Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
23. říj 2008

Dík za podporu, Zihu, já už ale růžově špiním, víš.. 😝
Ale snažím se na to nemyslet, ono se to nějak za pár dní vyvrbí, at budu brečet nebo ne, stejně se to nezmění.

zihu
23. říj 2008

michi... moc drzim palce, spineni je ale taky "v norme", jak tu holky psaly, nehazej flintu do zita, uvidis... myslim na te!

zihu
23. říj 2008

jeeje, grej, vidim, ze uz mas v albu fotky svych deti tak za 5 let, slusny😀

grej
autor
23. říj 2008

No jo Zihu, jsou tam, ale mezi náma - nic moc 😀 Oba s manželem jsme tmavovlasí, tak je asi ten program zmatenej tím, že já měla melír a manžel je šedivej, tak nám udělal blonďatý děti 😀

Ale bavila jsem se o tom s Majmu a ta říkala, že od někoho četla, že tam někdo zadal fotky koček a vylezli mu z toho taky děti, takže to asi nebude moc věrohodný 😀

zihu
23. říj 2008

grej... haha🙂

michina
23. říj 2008

Segedýn, to je jediný jídlo, které nejím. Vepřové s mrkví, mnam!!! Ja budu mít vyvar se zeleninou, a normálně přemýšlím, že si objednám pizzu. Máme před barákem výbornou pizzerii a když ted nechodím ve a sama tam njdu, objednam si ji domůa bude to rychlejsi, nez kdybych tam sedela, jim to tam vzdycky strasne trva...

michina
23. říj 2008

Holky, konči mi baterka v noťasu, tak já si jdu na chvíli od konika dát oraz, at na to furt nemyslím, jak to dopadne. Zatím papa, až se to nejak vyvrbí, budete první, kdo to bude vědět! 😉

zihu
23. říj 2008

papa michi

zihu
23. říj 2008

papa holky, taky se loucim.... drzte se!

sroubek
23. říj 2008

michi..uvidí se..nebuď smutná..já pořád věřím...kočko moc ti to přeju..jsi strašně sympatická baba 😉 😵

jinak zan i grej ..hezky těhulkujete...zan už je děsně daleko..to je super
grej: jsi to typla přesně...kubík jakoby vypadl pavlovi z oka..jenom ta pusa je jna...jinak když byl pavel malej...vypadal přesně takhle

mich: jak jsme se pohádali s pavlem..tak já druhý den teplotku 38,5 a virooza ale dneska už dobrý..jen únava

mufy
23. říj 2008

Holky tak já valím domů, mějte se moc pěkně a doufám, že Michi nám zítra přinese lepší zprávy.Papa

grej
autor
23. říj 2008

Papa Mufy.
Michi - moc na tebe myslíme!!

artep26
23. říj 2008

Ahoj holky,
já dnes byla tak nějak celý den mimo.
Ráno jsme jeli do HK na finančák a na nákup a takové ty další pochůzky. Přijuchali jsme v půl 1, vybalila jsem nakup, zalehla, vzala si Utrouš a dadala a odpočívala a četla.
Teď jsem přišla z hodinové procházky z Beuškou, je tam fakt božsky, nádherný podrzim, nádhera.
Michi nenervuj se zbytečně, já měla slabou MS u Aničky ještě další 3 měsíce 😵

mufy
24. říj 2008

Dobré ráno holky,

Michi tak jak je? Doufám,že ty bolesti a špinění přešlo. 😉

Artep a jak je tobě? Kdy budeš testit?

grej
autor
24. říj 2008

Ahoj holky,
teda, to je dneska kosa!! První ranní mráz! Musela jsem škrábat auto a byl -1 stupeň! Ble.

Michi - taky jsem na tebe myslela. Jak je?

Holky, včera jsme měli s manžou po dvou měsících sex. ALe teda upřímně - nic moc☹ Člověk se nemohl pořádně uvolnit, pořád jsem myslela na to, jestli bude všechno v pohodě. ALe proč by nemělo, že jo... Ale jinak jsme si to užili🙂

kam
24. říj 2008

Ahojte holky, ráda bych se vás zeptala jakým způsobem si mam do alba nebo i do meho pc (aby byl na ploše) nakopírovat ten odkaz na ten obrázek vývoje miminka z babystrology.com.....? moc diky...

grej
autor
24. říj 2008

Ahoj Kam, tak ty už taky mimi? Gratuluju🙂

Když si najedeš na to astrology, tam je html kod. Ten si zkopíruješ a normálně to vložíš tam, kde máš v albu napsaný ten popis. A bude to tam. Jak na plochu, to nevim...

mufy
24. říj 2008

Grej já musela taky škrábat auto, ale spíš to bylo jen tak vodové.Jinak kosa, u nás byla 0. Blééé.
Doufám,že zítra na ten výlov bude lepší počasí.

