Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
27. říj 2008

Tedááá - ty máš pupík🙂 Krása🙂
Nene, jdu taky 6.11... Měla jsem jít 5.11., ale pak neměli volno 😉

zanetik
27. říj 2008

No tak super to půjdeme stejný den já jdu na půl 12 a ty?
Řekla bych že od posledně skoro stejný, jen vlezl víc nahoru a už tam není ani chlup špíčku kůže je úplně napnutá. Snad se tam prďolkové vejdou 😅

grej
autor
27. říj 2008

Já jdu hned ráno v osm. Musím tam odnést moč a budou mi brát krev. Jsem se blbec nezeptala, jestli mám jít na lačno... Dnes se tam ale musím stavit pro Utrouš, blbě jsem si to spočítala, tak by mi nevystačil. Tak se tam zeptám...
No, mě teda přijdou ty dvě fotky dost rozdílný. Já mám pocit, že se mi naopak ten špek zmenšuje. Už nemám to břicho tak nafouklý. Nejhorší je to večer, ráno nic moc. Zajímalo by mě, kdy to začne růst. Jediný, co teĎ na břichu cítím, je lochtání. Dost často se musím drbat 😀

luzza
27. říj 2008

zanetíku
já mám občas taky i červenou krev...je to na psychiku docela nepříjemný...vždycky se bojím,co se tam děje 😕
mám začít jíst ascorutin...a v pátek na kontrolu...tak snad to bude ok

zanetik
27. říj 2008

Grej na tu první krev jsem šla raději na lačno, ale teď nevím jestli musíš...a na druhou na ten screening se určo nemusí...myslím, že tam za dva týdny poznáš, že roste bříško a taky mě dost lechtá asi ta kůže jak se napíná...

Hlavně mám problémy s kostrčí, to je jediný co mě fakt bolí, že někdy když sedím, tak pak nemůžu jít..

Luzzo hlavně klid, já moc nestresovala, ono to stejně nemá cenu, prostě to nějak dopadne a my to nemůžeme ovlivnit, tak jsem věřila, že je vše v pořádku,ale mě teda nasadil hned Utrogestan ty nic nebereš? Teď nevím na co ten Ascorutin je, ale myslím taky na udržení ne? Ale jestli jsem pochopila byla jsi v nemocnici, tak věděj co je s tebou a co potřebuješ 😉 , tak hlavně klid ta nervozita jim určitě nepomůže 😉 bude to dobrý...

Tak jedu na nákup a na poštu, po obědě se staví na kafe kámoška tak zatím pa

grej
autor
27. říj 2008

Zan - já zas na tebe myslím s tou krční páteří. Bolí mě jak čert. Hlavně teda v práci. Asi si skočím na masáž.

mufy
27. říj 2008

Teda ta Michi nás ale napíná........ 😉

grej
autor
27. říj 2008

To teda jo... Jestli se neozve do odpoledne, tak jí zkusím napsat sms...

mufy
27. říj 2008

To jo, to zkus, já jsem taky nedočkavá, tak ať neodejdu aniž bych věděla výsledek. 🙂

zanetik
27. říj 2008

No tak vidím, že jsme napnutý jak struny a nic 😅 , kdo ví jestli to nevzdala ten test, jinak by nás snad už informovala...
No ta krční mi taky někdy dává, zas minulý týden,ale naštěstí jen jeden den...si to namažu olejíčkem, David mi to trošku namasíruje a ono to povolí,ale s tou kostrčí snad nic nejde...

mufy
27. říj 2008

Grej tak jí zkus napsat. Já jdu za hoďku domů. 🙂

grej
autor
27. říj 2008

Zas je fakt, že Michi mívá dopoledne dost práce a na koně chodí až po o...

