Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
19. zář 2008

Teda já jsem unavená. To je vždycky po tom jídle... Jdu si udělat slabý kafe.
Já pojedu do Globusu asi zítra. Dnes tam bude mraky lidí, kašlu na to. Nakoupím si zítra v klidu, k večeru už to tam nebývá tak hrozný. Květák na jídlo pro manžu na zítra do práce mám, tak se jen stavím ve večerce pro pečivo a sladký na snídani a bude...

Dnes mě to tady teda vůbec nebaví...

mufy
19. zář 2008

Tak to jsme dvě co nás to v práci nebaví... 😀

Já už valím domů.

Tak Grej, dej nám zítra vědět, jak jsi dopadla s testováním.Já si myslím,že tam // budou.Budu nedočkavá.

Já si myslela,že mám ten močák už dobrej,ale asi ne.Nemůžu skoro sedět,mám tam dole nějaké bolesti.Ach jo,samé starosti.

Tak papapa a pěkný víkend. 😉

grej
autor
19. zář 2008

Papa Mufy.
Tak ať je ti brzy líp...
Já jsem zjistila, že to bolení břicha je fakt stejný jako při ovulaci. Jen o dost silnější... A když chci vytlačit bobek - děs.

Nebojte, zítra vám dám hned vědět!!

mufy
20. zář 2008

Tak jsem tu a Grej nikde. 😀

Kdepak se flákáš? Já za tebe nemohla ani dospat. 😀 Tak co,jakej je výsledek?

grej
autor
20. zář 2008

Mufy - jsem tu, měla jsem práci s dáváním fotky do alba 😉
Jsou tam, ale zatím je slabá. A zatím se neraduju, páč víte jak to bylo minule. Taky // a taky prd z toho.

mufy
20. zář 2008

Grej no super, já to věděla. Potichoučku zatím gratuluji, uvidíš,že tentokrát to dopadne dobře. 😉

mufy
20. zář 2008

Zrovna jsem se dívala na fotku, moc krásná čárečka. 😉

grej
autor
20. zář 2008

Díky Mufy, snad jo🙂 Snad bude tloustnout... Tak pa, jdu pověsit prádlo a plácnout se k televizi. Páá

zanetik
20. zář 2008

Ahojky Grej, tak zatím se to rýsuje pěkně, snad to dopadne do konce, budeme držet všechny pěstičky co máme a že jich máme 😅 . Tak zatím jsi docela brzy ne? Kolikátý den po? To by bylo super, ti říkám, že budeme probírát dvojčátka spolu 😉
Já odmražuju ledničku, v pondělí dostanem králíka a nemám ho kám dát...taky musím utřít prach a nevím jestli nebudu dělat kynutý buchty, dnes to na procházku venku není ☹ zatím pá

grej
autor
20. zář 2008

AHoj Zan, dnes jsem 10 den po ET, 14 dní po OPU. Myslím, že kdyby to byly dvojčata, tak už by byla vidět víc, ale uvidíme...

Já mám dnes oběd s kámoškou, tak se těším jak pokecáme. Manža je v práci, tak mi to aspoň rychleji uteče... Jdu si umýt hlavu, ať jsem na ten pokec fešák 😉

elly
20. zář 2008

Grej potichoucku blahopreju! 😵 Drzim moc moc palecky, aby to tentokrat konecne vyslo... 😵

Budu prubezne smirovat 😀

Pekny vikend vsem! 😉

klarysek1
20. zář 2008

Grej, potichoučká gratulace..stráááášně moc moc ti to přeju!!!!!!!!Držíme s Tádíkem pěstičky, at to vyjde a vše je v pořádku.Budu se chodit koukat...
Drž se holka!!! 😉

zanetik
20. zář 2008

Tak to bude pořád sílit jsi na začátku 😉 užij si to s kámoškou 😉
Elly zdravím 😉

elly
20. zář 2008

Ahoj Zanet..tak jak je po tele? Dobry? 😉

zanetik
20. zář 2008

Pořád stejně, jako bych těhu nebyla, to říkám pořád že dokud neucítím kopanec, tak snad ani neuvěřím...jen se mi začíná zakulacovat bříško, místo špeku je to kulatý a tvrdý a nejde to zatáhnout 😅 , jinak si fakt nemůžu stěžovat, tak snad bude všechno v pořádku, uvidím je až 8.října na velkým UZ...

elly
20. zář 2008

Jo jsem rada, ze je vse o.k. s oriskama tvyma 😵 ..jo jo prvni kopance..to je krasa...uvidis...pak budes rada, kdyz na chvili prestanou 😀
Ja jsem si tenkrat i poridila stenoskop..tak jsem Mika pak mohal poslouchat i doma, jak mu bije srdicko..je to uzasna vec....tesim se na foto 😉
Opatruj se...pa

m.c.
20. zář 2008

Elly, vidím že nejsem jedinná kdo šmíruje jak to s holčinama na naší snažilkovské diskuzi vypadá 😉. A Míša je krásnej, hezký fotečky z narozeninové oslavy, naše malá má rok příští týden, to není možný jak to letí....

