřebovala nové rifle,už je mám celé děravé,ale nemůžu nikde nic pořádného a pěkného sehnat.Budu si na to muset vyhradit hodně moc času.

Dib,taky bych si už ráda pořídila nějaké to těhulkovské oblečeníčko.A na miminko ani nemuvě.To by se nakupovalo.Když vidím ty obchůdky s oblečením a těma dupačkama a bodíčkama.No nádhera.Zrovna jsem kupovala na synovce a neteř krásný svatříky.

grej
autor
10. pro 2007

Já už mám skoro vše. Chybí mi asi jen 3 drobnosti. A manžu jsem zaúkolovala, abys sehnal něco pro svého tátu a pro sedmiletého synovce. Protože fakt nevím... A pro svýho tátu taky netuším. Mám drobnosti, ale ty ho moc neuchvátí...

Mě teda miminkovský oblečení nějak nebere. Víc se mi líbí až na ty větší děti.Teď jsem kupovala pro svého dvouletého synovce kalhoty a košili s takovou vestou a to je panečku bomba. Miluju oblečení, který vypadá jako na dospěláky 😉 Dupačky mě nějak nezajímaj. To doufám, že za mě nakoupí někdo jinej 😅

mufy
10. pro 2007

Tak to mě spíš zajímají ty malinkatý věcičky na miminko,asi je to tím,že většího synovce ještě nemám.

Teď jsem si četla na neplodnosti příběh holky,která během několika let,co se snažili 4x potratila a před měsícem se jí zhoršila cytologie a našli jí rakovinu děložního čípku.Takže jde na operaci,aby jí vzali dělohu a bude bojovat o život.Ten život je fakt hroznej a s nikým se nemazlí.Musí to být strašné.
Zrovna jsem si vzpomněla,jak mi na tuto nemoc před rokem umřela kamarádka a nechala po sobě malé miminko. ☹

dibdonka
10. pro 2007

Holky tedkon mi volala manža, že nám nějak cuká auto. Ty jo mam divnej pocit, že budem muset kupovat nový, ale já nechci, to je strašnej výdaj... já chci domeček!!!! ☹ ☹

mikulka
10. pro 2007

Mufy, taky jsem to tam četla, je to strašné ☹

Ale taky je tam příběh holky, Poraďte - embryjka, jak neměla nic ke zmražení, že se embryjka zastavila ve vývoji, a píšou tam holky, že to měly podobně a nakonec embryjka v sobě, ze stejné dávky, normálně donosily. Vzpomněla jsem si na tebe, Mufy, že tvoji mrazáčci budou určitě v pořádku, jsou tam podbné příběhy.

Mně miminkovský oblečení taky nějak neberou, spíš těhulkovský 😉

grej
autor
10. pro 2007

No, mě nebraly miminkovský věci nikdy. Ale třeba to přijde 😉

To jsou hrozné příběhy. Fuj, raději nemyslet...

dib - to se ti nedivim. Domeček by byl zajímavější než auto 😉

mikulka
10. pro 2007

dib, snad to nic nebude, s tím autem!

zanetik
10. pro 2007

Grej neboj to bude v poho, mě se třeba v nemocnici moc líbilo....dobrý jídlo, hodný sestřičky super splo pacientky na pokoji + televize, fakt si nemůžu stěžovat a to jsem tam byla od středy do úterý....

mufy
10. pro 2007

No jsou tam někdy dost krutý příběhy,ale raději fakt na to nemyslet.

Mikulko s těma embryjkama jsem si to taky četla,jenže jim dali aspoň něco do bříška a mě nic.A co když se ta embryjka zase přestanou vyvíjet nebo se hnedka rozpadnou?No raději fakt na to nebudu myslet a snad to bude dobrý.

Dib snad to nic nebude,dobrej opravář si s tím poradí.My máme auto taky nějakých 13 let a pořád to jezdí,horší až dojezdí. 😖 Stejně plánuju,že bychom si pořídili jiné auto,ale až tak za 4 roky.Nejdřív na něj budu muset nějak našetřit. 🙂 A to při našich výdajích asi těžko.No nezbývá nám nic jiného než ho asi vyhrát.....Haha

Děvčátka moje já už jdu,mějte se pěkně a Grej my na tebe budeme myslet,ayb ti to dobře dopadlo.Pak se určitě ozvi. 🙂

grej
autor
10. pro 2007

Mufy - teda ty jsi fakt pesimismus sám! Ach jo, co s tebou holka???
Právě že teď to vyjde, až ti je do bříška daj, neboj!!

Berušky moje já se loučím. Jedu k té praktické a pak na urologii na kontrolu. Jsem zvědavá, co mi ta praktická teda řekne, jestli mi vůbec napíše nějakou tu zprávu 😖

zan - telku bych tam snad taky měla mít, tak by to mělo být v poho. Já se spíš těším, že si konečně přečtu nějaký brak - nakoupím si tuny časopisů - SPY, Glanc, Story a podobně. Normálně to čtu jen na dovolené, tak si ted udělám druhou dovču!!

Já budu informovat Majmu nebo Mufy, aby vám sem kdyžtak házely aktuální info. 😉

Páááááááááááááááááááááááá páááááááááááááááááááááááá

zanetik
10. pro 2007

Taky letím nestíhám papá zase zítra....

mikulka
10. pro 2007

Grej, hodně štěstí!!!

Mufy, ale dobře to dopadne, neboj 😉

dibdonka
10. pro 2007

Grej držíme palečky a moc na tebe myslíme!!!! Hodně štěstíčka!!!! 🙂 🙂 A dej co nejrychleji vědět!!!! pa 😉 😉

Taky se loučim, mějte se krásně a zítra pa pa kočinky.... 🙂

sroubek
10. pro 2007

holky hlavu vzhůru...

brrrrrrrrrr ty příběhy hrůza hrůza hrůza..nečtěte to..k tomu ještě to počasí...fakt to něčtěte..na světě je tolik bolesti...musíme se radovat a být vděční za to co je 🙂 fakticky 🙂

a trochu úsměvu prosím 🙂

mě teď rozbolel mrcha vaječník..no není prdlej? teď si vzpomene..krapet mimo 😉 🙂

papapaa zítra a grej budu na tebe hrozně moc myslet..bude ještě líp..moc v to věřím 🙂

janaboris
10. pro 2007

Ahojenky holčinky moje!
Jdu vás moc moc pozdravit!!!
Tuto středu začínáme už 18TT.Výsledky krve ze 16TT máme v pořádku.Tak snad bude miminečko zdravé.Bříško mám ale pořád takový malý,přibrala jsem zatím jen 2-3kg takže to není ještě moc vidět,ale od včerejška na mě mimi začalo už trošičku ťukat.Tatínek je moc moc šťastnej a já taky🙂pohlaví zatím nevíme,ale snad se to dovíme už na příštím UZ,ten nás čeká 27.12.tam se i zjistí jestli nemá mimi nějaké vývojové vady,tak snad dopadneme dobře.
Už máme nakoupených a sehnaných spoustu věciček,ale ještě budem nakupovat dál.
Už aby byl květen!První 3 měsíce mi bylo furt špatně a neměla jsem vůbec chuť na jídlo a od 4 měsíce jsem začala dokonce i zvracet(celkem už 5x)Ale chuť k jídlu se mi už pomalu vrací.
Ještě Vám chci všem popřát nádherné Vánoční svátky,ať najdete pod stromečkem všechno co jste si přáli a ať se v příštím roce všechny dočkáte vytouženého miminka!!!
Mějte se krásně.Myslím na Vás a držím Vám pěstičky!!!