Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
15. zář 2008

muf: tak já nevím, ještě to zkuším vyzjistit🙂

mikulka
15. zář 2008

Ahoj holky,

Artep, nebuď smutná. Já měla taky hypertimulák a pak se povedl další KETík 😉
Je lepší, když se dáš teď dohromady: Hodně pij, a kdyby ti břicho moc oteklo, pak je lepší, aby tě zavodnili infúzí, dělají to i ambulatně.

Mufy, tak zítra budu držet pěsti.

Zan, bříško máš moc hezké! 🙂

grej
autor
15. zář 2008

Jé - teĎ jak koukám, tak je to docela složitě napsaný😀
Vím jen,že ve zkratce to bylo tak, že se prostsě na vaječnících víc rodí cysty a jsou anovulační cykly...

lenickan
15. zář 2008

PCO znamená polycystické ovariu, tj morfologický obraz vaječníku s přítomností četných „čekajících“ folikulů (dutinky, ve kterých se nachazí vajíčko v určitém vývojovém stadiu, o velikosti 6-8 mm). Syndrom PCO bývá často doprovázen anovulací a obráceně u anovulace občas nalézáme obraz PCO.

lenickan
15. zář 2008

ano grej ted to taky čtu, tak jsem asi jasná:(

lenickan
15. zář 2008

dá se proti tomu bojovat?

lenickan
15. zář 2008

muf: prosím Tě a když ti to taky napsali to PCO tak měla jsi někdy ovulaci?

grej
autor
15. zář 2008

Leni, tak to vůbec nevím. Nemám to, tak sjem to nikdy nesledovala...

lenickan
15. zář 2008

hmmm uvidíme, zeptám se doktora🙂 to jsou věci...

grej
autor
15. zář 2008

Jasně - Mufy ovuluje. Chodí pravidelně na IUI...

POmalu se rozloučím holky. TO nejakutnější jsem tu udělala a jedu domů se válet. V tomhle počasí se snad ani nic jinýho dělat nedá 😉
A zítra se dorazím ráno, ale až později. Jedu s autem do servisu.

lenickan
15. zář 2008

Tak se měj hezky a ahoj zítra

mufy
15. zář 2008

Leni já ovuluji každý měsíc.Tedy podle teploměru,co se měřím už skoro 3 roky. No apodle UTZ taky. Jinak bych na ty inseminace chodit nemohla. A cystu jsem měla taky jen 1x v životě, tak pak teda nechápu, proč to v papírech mám napsané. No třeba se spletli. 😅

Grej tak se opatruj, doma ti bude líp. 😉

artep26
15. zář 2008

Holky tak OHSS potvrzeno, OPU ve středu a pak snad mrazák. KET říjen-listopad.
Jdu si pořvat do peřina. Pa a hezký den 😉

mufy
15. zář 2008

Artep nebuď smutná. Však ono to rychle uteče, hlavně,že budeš mít hodně vajíček. 🙂 Jen se vybreč. Pomůže ti to.

Holky tak já taky valím. Zítra tu budu jen do 11.30 hodin a pak jdu do CAR.

michina
15. zář 2008

Ahoj holky, ani si vas nestihnu precist, ale musim si ulevit.... ☹
Už jsem si myslela, že mám všechno zlé vybraáno, ale asi jeste neni vsemu konec... ☹
Dnes jsem teda byla na kontrole a mám zvýšený FSH 3.DC. Má být do 10 (to je hraniční hodnota) a já mám 10,3. Takže mám počítat s tím, že proste vajecniky nebudou reagovat. Ze budu mít kazdopádne silnejsi leky a jeste ani tak ten vysledek nemusi být vi nez uvidime... Prej, treba me vajecniky prekvapi... 😖

No a druhá, vetsi, rana byla, že videl na UZ cystu 16mm. Takže s tímhle v žádném případě nemůžu stimulovat. Chápete to, ja celý život nemela cystu a musim ji mit prave ted!!!! To je k vzteku!!! ☹ 😠 😠 Takže ve ctvrtek beru posledni antikoncepcni pilulku a hne dmi nasadili Norethisteron na deset dni 3x denne. Pred dobranim kontrola. Pokud zmizi, jdem stimulovat, pokud ne, budou ji odsavat. Takzew co, dalsi narkoza, dalsi jehla, dalsi zdrzeni??? Me asi trefi. Taky znova hodnotil manzuv spermiogram a musime mit ICSI, normalni IVF by nemelo smysl. Ach jo, to je k vzteku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michina
15. zář 2008