Napsala jsem jí, tak uvidíme...

grej
autor
27. říj 2008

Tak Michi napsala.
"Ahoj, jste všechny moc hodné, že na mě myslíte, ale nemám náladu vůbec na nic. MS se rozjíždí, čárka tam byla druhá téměř neviditelná, takže to embrya vzdaly. Co Artep a Mufy? Ostatní, co byly se mnou v OL na transferu, tak mají //... Ozvu se až to zklamání přejde. Pozdravuj všechny."

mufy
27. říj 2008

Tak to mě moc mrzí, jestli se to Michi nepovedlo. Že by nebyl moc dobrý měsíc ani pro jednu z nás? Ale Michi třeba to embryjko nevzdalo a je tam, však uvidíš na krvi, aby jsi nebyla překvapená.
Mě teda tak dneska bolí břicho,že to snad dostanu dneska. Musím to ale dostat až v pátek nebo v sobotu,abych mohla jít na UTZ o víkendu,abych se zase nemusela omlouvat z práce. To si v sobotu vyzvednu i Fostimon na stimulku.No já jsem fakt zvědavá, kolik budu mít vajuch a jestli to nějaké přežije.

No nic jdu domů, mějte se pěkně a zítra máme volno....Juchuchů..... 😉

Moc přeji čekatelkám Michi a Artep, aby se jim to povedlo.

artep26
27. říj 2008

Ahoj holky,
doteď jsem neměla čas ...
Michi je mi moc líto jestli to nevyšlo, byl to 1.pokus, tak se to napodruhé určitě povede kočko 😉
Já pořád žádné špinění nic, dnes jsem 12. den po KETu ale netestovala jsem .Jsem posera, po tom testu 9. den se prostě bojím. Testnu asi zítra, to Anička nebude doma, tak na to budu mít klid. To budou nervy.
Jinak břicho už přestalo bolet, prsa nic, jen se mi od včera motá hlava. Je to asi těma hormonama, jsem toho už asi přecpaná. Je to jen tak chvilkama, návaly, motolice hlavy. Tak snad po vysazení hormonů to přstane.
Mufy taky držím palec, zatím MS nikde, tak to nevzdávej. 🙂

luzza
27. říj 2008

zanetiku
utrouš beru celou dobu už od OPU...
a ascorutin je proti tomu krvácení...
tak snad se to všechno ustálí 🙂

divabara
27. říj 2008

Ahoj kocky,

Michi, me to taky moc mrzi...Ale verim v dalsi pokus..Je to tezky, hlavne kdyz clovek hodne veri a potom to zklamani,ale bude lip...druhy pokus to jisti!!!!

Artep, ja myslim, ze ta hlava se ti fakt mota z tech hormonu...ja kdyz nbrala utrogestan, tak jsme se motala porad a navic jsme byla desne unavena...

Holky, tak jsem se dokopala na tu kontrolu...je to na dyl, jak se blbe ke me chovali,ale co, hlavne ze kontrola probehla...Tak deloha je cista, revize nebude...to krvacnei je vsak z poporodniho poraneni, ktere se zatim nezhojilo, je to pry jako nejaka odrenina, tak me to necim zalipli a v patek jdu znova...

Tak se mejte co nejlip !

Bara

zanetik
28. říj 2008

Dobré ranko kdepak to dnes vázne? Jo on je vlastně svátek...

Michi uvidíš druhej pokus bude úspěšnej a nenechávej nás tady dlouho bez tvých příspěvků máme tě rádi 😉

Tak já jdu k našim dnes na oběd a odpoledne jedu s kamarádkou do Trutnova až do čtvrtka, ona tam pracuje, tak jedu na výlet, kouknu po okolí, po obchodech...slíbila, že bude v práci co nejmíň, ale v novinách nikdy nevíte co se vyvrbí...David stejně odjel do pátku do Prahy a venku bude asi hnusně, ani bych nemohla na houby...

zanetik
28. říj 2008

Ty jo hned vedle je téma "Snažilky říjen 2008" tak je to přesně dva roky co jsme si zakládaly naše téma...

artep26
28. říj 2008

Ahoj holky,
Baruš tak hlavně že revize nebude, včera u mě byla ségra, tak jsem se ptala jak dlouho krvácela, a ona tam byla až po 7 týdnech krvácení. Tak jsem tě zbytečně plašila, ale hlavně že víš čím to a je a hlavně jsi klidnější.
Já hlásím /, takže zítra se domluvím s doktorkou na dalším KETu a lékách na růst sliznice.
Užijte si holky svátek 🙂

zanetik
28. říj 2008

Berušky jdu se jen rozloučit odjíždím do toho Trutnova, tak se ozvu až v pátek, tak se opatrujte a snad budou lepší zprávičky papá budu na vás myslet 😉

artep26
28. říj 2008

Žanet tak si užij volno 🙂 a výlet 😀
Hezký zbytek týdne pa 🙂 🙂 🙂

divabara
28. říj 2008

Ahojky, artep, jsme fakt rada, ze jsem tam sla a vim na cem jsem...Hlavne jsem kvuli tomu krvaceni byla hodne nervozni a mela strach o mlicko,ale ted uz je dobre...

