Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
1. říj 2008

ale vyhlížet můžu zatím tak maximálně ovulaci🙂

lenickan
1. říj 2008

Holky my tu máme v práci takovou zimu, že je to katastrofa

zanetik
1. říj 2008

Ahojda, tak ospalci co do půlnoci čuměj do pc, tak vstávaly v 10h 😀
Takže jsem si umyla hlavu, sním nějakej suchar a jdu k našim na oběd, to jsem toho dnes dopoledne zas udělala 😅
Z kočárku jsem nadšená, jen ta cena by mohla být tak 20tis. ne 30tis. ale mohlo by to být i se sedačkama.
20.1.2009 se chystám do Brna na veletrh, měly by tam mít 20dvojčatových kočárků, ale já vím, že tenhle bude nejlepší 😅 a vzhledem k tomu, že tady o mě někdo napsal, že jsem závistivá, tak bude asi tentokrát někdo závidět mě (teda jedna dotyčná už mě stihla pomluvit, že chci drahej kočárek)..mám podezření kdo to sem napsal a zjistím si to (snad)

zanetik
1. říj 2008

Já si Grej koupila doporučený olejíček v DM jen za 50Kč, takže budu mazat o 106, prej je dobrej, protože ty gely z lékárny za 150Kč jsou hned pryč, jsem viděla u švagrový...jen já jsem lajdák, tak zatím každý večer nemažu,ale budu muset, jsem zvědavá na svůj pupek a doufám, že nemocnici si vyhnu, max. posledních 14dní...

mufy
1. říj 2008

Grej to já nevím odkud Smill je,ale bude bydlet někde kousek od Olomouce.

Ahoje Leni.Tak to já budu vyhlížet ovulaci tak za 14-17 dní. Jů to je zase dlouhá doba.... 😖

Zan má sestřenice jede prý na nějaký veletrh do Kolýna,tam prý jsou nějaké kočárky.Ale zatím máte čas,ona shání zase pro trojčata.

lenickan
1. říj 2008

zanet: obávám se že někdo spíš závidí tobě - i kdyby jsi měla kočárek za 100 tisíc tak co je komu do toho!!!! zasloužíš si krásný pohodlný a praktický kočárek...

Mufy nojá jsem dneska 11DC ale nedoufám, že tento měsíc ovu bude takže až ten další možnááááá....

grej
autor
1. říj 2008

Zanetik - nekecej - už tě někdo pomluvil? No tak to ještě že jsem to nečetla!! Některý lidi fakt nechápu. Že se sami užíraj tím, že pomlouvaj někoho jinýho... Asi to bude nějaká kráva, co?

Já taky slyšela o krému z drogérky. Tak to bude asi on... NO vidíš, ušetřila jsi na krému, můžeš si dovolit to vrazit do kočárku 😀

Ahoj Leni, tak to já vůbec kočárek vybraný nemám. Tohle vůbec neřeším. U kámošky jsem viděla X-lander a docela se mi líbil. Ale vůbec netuším. Vím jen, že nechci typicky barevnej k pohlaví, takže bude buď černej, šedej nebo třeba zelenej. A musí být lehkej, protože ho budu pořád cpát do auta...

lenickan
1. říj 2008

No vidíš grej jak jsem posedlá... ve volném čase v práci brouzdám po www.spuntik.cz a vybírám si🙂
Ale tendle jsme viděli ted o víkendu na výstavě půsov českých budějovicích a moc mne zaujal takový moderní, odpružený ale nevím kolik váží v porovnání s ostatníma... určitě chci 4 kola a snadno napínací autosedajdu...taky to budu cpát pořád do auta🙂)))

já to fakt nechápu -- jak může někdo pomlouvat výběr kočárku ve smyslu že je to drahý... kdyby někdo radil ten si neber ten je špatnej vratkej tězkej nebo tak nějak tak to pochopím....

lenickan
1. říj 2008

Fakt je že já taky závidím, každé těhulce tady... ale tak jako v dobrém...závidím protože bych chtěla taky a moc, ale zároveň jim to přeju a držím palečky at je vše v pořádku ---- je to taky závist?

