Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
14. kvě 2010

Juuu, holky, to jsou novinky🙂

M.c. moc gratuluju.

Mufy, ležení jsem si v těho taky vyzkoušela. Ležela jsem měsíc, pak se vše ustálilo, ale do konce těho jsem nesměla po schodech a jezdit autem, což bylo tedy dost těžké, hlavně nechodit po schodech!

Michi, tak hurá, vše vypadá dobře.

Báro, to je super, já mám pocit, že jsi krvácela i s Jonáškem, ne? A jaký je z něj klučina. Však ono to dobře dopadne.

Já moc dobré zprávy nemám. Po hyperstimuláku mi zbyly v břiše nějaké nádůrky, nikdo moc neví, co s tím. MOje dr. mně posílá do Pronatalu, aŤ se k tomu vyjádří. Ti mi dříve tvrdily, že to zmizí po porodu, nicméně nezmizelo a ještě k tomu mám 2 myomy. A to jsem byla gynekologicky zcela zdravá. 😠
Také jsem plánovala na př. rok snažení na druhé mimi, máme mrazáčky, ale nevím, jestli to vůbec půjde. ☹

A co plánujete na vík, je hnusně. co?

zihu
14. kvě 2010

ahoj holky,
michi, teda ty si snad masochistka, neee? 😀 je, super, ze to zvladate tak sehrane, drzim palce uplne nejvic! 😀
baro, drz se!
mikul, teda snad to nejak vyresi, v Pronatalu maji jiste zkusenosti se vsim moznym, hlavne se nedej, at tam nemusis cekat 1/4 roku, nez si te pozvou, tam to je nekdy asi dost na dlouho (aspon podle kamosek, co tam chodi)... 😠
jinak offtopic, mrknete a podepiste, je to snad pro dobrou vec, no ne? 🙂
http://www.cervicalcancerpetition.eu/main.php?l...

mufy
15. kvě 2010

Holky děkuji, ale už se doma nudím a to jsem doma teprve pár dnů.Nevím,jak to přežiju ještě tak dlouho,snad se to ustálí a budu aspoň něco moct dělat.

Michi,teda to je ale rychlovka.Jen si to užívej, je to tvůj poslední pokus.

Baruško,moc ti přeji,aby to dopadlo dobře.

Grej dívala jsem se na fotečku mimi na FB,moc pěkné.

Tak já jdu zase ležet.pa

mikulka
15. kvě 2010

mufy, neboj, ustálí se to.
Já se taky nudila, furt jsem se koukala na dvd a četla.
A jedna moje kolegyně mi řekla: Buď ráda, že máš takovou pohodu, že se dokonce nudíš. Je to naposledy v životě.

Jak jsem si na ní po porodu pak vzpomněla, kdy začal kolotoč kolem mimča. 😉

divabara
16. kvě 2010

JOjo, holky ta píšu,. že už je s mým těhu konec. V nemocnici zatím nejsem, furt si říkám, že to zvládnu v domácí péči...je to v podstatě týden možná 10 dní od MS,tak by se to mělo snad vyčistit samo. Krvácím silně, bolesti se snést dají, ale zatím to ze mě nevyšlo, to už poznám...☹ Tak držte pěsti, ať nikam nemusím, Díky, Barča

zihu
16. kvě 2010

Baru ☹ to me mrzi, drz se, holka! nechces ale radeji pro jistotu zajit na kontrolu? treba by se krvaceni dalo zastavit a tehu zachranit??? ja taky krvacela, dostala sem pigaro a ted mam Barusku 😉 a i pro jistotu, abys vedela, ze jsi v poradku ... radeji nekam zajdi 😕

divabara
16. kvě 2010

Ahoj Zihu, jsi moc hodná, ale to krvácení už se asi nedá zastavit, bohužel....Navíc zkušenosti z minula mi říkají, že už je jasný konec...jsem v kontaktu se svojí doktorkou a zatím, pokud to probíhá jako MS, mohu vyčkat doma....Určitě, kdyby se něco dělo, tak jedu hned do nemocky 🙂, ale já myslím, že je lepší, když se s tím tělo vyrovná samo...Zatím nemám velké bolesti, krvácím opravdu jako řpi MS, ale zatím taky cítím, že se mimčo drží zuby nehty, tak jen doufám, že se brzičko pustí a bude líp 🙂. Můžu se naštěstí radovat z Jonáška !!!! 🙂)

divabara
16. kvě 2010

jinak jsem s Dr. domluvená na případnou kontrolu v úterý...

