Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
3. dub 2009

Jsem fotografce napsala, že by mi mohla poslat víc upravených fotek a žádný netisknout (páč velrybu si stejně asi nikde vystavovat nebudu), takže uvidíme, co mi odepíše... A jestli vůbec bude z čeho vybírat 😉

Hele až budu konečně na mateřský, tak přijedete s Teďákem a buřta si dáme 🙂
Nebo zase laté na zahrádce... jéééé....

majmuna
3. dub 2009

grej to uz budes s kocarem i ty..to je sileny jak to ubehlo snad rychlejs nez u me 😀

grej
autor
3. dub 2009

Taky fakt. Při tom, jak to vypadá teĎ, ani na žádný mateřský před porodem nebudu a rovnou z práce mě odvezou do porodnice 🙄

majmuna
3. dub 2009

grej jako me 😀 v sobotu v praci a v pondeli v porodce

grej
autor
3. dub 2009

Jo, tak nějak...
Paní co tu byla včera na pohovoru vypadá dobře, ale do 17.4. může chodit až ve tři odpoledne. Takže budu mít odpolední šichty 😒 No ale zas si to zkusím zařídit, abych se válela dopoledne...

majmuna
3. dub 2009

grej tak treba to klapne a jestli bude sikovna a rychle se zapracuje tak uz budes mit klid 😉

grej
autor
3. dub 2009

Já myslím, že by to zvládnou měla, protože prý 7let dělala ve stavební firmě a téměř stejnou náplń práce, jako je tady. Takže ví, jak "pracný" je dělat s mužskýma 😀

Jen to stsejně chce být tady určitou dobu s ní, už jen kvůli těm "odborným" věcem týkajícím se výtahů.
Ale asi to s ní půjde líp než s tou před tím. Ta byla dluoho na mateřský, tak z práce valstně vypadla na dost dlouhou dobu.

zihu
3. dub 2009

ahoj holky, jen prolitam, odjizdime na vikend...
dnes sem byla na tom dobrem uzv na premereni nasi male, nakonec to nastesti nevyslo tak spatne, hlavicku a stehenni kost ma v norme tohoto tydne, jen brisko ma o cca 2 tydny mensi, coz snad tolik neva, holt bude po mamince, zadny pupek😀 i prutok pupecnikem byl ok, takze je to urco ok..
mam radost a ulevilo se mi... diky moc za podporu... ted uz ale vazne musim balit, a to je venku taaak kraaaaasne!!!! raci bych se flakala 😀 tak pa a uzijte si vikend!

michina
3. dub 2009

Teda, holky, koukám, co se vsechno da v tehu zmerit, prutok pupecnikem?? No hlavne, že jste vsechny nase tehule OK. Tak by me zajimalo, jak to zvlada Zan..
Me svagrove uz se tot aky narodilo 31.3., nádherná Adélka.. Poslala nam MMS a manža na ten mobil koukal nepřetržite asi 5 minut a usmival se jak slunicko... 😵 Uz se tesim, az se pojedem za ni podivat, akorat až do Prahy... 😠

Dneska mi teda vzali krev, ani jsem nemusela nic platit, vysledky budou po desate v pondeli. Tak ja asi umřu nedočkavostí. Jo a kdybyste videly, jak jsem si to venku v krítkém rukavu uživala!! Pohodicka, nadhera, JARO je TADY!!! 😉 😎 😅 😵

zanetik
4. dub 2009

Ahojky, všechny vás moc zdravím...
Dočítat nevím jestli něco zvládnu, zatím jsme se za ten týden nějak nezastavily...dělaly jsme velký úklid, pořád něco přerovnáváme, do toho návštěvy atd. ale myslím, že ještě týden a ono se to uklidní...
Jinak holky jsou sluníčka, jsou moc hodný, snad jim to vydrží...jinak jsme naprosto zdravý, jen já pořád hubnu, už mám míň než před otěhotněním...vypadám hrozně...jak somálec, v pondělí asi budu muset k dr. mám strach, že buď přijdu o mlíko, nebo mi zakážou kojit. Zatím kojím a přikrmuju, hodně mi se vším pomáhá David, ještě že je doma, tak si to ještě musíme 14dní užít dokud bude pak uvidíme.
Do alba jsem hodila aspoň nějakou fotku z porodnice, tak zatím papá a Michi držíme všechny pěstičky 😉

mufy
5. dub 2009

Zan ty tvoje děvčátka jsou moc krásní broučci.Jsou fakt nádherné. 😵 myslíme na tebe,aby bylo vše dobré a začala jsi zase přibírat a mohla normálně kojit. 🙂

Michi hned v pondělí se musím podívat,jak jsi dopadla s krví. 🙂 Ale určitě moc dobře.

