Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
26. říj 2009

Ahojky holky, moc se omlouvám,že jsem tu dlouho nebyla.

Byla jsem před 2 týdny na dovče a jak jsem se vrátila tak v práci blbinefc a nestíhala jsem.A popravdě jsem i zapomněla na tyto stránky,protože jsem tu už dlouho nebyla, a jelikož teď nemám ani náladu.

Asi před měsícem a půl jsem začala mít střevní problémy, vše co jsem snědla šlo pryč a za měsíc jsem zhubla 10 kilo.Váha šla dolů sama,ani jsem to tak nechtěla.Ale nedalo se.Už jsem měla začít IVF, ale když jsem si uvědomila, že nejsem czela v pořádku a že by to mohlo nějak ohrozit IVF,tak jsem to řekal doktorovi a ten mě poslal na UTZ břicha, na různé odběry a nic se nezjistilo.Pak mi dělali UTZ před IVF a zjistilo se,že mám dole velkej zánět a že by ty střevní problémy mohly být z toho zánětu. Nasadili mi na to antibiotika.Už je beru týden a dnes jdu na další kontrolu,jestli zánět trošku polevil.No vypadá to,že ne.A navíc nemám moc dobrou náladu,jelikož mi kvůli tomu stopli pokus,takže se to odkládá až na příští rok.Navíc mi pojišťovna nechce uhradit injekce,jen pár jednotek,takže musím zažádat o jinou pojišťovnu.No zkomlikovalo se to teda dost a mám náladu pod psa.Je mi to strašně líto,myslela jsem,že budu mít na své narozeniny krásnej dárek a takhle to dopadlo.Tak snad ten dárek budu mít už v náručí příští rok.

Holky´musím si vás dočíst.

Na fotečky jsem se dívala, vypadáte na nich moc krásně.A děti jsou už tááááááááák veliké. 🙂
Škoda,že jsem tam nebyla.

Michi a jak to vypadá s tebou? KOlik těch injekcí budeš celkem mít? Taky 6? Návaly horka jsou úplně normální,já to měla ze začátku strašný,ale pak jsem si už na to zvykla.

Grej,doufám,že Kačka se už trošku zklidnila a je hodňoučká a už tak neřve. 😀

artep26
27. říj 2009

Ahoj holky,
Mufy to je mi líto, ale musíš být fit a tak je dobře, že se na to přišlo a na další pokus bude v pořádku.
10 kg dole?? To bych brala, já se od porodu nevážila, nějak se mi na tu váhu nechce, sice mi říkají že jsem hoooooodně zhubla, ale když jsem šla rodit tak jsem měla 89 kg 😖 a tak to fakt žádná super váha zatím nebude, takže na to peču a žádné vážení 😀 😀 😀 k vánocům dostanu od mamky váhu, tak se zvážím až pod stromečkem ... to bude dáreček 😀 😀 😀
Grej dětičky mi taky zlobí s usínáním, usnou třeba v půl 8 a spí do 8 max půl 9 a pak ne a ne zabrat, jsou vzhůru i do 10 a dýl. Ale pak chrní do rána, na dnešek usnuli někdy v půl 10 a spali jsme do 6.
A kdy Kačence narostl první zoubek?? Mně připadá, že Mikimu snad už taky lezou, už 2 dny je k večeru a odpoledne protivný, včera od 1 do 7 do večera nic nejedl,jen se chtěl chovat a předevčírem měl zvýšenou teplotu (37,2). Mamka si myslí že to třeba budou zuby, ale mně to přijde brzy, navíc jsou o 7 týdnů dřív narozené, tak nevím jestli se to v tomhle počítá či ne ...

