Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
9. říj 2008

Grej, ja tu taky jeste jsem. Dodelavam nejake veci, kdyz mám od pondelka pravdepodobne nemocenskou a co když se třeba vratim az za tři roky,? 😀 😀

Holky, bolelo vás při stimulaci něco? jako třeba přesně před, když už mělo být OPU? Já mám desn akorát pocit, že jsem nafouklá.. Al emožná je to jen z toho, že jsem se přežrala. Kolegovi se narodilo druhé díte, tak jsme meli po obede meeting s domaci marlenkou a promítali si fotky novorozené Anetky.. 😎

grej
autor
9. říj 2008

Já měla před OPU taky nafouklý břicho. Hlavně večer a po jídle jsem to cítila. Přeci jen je tam těch folíků víc než obvykle, někde to tlačit musí 😉

michina
9. říj 2008

Tak to jsi mě uklidnila, v klidu je to fajn, jen když sedím, tak cítím nafouklé břicho, vleže pohoda. Ale když vstanu, cítím takové "něco" vr¨pravo a vlevo na vaječnících, asi se tam už mačkaj, vajucha jedny (teda ne jedny, ale víc! 😅 )

grej
autor
9. říj 2008

TO víš že jo, někde se to projevit musí. Furt tě tam bude něco tlačit, píchat a tak... Toho se jen tak nezbavíš 😀
Budeš mít určitě pěknou úrodu 😉

artep26
9. říj 2008

Tak jsem zase nakoukla 😉 jste toho dneska teda napsaly holky.
Grej se zácpou neporadím, já s tím problém nemám, ale mamka vždycky používala glycerynové čípky ale nevím zda se můžou v těhu. Lepší budou asi ty přírodní věci, vláknina atd.
Mufy o dárcích už taky přemýšlím a i bych věděla, jen nevím kolik na to budu mít 😀 😀 😀 ty výdaje teď - to je síla. No budu muset stáhnout manžu o nějakou tu bankovku 😀 😀
Michi mě bolelo pře OPU vše, byla jsem unavená, bolela mě hlava, bylo mi po ránu občas zle od žaludku a vajucha jsem cítila při každém pohybu. A při UTZ jsem myslela že budu mít zadnici až u stropu, jak jsem to měla všechno citlivé. Je tam prostě víc folíků a jak píše Grej, to se musí někde objevit.
Mufy ten králík ... stačí si to zadat do vyhledávače a ono ti to najde receptů spoustu. Dělám to tak taky. Teď v neděli budu dělat srnu a taky nějaký recept z netu. Jak jinak ... 😀 😀 😀

michina
9. říj 2008

No, hlavne aby to nebyl jen folikul, ale i vajíčko.. 😠

artep26
9. říj 2008

Michi neboj, budou tam 😉 😉 😉
Bála ses že budeš špatně reagovat a zatím to jde moc dobře, ne?? Tak neměj strach, ony tam budou 😉

grej
autor
9. říj 2008

To víš že tam budou. Proč by nebyly 😉 Otěhotněla jsi několikrát, je jasný, že máš super vejce i bezž stimulace, takže při stimulaci jich bude mraky a budou eňo ňůňo 😉

ty čípky můžou i malý děti. No mrknu se na ně. Mám je doma. Blbý je, že mám pocit, že se mi to všechno zastavilo ve střevech, ne u konečníku...

artep26
9. říj 2008

Tak Grej musíš udělat stojku 😀 😀 😀 ne si dělám srandu, vím jaký to je.
Asi 2x jsem si nemohla dojít na záchod a byl to děs. A pak když to šlo jsem byla jak zabetonovaná a natrhla jsem si kaďák 😠 Takže tě upřímně lituji ☹

grej
autor
9. říj 2008

Já na to trpím dost často, tak jsem zvyklá, ale štve mě to. Navíc člověk nemůže pořádně tlačit, páč mě pak bolí břicho, tak to je fakt vopruz.

Pomalu se rozloučím Musím ještě na poštu a nakoupit a pak s tou kámoškou. Tak papa.

artep26
9. říj 2008

Ahojda Grej a ať tě něco pořádně prožene, třeba to kafčo s kámoškou. pa 🙂

michina
9. říj 2008

Holky, díky za podporu! Uvidíme zítra, odpoledne se snad ozvu, jedeme pak ke tchyni, tak kdyztak pisnu grej na mobil.
Taky uz ficim domu! nejak citim, že bych si potřebovala lehnout a aby me nekdo obskakoval... 😀 😀 😀

divabara
9. říj 2008

Ahoj holky,

Artep, tak prdiky zatim pretrvavaji...Zatim prolivam fenyklovym cajem sebe...taky mame od dr. sub simplex, tak snad to bude lepsi...Cele odpoledne malej uz nespal, jen tak podrimoval a neustale se budil 😉 Tak treba bude spat v noci 😅

JInak vas nestiham docitat.... 😕

artep26
9. říj 2008

Baruš tak to je dobré znamení, že se mu ten režim otáčí. Snad tedy bude spinkat v noci.
Anička měla taky režim otočený. První týden prospala celý den i návštěvy v porodnici (já ještě musela v porodnici ležet 5 dní po porodu - den porodu se nepočítal a já porodila ve 2:20 ráno tak jsem tam byla vlastně dnů 6 - to jsem byla fakt naštvaná, protože další paní porodila ten samý den ale ve 23:40 a šly jsme domů stejně 😠 😠 ) a pak když si zvykla doma v klídku, tak se jí to otočilo a bylo to lepší. Ona teda zlobila, ne sice moc ale 1. noc kdy jsem se vyspala celou noc bylo asi v jejích 3 letech.
Strašně moc pila a to jí vydrželo dodnes a tak 3x za noc do 3 let volala z postýlky že má žížu. Takže vstávačka, bumbání, čůrání, .... paráda 😀 😀 😀

artep26
9. říj 2008

Mufy tady pár receptů, jestli tedy není pozdě:
http://www.recepty-online.cz/kralici-maso/
Ať se něco z toho povede 😉

grej
autor
10. říj 2008

Ahoj holky🙂Tak jsem zase první!!

