Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
8. dub 2008

Ahoj holky,

Mufy, o dárci vědí jen moji rodiče a manželovi. Sourozenci atd. ne. Ale já myslím, že to tím nebude. Tchýně je chladná a zajímá se převážně o sebe. Přitom navenek by to do ní nikdo neřekl. Navenek působí jako citlivá a že by se pro rodinu rozkrájela. Já jsem s ní měla dva incidenty (první, když řekla tchánovi, že já nemohu mít děti, ne můj manžel, prostě to svedla na mě a druhý po tom hyperstimuláku. Když jsem se pak vrátila z nemocnice, ani se nikdy nezeptala, jak to se mnou vypadá, co játra a tak, a to jsem nebyla v dobré stavu). Od těch incidentů a intrik jí nevěřím. Ale manžel jí má radši než otce, protože ona mu celý život vsugerovávala, jak je táta špatný a ona dobrá. Takže můj manžel je vůči ní slepý a mně se nezastane.

grej
autor
8. dub 2008

Ty jo Mikulko - no tak to je fakt hnusný 😠 Taková mrcha. Promiň mi ten výraz, ale fakt mě nic jinýho nenapadá.

I kdyby to byla tisíckrát pravda, že byste nemohli mít mimi kvůli tobě, tak ti to ale přece sakra nemůže takhle říct!!! Navíc, když to vůbec pravda není. Teda ta mi hnula žlučí.

Nechápu, jak můžou být někteří lidi tak hnusní 😠

mufy
8. dub 2008

Já se připojuji ke Grej, je to fakt dost hnusný, mít takovou tchýni. 😢

Kdyby se mě manžel nezastal, tak to by bylo dost špatný,ale on je zlatíčko a vždycky říká,že mě jeho máma má snad raději než ho. No ono to potěší. 😀

Mikulko já bych se nad to přenesla,vím,že je to těžké,ale bude třeba miminkona svatě tak se to zlepší.

To víš,ona by nikdy svému chlapečkovi neřekla,že je vina na jeho straně,když ho má tak ráda. 😠

mikulka
8. dub 2008

Já se s ní bavím normálně, ale jsem už víc na pozoru, dávám pozor na to, co říkám, jsem prostě opatrná. Také proto jsem nechtěla, aby věděla, kdy jdeme na druhý pokus. Prostě jsem k ní odtažitější, i když na oslavách atd. to asi není poznat. Ale já jsem ve střehu a hlídám se. Protože kdybych byla otevřená, mohla by to pak proti mě zneužít. Manžel tomu moc nevěří, že je taková a dost věcí jí řekne. Ale s tím asi nic nenadělám, je to jeho máma a on ji miluje. Ale ona se třeba ptala, kolik embryí se zavádělo a kolik se pak uchytilo. Já bych to neřekla, zase bych se bála, že bude říkat něco jako že se neuchytily obě. Manžel jí ale vše popsal, i kolik se zavádělo.
On je vůči ní slepý.
Víte, já třeba nikdy nezapomenu i to, že nám nedali nic ke svatbě. Já přišla s bytem, komplet vybaveným (a jednoduché to nebylo, kolikrát jsem jedla jen suché rohlíky, protože jsem měla vysoké splátky) a s autem. Jemu nedali nic. Slíbili, že nám koupí sedačku, ale nakonec ji nekoupili a ještě řekli, že nám dali dost!

mikulka
8. dub 2008

Tak já se půjdu projít. Dnes zatím jedno zvarcení, doufám, že u toho zůstane. Zatím papa.

mufy
8. dub 2008

Mikulko tak to je dost drsné,že jste od nich nedostali vůbec nic. To je jejich jediný syn nebo je jich víc? To jsou ale lakotní rodiče. To moje mamka by se předala a to je na všechno sama. No holt každý je jiný. Ale víš co se říká, s manželem si bereš i jeho mámu. 😕

michina
8. dub 2008

Mikulko, fakt ti teda nezávidím, ale moooc držím palec!!! Taková tchýně, to je mazec.. Holt rodiče a tchánovce si nevybíráme... jen chlapa!! Aspoň že tak, někde si nevyberou ani toho manžela!! Takže to jsme na tom vlastně dobře.. 😀

grej
autor
8. dub 2008

Mikul - to je fakt hnus. Člověku ani tak nejde o ty peníze ke svatbě, ale o ten princip, co?