Holky, dnes jsm ebyli v lese na hribkach a nasli jsme tri kose 🙂 tak ted musim krajet 😠

artep26
28. říj 2008

Baruš hlavně že to je v pořádku a jsi klidnější 😉
Jéééééééééééé hříbky, taky bych šla. Byla jsem s holkama v lese, ale nic jsme nenašly. je fakt že jsme byly i se psem a moc se hledat nedalo, ale tady u nás prý nic neroste. Škoda, nemám nasušenou ani houbu 😒 😠

michina
28. říj 2008

Ahojky, jste hodné, že na mě tak myslíte, jste moje druhá rodina.. 😎
Už jsem se trošku otřepala, ale včera to byla fakt depka. Zavřela jsem se do koupelny a sprchovala se (no spíše bulela pod sprchou) prý půl hodiny, až mi manža řekl, at vylezu ven. Pak mě asi půl hodky držel, objímal a já mu brečela na rameni, uklidnoval mě, že to bude dobrý, že to spolu zvladneme, že to budeme proste zkouset, dokud se nam to nepovede, celý den byl se mnou (měl dovolenou), držel mě za ruku, krájel mi jablka, banán, ohříval polívku, no byl prostě úžasný.. 😎
Dnes už je mi líp, akorát mám fakt hrozné bolesti podbřišku, mrcha se rozjela jako vzteklá, takže mi manža vnutil aspon paralen, protože už jsem fnukala bolestí. Pak jsme si otevřeli vínečko, tak jsem si dala sklenničku črveného a taky se mi ulevilo (lepší než Brufen 😀 ).

Holky, nevíte, jestli mám pořád brát ten utrouš?? protože byl svátek, neměla jsem komu zavolat, takže ho ještě beru, na kontrolu mám jít až v pátek, ale zítra hned ráno chci volat do Fertimedu a zeptat se jich. At mi třeba přesunou tu kontrolu už na zítra. Občas mě napadá, jestli to zas není mimoděložní, vždycky se projevovalo stejně, nejdřív pár dní špinění a pak šílené krvácení, jako teď. Fakt už oba doma stresujem.. 😒 Tak chci mít klid, takže si pro jistotu udělám zítra ráno test a doufám, že tma bude jen jedna /, jinak mě asi klepne.. 😝

Tak tot ode mne vše, a už tady zase s váma budu, bylo mi bez vás smutno.. ☹
Artep a Mufy, je mi líto, že vám to taky nevyšlo, doufala jsem, že aspon nekomu... Ale co se dá dělat, tak vzhůru do dalšího boje, my to totiž nevzdáme, že jo!!!??? 😵

artep26
28. říj 2008

Michi hlavně že je ti už líp 😵 kočko. Vímže je to těžké a moc sis přála aby to vyšlo. Ono to vyjde, neboj. Ani mně to nevyšlo, Mufy asi taky ne a tak půjdeme zase společně do dalšího boje 🙂
Já Utrouše dnes vysadila, v poledne a večer už jsem si ho nevzala. Ani Prednison už neberu.
Hezky se z toho oklepej a hurá dál Michi. Přeji hezký zbytek večera a pa 🙂 Hlavní je, že držíte s manžou pospolu a určitě se dočkáte, uvidíš 😉 🙂 😉

mufy
29. říj 2008

Ahojky holky,

opravdu jsme měly smolný měsíc, ani jedné to nevyšlo.
Takže budeme bojovat dál, my musíme, ať jsme konečně těhulky. Já měla taky včera tak trochu depku, bolelo mě břicho jak čert.Tak jsem očekávala, že se to mohlo povést,ale bohužel.Takže o víkendu pro injekce a začínám nanovo.