Grej, taky potichounku gratuluju, úplně mě ty tvoje // dojaly, fakt. Moc vám to přeju.

mufy
20. zář 2008

Teda tady se to ale dneska rozjelo.

Moc zdravím Elly,m.c. a klarýska.

Grej taky simyslím,že to tu budou další dvojčátka.Měli jste krásná embryjka.

Zan taky budu zítra čistit ledničku, dneska jsem uklidila ve skříních a už peru 3 pračku.To zase bude žehlení.... 😀

grej
autor
20. zář 2008

AHoj holky, moc děkuju, že na mě takhle všechny myslíte 😵
Doufám, že mi to přinese štěstí - tolik držených palců 😉

m.c. koukala jsem na fotky - Péťa je fakt brouček 😉 Míša od Elly samozřejmě taky, ale holky jsou v tomhle věku nějak roztomilejší 🙂

Holky já nevím, kdyby to byly ty dvojčata, tak by ta čárka byla asi už viditelnější, ne? No hlavně že tam vůbec nějaká je. Pondělka asi nedospím 😉

JInak Zan - nafouklý břicho mám už od stimulace a k večeru mi taky vždycky ztvrdne jak kámen. Dneska jsem si u tý kámošky zkoušla šaty, co bych si kdyžtak vzala ve čtvrtek na tu strejdovu svatbu a ty moje prsa???? No to je krize!!! Všude mi to leze ven!! Jestli se mi to v těhu ještě zvětší, tak to teda nevím, co budu nosit..

elly
20. zář 2008

Grej.. 😀 ja mela taky nejdriv nality prsa...a citlivy...jsem si myslela, ze je to PMS 😀 ..a ono houby 😅 No se nou to taky bylo tak..nejdriv sli prsa pak ja 😀

M.C. teda vazne to to leti jak blazen..vam uz taky bude rok 😲 ..no hotovo 😅 ..tak radeji predcasne preju vse nej nej Pete..hodne zdravicka, stesticka a lasky! 😵 😵

zanetik
20. zář 2008

Grej mě se o číslo zvětšily a byly takový tvrdý plný jak silikony, ale teď už to napětí trošku povolilo, ale ještě se pak nalejou mlíkem, tak budu jak dojná 😅
Grej i kdyby to bylo jedno nebo dvojčátka, tak je brzy, takže super, že se tam rýsuje a nech se překvapit 😉 , já byla spíš šokovaná, s takovou variantou přirozeně jsem vůbec nečekala...
Tak jsi jdu udělat obalovaný chleba ve vajíčku a rajčátko a papričku, tak pěknou neděli papá

elly
20. zář 2008

Ty jo Zan..to musi byt maso..dvojcata 😀 ale vem to tak, ze to mas dve najednou 😉 ..min prace 😀

My mame taky v rodine dvojcataka..tak jsem se modlila, abych to zrovna nebyla ja 😅

artep26
20. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem ty 2 dny co jsem tu byla dočetla 😉
Grej potichoulinku taky gratuluji, doufám že budou sílit a vyjde to 😵
Elly zdravím tě, prcek už je pořádný kluk jako buk, opravdu se vám povedl.
Zan teda ty jsi teda výkonná 😀 koukej se šetřit a odpočívej.
Přeji hezký zbytek večera, jdu se vykoupat a trádá do postele 😀

majmuna
20. zář 2008

cus holky musela jsem sem zabrousit 😉 a zucastnit se cekani s grej 😀

sakra tak snad uz to bude konecne tak jak ma...tisknu palce a zejtra je pomorduju i tedakovi 😉 😀

rozak
21. zář 2008

Ahoj holky.
Tak i od nás gratulace pro grej a přání těch dvojčátek 😅
a velký pozdrav ostatním těhulkám a maminkám s miminkama 😵
Je to tady napínavý jak detektivka, tak taky šmíruji. Hlavně ať jsou miminka v pořádku a ať už je to tady jen o těhulkování a miminkách a snažilky jsou jen ty, co se snaží vyrábět už bratříčky a sestřičky. 😀