zanetik
27. říj 2009

Ahojda děvčata...
Mufy je mi to moc líto, to je fakt zákon schválnosti, to ten blbej zánět nemohl přijít před půl rokem? A to se musí odkládat a tak dlouho? S těma pojišťovnama je to děs, mají taky krizi, všechno ubíraj, ale hlavně že si stavěj paláce a musí jim zbýt na odměny na vánoce 😠 Tak snad to půjde brzy, budeme doufat 😉
Artep zoubky by to mohly být, proč ne, ale taky třeba nějaká viroza, kdo ví, tak do 14dní si myslím, že budeš mít jasno 😉
Grej gratulujeme k zoubkům, kdepak je máte? Verča má dva dole stejně velký, Nela ty samý jen jeden je menší a druhý větší. Musím říct, že taky bez problému, možný párkrát k večeru chvilku protivný...
Tak Michi moc držíme palce, je tady potřeba zas nějaká dobrá zprávička 😉

mikulka
28. říj 2009

Ahoj holky, teda Mufy, to snad není možný ☹
To se nedivím, že nemáš náladu a jsi zklamaná. Prosím tě, a to nejde, že by sis odléčila zánět a pak šla na IVF, když už sis protrpěla ten umělý přechod? Vždyť do měsíce budeš v pořádku a pak by IVF šlo, ne?

Ach jo, teda!!!

Víš ale, nějak si myslím, že to asi mělo nějaký důvod, aby to takhle dopadlo a abyste se o miminko snažili až další rok. Třeba jednou pochopíš, proč to tak je. proč ti to osud tak určil.

Mně třeba mrzelo, že se mi první IVF nepovedlo, ale pa jsem pochopila, že by to byl velký průser, kdyby se povedlo, jak jsem měla ten hyperstimulák. Protože dodnes mám z toho problémy. Kdybych při tom otěhotněla, problémy by byly nesrovnatelně horší. Tak třeba ty máš taky nějaký důvod, proč začít až příští rok.

sroubek
29. říj 2009

ahojky..hlásím návrat tracené dcery 😀

grej: jsem ráda, že kačka spí líp a teda...koukla jsem na fotky a je to teda kus ženský 😉
michi: držím palečky..tfuj tfuj tfuj a taky ať to vyjde s tou pojišťovnou
zihu: stejně jako zanetik já ti zááááávidím to vedro...já bych si zajela na 14 dní zalyžovat a na týden zasněžené vánoce a pak už může být celý rok léto..... 😵
mufy: si zase docela užíváš 😒 ...doufám, že bude jen a jen líp, držím palečky

tak u nás zatím postaru..loupežník lumpačí a je sladkej k sežrání..nosí mi knížky už v sedm hodin ráno do postele a chce je číst anebo zpívat, já hlásím zatím 58 kg...mám 7 kilo na hoře a jsem za ně ráda...brala tak 64...až zhubnu po porodu..abych to tělo neměla tak hubený...

každej máme holt svoje..co se týče váhy 🙂
jinak je mi líp než v druhém těhotenství...ani ještě nenatýkám..teď když to srovnávám, tak minule jsem byla oteklá hned od začátku a to celá...sestřička to bagatelizovala..ale nebylo to dobře a bylo to i tím, že jsem byla po nemoci...
dneska to bříško skoro ani nevnímám, jinak bublinka kope téměř pořád..kubík byl línější, ale když se zavlnil stálo to za to 🙂))

michina
29. říj 2009

Ahoj holky, Mufy, to je mi líto, že to tak dopadlo, hlavne cela lecba na endosku v trapu, co? Ale zase to ber pozitivne, das se ted pekne do kupy, budes hubena kocka o 10kg hezci nez drive a po novem roce se do toho vrhneme spolu. Ja chci mit injekce minimalne do 16.1., to mame firemni vecirek na který chci (zase organizuju) a moc se tesim, takze do te doby se nic dit nesmi. I kdyz uz bych docela chtela, to obdobi "niceho" je naprd. A jeste k tomu mi stoupl tlak, mam tak 140-160/90-100. Uz mame doma od tchyne tlakomer a manza me meri i 3x denne. Procetla jsem ten letak a je to nezadouci ucinek, je to neprijemne, buseni srdce, vedro, boli me hlava (to vlastne vuec jinak neznam). Ted jsem dostala druhou injekci a hned po ni se to takhle zhorsilo, tak doufam, že si telo zvykne jako na ty navaly (s tim uz umim zachazet 😵 ), ale kazdopadne to Dr. reknu.