mufy
1. říj 2008

Leni ten kočárek je pěkný,ale taky se ještě nedívám.Je to moc brzy a navíc ještě nic nečekám.Takže až budeme čekat my,budou zase jiné modely. 😉

A taky ho budu pořád vozit autem. 😀

Leni ty se máš,že už jsi 11DC to já bych brala taky. 😖

lenickan
1. říj 2008

Mufy: jsem sice 11DC ale budu čekat mrchu tak nějak za 20-25dní a pak možná stimulace... ale je fakt, že to +- vychází pěkně 10. října výsledky spermia 13. října doktorka kontrola a domluvení stimulace...🙂
Snad to vyjde a nebude se to zase oddalovat na další cykly....
Pořád si pohrávám s myslenkou zda nejít přímo do CARu, ale tadle nová doktorka ordinuje i v CARu tak snad to bude OK.
Je v té soukromé praxi jen 1x týdne v pondělí, takže pokud bych stimulovala tak bych za ní asi musela docházet jinam. Nebo nevím jak to bude

Já vím mufy, že budou jiné modely, je to blbost ted po tom koukat... já vím

lenickan
1. říj 2008

grej: je gest dobrej??

grej
autor
1. říj 2008

Jojo, jsem tam spokojená. Hlavně je to tam takový rodinný, žádný návaly, skoro nečekáš, prostě pohoda...

To bys asi při stimulaci musela docházet do toho Pronatalu, nebo kde taky ta doktorka léčí...

mufy
1. říj 2008

Holky tak jsem se objednala konečně na tu průchodnost.Dělá se to prý mezi 11.a 13 dnem cyklu, takže jdu v pondělí 13.10. a asi 2 dny na to, jdu na inseminaci.Teda pokud tam samozřejmě nic nebude. 😅

grej
autor
1. říj 2008

Tak to je dobře Mufy. No to je rychlost🙂 A to jdeš na tu průchodnost plynem?

lenickan
1. říj 2008

mufy: prosím tě takže je možné že při cyklu kdy stimuluju podstoupím 11. den cyklu průchodnost?

lenickan
1. říj 2008

resp. není nutné podstoupit průchodnost v jednom cyklu a az v dalším zahájit stimulaci??

mufy
1. říj 2008

Grej já jdu na průchodnost pod RTG. Nalije se tam nějaká látka a pak to zrentgenují.

Leni já myslím,že pokud půjdeš na tu průchodnost pod TRG nebo plynem,tak by to stimulaci ohrozit nemělo.Jen pokud by byla laparka.To bys musela měsíc čekat. Neboj, všechno půjde jak po másle.

No nic holky moje, jdu domů, miláček mě chce vzít někam na véču. Tak papa 😉

lenickan
1. říj 2008

kéž by... mufy strašně moc bych si přála miminečko pod stromeček🙂

michina
1. říj 2008

Holky, tam bomba byla fakt je plany poplach, nastetsi..
A dneska v noci se mi zdalo o tom, jak si picham Puregol... Na blbe msito, v jiny cas nez jsem mela, trlustou injekci,... no des. Manza se mi rehtal, ze nemam stresovat, ze to zvladly vetsi "tupci" nez jsem ja... 😀 😀

Grej, fakt jsem se nasmala pri tom tvem divnem fotaku, ktery spadl podruhe a byl pak zas jako novy.. 😀 😀

Kocarek mam taky vhylidly, urcite trojkolka, abych mohla na koleckovy brusle, libi se mi taky oranz, svetle zeleny (pastelovy), sedy, cerny, cerveny.. X-lander nebo Jane.. Ale i Quinny jsou uzasne male do mesta...

zanetik
1. říj 2008

Ahojky, tak já taky chtěla pro jedno trojkolku...
Holky už zase špiním, jen teď to přechází spíš trochu v krvácení, je to tmavě hnědý, takže se najím a asi pojedu na výlet do nemocnice, ale strašně se mi nechce, bojím se, asi si vemu i věci, protože se i mě tam budou chtít beztak nechat, jenže to já nechci ach jo je to prekérka, ještě písnu jestli pojedu popř. smsmkou jestli tam zůstanu..pa

mufy
2. říj 2008

Ahojky holky,

já jsem ztratila úplně hlas, nemůžu mluvit, no tak aspoň že můžu psát. 😀

Zan neboj,třeba si tě tam nenechají.No jo dvojčata jsou dvojčata. 😉

Michi ty injekce zvládneš, vždyť jsi holka šikovná.Nic to opravdu není. 🙂

grej
autor
2. říj 2008

Ahoj holky,
Zan, tak držím palce ať je vše v pořádku!!!! Dej určitě vědět!!