Venku bylo nádherně a já jen prala a prala a uklízela.No ještě pár dní doma a jdu zase do práce.
Jo a abych se vám pochlubila, tak od pátku mám umělý přechod.Takže půl roku nebudu mít MS a pak budu chodit každý měsíc k dr. na injekci a od září začínám stimulovat na IVF. Pan doktor mi vysvětlil, že jak jsem měla endošku na moč.měchýři,tak prý je to strašně špatné a to nejhorší místo, že zrovna tam ať je sebelepší spermiogram zabíjí to prostředí spermijky, takže není divu,že se nedařily ani inseminace s dárcem.Tož vyhozené peníze.Tak snad to bude lepší a konečně se to pak podaří.

divabara
5. dub 2009

Ahoj zan,

to jsou krasna slunicka...!!! 🙂 MOc a moc gratuluji, fakt vypadaji spokojene...

My stale bojujem s bacilama, a uz jsem z toho docela nestastna. od patku mame antibiotika,ale zatim vysledek nic moc...V moci se nakonec ukazalo, ze ma nejakeho bacila - e-coli - nechapu, jak se to tam dostalo, hygienu dodrzujem,ach jo, no a stale teplota a kasel a ted i silena ryma...Snad uz nas to jaro taky nekam posune dal a my se z toho vylizem... ☹

zihu
5. dub 2009

ahoj holky,
zan... kocky jsou sluniiiiiiiicka nadherne!!!!!! mam radost, ze ste to tak super zvladly, ty, takovy spunt a dvojcata a v terminu, mas muj obdiv!!! 😉 snad se z hubnuti to telo rychle zbercha a budes mit mlika a mlika a holky pekne porostou! drzte se a hezkou nedeli vsem!

michina
6. dub 2009

Zan, holčičky jsou nádherné!! Jeste jsednou gratulace 😎
Já jen rychle s informacema - od pondělka hcg z 66 stouplo jen na 366,1 (pátek), takže nic zavratného. Za půl hodinky vyjiždím do Fertimedu, tak pak dam vedet, co doktor videl či nevidel na UZ a co na to říkal..
Já nemůžu mít nic normálně... 😠 🙂

elly
6. dub 2009

Michi drzim pesticky 🙂 ...pak dej vedet prosim 😵

Zan gratulace...devcatka jsou proste nedherny...hned bych ti je taky pekne pomuchlala 😵

mufy
6. dub 2009

Michi ale i tak když to stouplo to je úspěch a navíc je to moc pěkné čísílko. 🙂

divabara
6. dub 2009

Cau holky,

tak zatim my nic moc...malej stale sype...dnes kontrola u Dr., pry male zlepseni,ale jinak nic moc. BVe stredu budeme resit dal (mozna budou nutne inhalace v nemocnici...) - vyhlasuji embargo na bacily!

Michi,

doufam, ze to dobre dopadne, protoze pokud vim, tak HCG ma stoupat co dva az tri dny o dvojnasobek...(tzn. v pondeli 66, ve stredu 130, v patek 260 ???) coz by odpovidalo....Jsou to teda nervy - drzime pesticky...

zihu
6. dub 2009

michi.. tfuj tfuj, dej vedet!!

zihu
6. dub 2009

grej, teda su zvedava na ty tve fotecky!!!

sroubek
6. dub 2009

michi...ver si
barusko...slunicko nam pomuze od bacilu...tfuj tfuj tfuj

grej
autor
6. dub 2009

Ahoj,
Michi - držím všechno co mám! A pak hned sem s informacema!!!

Zan - holky jsou nádherný!!! Doufám, že se mi taky poštěstí tak pěkně hubnout jako ty. Ovšem u tebe už by se to mělo zastavit, nebo budeš průhledná!!

já už mám nahoře 15 kg. Je to vopruz, protože moje klouby a nohy nestíhaj. Strašně mě bolí celý chodidlo a paty, navíc už mi asi i natejkaj, tak mě to bolí kolem kontíků. O rukách ani nemluvím, ty mě bolej celý 😉
Jsem fakt ráda, že nebudu těhu v létě, páč to bych asi nepřežila...

Baruš - to si teda užíváte ☹ Držím palce, ať je Jonáškovi brzy dobře!!

m.c.
6. dub 2009

Ahoj,

Michi, to je dobrá zpráva, ne? Pokud HCG roste, tak to bude určitě OK! Držím pěsti a čekám na další zprávy!