Jinak ted je tech mimin vsude habadej mam pocit, kazdy rodi nebbo bude... Ted mi jeden dobrý kamarad (bohuzel jsme se asi rok nevideli a neslyseli, pritom bydli kousek) nahodou rekl, že ma doma uz 6 týdnu druhe mimi. Tak dostal vynadano, že neposlal ani email.. 😅

michina
29. říj 2009

Mufy, musime s eproti tomu vsemu semknout spolu, to by nebylo, aby to nevyslo!! 😠
Drz se, zánet se urcite brzy prekona, ATB zaberou a zase bude dobre... Duezite je, že porad mame nadeji!!
Myslime na tebe, papa. 😉 😵

mufy
29. říj 2009

Holky moc díky, jste zlaté,že na mě tak myslíte.Už je vše dobré,zánět prý ustupuje.Dneska jsem byla na kontrole a dělali mi UTZ břicha.Nic mi nenašli,tak je to prý asi z toho zánětu.
Jinak jsem už lepší.Bylo tohorší.Těžko se to rozdýchává,ale ujde to.
Michi pak se na to po novém roce vrhneme spolu.Třeba se to konečně podaří.
Mě doktor napsal,že mám přijít před koncem roku ještě na inseminaci,až dostanu MS,ale co já vím,kdy ta blbá MS přijde?
Na injekce si zvykneš jako já.
A endoška? Taky si myslím,že je to v trapu,celá léčba.

A holky co dětičky? Vidím,že rostou jak z vody.

grej
autor
29. říj 2009

Ahoj holky,
teda Mufy, vy máte takovej pech!!! 😔 😔 To snad neni možný...
Jsi silák, jak tu psaly holky, dáš se totál do kupy a za rok už budeš pomalu rodit, uvidíš 😉

Ztotožnuju se s názorem Mikulky, ono je asi všechno daný. Já jsem popravdě i ráda, že jsme si na Kačku tak dlouho počkali. Nedovedu si představit, že bych otěhotněla když jsme stavěli nebo když jsme měli tu krizi... Opravdu se nám to podařilo v naprosto nejlepší okamžik... Ale vím, že ti to teĎ připadá jako blbý řeči...
Něco jako "otěhotníš až přijde pravý čas" 😀 😀 Známe to, ne? 😉 😉

Těch půl roku dalo určitě endošce zabrat a bude jí zas chvíli trvat než se objeví, tak neboj...
Je moc dobře, že ti nic nenašli. Ono je to všechno propojený, ten náš spodek... ☹
S to pojišťovnou je to vopruz. Jak to, že ti to nechtějí proplatit? Vždyť všechny podmínky splňuješ, ne?

Šroubku, to to letí, za chvíli budeš rodit... Ty br´do🙂

My jsme našli první zub přesně na výročí 5 měsíců. A hned durhý den jsem našla zub druhý. Takže teĎ má kačka spodní jedničky a jsou obě stejně velký. Mám pocit,ž e už se jí klube i jedna spodní dvojka, má tam takovou špičku. A má hrozně nateklou dáseň jako by u čtyřky nebo pětky. Ale nezdá se mi, že by rostly už stoličky...
Ty první zuby jsme přežily naproto bez problémů, žádný teploty, nervozy nebo tak. Ale teĎ už nic moc, v noci se hodně budí, pořád si rejdí v puse...

Jinak všechno dobrý, byli jsme na gastru a všechno je v pořádku. Doktorka jí ani nevyšetřovala, protože co jsem jí tam objednala, tak začala kakat obden, takže super. Máme 8720g.