Já zas zjišŤuju, že z toho deblního Utrouše na mě leze asi nějaká mykoza či co. Přes den to jde, ale večer to cítím, že to není ono. Budu muset zavolat do GESTu, co mám dělat. Jestli si mám vzít borax a Utrouš začít polykat..

Mufy - tak ztratila hlas, jo? AspoŃ se nemusíš v práci s nikým vybavovat 😉

artep26
2. říj 2008

Ahoj holky,
Zan tak ať ti to dobře dopadne a jak psala Mufy, třeba to nic nebude a jen ti nařídí klidový režim a budeš moci být doma.
Mufy tak ať se ti hlásek brzy vrátí 😉
Grej holky tu často píší že mají s Utroušem stejné problémy a v CARu jim řekli polykat. Takže si myslím že dopadneš stejně 🙂
Já s tou prací doma sekla, včera jsem se dozvěděla jak mě šéf celých 14 dní coj sem tam nebyla pomlouval, takže vyhlížím sekretářku, ať si zase hezky pro všechny věci co mi se navezli přijede. Blbce ze sebe nenechám dělat. Byla to moje dobrá vůle a když on ani není schpný mě o to požádat nebo poděkovat (pochybuji že se zabýval tím, že by mi za to třeba měl zaplatit) tak ať si to chytrolín zkusí sám. 😠 😠 😠 Co bych se nervovala, mám být v klidu a ne se stresovat. Fakt mi za to tenhle člověk nestojí 😎

grej
autor
2. říj 2008

SPrávný rozhodnutí Artep. Když je šéf debil, tak ať si to vyžere sám. Všechno je o přístupu. A jak se říká - na hrubý pytel, hrubá záplata 😉

Asi jo, asi budu polykat. Jen mě zajímá, jsetli se budu nějak léčit. Asi jo, lepší to vyléčit. Navíc borax jde používat i v těhu...

artep26
2. říj 2008

Ono se to Grej vyřeší, má s tím problém spousta holek tak určitě vědí jak s tím neřádem nepříjemným zatočit i v těhu.
Jo jo, snášela jsem ho dost dlouho a teď jsme v té pozici, kdy on potřebuje mě a to dost. A chová se dál jako buran a člověk co všechno ví a zná. Je mi líto těch lidí co to tam za mě vyžerou, ale ujistili mě ať se na to vybodnu, že by udělali totéž. Slíbila jsem jim, že jim napíši postupy jak se co dělá a snad jim to trošku pomůže 😉

grej
autor
2. říj 2008

Tak hlavně že tam máš supr kolektiv. Aspoň něco, když šéf je idiot, co? Nedělej si z toho hlavu, ono to nějak dopadne 😉

artep26
2. říj 2008

No kolektiv taky nic moc, udrbaný ženský ale prostě jsem s nimi 4,5 roku pracovala tak je nechci nechat ve štichu. Budou si muset tu práci rozdělit a hlavně se to naučit. Tak jim pomohu alespoň takhle 😉

artep26
2. říj 2008

Grej nevíš náhodou, když mívám anovulační cykly, jestli roste sliznice nezávisle na ovu??
Víš že mám anovulku tak se strachuji jestli ve středu bude sliznice dost narostlá ... ☹ aby mi KETík zase neposunuli 😠 😠 😠

zanetik
2. říj 2008

Ahoj holky, tak včera tak to pak bylo dobrý, tak jsem nikam nejela, ale dnes mě pobolívá břicho jako na MS a opět to ze mě teče, takže cestou k našim se stavím u dr. už to nebudu dál odkládat... ☹
Artep to ti taky schvaluju, co si o sobě myslí, jsou fakt hrozný 😠