mikulka
16. kvě 2010

Báro, já bych si teda k dr. zašla tak jako tak.
Aby zkontrolovala třeba na UZ, zda je vše ok,
za a) jestli se to přece jen ještě nedá zachránit
b) pokud nedá, jestli se pročistíš úplně

Ach jo. 😢

Holky, už máte děcka ve větší posteli? Malý je pořád v dětské, ale uvažuju o větší - prodlužitelné z Ikei.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S698...

divabara
16. kvě 2010

Mikul, mimisek se opravdu nedal uz zachranit, prilis mnoho zkusenosti z minula, ale tim, ze to bylo neplanovane, tak se fakt mohlo stat cokoli...dokonce jsem si uvedomila, ze jsem tento mesic byla na rentgenu zubu, takze vlastne je docela mozny, ze to souvisi i s timto..nechala jsem si spravit zub, byla na odstraneni znaminka, proste nic moc mesic....Pokud by se mimi melo udrzet a bylo v poradku,tak se udrzi, tomu proste verim. tak jak to bylo u Jonaska - tehu s nim proste bylo od zacatku jiny...zadny bolesti zad, zadne ciste krvaceni, spise spineni a ted to vlastne vsechno bylo hold divny...
Ale moc dekuju za povzbuzeni, vzhledem k tomu, co uz ze me vyslo, je jasny, ze jsem dnes potratila a ted si jen preju, aby se to obeslo bez revize a UZV v utery, pripadne dalsi tyden potvrdil jen prazdnou delohu....

grej
autor
17. kvě 2010

Ach jo, Baruš, to je smůla ☹ Ale jak říkáš, lepší když to odejde hned než pak později nebo nedej bože, aby bylo mimi třeba nemocný.
Držím palce, at se vyčistíš sama, ale vzhledem k tomu, že z tebe "něco" vyšlo, tak bych řekla, že to bude OK. Taky jsem to tak měla po prvním IVF.

Jsem zvědavá co MIchi, jestli nakonec byla punkce a jak to dopadlo! Michi - dej vědět!!

Mikulko - Kačka je malá, zatím má malou psotel, ale není v ní ráda Každé ráno, nejpozději v pět, putuje k nám, protože se vzbudí a nechce tam sama být. Ale tak obden se vzbudí třeba už ve dvě a musím jí vzít taky k sobě, protože jí sice uspím, ale budí se pak každých deset minut. To bych se moc nevyspala. Ne, že bych se teda vyspala, potvora vstává v šest a když spí s náma, tak jsem stejně dost často vzhůru 😉
Koukala jsem na tu tvojí postel, vypadá pěkně. Dumala jsem, jak je to s matrací, když je to prodliužovací, a ona to má Ikea vyřešený i prodlužovací matrací🙂
J8 spíš přemýšlím o posteli 140x80, která se pak dá předělat na normální postel. Že by tuhle malou zdědilo mimi a Kačka by dostala tu větší.
Holky z Moravy, doufám, že jste všechny OK a že vám nehrozí záplavy!!

m.c.
17. kvě 2010

Ahoj,
Baruš, to je škoda, ale když už to tak dopadlo tak přeju ať se tělo vyčistí samo a příště to dopadne dobře!!!!!

Mikul, my máme přesně tuhle postel, akorát v té světlejší variantě. Máme ji pořád na nejmenší velikost. Kupovali jsme ji měsíc před Peťulinýma drřuhýma narozeninama. Spí v ní ráda, akorát zezačátku z ní zdrhala, tak to bylo blbý uspávání, teď už je to OK. No ale stejně ji nakonec moc nevyužijem, budem holkám až budou větší kupovat patrovou postel, kvůli místu.