Michi - držíme palce a dej vědět!!

Baruš - ono se to srovná, neboj...

lenickan
10. říj 2008

Krásné ráno holky🙂
Dneska padne ortel🙂 na spermiem... už jsem nedočkavá

grej
autor
10. říj 2008

Držím palce Lenička - pak nám dej hned vědět!!!!!

JInak včerejší kafe nezabralo, ale dnes jsem si dala jedno ráno k snídani a něco málo se mi na záchodě povedlo, tak jsem ráda 😵 Jak málo člověku stačí ke štěstí 😉

lenickan
10. říj 2008

grej a baštíš dost vlákniny??

mufy
10. říj 2008

Ahojky holky, já tu dneska dopoledne moc nebudu, musímm jet pryč,ale musím říct,že jsme na tom Grej stejně,taky jsem trpěla zácpou a dneska se mi taky něco malýho povedlo, i když to dalo sakra zabrat. 😀

Jinak našla jsem si recept přes internet,tak snad se mi to povedlo. Měla jsem tu omáčku takovou dobrou hustou,tak snad to bude chutnat i ostatním.

grej
autor
10. říj 2008

Leni - baštím. Celozrnný pečivo, zeleninu, jablka, benefibru, lactobacily, kefíry, activii... prostě všechno co by mohlo pomoct...

lenickan
10. říj 2008

Teda holky tak to já tedy vůbec na takový věci netrpím🙂 jsem na velký i 3x denně

grej
autor
10. říj 2008

Tak to buď ráda Leni. 3x za den? To zažiju max když mám průjem a jsem nemocná😀 Jinak když jdu "normálně" jednou za tři dny, tak si gratuluju 😉

Kdy se dozvíš to spermio?

michina
10. říj 2008

AHoj holky, at uz jsou dve odpoledne, a vim na cem jsem. Dneska mam volne kalhoty v pase a volne tricko, vypadam jako tehule, ale jsem jenom nafoukla. A musim se pochvalit, zvladla jsem si pichnout Cetrotide, byla to pohoda a boli to fakt min nez Puregon. Puregon mi pichnou az na kontrole podle toho, jak to bude vypadat na UZ.

JInak ja chodim taky na zachod i 3x denne, ale 1x urcite. Většinou to mam tak, že když se najim, tak do hodiny, asi jendo jidlo vytlacuje druhe 😀 😀 😀 I když ted, co stimuluj, je tot aky horsi.

zanetik
10. říj 2008

Ahojky berušky...
Mufy promiň já se včera už na pc nedostala, nějak se mi hádala 2 anitiviry a nešel mi net, jsem myslela, že to máš až na víkend...
Tak já chodím taky každej den někdy i 2x denně, mamka vždycky říká, že jsem jak babičky kačeny, co dovnitř to ven 😅 a u nich na návštěvě po kafču pravidelně 😅 ,ale teď už to je trošku horší, no na těhu zácpu snad nebudu trpět...
Grej, ale zeptej se na to u dr. jestli by ti něco nedoporučil, protože kámoška na to taky trpěla a říkaly ji doktoři, že v těhu je to tlačení nebezpečný kor v začátku 😉

zanetik
10. říj 2008

Tak Leni držíme pěsti ať je to o.k. a Michi ať už jsou dvě hodiny 😉

lenickan
10. říj 2008

michi tak to máme stejné🙂 já taky najím se a do půl hodiny mažu...mám to tak i v restauraci... jdeme na večeři dojím dám kafíčko a už mažu... hrůza... ale asi lepší než zácpa...

Grej myslím že okolo 14.00 hodiny by mělo být jasno🙂 tak budeme s michi napjaté obě🙂

zanetik
10. říj 2008

Tak já vás o chvilku předběhnu, budu volat v 13h do CAR na ty krevní testy, jsem napnutá jak struna...

grej
autor
10. říj 2008

Tak to máte holky jak můj manža. Ten se nají a za hodinu jde 😉 Ráno chodí pravidelně a vždycky mě tím rozčiluje. Závidím mu, že pomalu nemůže doběhnout a já se tam trápím, abych vůbec něco málo vymačkla 😀

Michi - to uteče. Už jen 4 hodiny 😉 Určitě mi pak napiš!

Ty jo, závidím vám! Já už chci taky kontrolu 😀

zanetik
10. říj 2008

Grej jdeš už ve středu ne? Já ve čtvrtek, těším se až si řeknu o fotečku...
Včera jsme se s dr. domluvily, že už začnu pomalu Utroše snižovat, že už jsem dnes 13+6, takže tak nějak abych dobrala krabičku...teď mívám už jen takový béžový nahnědlý výtok, někdy hustší někdy vodovější, tak snad už to mám za sebou...