Já si na tchánovce nemůžu stěžovat. Jen je to takovej nepoměr. Našim je 50 let a tchánovi je 67... A babičce je 72, takže moc velkej rozdíl mezi nima není 😀

Mikul, jdi ven, krásně tam svítí sluníčko. To ti zvedne náladu, uvidíš... 🙂

michina
8. dub 2008

Já mám tchýni taky zlatou a s tchánem nejsem v kontaktu, manželovi rodiče jsou rozvedení, takže jsem ho viděla na svatbě a pak o vánocích, když přijede s babičkou..

grej
autor
9. dub 2008

Tak to je taky řešení, nebýt s tchánem v kontaktu 😉

Dobré ráno holky, už se nemůžu dočkat té dnešní kontroly!!! Musíte na mě myslet!!

michina
9. dub 2008

To víš, že budem, Grej!

DObré ráno..

michina
9. dub 2008

Na kolik jdeš hodin?

grej
autor
9. dub 2008

Ahoj Michi, na 10,40. Bojim bojim!! 😅

michina
9. dub 2008

Neboj, dobře to dopadne, aspoň se něco děje!! To já jsem opět ve fázi snažení se a trefení se do správného termínu, pak čekání a nečekání na MS.. Ty budeš části ušetřena, budeš rovnou čekat!! 😵

grej
autor
9. dub 2008

😀
No nevim, možná bych se raději snažila 😉 Nevím, jak ten 14denní půst přežiju 😀
Myslim pozitivně, řekla bych, že tam ještě folíci vyrostly, tak jsem sice nervozní, ale kladně 😉

divabara
9. dub 2008

Ahoj holky, nam ted nefungoval internet,a porad je to nejaky divny.

Chtela jsem napsat Mikulce, at si s tim briskem vubec nelame hlave. Moje mamka chodila jeste v 5.mesici v bikinach na koupak a nebylo to na ni vubec videt, a v 6.mesici se mnou v brichu lezla v tatrach, a pry az tak v 7.mesici se ji lidi zacali ptat, jeslti nahodou neni tehu. No a to stejne moje segra, ktera je mensiho vzrustu, az u jejiho tretiho ditete to na ni konecne bylo videt, a to ani nezvracela 😉 Kazde tehu je proste jine...
Jnak ten UZV v tom 20.tydnu, to je trosku jine, nez v tom 12 tt, protoze je tam toho videt vice (mozek, plice, zaludek...),proto z toho mam veliky strach...

No a jinak tchyne, to je tedy neco. Ja mam tchyni docela dobrou,ale muj manzel je taky proste pro ni jednicka, taky videla chybu predevsim ve mne, jakoze potracim, ze nemam dost hormonu, a tak, ze to neudrzim, a vlastne nakonec ja byla uplne v poradku a byl to manzel, kdo mel spatny spermiogram,ale stejne s pricina nevi...Ani nema smysl v nasem pripade po tom patrat.

Jinak dr. na tom velkem UZv ve 12 tt rikal, ze cim je maminkam hur, tim je miminkum lip 😀

Grej, drzim pesti, at je vse OK!

mufy
9. dub 2008

Ahojky holky, já chtěla ráno napsat příspěvek,ale zrovna mi přišel revizák na elektro,tak jsem musela chodit s ním.

Grej budeme na tebe myslet neboj. 😉 Pak nám hnedka napiš,jak na tom jsi. 🙂

grej
autor
9. dub 2008

Díky holky, hned napíšu!!! Za chvíli pojedu. Počítám návrat tak do dvanácti...

mufy
9. dub 2008

Tak Grej už sedí v čekárně a nebo už leží na UTZ. Jsem moc zvědavá,určitě jí folíky ještě narostly. 😀

michina
9. dub 2008

Tak Grej už to má za minutku... MYslíme na tebe!!

mikulka
9. dub 2008

Ahoj kočiny, Grej, hodně štestí!

Báro, aha, tak to se taky budu na ten UZ bát. 😕 A kdy na to jdeš? Snad to bude v pořádku. A ty jsi byla na tripple testech? Já se chci zeptat dr., zda je to nutné, když byl screening v I. trimestru. Ty tripple testy jsou často falešně pozitivní, a z krve nezjišťují nic navíc jako v tom prvním bioch. testu, co byl ve 12 tt. Tak bych na to snad radši nešla. Uvidím, co řekne dr.