Grej tak to je dobře,že jste si ten sexík užili, já bych měla strach, tak bych to raději zkusila až po 3-4 měsíci.

Michi asi ještě vyspává, no však má volno, tak ať si kočenka užije oddychu.

Mě je tak všelijak.Prsa bolí z boku ( to je každý měsíc ), břicho na MS mě už nebolí,ale spíš mě píchá jakoby na vaječnících, dnes mi bylo v autě šoufl, že jsem si musela otevřít okýnko, ale to mi připadá jako blbost, tak brzo by se to neprojevilo, takže podle příznaků to nepoznám,takže musím zase čekat a čekat. 😠 Ach jo..... 😀

zihu
24. říj 2008

ahoj holky, pekna kosa, jen co je pravda!
mufy, kolikaty jsi DPO?
njn, michi nas napina, taky na ni myslim, snad bude mit dnes lepsi zpravy, uz by si to zaslouzila...

grej
autor
24. říj 2008

No Mufy, zas tak moc jsme si to neužili.
Sice jsem se na to hrozně těšila, ale nakonec jsem taky měla strach, co ti budu povídat... Navíc mě to pořád dřelo a tak... To jsme se shodly s holkama, co "to" dlouho neměly, že to je jak kdyby ti to tam dole "zrezlo". Říkalo mi to několik kámošek co v těhu moc nesexovaly, nebo třeba měly delší pauzu po porodu. Že po té delší době to prostě stojí za prd. A měly pravdu. A to my měli přestávku jen 2 měsíce...
Ale manža si očividně užival narostlý prsa 😉 Sice o normálně mám slušnou velikost (C-D), ale teď se ještě zvětšili a jemu se to tuze líbí 😀

Jsou to nervy, co, Mufy? Kdy to máš dostat?

kam
24. říj 2008

Grej moc díky 🙂 . Jo taky se nám to konečně povedlo po dvou letech, s endometriozou, pregnylem a clostilbegytem.....ale ja stejně otěhotněla úlně jinak než jsem podle léků a ultrazvuku měla. Dr říkala, že jsem měla si dvě vajíčka a to jedno dozrálo o dost později. Ale hlavně že se povedlo 😵 .

Jinak jsem teď v 10. týdnu a docela mě překvapilo jak mi rychle narostlo břicho. Taky to tak máte?
Mě všechny kamarádky tvrdí, že to jde vidět až později, ale mě břicho roste průběžně. I prsa se mi zvětšila..a ty žíly ani nemluvim. Těším se až si to těhu budu užívat, bývá mi občas blbě, ale pomůže mi sladký jidlo 🙂

michina
24. říj 2008

Ahoj holky, tak už jsem vzhůru 😉 spím většinou tak do devíti, půl 10...

Jinak celé včerejší dopoledne mě bolel podbřišek, tak nějak v něm řezalo, tlačilo, fakt moc podobný jako na MS. Celý den jsem nevylezla z postele a fakt ležela (ještěže včera a dneska pkračuje maraton Dr. House na AXN - od 8 ráno do 8 večera běží jeden díl House za druhým, fakt maso 😀 ), občas jsem růžově špinila, občas to byl hnědý výtok, ale na slipovce nic, jenom na tolaťáku. A moc toho nebylo. Dneska (jsem vzhuru jen hodinu) zatím nic, ani bolesti, ani špinění. Ale ještě se neraduju, takhlle to mívám před MS...