Michi - tyhle "vedlejší" účinky jsem měla v těhu. Teda hned po IVF. Bolest hlavy, bušení srdce, vedro... Vedro je mi vlastně dodnes. Neustále chodím venku jen ve slabý mikině a pohoda 😀 To kojení asi dělá s tělem věci...

m.c.
30. říj 2009

Ahoj holky,
přišla sem kuknout co novýho, omrkla jsem fotky ze srazu, jste všechny kočky!! A dětičky rostou jako z vody 😉

Mufy, to je fakt smůla... Ale věřím že příští rok to všechno klapne a budete tu s Michi probírat těhotenské nevolnosti 🙂 🙂

My čekáme druhýho sviště, docela se děsím jak budu zvládat 2 bejby, ale Peťula je docela hodná, tak snad to nějak půjde 😉 . Teď je to supr období jak se s ní už domluvím, začřínají otázky "maminko a proč??", takže se fakt nenudíme 😉

Mějte se všechny moc fajn!!!

mikulka
1. lis 2009

MUfy, léčba určitě v trapu není. To není proč. Léčku jsi podstoupila a je to ok. To ti nikdo nevezme, neboj! 😉
Hele, a kdybys začala zpočátku roku s IVF, vlastně je to posun o 2-3 měs., tak to jde. A nakonec, není lepší ještě si užít V8noce bez nervů (zda se povedlo, nepovedlo atd.) a začít čistě př. rok?

Věřím, že to má svůj důvod i trochu logiku. 😉

michina
3. lis 2009

Mufy a kdy jsi měla poslední injekci? Rekli ti, za jak dlouho se MS objeví? Ono je asi normalni, že to bude chvilkut rvat nez zase naskoci cela ovulace a tak. Ja myslim, že dokud MS neprijde, tak porad ta endoska je v pohode, nema se tam s krvacenim co dostat, jako mimo delohu, myslím... Takže porad jeste lecba neni uplne na nic...
Ja jsem taky zvedava, jak to se mnou bude. Ted uz je mi trosku lip, telo si zvyklo asi i na ten vysoky tlak.
M.C gratlujuju k dalsimu mimi, to to leti, uz druhe a Petule ma 2 roky. Fakt fičák, holky, to už se známe tak dlouho???

mufy
3. lis 2009

Ahojky holky, děkuji za držení pěstiček.
Už to zvládám docela dobře.Ale jen je smůla,že se to zase posunuje na další rok.
Jestli se endoška objeví,to nevím.Ale doktor říkal cosi o endošce,tak je možné,že tam zase něco je.
Teď tu 14 dní nebudu takže se sem nedostanu,jedu pryč vyčistit si s kamarádkou hlavu.

Michi poslední injekci jsem dostala 2.10. a prý bude asi 6-8 týdnů trvat než dostanu MS.Tak jsem zvědavá,kdy to přijde.Doufám,že ne zrovna na té dovči.To bych byla nerada.

Příští rok na to zase nastoupím a doufám,že se to už povede.
Jinak střevní problémy už nemám,vše je dobré.Super,že mám aspoň těch 10 kg dole, aspoň k něčemu to bylo.

M.C taky moc gratuluji k druhému mimi.

Kdybych se tu náhodou už neukázala než odjedu,tak se na vás potom půjdu kouknout jak přijedu.

Mějte se tu moc pěkně a děti ať nezlobí. 🙂

zanetik
5. lis 2009

Ahojda všichni...Michi čemu sedivíš, naše první téma bylo říjen 2006 to jsme testovaly asi poprvé 😉
Teda Grej vy budete zubatý...Verunka má taky dole 2 jeničky už docela volký, je to srandovní jak ji jsou vidět když řve nebo se směje. Nela má jednu většía druhá sespíš klube, včera měla trošku zvýšenou teplotu, tak snad kvůli zubu a ne nachlazení...jinak jsou pořád hodný, ale teď je trochu protivná a v pondělí byly ufňukaný obě, děs to vůbec neznám...
m.c taky velká gratulace, takže neplánovaný? ale to je fuk, Peťka už je velká a lepší než se pak 2 roky snažit...
Mufy tak si to užij...no máš se špatně? pořád někde v trapu 😅

