Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
2. zář 2008

A ten recept vám klidně napíšu i když jsem si ho vymyslela, záleží prostě na vaší představě.

Těsto na chléb -
500 gr.hladké mouky
voda, sůl, droždí, cukr.
Těsto si uděláte podle receptů na internetu, taky jsem si tam jedno našla,ale je více druhů,tak záleží na vás jaký chcete.Nejlepší je jen obyčejný.
Chléb jsem upekla den předem, na druhý den jsem ho rozřezala na 3 díly, první díl jsem potřela česnekovou pomazánkou,položila hodně salánu, je jedno jaký jestli měkký nebo tvrdý, přiložila druhý plát,zase ho potřela, polžila hodně sýru a přiklopila vrchní plát.Něčím ho zatižte aby pěkně všechno do sebe zapadlo. No a pak jsem ho potřela šunkovou pěnou a ozdobila dle své představivosti.Můžete tam dát ještě víc salámů a nebo třeba i sýr, okurek,ředkvičky, atd.....

mufy
2. zář 2008

Grej díky, najdu si to. 😉 😉

zanetik
2. zář 2008

Ahoj berušky jdu vás pozdravit než vyrazím do ulic...jsme vstávaly v 9h a stejně se to fazolkám nelíbilo, zase mě nutily se sklonit nad mísou, ještě že je to hned před jídlem, že to je jen trochu šťáv.
Tak jsem byla nakoupit, uvařila těstoviny s brokolicí a teď je nesu mamce do práce k obídku, ona bude vařit zítra, budeme se trochu střídat, aby jsme nemusely obě vařit denně...
Mufy ty jsi fakt šikula kuchařka 😉
Grej hlavně že tě dobře naladila a jsi nastartovaná zas do snažení, ono to určitě vyjde 😉
Tak ať vám to v práci utíká, já pak jedu s kamarádkou a její 2,5letou dcerkou k nám na zahradu na kafčo, když je pěkně, tak zatím pa

lenickan
2. zář 2008

holkyyyy neblázněte z vědmama🙂

lenickan
2. zář 2008

Grej vždyt je to tak "laciné" ty její řeči.
To víš, že to vyjde!
Opravdu bych se na toto moc nespoléhala...

grej
autor
2. zář 2008

Lenička - sice je to laciný, ale zvedlo mi to náladu a to je důležitý🙂 Jinak jsem byla přesvědčená, že to IVF teĎ zase nevyjde. Takže mě to optimisticky naladilo, za což jí děkuju. I kdyby to nemělo vyjít 😉

mikulka
2. zář 2008

Zane, tak než vstaneš z postele, zakousni si něco, já měla u postele pořád piškoty a vodu, nebo čaj. Trochu to pomůže. Mně teda, pravda, pak nepomáhalo nic a blila jsem furt a po všem, ale zpočátku mi piškoty pomáhaly. 😉

Grej, tak hlavně že folíky byly dost velké. Kdy jdeš na další UZ?

lenickan
2. zář 2008

Grej to máš pravdu je to důležité - nálada a tak vůbec🙂 ale věř, že vyjde!!!!
Mám kámošku taky jí to vyšlo na podruhé🙂))))
A to po 1. IVF musela jít ještě na laparoskopii a půl roku si museli dávat bacha... no hrůza🙂 ted leží doma nohama nahoře a je v 5 měsíci🙂

lenickan
2. zář 2008

holky dám Vám sem svůj grafík bez teplot jen s ovu testama, knounete se zda je reálný že byla ovu?

grej
autor
2. zář 2008

Ahoj Mikulko🙂
Na další UTZ jdu zítra odpoledne. Tak uvidíme, snad povyrostly. Škoda, že jich je jen 6. Kdyby jich bylo třeba tak deset, hned by to bylo veselejší... Takhle se bojím, že zas nebudou do mrazáku. No ale uvidíme 😉

mufy
2. zář 2008

Já bych taky potřebovala někoho,kdo by mi řekl,že to tento rok vyjde,aby mi trošku zvedl náladu. 😕