Lucinka byla zlatý mimčo, teď už je 2 dny uřvaná, tak čekám zase na zlepšení🙂

U nás je 3.povodňový stupeň,ale my naštěstí bydlíme v části města kde povodně nehrozí, tak jsem v klidu.

divabara
17. kvě 2010

Ahoj holky, tak hlasim, ze cisteni zatim probiha bez problemu,tak snad to zvlandu bez nemocnice,ale verim, ze jo !!!!

Holky, doufam, ze se vam povodne vyhnou, musi to byt hrozny, kdyz nekdo prijde o strechu nad hlavou ☹ . Myslim, ze to je daleko horsi,nez ty moje tehu ztraty !!!!

Jinak malej zatim spinka v male postylce a prave kvuli tomu zdrhani zatim neuvazujem o vetsi posteli,ale je jasny, ze to budem muset taky resit. My asi koupime rovnou velkou postel a dame k tomu tu zabranu...

michina
17. kvě 2010

Ahojky, hlásím, že včera byla větší úroda než jsem čekala, máme 10 vajíček 😀 Zítra na desátou jedem do Olmíku, možná bude už transfer. Když ne, kvuli počasí se do Ostravy už vracet nebudeme, vsude jsou vylite reky, takže bysme ani nemuseli zpátky do OL dorazit...
Mufy, kdybych neměla zítra transfer, tak bysme se nekde v Olmiku mohly sejit, co ty na to?? 😉 Stejne tam budu zustavat sama, manža musi zitra odpoledne do ostravy na schuzku. Pošlu ti do IP telefon, že bysme se domluvily.

michina
17. kvě 2010

A jee, Mufy, ja zapomnela, že más ležací režim... tak někdy příště setkání v OL.. 😉

Baru, at jsit aky co nejdríve OK. 😵

zihu
17. kvě 2010

Ahoj holky, Baru.. tak hlavne ted uz klidny prubeh MS a at je vsechno nasledne uz ok....
michi.... uuzz ET? Tak kratka kultivace?? 10 vajuch a kolik oplo? Jee, drzim palce MOC!! 😀 konecne se tady zase neco deje😀 😀

mikulka
17. kvě 2010

Ahoj holky, Barunko, tak je to aspoŇ pryč a bude to jistě v pořádku, a vyčistila ses už sama.

MIchi, jéééé, to je super, tak to je krásná úroda, huráááá!

m.c. A jak to máte u té prodlužovací postele s matrací? Kupovali jste ji k tomu v IKee? Já se trochu té matrace z pěny bojím. Spíš bych chtěla něco s kokosem, jako měl doteď.

GRej, a to existuje postel 140x80, která se dá pak přestavět na velkou???? 😕

grej
autor
18. kvě 2010

MIchi - tak hlavně jeďte opatrně. To je hrůza na té Moravě ☹ U nás pršelo jen v pátek a od té doby nic. To mi řekněte, kde se ty dešŤový mraky teda berou. Většinou to jde od západu... Se tam u vás snad tvořej ☹ Držte se!!
Ale zase další bod pro to, že tentokrát to vyjde. Početí za takových dramatických okolností :D
A 10 vajuch je fakt super číslo! Tak akorát!!

Mikulko - já jí zatím nikdy nehledala, ale vím, že moje setřenka jí má. Počítali, že budou mít jen jedno mimi, tak se jim vyplatilo koupit tuhle. Asi to funguje jen tak, že se nějak sundají bočnice nebo tak... Zkusím na to kouknout.

grej
autor
18. kvě 2010
m.c.
18. kvě 2010

Mikul, máme tu z té Ikey, říkala sem si že bych normální matraci koupila až tu velkou.

zanetik
19. kvě 2010

Ahojda, tak vás všechny zdravím, taktak jsem vás dočetla, jste se nějak rozepsaly 😅
Michi držím moc moc pěstičky, doufám že to všechno konečně dopadne 😉

grej
autor
20. kvě 2010

Tak co asi ta Michi... MOc na ní myslim...