Artep, ted jsem si to docetla.. Tak vidím, že dnešek není dobrý pro zprávy. Ale hlavu vzhuru, ty budes mit aspon vajucha a moooc vajušek. Tak se drž! Odeberou ti je, pak te v rijnu pripravi na ET a bude zaděláno!!! Já zase musím 10 dní čekat... Navíc ten doktro ve Fertimedu v Polance byl takový divný, vůbec nevím, jak se jmenoval, ejste prijel o 30 minut pozde, sestricky ho omlouvaly, ze uvizl v zacpe. Ani si nedal bily plast, jen me vysetroval tak ve svetru a dzinach, a ten kondom tam navlikal rukama, tak doufam, ze si je aspon umyl. Ani se mi nepredtsavil a ja se chtela zeptat sestricek, ale pak jsem zapomnela... Tak vim prd!

zanetik
15. zář 2008

Ach jo holky jsem za vás smutná za Artep, že to nevyšlo a teď Michi takový zprávy, budeme věřit, že cysta zmizí, mě taky zmizla a ty budeš stimulovat a dobře reagovat 😉 ,snad aspoň Mufy to zítra dopadně dobře a Grej zahlásí //, tak budeme aspoň odpadat postupně 😉
Já uklidila dnes všechny skříně v komoře, všechny šuplíky, byla s tchánovcema objednat šindel na chatu a na družstvu sepsat novou smlouvu s podnájemníci...teď asi půjdu chvilí odpočívat a pak se asi pustím do toho oblečení konečně a začnu tou malou skříňkou, tak zatím papá myslím na vás 😉

michina
15. zář 2008

Zan a kdys mela cystu a co ti s ní delali? Ty bys mela spise odpocivat nez uklizet komody!!! 😠 😀

A myslite, ze cysta vyroste za 12 dni, když 3.9. jsem byla u sveho gynekologa na preventivce a o cyste nic nerikal? No a dnes je 15.9.

artep26
15. zář 2008

Mufy díky, no fakt se mi ulevilo, ale pořád jsem taková lítostivá, asi je to i těma lékama 😲 Budu na tebe zítra moc myslet, aby se to povedlo. 😉
Michi tak to je mi líto, prostě den blbec 😠 Neboj já měla taky cystu a po MS byla fuč. Tak snad to bude i tvůj případ a vyhneš se dalšímu zákroku. To pratahování je děs, viď?? Všechny holky mají normální průběh a já tohle. Já mám prostě pech, ať je to co je to. Ale zase si říkám, že vždycky nakonec dopadlo dobře.
A navíc ... bylo mi divné, že bych (kdyby se 1. ET povedlo) rodila v červnu, když všechny naše děti (má Andulka a děti ségry) se narodily koncem července a začátkem srpna. 😀 😀 Tak snad neporuším tradici a dopadne to taky na ten červenec 😀
Jdu zase ležet, prospala jsem skoro celé odpolko, ale prostě si nemůžu pomoci. 😉
Ahojda holky, zítra najuknu 😵

zanetik
15. zář 2008

Michi určo vyroste, mě naštěstí zmizla s MS...
Artep to ti aspoň pomůže odpočívat, spinkat, tak nás informuj co bude dál...
Jsem dnes poprvé v noci sama doma, tak snad neumřu strachy 😅

artep26
15. zář 2008

Zanet, jak sama?? Vždyť je vás plný barák (3 😀 😀 😀 ). 🙂

artep26
16. zář 2008

Mufy tak tfuj tfuj tfuj ať to vyjde, budu na tebe v poledne moc myslet 😉 😉 😉 😉
Holky hezké ráno 🙂
Žanet tak jsi to přežila ??

michina
16. zář 2008

DObre ranko, tad ynikdo neni???

TO si taky ríkám, že se vestinou odplavuje cysta s MS, ale oni me nenechaji menstruovat. proto jsem dostala ty prasky, ktere mam zacit brat plynule po dobrani antikoncepce na 10 dni 3x denne. Maji oddalit MS a udajne pomoci vstrebat cystu. Pokud se nevstreba, tak mi ji chteji odsat. A asi by se jeste stimulovalo, az dostanu MS. Asi to nechteji protahovat, jakoze nechat mi MS, ze cysta odejde..