Včera mě chytla první depka z toho, že to nevyšlo, ale manža byl úžasnej. Říkal, že proto pojištovna platí tři pokusy, aby se to zkoušelo a zkoušelo, a i po tom to budeme zkoušet, a že mě neopustí, že bude se mnou a spolu to budeme zkoušet, dokud se to nepovede..a že mám zachovat veselou mysl. A když jsem mu na to řekla, že se mu to dobře říká ☹ , tak říkal, že to není pravda, že pro něj je to taky těžké..
No prostě přesně takové ty řečičky, co jsem zrovna jako ženská potřebovala slyšet, tak mi fakt hned bylo líp, sice jsem mu smočila košili, když přišel z práce, stejně šla do špíny.. 😀

Takže tak zatím u nás... Jo a Utrouš jsem začala polykat místo zavádět..

grej
autor
24. říj 2008

Super - zázraky se dějí, co, Kam? 😉
Mno, já mám břicho nafouklý už od stimulace, takže si spíš myslím, že tam mám špek, než že by mi to rostlo kvůli mimi. Ale mám ho větší, to je fakt. A nejde zatáhnout. Prsa mám taky větší, žíly jen trochu. Blbě mi neni, za to jsem moc ráda🙂

zihu
24. říj 2008

michi, tvuj manza je vazne zlaticko, mas velke stesti (teda ten muj je taky bajecny, ale mam radost za tebe🙂 takze se drz a spolu to urcite zvladnete i s tou veselou mysli! a krom toho tady na tebe myslime snad uplne vsechny!!!!

mufy
24. říj 2008

Zihu já jsem dnes 8 DPO.

Grej dostat to mám zřejmě v pátek nebo v sobotu příští týden.

Michi tak to je zatím dobré, když se MS nerozjela, uvidíš,že se to podaří a bude tam aspoň jeden bobek. 😉

Kam ty se tak máš, mě Clostil ani Pregnyl zatím nepomohl. A to už jsem teď měla 3tí pokus.

michina
24. říj 2008

Grej, u tveho profilu se těch 9tt tak skvěle vyjímá... 😉

Sroubku, děkuju za poklonu! Taky mi sess sympaticka..
Jéé, holky, ted se mi vybavuje dnesni sen, měli jsme sraz v Brne v jedne kavárne, byla tam Grej, já, Zan a pak někdo, o kom jsem nevěděla, kdo to je, až později mi došlo, že to bude asi Mufy, ale vypadalas uplne jinak nez na fotkach v albu.. Melas kratke cerne ulizle vlasy s kotletama a bylas mala, ale ne zas tak, jako třebs Zan.. 😀 😀 DObrý sen, co?

Už mám zase divný pocit v břiše... 😒 až se bojím jít na záchod, jen aby se to nerozjelo.. ale co se má stát.. stejně se stane, i kdybych se stavěla na hlavu... 😎

grej
autor
24. říj 2008

MIchi - máš doma fakt broučka🙂 Skvělé🙂

Já teda taky včera měla depku, lezou na mě utkvělý představy, že mi za těch 14 dní na kontrole řeknou - sorry, srdíčko nebuší, musíte na revizi... Nevím proč, ale mám nějak velkou jistotu, že to tak dopadne ☹
tak jsem si taky večer postěžovala manžovi a on mi řekl - no a co, tak si uděláme jiný mimi, ne? 😀 Co jinýho bychom mohli dělat. Nemysli na to, určitě to dobře dopadne...

Přijde mi, že ono to těm chlapům taky prospěje. Že si projdou takovým svinstvem jako my. Určitě je to zocelí a řekla bych, že to zocelí i ten vztah, než když do toho vlítnete na první pokus...

mufy
24. říj 2008

Michi tak malá nejsem a ani kotlety ulízlé nemám. 😀 To musel být určo někdo jiný.

Mě se taky zdál hrozný sen, brečela jsem i ve spánku, zdálo se mi,že mi našli, že mám nějakou nevyléčitelnou nemoc, no moc si to nepamatuji,ale bylo to strašné.Fuj... 😠

Grej na takové blbosti ani nemysly.Vše bude dobré. 😉

michina
24. říj 2008

Teda Grej, to jsou sny, do nich se promítají většinou obavy, strach a tak. V9m, že někde psala Len, že (je taky po ET), že už několikrát měla utkvělou předtsvau, že to nevyšlo, pak zase že dobrý.. Asi je to normální, prostě to moc chceme a máme strach..

Mufy, já vím, že tak nevypadáš, ale v tom snu jsi to proste byla ty , no... 😀

zihu
24. říj 2008

grej prosim te neblbni, nemusis se bat, ono se to nestava tak casto, priste ti nic nenapisu 😝 😉
mufy-michi.. ja mela kdysi sen, ze muj manza byl cernoch a pritom sem vedela, ze to byl muj manza, ktereho mam ted, mel stejne rodice a tak, takze... 😀