Včera jsem si koupila těhotenskou podprdu a mám z ní velikánskou radost. Je z takového pružného materiálu a přitom prodyšná. Prý roste společně s prsama, jak se během těho zvětšují 🙂. Byla jsem v takovém milém obchůdku s těho módou. A litovala jsem, že nemám ještě moc břicho, měli tam pěkné džínové šaty pro těhule a velký výběr džín. 😉

michina
9. dub 2008

Neboj, Mikulko, dočkáš se!! Za chvíli bude bříško, že si neuvidíš na špičky nohou a budeš se těšit, až bude mímo venku.. 😀

luciija
9. dub 2008

Ahoj holky, nezlobte se, že vam sem tak lezu, mam prosbičku o radu, nebo zkušenost, jste tu takový šikovný, tak snad mi poradíte. První měsíc beru Clomhexal 5-9DC 1-0-0, a Utrogestan 15-25DC 1-0-1. Vždycky jsem měla ovu kolem 18-22DC. Myslela jsem si, že mi ji Clomík posune dřív a proběhne ješte než začnu brát utroš, ale podle teplot se tak nestalo, tak nevím myslíte, že může ještě být, když už beru utroš, nebo že ji utroš zabraní. Snad jsem to napsala srozumitelně 😉 . Ještě dám i graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Díky za každý názor.

mufy
9. dub 2008

Luciijo vítámě tě tady. Já si myslím,že by ovulka mohla být už i ten 14 DC, uvidíš to zítra podle teploty,jestli se ti ještě o něco zvýší.

Já když brala Clomhexal a Utrogestan, tak mi spíš Utrogestan zvedal teplotu.Ale ovulaci jsem měla na den přesně. U mě to bylo vždy 13-14 den. Je také možné že se ti teplota díky Utrogestanu zvedla a že bude ovulace později. Ale spíš bych řekla,že ne.

Jak jsem vysadila Utrogestan, tak asi do 4 dnů mi přišla MS, teda pokud není miminko v bříšku. 😀

Mikulko neboj dočkáš se.Vždyť jsi už těhu a teď se ti bude bříško jen zvětšovat. 😉

luciija
9. dub 2008

Díky moc za odpověď, jde mi hlavně o to jestli Utrogestan ovulaci "nezruší" 😅 nevím jak to napsat snad jste to pochopili. 😉
Jinak s tim, ze utroš ty teploty zvedá budeš mít asi pravdu. Díky

mikulka
9. dub 2008

Lucio, myslím, že Utroš by snad neměl ovulaci zrušit. Vypadá to, že byla ten 14 DC, uvidíš další dny. Ale pozor, Utroš zvedá teplotu, takže to měření je pak značně zkreslené. A ty ho bereš na úpravu cyklu?

mufy
9. dub 2008

Lucio utroš ovulaci nezruší. A ty jdeš na IUI a nebo ho máš jen tak? Protože kdyby jsi chodila na IUI tak by doktor na UTZ viděl, jestli už proběhla ovulace nebo ne. 🙂

luciija
9. dub 2008

No, měla jsem problém, že jsem poslední týden cyklu pravidelně špinila po styku. tak mi ho gyndr. naordinovala nejdřív na dva cykly samotný. Pak skoro půl roku bez prášku (stále jsem špinila a nedařilo se otěhotnět), tak mi to napsala opět, ale teď i s clomíkem, asi aby zvýšila pravděpodobnost 🙂 . Jinak včera jsem měla takový to bolení podbříšku a parádně nafouklý břicho, tak bych si myslela, že ovu byla včera, pokud to teda jde s utrošem.

grej
autor
9. dub 2008

Ahoj holky, tak nenesu moc dobré zprávy.
Od pondělí se v břiše prý nic nezměnilo. Napočítal nalevo 4 folíky a napravo 1, což je o jeden míň než minule. Já vám nevím, nějak z toho doktora nemám dobrý pocit. Je to ten samý, který mi v sobotu nenašel nic. V pondělí jsem byla u jinýho, ten mi to břicho dost promačkával, musela jsem zvedat zadek aby tam viděl a tak. Tenhle nic. Ještě jak to tam měřil, tak naměřil u folíků míň než měli minule. COž mi přijde jako blbost Že by se jako zmenšovaly???

tak jsem z toho taková smutná. ZVýšil mi dávky, už si píchám 225 jednotek. A k tomu ještě ten Merional. V pátek jdu znovu na kontrolu a na odběr to vypadá nejdřív v pondělí.

Každopádně díky moc že jste na mě myslely 😉

michina
9. dub 2008

Je to hruza s tema doktorama, že? Zvlast kdyz my se na to tak trepeme, chceme vsechno vedet, vedet, ze nás neodbyjou, udelaji pro nas to nejlepsi, ale jim je to asi jendo a v podstate to je pro ne jen prace.
Neboj, Grej, uvidis, co v pátek, to uz je pozitri a kdyby se ti to nelibilo, tak se ho na to zeptej, jestli ty foliky muzou nejak zaniknout nebo v cem muze bzt problem. A 4 foliky nestaci na odber?