Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
30. zář 2008

Grej máš pravdu, manža mi řekl ať nepočítám s tím, že mi dá auto. prý budu beztak makat zadarmo tak ať si nemyslím, že mi ještě bude platit naftu 😀 😀 😀 se rozohnil 😀 😀 😀

artep26
30. zář 2008

No když sekretářka co by mě měla vyzvednout tam od 9 nebude, jede někam s maminkou na vyšetření. Takže pro mě nemá kdo zajet, leda šéfík sám 😀 😀 😀 A to teda díky nechci. Leda že bych se s ní domluvila na čtvrtek, ať se pro mě pak zastaví. Fakt se bojí, že na mě přijde kontrola, fakt jsem posera ☹ 😝
No Žanet když už i ty se děsíš po té co jsi tu psala jak tě vyhodili a ty jsi ještě dodělala svou práci, tak já se teda nedám 😎 😎 😎

mikulka
30. zář 2008

Zan, tak prosím odpočívej, špinění sice nic není, ale aby se to nerozjelo, rdaši pěkně odpočívat, sedět a ležet.
Holky, mně taky zezačátku břicho jako táhlo, při chůzi mě to bolelo dost, jako bych třeba dýl běhala nebo tak. prý je to tím, že děloha se mění, a to od úplného počátku těho. Mně to atky připadlo divný, když je mimi tak malé (pár mm), ale bolelo to, táhlo a někdy píchalo fakt od začátku a docela dost.

Já ryby nejím, takže v těho jsem je taky nemohla. Životospráva je důležitá hlavně od 4. měsíce, kdy má mimi větší nároky. Hlavně je důležité železo, toho je v těho málo, a zezačátku určitě listovka.

Michi, a co ty, kdy půjdeš na IVF?

Mufy, ztratila jsme přehled, jak je to u tebe, byla jsi na IUI? Věřím, že Mojžíška pomůže. 😉

mufy
30. zář 2008

Mě teď nešel Koník a musela jsem vás přelouskat.

Zan ty odpočívej, ať jsi v pořádku. 🙄

Artep já bych se být tebou na šéfa vykašlala za to jeho chování.Jsi na nemocenské,tak ať si počkají,kdy ty budeš moct a ne ti ještě diktovat podmínky. 😠

Mikulko já jsem byla na IUI před 14 dny,ale bohužel to nevyšlo, teplota klesá,tak MS přijde buď zítra nebo ve čtvrtek.

No nic holky jdu domů.Mějte se pěkně. 😉

zanetik
30. zář 2008

Tak tě může sekretářka vyzvednout až pojede s maminkou od dr. nebo ve čtvrtek...neriskuj to 😉
Mikul už se více šetřím a jsem opatrnější 😉
No je fakt, že mě včera píchalo, jak kdybych běžela maraton, jak na základce po tělocviku když jsme běhaly 1500m 😅
Mikul nevím jestli tu holky jsou, ale michi už jen čeká na MS a začne a Mufy NEČEKÁ zítra nebo pozítří MS 😉

zanetik
30. zář 2008

Tak jsem volala k dr. a prej ve třetím měsící se dá se zádama ještě něco dělat, tak tam asi ve čtvrtek nebo pátek s Davidem pojedu pokud mě to nepřejde...

grej
autor
30. zář 2008

Supr Zan, tak to je dobrá zpráva 😉

zanetik
30. zář 2008

jééé já mám radost, na přelomu února a března bude v prodeji jedinej kočárek pro dvojčata na dvě autosedačky jen se nedoplatím 😅 , jestli chcete tak mrknětě:
http://www.kocarky.cz/kocarek-easy-walker-duo-w...

mikulka
30. zář 2008

Zane, to je krásný kočárek. Ale slyšela jsem, že pro dvojčata je praktičtější, když jsou korbičky za sebou, líp se vejdeš...

michina
30. zář 2008

Holky, neuvěříte, co se dneska u nás v práci událo, proto jsem tak bez rozloučení vypadla z koníka (mimochodem, Zan, tomu říkáš žádnej pupík?? Taková nádhera, už je celej tehotenskej, no jo už ses 3 mesic, toto ale letí.....)...
Někdo nahlásil na policajty, že máme ve fabrice bombu!!! 😲 Tak si dokážete představit, co se u nás dělo. Nejdříve se venku srocovalo úplné hejno policajtů, hasici, ale nas porad nechteli evakuovat, furt tam neco pred branou resili. My na ne koukali z oken, ale prijemne nam teda nebylo. Asi po 20 minutach se nam teda rozhoukal alarm, ze mame vsichni opustit budovu. Asi před 2 mesici jsme meli zkusebni cviceni, takze jsme se vsichni zpusobne seradili venku jak mame. paradox byl, že kdyby tam byla fakt bomba, tak nam to asi nepomuze, protoze pozarni plocha, kde jsme se meli radit byla v arealu hned vedle budovy 😀 😀 😀 komedie. Takze asi 1000 lidi stalo venku, vsichni se rdovali, ze nemusi pracovat, bylo hezky, sice foukal vitr a generalni reditel z toho mel nocni mury, protoze nam samozrejme stala cela vyroba, takze ztrata do x tisic (asi). Tak jsme tam stali tak hodinu a cosi, pak nam dovolili se jit teda oblect (kdo to nestihl), operatori stali jen v uniformach, coz moc nehreje. Rikali, ze urcite do 16,h nas nechaj venku a paks e uvidi, tak jsem tam jeste chvili postavala a vykecavali jsme (samozrejme same vtipky, jak dole nekdo stoji s kleste¨ma a premysli, jestli prefiknout cerveny nebo zeleny dratek atp.), a pak jsem jela domu. takze ani nevim, jak to dopadlo. Zitra se to snad dozvim, pokud bude fabrika jeste stat.. 😀 😀 😀