mufy
8. lis 2009

Ahojky holky tak jsem se na vas prısla podivat a vy tu nejste ani jedna.Jak se dari?
Mam se zatim skvele.Za 14 dni se na vas prıjdu podivat.papapapa 🙂

zanetik
10. lis 2009

Nazdárek,tak vás taky jdu jen pozdravit, v pátek jsme se vrhly na malování kuchyně, v sobotu obývák, ale to jsme musely dát odpoledne holky na hlídání poprvé tchánovcům, protože tady prostě neměly kde být a v neděli už jsme s něma zvládly chodbu. Zítra nás čekají odpady a nová sprchová vanička hluboká a o víkendu ložnice protiplísňových nátěrem a ještě někdy mezi tím 2 sádrokartonové stropy. Tak na hrubo uklízím a mám i půlku kuchyňské linky, tak chci pomalu k večeru pokračovat, dopolko se to s holkama nedá, oni se už pohybujou po podlaze, tak je musím mít na dohled a Nela je uplakaná má rýmu a kašel od noci,tak pofňukává, ale odsát ji to je umění, se brání a řve...
Tak přejem všem hlavně ať jste zdravoučký 😉

grej
autor
16. lis 2009

AHoj holky,
tak jak se vám všem daří? U nás dobrý, jen poslední dobou v noci nějak blbě spí. Budí se po třech hodinách a vždycky se tváří, jako že je totálně vyspalá,. Směje se a vejská. V posteli na uspávání nereaguej. Tak si jí vezmu do ruky, to je tuhá hned. Jen jí položím, zase se směje. Tak si jívezmu do postele k sobě a to většinou ty tři hodiny další vydrží. No ale já jsem nevyspalá, že jo.
To jsem si libovala, že se budí dvakrát za noc a dnes jsme kojily v jedenáct, v půl třetí a v šest. Ble.

Jinak stále máme jen dva zuby, sice má natelký víc míst, ale nic už neleze. Začala se obracet ze zad na břicho a děsně jí to baví. Jenže pak jí to nebaví na tom břiše, takže se otočí a za chvilku řve. Já jí otočím zptáky a během sekundy je zas na břiše. Je to hoňka 😀

Zan, doufám, že už jsou holky zdravé! Já si nějak nedovedu představit, až se bude Kačka hejbat. Už takhle mám pocit,ž e nic nestíhám 😀

Mufy - jsem moc ráda, že jsi spokojená! Tak to má být🙂 Už dlouho jsem z tvého příspěvku necítila takovou pohodu 😵

michina
16. lis 2009

Taky jsem se přišla podívat, at nas posunu trosku dopredu, pristi týden v pátek třetí injekce, tlak merime, vcera jsem mela "jen" 145/90, tkaže jsem si hned dala láhev svatomartinského s muzíčkem.. 😀
Jinak vse pri stareém. Papa, holky, zase se ukážu.. 😎

grej
autor
18. lis 2009

Ty jo, Michi, pěknej tlak 😅 Takovej jsem měla v těhotenství a doktoři se rozčilovali 😀

mikulka
21. lis 2009

AHoj holky,

tak jak se máte? To je škoda, že to tady už tak nejede. Máme s prckama míň času, co?
Grej, my máme stále jeden zub. V roce! A zlobé ho to hodně od půl roka. Teď to má zrovna zse nateklé.
TO obracení na bříško a že nemůže zpět, to znám. Malýho jsem takhle obracela i několikrát v noci, budil se s pláčem a na bříšku. 😉¨
A už začneš přikrmovat? Kojíš?

Michi, a jak je to teď u tebe, na jakou injekci jdeš?