Michi jak jsi psala o tom,že jsi byla v té sprše a jak tě měanžílek utěšoval, tak jsem měla na krajíčku.Máš suprovýho manžílka, kterej tě vždy podrží.Jen to chce vydržet. A myslím,že mimoděložní to už ani nemůže být když máš oba vejcovody pryč, ne????

grej
autor
29. říj 2008

AHoj holky, teda tady to jsou samý špatný zprávy ☹
Moc mě to mrzí holky☹ Ale sakra příště už to vyjde, vždyť jsme si to slíbily do konce roku, ne? 😉

mě je pořád dobře, jen mě pobolívá břicho, někdy víc a někdy míň... Už se fakt nemůžu dočkat tý kontroly. Ještě týden!!!

Baruš - to je dobře, že jsi na tu kontrolu šla. Lepší než něco zanedbat!!

michina
29. říj 2008

Dobré ránko, tak já vám, holky, nevím. Dneska ráno jsem testla a v limitu (Mamatest) tam byl lehký stín druhé čárky. Manža tvrdil, že ho nevidí (nevím, jeslti ho fakt neviděl nebo jestli se mě tím snažil uklidnit), nicméně po limitu 3 minut tam ta druhá čárka vylezla. Nicmoc silná, ale prostě tam je, i manža ji viděl. Sice mě zase uklidňoval, že je to po limitu, takže nemám panikařit, ale stejně... Úplně stejný případ jako posledně, nejdříve špinění, pak MS a ty bolesti břicha, jen se vzbudím, jsou tu. Zatím docela malé, tak snad se nezvětší.

Každopádně jsem hned volala do Fertimedu, sestřičce to popsala (kupodivu to zvedli okamžitě a sestřička byla milá). Tak jsem ji popsala, že jsem dneska 12.den po transferu, že od 8. dne špiním a ted 3 dny krvácím, bolí mě břicho a že na testu jsou dvě čárky, i když ta druhá je velmi slabá. Tak že chci objednat, ale že ne do OL, ale do Polanky. Tak dnes 14.50h tam mám být, ani nevíte, jak se mi ulevilo. Oni totiž převáží karty, takže jsem je stihla ještě než vyjeli z Olomouce a mou kartu do Polanky vezmou. Akorát tam bude zase Holub, ten nemluvný doktor. Ale to je mi fuk. Musí mi vzít krev na HCG (to si vynutím), pokud bude nula, tak super, pokud ne, tak v pátek pak znova, aby se vědělo, jestli klesá.

Mufy, mimoděložní klidně můžu mít i kdž nemám ani jeden vejcovod. Manža mě uklidňuje, že přece ta pravděpodobnost je strašně mizivá, že bych měla třetí,ale.. Holub nám to vysvětloval, jsou známy případy (on sám je zažil), že po odstranění vejcovodů se to přišije moc blízko dělohy a neudělá se 1-2 cm pahýl. To "zaslepení" pak prý může propustit embryo, které může vycetovat do dutiny břišní. To je jedna varianta. Druhá, která se může stát každému bez ohledu na to, zda vejcovody jsou nebo ne je, že je těhotenství v děložním rohu. To je snad ta nejhorší varianta, protože musí část té dělohy odstranit. Dělá se to klasickou operací (ne laparoskopií), zásah je dost velký, takže tam je minimálně půl roku rekonvalescence, ale prá je otěhotnění potom možné.

Tak ted jen doufám, že to není ani jedna z variant a že je to prostě jen odcházející embryo. Každopádně krvácím docela dost silně, takže doufám, že prohlížet mě dneska nebude a počká do toho pátku, až bude MS snad slabší...

grej
autor
29. říj 2008

Ahoj Michi, no to jsou teda věci. Každopádně je moc dobře, že jdeš na kontrolu. I když asi fakt jen zkontrolují krev, protože na UTZ asi nic ještě vidět nebude.. Já byla na kontrole 19DC a to říkal, že je to na hranici viditelnosti...

Já myslím, že to je strašně malá pravděpodobnost, že by se ti to zase vrátilo do "vejcovodu". Spíš třeba odchází jeden boban a druhý se tam drží jak klíště 😉 Nám pořád vštěpovali, že krvácení ještě vůbec nic neznamená. Že krvácí i spousta těhotných. Tak snad to bude tvůj případ 😉