artep26
30. zář 2008

teda Zan to jsou dardy to ti teda řeknu 🙂 ale je fakt krásný, taky jsem na něj už koukala, jen tak jsem sondovala jaké jsou vlastně teď na trhu kočárky pro double, co kdyby náááááááááhodou 😉
Tak návštěva odjela, domluvila jsem návštěvu v práci na čtvrtek 9-11 dle vycházek, řekla jsem že si nemíním zadělat na problémy, tak neprotestovaly ani jedna. A mám přístup z domu na comp co mám v práci, tak něco asi budu dělat z domova. No určitě nebudu jezdit 3x v týdnu do práce, to jsem jim řekla rovnou. A peníze se neřešily, to musím se šéfem 😖 fakt že se na něj těším 🙄 🙄 🙄

michina
30. zář 2008

Zan, ten kocarek je fakt super, taky bych brala presne takovy, kdybych mela dvojcata..

Mikul, tak jak pise Zan, ja bych mela kazdym dnem dostat MS a zacinam 2.DC pichat Pregnyl. Uz mi lezi doma v lednicce i perem.. 😅 Tak mam taky smisene pocity, tesim se i netesim zaroven... 😨

artep26
30. zář 2008

Michi myslíš asi Puregon, že jo 😀 Pregnyl je na vyvoláni ovu a to by jsi asi nechtěla. 😀 😀 😀
Ta bomba to je teda psina, samozřejmě jestli to byl planý poplach. Takovéhle akce jsou dobrý. To je vždycky veselo. Ale musí to být opravdu jen sranda. Od nás jednou vyváděli pána co nechtěl dobrovolně odejít, dostal ve zkušebce vyhazov. Nejřív přijeli poliši, ty s ním nic neudělali a pak zavolali záchranku z psychiatrické léčebny. Pán byl totiž nějaký na hlavičku a paní doktorka, co mu dělala vstupní prohlídku k nám do firmy to jaksi přehlédla nebo zapomněla uvést. 😀 😀 😀 Takže pán si makovičku postavil a odmítal kancelář opustit. Pak mu píchli něco na uklidnění a odvezli ho ...

artep26
30. zář 2008

Michi to je v poho. Já omdlívám při slovech krev a jehla, ale tohle opravdu nic není. Jen ten první vpich, ten strach že to bude bolet a překousnout to, že musíš píchnout sama sebe. Ale opravdu to nebolí 😉
Já z toho byla nervní jako pes, ale po 1. vpichu to bylo dobrý, manža pak obdivoval jak jsem se to hezky naučila a stál se skříženýma nohama, že když mě vidí, tak ho bolí nohy 😀 😀 😀 😀 hrdina 😀 😀 😀

artep26
30. zář 2008

A copak asi Baruška?? Nevíte jak dopadla?? 🙂

artep26
1. říj 2008

Dobré ráno holky 😀 😀 😀

mufy
1. říj 2008

Ahojky holky,

Michi tak to na tom budeme stejně, u mě se mrcha dneska bude rozjíždět,teda doufám,teplota je už proklatě nízko a začíná mě bolet bříško.Takže se dnes objednám na tu průchodnost.

Zan to je ale krásný kočárek. 😵 A ta cena?????No taky dobrý.... 😀

Michi tak hlavně,že to byl jen planý poplach.Taky vás mohli pustit domů rovnou. 😅

Artep co Baruška to nevím,ale snad se nám ozve.

Smill je už od včerejška v nemocnici.

grej
autor
1. říj 2008

AHoj holky, teda vy máte zážitky 😀 To jste si užili Michi, co? Já zažila poslední bombu na střední škole 😀

Zan - pěknej kočárek... A ta cena mi nepřijde tak hrozná... Na to že to je pro dvojčata...