Mufy, to je fajn že už konečně přišli na to proč se nedaří a pěkně tě vyléčí tak, aby v září všechno dopadlo na 1*!!

Grej, kila po porodu ztratíš rychle a bolesti taky přejdou, začnou samý radosti🙂.

Zan, holky jsou krááásný!!!!

U nás je to teď zajímavý, Peťuli začalo vztekací období, takže si to fakt užíváme 😝 . Ale jinak dobrý 😉

michina
6. dub 2009

Nazdárek, tak zas nic nevím.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Na UZ není nic vidět, je to jeste brzo, tam je neco videt, az je HCG kolem 1000. SLiznice se pořád tvaří divne, takže jsou tri varianty:
1. bud hcg zacne zase klesat a je to jasny, že embryo odešlo 😒
2. nejhorší varianta - že to bdue mimoděložní (šance jsou prej sice minimální, ale víte, jak jsem si to vyžrala už 2x - tentokráte to může být v tom pahýlu vejcovodu v deložním rohu) ☹
3. že to bude normální těhu.. 😎 😵 což doufáme, že bude.. 😎

Takže jsem si opět vynutila, at mi vezmou dnes krev na hcg (zítra po desáte budu vedet) a v pátek 12,15h znova kontrola, tam už by mělo být něco vidět...
Jo a varování, že kdyby mě začalo bolet břicho, křeče a tak podobně, mam okamžitě přijet do nemocnice nebo k nim.. doufám, že to nebude potřeba... 😝

grej
autor
6. dub 2009

Teda Michi, to je fakt síla...
Hele to už musí vyjít, protože jinak už fakt nevím... Takovejch problémů... Tím si snad nikdo tady na koňovi neprošel...

To budou nervy, co? do pátku... Ach jo, budu nervozní s tebou, jo?

michina
6. dub 2009

No jo, manža myslel, že padne, zase další čekání a stresy... 😀 Ale když bude pozitivní výsledek, tak to bdue stát za to!! Kéž by.

Bohužel přiroda se umí i vyřádit: ☹
Pamatujete, holky, na katy.m?? Jak měla OHSS silný, pak čekala dvojčátka..??
Tak napsala tohle, t je fakt hrůza:

katy.m:
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

Ve středu v noci mě přepadly kontrakce a začala jsem krvácet.Diagnoza v nemocnici byla krutá a jasná.Abort ve 24tt Prý to již nešlo zachránit. Odvezli mě na porodní sál,kde jsem čekala,až se mi připraví porodní cesty.Bolest to bylo neskutečná,kontrakce jsem měla co 3 min asi 4 hodiny.Díky mému skvělému manželovi,který mě celou tu dobu držel pevně za ruku a celé to prožíval se mnou,jsem to ale zvládla.V sedm hodin ráno mi napíchli epidural a píchli mi plodovou vodu.V 8:54 se narodila holčička ,pak mi opět píchli plodovou vodu a v 8:56 se narodil chlapeček.Byli to velcí bojovníci,ale bohužel svůj boj prohráli,protože ještě neměli plně vyvinuté plícní sklípky,které se vyvinou až 25týdnu.
Zabalili nám je do peřinek a nechali je u nás,dokud jim nedoťukala srdíčka.
Byli nádherní a teď to neskutečně bolí,mám v sobě prázdno

Procházíme si peklem,prý máme vyhledat psychologickou pomoc
holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí.

divabara
6. dub 2009

Tak to jsou fakt smutne zpravy...Musi to pro ni byt moc a moc smutne a tezke... 😔

Michi, drzim i nadale pesti...priroda se bohuzel dokaze nekdy hodne vyradit a my nezmuzeme nic, muzeme jen cekat, verit a doufat... 😔 Pevne nervy !!!

elly
6. dub 2009

Michi berers jeste prasky na tu sliznici? 😕

Jinak smutnej prihbeh...se me sevrelo srdicko.. 😔 ☹

michina
6. dub 2009

jj, Elly, beru pořád kpu hormonu, ale i tak sliznice stejne nereaguje, jak by na to množství mela, takže musíme jen doufat..

elly
6. dub 2009

Michi..ta je ale tvrdohlava ta sliznice tvoje 😖
Kazdopadne na tebe myslim...neboj..urcite to bude ta 3 varianta.. 😉 🙂

majmuna
6. dub 2009

holky nazdarek 🙂

zanet holky jsou nadherny 🙂 hele ty hruzo koukej se poradne futrovat at z tebe neco zbyde 😀

michi hlasuju a tajne doufam ve trojku 😉 🙂 se mi musi preci vyplatit to smirovani 😀