Já mám teď problémy. Po tom hyperstimuláku mám břicho plný drobných myomů!!! Pěkně mi tím přestimulováním zavařili. Byla jsem zdravá a teď tohle. MS silná jak blázen a pořád mně bolí břicho. Co bude dál zatím nevím, jsem objednaná na konzultaci k dr. 😒 ☹

zihu
23. lis 2009

ahoj vsechny, hlasim se po taaaaak dlouhe dobe, omlouvam se....
jen vy rychlosti sem si procetla posledni stranu,
Grej, uuuz toliiiik zubu??? 😵 my sme teda zatim bez ale smejdi si v puse uz pres mesic a vsechno hobluje, ale zatim kde nic, tu nic....
Mufy, teda to je pech! 😠 myslim na te a Michi, i kdyz sem nechodim, moc vam preju, at uz to pristi rok konecne rozstipnete!!!!!!
jinak gratuluju druhotehulkam!!! to je mazec, zatim si nedovedu predstavit druheho sviste, ale ono se da zvladnout asi cokoli, Artep by nam mela davat nejake lekce🙂
jdu vas trosku docist a mrknout na alba 😉
mejte se krasne, tu uz mame peknych 23 stupnu, takze fakt prijemna zima 😎 paaaa

zanetik
25. lis 2009

Nazdárek zlatíčka moje, taky se omlouvám za absenci, ale konečně jsme opravovaly byt po vytopení, tak už jen strop v koupelně a v kuchyni a nějaký drobný dodělávky to už jde...no a s holkama je to mazec, obývák mají přeplazený raz dva, takže mám při vaření oči pořád na zádech 😅 nejradši se mnou vytírají a vysávájí to je klid v lehátkách, i když i tam si chvíli hrajou, ale třeba Verča z něj každou chvíli visí hlavou dolů, taky v nich přehopsaj obývák a mám strach že se převrátěj.
Jinak Nele už se prodral konečně i druhej zoubek, tak máme dvě zubatky dole mají jedničky 😅
Musím jít dodat do alba nějaký fotky, aby jste věděly o čem mluvím 😉
A co vánoce? Já se vůbec netěším, nevím co komu koupit, natož co si mám nechat koupit, nevím ani co pro holky ☹
Jinak holky už zase spinkají celou noc, min. týden se mi Verča budila o půl 4 zbudila i Nelu, tak jsme daly mlíčko a po 1-2hodinové pauze jsme spaly do 8h.
V pondělí jsme byly na 8měsíční prohlídce Nela má 7220g,67,5cm a Verča 7400g,69,5cm, takže už ji Nela asi nedoroste 😅
Michi a co bude dál po té injekci? Doufám holky, že Vám to vyjde a ještě příští rok porodíte 😉

sroubek
30. lis 2009

zdravím..jen tak na skok...kubík má lehce rýmku...ale je to čertík...a odhaduju v 16ěsících tak 12 kilo

mějte se dobře a hlavně zdravě a ať vám vše vychází dle představ

michina
30. lis 2009

Ahojte, minuly tyden jsem byla na 4.injekci, posleedni vidim nekdy mezi svatky a pak uz jen cekat na MS a hura do stimulace. Jen mi zase odesel muj doktor z CAR, tak jsem zvedava, jak to tam bude, kdo na me pripadne, nenecham se odbyt!!
JInak zadne novinky, tlak furt vysoky, ale uz jsem si zvykla, navaly horka jsou ale mene castejsi.
Dr¨zte se a uzivejte jeste tepleho pocasi! 😉

mufy
1. pro 2009

Ahojky holky, jdu vás pozdravit.Jak pak se máte?
Vánoce jsou přede dveřmi.
Já se na další pokus chystám někdy v březnu,jelikož manžílek půjde v lednu na operaci,tak ať nejsme doma oba dva.Někdo přeci musí vydělávat ne?
Michi tobě moc přeji,ať ti to taky vyjde.Přeci jenomna to čekáme strašně dlouho.
Já zatím nedostala ještě MS,ale snad každým dnesm by měla přijít.Dr. říkal,že by měla přijít kolem 6.8 týdne po poslední injekcia zítra to bude 8 týdnů a zatím nic.Tak nevím.Ale zase si to bez ms užívám.