zanetik
21. zář 2008

Ahojky všem, tak asi se začnu šetřit, večer jsem trošku špinila na papíře, dnes už mám i flíčky na kalhotkách, tak snad mě to zas během dne přejde, nerada bych si šla lehnout do nemocnice...
Rozak zdravím dlouho jsi tu nebyla 😉
Elly taky jsem se modlila, ale teď si říkám, hlavně ať jsou v pořádku, nějak to zvládnu, jen asi budu jen na jedné mateřské než na dvou jak jsem měla v plánu 😉
Kyne mi těsto na buchty a zlehka otírám prach, jsem to odkládala, že až uklidím skříně, ale kdo ví kdy se k tomu dostanu 😅 , tak zatím paá

michina
21. zář 2008

AHoj holky, musela jsem jit taky nahlidnout, jak se to rysuje u Grej, mám moc velkou radsot (zatím tichou) a nejak tak podvedome tusim, že to vyjde! TAk držím palce a zítra hned referuj!! 😎 Jen doufám, že se v praci najde čásek, abych koukla.. 😠

A, Zan, kolikrát ti máme říkat, aby ses šetřila!! 😠 Dvojčátka nejsou žádná sranda! 😎 Opravdu zlehýnka, všechno, nic nepřehánět, počkej aspon, až to bude za kritckým trimestrem!

Jinak, Ely, Mike teda fakt roste, gratuluju!!
M.C, Petka je krásná,.. 😎

Holky, ten cas tak letí, to ani není možný, ještě si žive pamatuju vaše // a postupný vývoj k porodu.. Ale my se taky brzo dočkáme!!

zanetik
21. zář 2008

Ano Michi provedu jsem jen tak zlehka pomalu utřela prach, udělala koláče s tvarohem, Davida jsem poslala vyjímečně vytřít, půjdu si umýt hlavu a jedem na okruh k našim s koláčema a taky k tchánovcům...venku už to vypadlo tak pěkně a vykouklo sluníčko a už zase leje...
Je to fakt frčák, jak holky našly dvě a už slavěj prckové rok, zachvilku to bude tak i u nás...teď hlavně Michi a Mufy se vám tu musí podařit, ať jsme nastejno s prožíváním...

divabara
21. zář 2008

Ahoj holky,

Tak grej, tfuj tfuj tfuj tfuj, drzime i nadale pesti...............!!!!!!!!!!!

Zan, nic neprehanej a pekne hlad brisko !!! 😉

Jinak zase na skok zdravim vsechny snazilky i tehulky...slunicko porad ne a ne vykouknout, ale snad se to v polovine tydne zlomi...Ja stale 2v1, vcera vecer jsem mela poslicky, no uplne jsem se cela rozklepala zimou,zeslably mi nohy, ale do rana to opet preslo...Fakt to muze prijit uz kdykoli 😅

grej
autor
21. zář 2008

Ahoj holky,
Zan, fakt se šetři... Já jsem to na sobě taky včera cítila, že to není jako obvykle... Byla jsem nakoupit a pak jsem vařila manžovi kaši k dnešnímu obědu, lečo na večeři a ještě jsem se snažila dělat bábovku. Všechno v poklusu, abych to stihla než dorazí domů. Stejně jsem to nestihla. Musela jsem troubu nastavit, aby se vypla až nebudu doma. Museli jsme k ségře vykydat kočkám a dát jim žrádlo. A když jsme přijeli domů, měla jsem toho akorát tak dost a pěkně mě bolelo břicho. Je to fakt asi znát, že tělo nezvládá to co dřív... A to ještě nemám těhu vůbec potvrzený.

Jo - ráno jsem to samozřejmě nevydržela a testovala jsem. Hlavně proto, že mě ještě v posteli chytla taková MS křeč, že jsem málem umřela. Při takovýhle bolesti si obyčejně už beru brufen, jenže teĎ nemůžu... Naštěstí to bylo asi jen 3x a pak to přešlo. Tak jsem testla a čárka mi přišla slabší. Ale uklidňuju se tím, že to byl jinej test než včera (dnes BEST). Tak jsem vyjela do lékárny pro zásobu mamatestů, abych testovala furt tím samým 😉 Konečně jsem se naučila na našem foťáku používat makro, tak jsou ty testy líp vidět, hodila jsem je do alba.

Dnes jsem byal u našich. Vrátili se v noci z dovolený, tak jsem jim jela uvařit něco typicky českýho. Dělala jsem vepřový na másle s br. kaší a všichni si chrochtali, tak jsem byla moc ráda 😵 Bála jsem se, abych to nezrmšila jako včera tu bábovku, protože ta se samozřejmě nedopekla a není poživatelná ani omylem 😀

Baruš - ty jo, ty to fakt už čekáš každým dnem 😉 Už aby to bylo za tebou, co? A tipuješ, co by to tak mohlo být? Jestli chlapeček nebo holčička? Já nevím, ale nějak bych tě tipla na holku... PO těch všech útrapách co sis zažila, si myslím, že holky vydržej víc 😉