Zan ty se máš, ty jsi doma, já bych to taky brala.Už abych byla těhu a užívala si volno. 😵

lenickan
2. zář 2008

mufy: vyjde to🙂 nevím jestli tento rok ale vyjde!!! O to větší bude radost až se ukázou // 🙂
Mě se to ted kecá, mám ted ale trošičku optimističtější náladu tak zkrátka věřím v to, že to vyjde a né cancům nějaké "vědmy"🙂

michina
2. zář 2008

Přesně jak píše Grej, jeste si to pamatuju, když jsem zjistovala svou. Ale pokud se beres v sobotu, tka más narok pouze na 1 den volna. Pokud ve všední den, tka na den svatby + 1 den.

michina
2. zář 2008

Teda ja odpovidala na nejaký straý příspevek, t ypredtim jsem tma nevidela, tak jsem asi mimo misu.. 😀

grej
autor
2. zář 2008

Leni - ti nevím. Z teplot ještě nic nepoznáš a dle ovu testů by měla ovu přijít. Holt budem muset počkat na další teploty, protože takhle fakt nic nezjistíme... Snad se ještě zvednou. Jinak měla jsi asopň jednou změřit před ovu, páč takhle bude těžký poznat, jestli je ta teplota 36,7 po ovulační, tedy zvýšená, nebo prostě jen tak...

lenickan
2. zář 2008

já vím grej neměřím víš. nechm se překvapit až z krve🙂

grej
autor
2. zář 2008

NO tak jasně, překvapení z krve je nejlepší 😉 Jen bez teplot holt těžko zjistíme, jestli ovu byla nebo ne... 🙂

Holky - začínají mě slušně bolet vaječníky jak na ovu. Snad tam teda ty folíci něco dělaj 😉

divabara
2. zář 2008

Ahoj holky,
tak prinasim zpravy...Byla jsem opet v poradne, ted uz chodim kazdy tyden...no, monitzor dopadl na jednicku,ale krevni obraz a protilatky bohuzel ne. Mam nejak min krevnich desticek, tak mi brali znovu krev a zitra se uvidi, jeslti budu muset do nemocnice se poradit co se mnou ohledne porodu anebo to bude dobry, pak nebudu muset nikam. Dalsi vec, tkera dopadla blbe jsou protilatky proti mimcu, ktere vytvarim,ackoliv mame s manzou oba skupinu 0+, tak se nedky stane, ze i v takovem pripade se mohou protilatky objevit, coz by pak mohlo vest k nejakym dalsim zavaznymhematologickym problemum u mimca 😒 Ach jo...Pry to neni tak kriticke,ale i tak se clovek boji kazdy spatny zpravy...

Grej, jsem rada, ze ti vedma zvedla naladu, ja myslim, ze to je presne to, co clovek potrebuje...Ja kdybych nechodila na tu kineziologii a nebyla pred rokem a kousek u astrolozky, tak nevim, co by se mnou bylo, asi bych byla zavrena nekde na psychine...Kdyz na to vsechno tak vzpominam...Navic tomu proste verim, ale je to predevsim o psychice, kterou nekteri doktori proste zvednout neumi, ba naopak...kdyz nam rikali, ze nemame uz jinou moznost, nez umele, kvuli manzelovymu spermiogramu, ale ja presto verila diky te kineziologii, ze jsem v poradku a manzel taky, ze se tam proste enjake ty mrsky zdrave najdou...Jen proste ne vzdy je clovek s tou psychikou schopny neco udelat...Je to dlouha cesta.

divabara
2. zář 2008

Mufy, mnam mnam, dortik zni uzasne 😀

michina
2. zář 2008

Mufy, já ti ji zvednu!!
Letos nám to všem URČITĚ VÝJDE, já tomu věřím, už jsme si toho zlého vybraly ažaž, tkaže je třeba, aby se to obratilo aONO SE TO OBRATÍ!! 😎 😉 🙂

Věř tomu, a víra tvá tě uzdraví.. (to jsou ale otřepané kecy 😀 )

Ale ted vážně, neztrácet optimismus, to je to nejdůležitější. ted jsme to řesili o vikendu s amnželem, máme kamarádku, která ma tři deti a s manzelem uz nechce být, přemýšlí o rozvodu, je nestatsna, ale kvuli detem to neudela, protoze by to sama nezvladla. Nikdo jiny zatim neni. No nemáme to prece jen lepsi, ze se zatim nestresujeme, mame spokojene, statsne vztahy, milujici manzilky, kteri nas podporuji. Toho je treba si vazit, ne kazdý toto má...