Tak se zatím mějte pěkně a děti ať nezlobí a dělají vám jen samou radost. 🙂

zanetik
4. pro 2009

Ahojky, Mufy taky tě zdravím a všechny co mají asi hodně práce 🙂
Grej tak co Kačka? Jak si vede?
My včera strhly strop v koupelně, všude bílo...fuj, takže ještě tam dát novej sádrokarton a v průchodu mezi kuchyní a chodbou a můžu byt uklidit, do toho chci trochu cukroví udělat, teda ne 12druhů, ale aspoň 4-5, tak snad mi to holky dovolej, jsou hodný, ale přeci jen potřebují častější kontakt a spaní u nás nic moc oni si daj v noci 12-13h v kuse a přes den pak 2x20min 😒 tím že vstáváme kolem 8h, tak šly teď 2x spát po obědě do postýlky, vydžely 3/4h, dneska se Verča vzbudila když vstával David do práce o půl7, takže před chvíli vytuhla a Nele jsem teď držela minutku ruku na obličeji a usnula taky, tak obídek si dají potom.
Obě mají teda rýmečku a Verča i pokašlává, jestli to přes víkend nepřejde, tak jdu k dr. ať ji na to něco dá, má to už po druhé s týdenní pauzou. To mají asi z toho plazení se po bytě po tý studený podlaze 😒
Tak se občas ukažte, ať víme aspoň novinky a jak se máte...papá zdravíme 🙂

sroubek
7. pro 2009

ahojky kočky..zdravím..dnes mám dobrou náladu, prorože jsem se domluvila s doktorem, co už mě jednou rodil a byl fakt dobrej...takže jsem se tak nějak pojistila a to mi zvedlo náladu

michi..moc držím palečky
zanet: at jste zdraví...

zihu: užívejete orientu..co místní poměry, lékařství, zábava..no piš piš..

a doufám, že i ostatní se mají moc a moc dobře 🙂

zanetik
7. pro 2009

Ahojda ty jo ty už jsi 30tt no to neskutečně letí....
Můj dnešní den je naopak jeden z nejsmutnějších po 16,5 roce mi umřela pudlice Denča ☹
S Verčou jsem byla dnes u dr. samo tam nechrčí, ale pusinkou kvůli rýmě dýchala, nic nám nedala jen výtěr z krku a ve čtvrtek mám zavolat na výsledky.
Tak ať se všem daří mooooooc fajn, zatím papá

grej
autor
12. pro 2009

Ahoj holky,
omlouvám se za absenci, nějak nestíhám. Vždycky jsem vás dočetla a už nestihla přispět.

Tak u nás asi tak... Máme se fajn. Kačka má stále jen dva zuby, ale taky si tam pořád hrabe. Ale spíš bych to tipla na nějakou čtyřku dole než na horní jedničky, který by pole plánu měly růst...
Začala jsem jí dávat příkrmy, ale moc jí to nebere. Nejvíc jí chutná mrkev s bramborem. Teda chutná... Neprská mi to. Ale brokolice, cuketa, špenát - to vůbec. Sní tak půlku lahvičky, tzn. asi 60 gramů, takže jí stejně pak za hodinu ještě dokojuju. Už dvakrát dostala odpoledne výživu a ta jí naopak mooc chutná. Ale zatím jí nechám sníst jen taky půlku, ať to moc nepřehání.

JInak přes den to bývá super, hlavně dopoledne. Jak je vyspalá, tak je zlatíčko. Pravidelně chodí spát asi tak dvě hodiny po probuzení a na terase mi vydrží spát tak hodinu - hodinu a půl. Takže pohoda. Jenže odpoledne tomu už moc nedá. Pokud jsme doma, tak jí dám ven a to si třeba i půl hoďku dá, ale pokud jsme někde venku, tak jsem vyřízená, protože ona mi prostě jinde neusne. Ani doma v postýlce mi neusne. Jen večer. A to je tak po půl hodinovým boji, kdy to prořve 😉 Noa tím jak odpoledne nespí,t akj e večer protivná na zabití.