Mufy - tak se honem objednej na průchodnost ať to máš za sebou 😉

mufy
1. říj 2008

Grej a co ty jak se cítíš? Ty nová těhulko naše. 😉

Jo objednám se,ale ještě chvíli počkám,ať mám jistotu,že to dneska doopravdy přijde.Měla by přijít za chvíli,už ji cítím mrcha jedna.... 😀

grej
autor
1. říj 2008

Koukala jsem, jak má Smil popraskaný břicho... Jen to bude vypadat, že se prcek udrží, tak mažu mažu mažu!!

baruš už asi fakt porodila 😉 Se těším na foto!!

Mufy, tak normálka. Necítím nic zvláštního... Jen mě táhne to břicho, jak jsem tu psala a jsem unavená, jinak nic...

artep26
1. říj 2008

Mufy a nevíš co je se Smil??
Jo jo Grej maž maž, já mám jen malilinkatou prasklinku na 1 špíčku. No ono trojčata to je asi na bříško záhul.
Taky jsem zvědavá co Baruš ale vypadá to že opravdu už to má asi za sebou 😉
Mufy tak ať dorazí a hurá do toho 🙂
Ahojda těhulinko 🙂

grej
autor
1. říj 2008

Smil prý jde do nemocnice, prý si je tam už raději nechaj...

artep26
1. říj 2008

Fakt?? A copak?? Já myslela, že je v pohodě, no ale trojčata ... to si tam teda poleží ... No přeji jí aby si poležela hodně dlouho a miminka porodila co nejdéle. Choudě jedno ☹ ☹ ☹
Grej a co ty?? Teď se to zase povleče, viď?? Ale ono to uteče a srdíčko krásně bude bít 🙂 😉 🙂

mufy
1. říj 2008

Grej mě už předběhla, je to prý lepší,když si tam Smill nechají.To víš trojčátka jsou trojčátka.Psala,že jsou 3 na pokoji.No musí to být hrozný.Asi se za ní zastavím,jak pojedu zase na kontrolu do nemocnice.To vlastně bude příští týden na tu průchodnost.

Holky stala se mi taková nepříjemnost, včera jsem si dávala fotky do počítače a ten káblík na to je moc krátký a foťák mi spadl na zem a uštípl se čudlík zrovna z krytky,která drží baterie.Tak jsem volala do servisu a prý mě to vyjde tak na 800,-Kč.Já mám takovou smůlu. Tolik peněz a zrovna teď před vánocemi. ☹

grej
autor
1. říj 2008

Mufy - nestraš s Vánocema!! Vždyť do nich je ještě čtvrt roku!
No jo, to se stane... Mě takhle spadl foťák hned v prvním týdnu co jsem ho měla. Nakřápl se a byl prostě celý nakřivo. Já zas měla nakřivo krytku od karty. Celý tři roky fungoval foťák normálně i když byl celej divnej. Pak mi jednou zase spadl a všechno se vrátilo zpátky a teď je jak novej 😀

To je jasný, se trojčatama je lepší, že si jí tam nechaj. Smilers je nějak v 25 týdnu, ne? Moje kámoška měla jen dvě a rodila ve třicátým. A to bylo předtím přes měsíc v nemocnici... Vy jste obě z Olomouce, Mufy?

NO jo Artep. POvleče se to. Bude to hrůza... 😉 Ale já už jsem zvyklá čekat. Nejhorší budou ty tři dny před tím než tam půjdu 😀

artep26
1. říj 2008

Mufy tak to určitě, ono trojčata, to je děs. Mně přišly na mail fotky s šesterčatama, no fakt děs. Je tam paní vyfocená s bříškem, pak miminka po porodu a jak rostou. Ale je to krásný, ale tolik dětí ... najednou ... 😀 😀
Mufy tak to je fakt pešek. Ono si to umí vybrat tu nejdevhodnější dobu. Nám se vždycky rozbije víc věcí najednou a nebo v dobu, kdy si chci koupit něco nového a rozbije se něco co dosud fungovalo. Takže z koupi nové věci sejde a musí se koupit staronová věc 😖 😖
Mufy tak Smil moc pozdravuj a ať jí dopadne vše dobře. 🙂

artep26
1. říj 2008

Grej no jo, to je jasný. Já před OPU měla průjem 2 dny z nervů, taky jsem takový poděs. 😖
Nesmíš se bát, ale těšit, že uvidíš bobíška a na špatné myšlenky musíš zapomenout. 😉

mufy
1. říj 2008

Grej ano jsem z Olomouce.Tak to budu mít ke Smill blízko.Už jsme se jednou v nemocnici potkaly,tak se známe.

No a vánoce tu budou fakt už za chvíli, vždyť tento rok utekl strašně rychle.Takže nestraším. 😀

grej
autor
1. říj 2008

No to já vím, Mufy, že jsi z Olomouce. ALe nevím, odkud je Smilers...

lenickan
1. říj 2008

Krásný den holky. Když už jsme u těch kočárku tak já mám zatím vyhlídnutý tento:
http://www.spuntik.cz/abc-design-4-tec-2008-kom...