divabara
2. zář 2008

Michi, presne tak...Proste to vyjde vsem a hotovo...jina moznost neni!!!
A jak rikas, nam paradoxne tech 5 tehu neuspechu hodne pomohlo ve vztahu - vse zle je pro neco dobre...Clovek prehodnoti hodnoty, a to je taky potreba...Ale jinak s tema alternativama, nekdy je dobre to slyset od nekoho nezavisleho...strasne to pomuze...
Jo to moje navsteva atrolozky minuly rok, to bylo neco, cucela jsem jako puk co vse dokazala rict, cloveka nasmerovat, stalo me to tehdy 700,- Kč,ale nelituju ani koruny...Proste rekla, ze to uz vyjde, a opravdu...Takze kdyz jsem krvacela ted v tomto tehu, kdyz byl nejak problem,tak jsem si rekla, ale ona rikala, ze ted uz to vyjde, ze se nemam ceho bat...a to proste pomahalo...

mufy
2. zář 2008

Jo tak to já si říkám už dlouho,že v tomto roce nám to vyjde,ale jak se blíží konec roku,tak mě to víc a víc trápí. Ale to myslím všechny.
No a když ne tento rok tak snad příští. 😅

Leni taky bych to z tohoto grafu nepoznala, spíš si myslím,že ovu ještě nepřišla,ale to bys poznala, jak sis dělala ty testy. Než přijde ovu tak jsou čárečky světlé,ale když má přijít ovu,tak je ta čárka stejná jako ta kontrolní a to byste se měli snažit do 24 - 36 hodin.

mufy
2. zář 2008

Teď se tak dívám na ty teploty, jestli už proběhla ovu,tak jsou celkem vysoké, tak je to možné,že nejspíš proběhla.No nezbývá nic jiného než se nechat překvapit. 😉

lenickan
2. zář 2008

muf: já právě vůbec nevím zda byla nebo ne. jelikož ted jsou testy zase bez čárky

lenickan
2. zář 2008

muf: já si taky myslím, že pokud měla tento cyklus proběhnout, tak proběhla. vždycky jsem ty teploty měla nižší... Otázkou je jestli jsme se trefili co myslíš? Ten druhý test měl čárku jasně výraznou. První a třetí světlejší

lenickan
2. zář 2008

Muf, jak dlouho se snažíte?

mufy
2. zář 2008

Leni pokud ty křížky značí styk a pokud říkáš,že druhý test byl nejsilnější,tak ovulace proběhla a tudíž jste se trefili akorát. No a teď musíš vyčkávat min. 14 dní na výsledek.

My se snažíme už od května 2006.Což mi někdy připadá jak strašně dlouhá doba.

mikulka
2. zář 2008

Báro, já měla taky špatný krevné obraz, ale zatím se to nemuselo řešit. Za 14 dní jdu na další odběr. Od kdy se chodí do poradny každý týden?

leni, a ty jsi na tom teď jak, snažíte se sami, nebo s pomocí doktorů?

Holky, vyjde to všem tento rok, musíme věřit. Konec roku se neblíží, ten je ještě hooooodně daleko. 🙂 😉

lenickan
2. zář 2008

ano křížky jsou styk... druhý byl nejsilnější, ale je otázka jestli to opravdu byla ovu. Ale na druhou stranu co by to ten test ukazoval, když ted tam ta druhá není ani náznakem???!
My se mufy snažíme od února 2007 takže kratší dobu, ale taky mi to příjde šíleně dlouhé...
Ty naše šance se ale značně snížily tím že jsem mívala cykly třeba 47DC (takže skoro 2 normální cykly). Ted co s tím něco dělám, mám cca 30DC což je super, ale ovulaci ze mne nemůže doktor dostat:(
Minulý měsíc jsem měla clomhexal a ovu testy opět ukázaly // a tento měsíc taky tak uvidíme....
V pátek jdu na krev a na vyšetření🙂 tak jsem na to zvědavá. Jestli mi zase řekne, že ovu nebyla tak mne trefí!!!

Tentokrát jsem zkoušela i tu prstíčkovou metodu, kdy jsem po styku dala nohy nahoru a prstíkem jim pomáhala tam kam patřej🙂 někdo říká blbost někdo to chválí - já nevím co si o tom myslet tak jsem to zkusila - to je to nejmenší🙂