Stále kojím, což je super. Přes den jí už ale stačí míň a míň, za to v noci si to vynahrazuje. Kojím pravidelně po třech hodinách. Takže moc vyspalá nejsem... Ale dá se to.

Nedávno chraptila a pak měla i tu "zadní" rýmu, ale už se z toho vykřesala a je zdravá. Jsem ráda.

Chodíme už plavat do "velkýho" bazénu a Kačka se potápí jak nic. Moc jí to baví. Tak jsem taky ráda.

Zan - holky jsou super🙂 Koukám, že už si s nima fakt užiješ 😀 Kačka se zatím jen otáčí na břicho a zpět, občas válí sudy, ale jinak se zatím moc nepohybuje. Plazí se pozadu na hrací dece, ale daleko se nedostane.

Michi - tak sláva - s novým rokem to už snad doprčic musí vyjít..
Mufy - tak ať to manžovi dobře dopadne!!

Šroubek - teda, to to letí.. Za chvíli už budete čtyři!! My bychm taky chtěli druhý co nejdřív, ale pořád nemestruuju, takže to asi jen tak nepůjde (teda neberu v potaz, že první dítě máme z umělýho 😀). Snad nebudu muset přestat kojit, abych začala ovulovat...

Zihu - a jak to tam jinak jde po stránce zdravotní a tak? Myslím jako úroveň zdravotnictví, služeb a tak...

přidám pár fotek, tak jukněte. Jinak stále aktualizuju ten odkaz, co je v albu napsanej, tak můžete koukat na foto průběžně.

Holky mějte se!!!

Jo a já budu dělat cukroví asi jen jedno, víc prostě nezvládám. kačka nevydrží jen tak v klidu víc než čtvrt hodiny, pořád musí bejt změna. Navíc máma je po operaci kyčle, takže nepohyblivá, tak budu asi péct u ní a rozdělíme se.

zihu
16. pro 2009

ahoj holky🙂
tak jdu docist, jak se vsechny mate a koukam Grej uz chystate dalsi zuby🙂 no my teda bojujeme s tema prvnima, uz jsou videt, ale jeste ne citit, tak snad to bude brzo venku, protoze se docela trapi...:-/ asi nemusim popisovat...
jinak B. zatim prevraci na brisko, z briska nekdy nahodou na zada, ale jinak se zda, ze nevi, jak na to a casto se na brise rozciluje, ze uz ju to neba... snad ji to brzo dojde😀
lozit jeste vubec, jen se tak jako nataci ze strany na stranu rucickama, ale zadek a nohy se ani nehnou... je to asi lenoch🙂
planujeme cestu do Cech a na hory a asi se tak mesic zdrzime, tak premyslim, jak toho bobka zateplit, takze nejaky fusak... akorat sem cetla, ze ne vsechny fusaky jsou kompatibilni se vsema kocarama, coz me teda zarazilo, planovala sem zimni Emitex, ale narazila sem na diskuzi, ze ty popruhy v Teutonii vedou jinudy nez doury ve fusaku... 😨 nejake zkusenosti, Grej??? Jinak se mi libi i fusaky od Aesthetic a tak, tak vybiram, bohuzel nemuzu zkouset 😢 a musim koupit na blind..
zdravotnictvi tady se da najit super, ostatni nehledam, ale obecne tobude urcite divocejsi nez u nas 😀 my jsme ale nasli Dr. pro Baju, kde je vsechno superciste a moderni, ale samo si to taky necha zaplatit... no co, k nejakym reznikum s ni prece nepujdu...
opatrujte se, at ste zdravi a uzijte si svatky!!!! ta vanocni atmoska mi tu docela chybi.... aspon uz sem delala 2x vanocku, ale z mistnich surovin, to je dycky otazka, jednou nenakynuja, po druhe byla docela mokra a trochu se rozlezla, no co... ale byla🙂
..... tak pa