Kazdopadne jsme s manzou rozhodnutí, že na kontrolu jedeme spolecne a do Olmiku. Vezmeme si dovolenou pristi patek a udelame si vylet. On je tak uzasny, vcera prisel domu a hned ve dverich povida, ze uz je tady, aby me ukonejsil, ze to neni nic hrozneho, ze se to trosku posune a musime si vybrat vse zle, aby se to mohlo podarit a na penize pry nemam koukat, ze to zvladneme. Ze mi zapalti ty nejlepsi, nejcistsi a nejpohodlnejsi leky na aplikaci, at nema strach, ze to spolu zvladneme! No muj uzansy manzilek... dneska slavime 2. vyroci svatby.. 🙂

mufy
16. zář 2008

Ahojky holky, co to tady čtu Michi?

To je mi moc líto,ale raději se moc nespoléhej na to,že zmizí.Pak bys zase byla příjemně překvapená,kdyby byla pryč. Na jiném tématu byla holka, co měla cystu první měsíc,ale ani s MS neodešla, no a ještě se jí zvětšila na 4mm, píchli jí agolutin ( nebo jak se to jmenuje) ale nevím,jak už dopadla. 😅 Takže raději být překvapená než zase zklamaná. To víš,život se s námi nemazlí. ☹ Ale určitě to bude dobré a jen si stimulaci o pár dnů odložíš. Však se dočkáš. 😉
U nás v CAR když je cysta při stimulaci nebo před ní,tak jí odsávají,aby mohly holky stimulovat.

Artep vím,že to není jednoduché,ale když vydržíš,tak ti to přinese to vytoužené " ovoce". 😉

Zan jak jsi přežila noc? Nebála ses?

artep26
16. zář 2008

Ahoj Michi 🙂
Máš fakt božského manžu. Ten můj nedává moc city najevo a já jsem ten ubulínek a vystresovánek. Jediné co si pamatuji že ho dostalo, bylo neúspěšné IUI. Myslel si že to klapne. Na druhou stranu je dobré když je pořád v klidu.
Michi já si taky říkám, že si to vyberu teď a pak se to prostě povede. Jen se bojím, aby se to po KETu povedlo, ta úspěšnost je nižší než u ET, takže mě to zase nahlodává.
Mufy tak držíme palečky, jasan?? 😉

michina
16. zář 2008

Držíme palečky, Mufy!!!!! 😎

A nevis, jak to u vas v CAR delaji s tim odsavanim cysty? Jestli je to ambulatní, je to v narkoze nebo jak. A kdyz mi ji odsajou, tka pak muzu stimulovat???

lenickan
16. zář 2008

Ahojky holky, Michi ono to dopadne, uvidíš všechno bude dobré...

lenickan
16. zář 2008

Dneska jsem 29DC tak myslím, že zítra přijde mrcha:(

michina
16. zář 2008

Tak mi to nedalo, volala jsem do Fertimedu, objednala se na 26.9. v 12,40h. Sestricka byla v telefonu moc prijemna, tak jsem se ji jeste ptala, coze me ceka. Ona rikala, ze pokud to jeste nebude dobre, tak se to pravdepodobne hned ten den odsaje. Ze je to ambulatni vykon, pokud budu chtit, daji mi do zily nejaky oblbovak, abych to zvladla (ten si urcite necham dat 😀 ) a pak, kdyz to bude dobry, muzu hned zacit stimulovat.

Fakt mi prijde, ze v OL uz jsou vice zabehani, rozumi tomu a vciti se, v te Polance jsou chvilku a jde poznat ten rozdil. Pokud by o nic neslo, clovek to prekousne, ale kdyz je vystresovany, nacasovany, obava se, tak se radeji fakt projedem do te Olomouce...

Tak už se tesim a pocitam s horsím (že jdu odsavat) a doufam v lepsi, ze uz dostanu prasky na stimulaci a zadna cysta tam nebude.

Holky, myslite, ze by vznik te cysty mohl ovlinit kontryhel? Po dlouhe dobe jsem ho zacala v tomhle cyklu zase pit..

Lenicko, a cekas na mrchu, enbo ne? Uz se ztracim, jak jsme na tom...