michina
20. kvě 2010

Ahoj holky, už jsem doma, transfer byl včera, takže mám zavedené tri embryjka. Z 10 vajuch se oplodnily jen 4, jedno z nich nicmoc,takže bylo vyřazeno a ostatní nám byly doporučené zavést všechny, kvalitou byli myslím 8b, 6bc, 7c, takže ty dve trosku horsi, proto nemeli z tech tri doktori sami strach, a eventuelni rozmrazeni by neprezili, takze byla skoda je vyhodit. Takže tak, ted lezim, manža se o me svedomite stara, tchýne pere a žehli,protoze mamka chudak taky doma lezi a ani me nemuze prijit navstivit, mela skoro 39 teploty... Kontrola je 2.6., takže 14 čekání... 😵

divabara
20. kvě 2010

Michi,tak to hezky odpocivej a nech se pekne obskakovat, za chvili uz budes v jendom kole 🙂 !!!!

Na me taky vlezla chripka, nejdriv jsem mela stach, abych nemela zanet delohy, kdyz mam horecky a kdyz mam po te tehu ztrate,ale asi ne, si myslim, ze by me bolelo bricho a ne krk 🙂...

mikulka
20. kvě 2010

Michi, úplně mi vyhrkly slzy. Konečně jsme se dočkaly, a embryjka jsou v bříšku, viď 🙂 Hurááá. Tak hezky filmy, knížky a pohodička. A taky víra, že miminko je na cestě k tobě! 😉

Barunko, a co ty, byla jsi v út na tom UZ? Je vše v pořádku?

Holky, nedavno jsem v Sama doma viděla rozhovor o dárcích, tak mi bylo nějak smutno a doufám, že náš malý se nikdy nic nedozví. Kdybyste viděly, jak ten miluje svýho tátu!!! Je to krásné, jak se mazlí a tak. 😅

majmuna
20. kvě 2010

ahoj holky 😉

jdu se pochlubit i nasim prirustkem....

mc gratuluju k holcicce....uz jsem
taky po cisari tak nejak v pohode ale porad mi chybi ze nemuzu zvedat tedaka...ma uz 16 kilo a netusim kdy naberu silu
ale lepsi riznuti aby bylo mimco venku bez problemu nez si to pak vycitat
😉

uz jsem vam psala ale tedak mi celej prispevek smaznul tak ted se chytam prilezitosti kdyz je venku s babickou

michy parada porad jsem sledovala kdy uz muzu zacit drzet palce 😉 tak uz snad vesechno klapne mas zlatyho chlapa a oba si zaslouzite tu vecne pokadenou vec v zivote 😉 🙂

mufy vydrz uz to mas za par to utece jako voda...

mikul na to nesmis myslet vzdyt je to uplne jedno hlavne ze tu ta moznost vubec je 😉 je to nadhera se na ne divat jaky jsou to partaci...kolikrat si musim priznat ze i zarlim 😀

barus snad to pujde bez revize a budete tomu moct necht zase volnej prubeh 😉 kdyz si vzpomenu co uz mas za sebou je mi na nic...

mufy
20. kvě 2010

Michi tak to moc gratuluji.Taky si užívej ležení a odpočívání jako já i když pro mě je to spíš utrpení,ale zvládám to v poho.Dneska jsem uvařila na víkend a pak už budu jen odpočívat.V pondělí jdu na kontrolu tak pak napíšu,jak jsem dopadla.

Majmunko tobě moc grauluji k malé Loře.Je moc krásná.
No vídím,že se to tu začíá miminkama zase jen hemžit.

Baruš a co ty?

Mikulko taky mám z toho obavy,ale snad to nějak zvládneme.

divabara
20. kvě 2010

Ahoj holky,

uz je mi lip, jak po psychicke strance tak i fyzicke. Dnesek jsem prolezela v horeckach,ale uz dobry. No na tom UZV jsme nebyla, jen jsem volala doktorce pry pokud je to jako MS,tak nemusim, jen si musim zajit na krev,aby se zjistilo, jeslti je HCG 0,to pujdu asi v pondeli. Nastesti uz krvacim uplne slaboucce,takze to vypada dobre...

Majmunko, gratuluji k dalsimu detatku, je to super...

Mikulko, vsechny deti jsou zazrak a vsechny jsou takovy maly velky darecek,takze hlavu vzhuru, je jedno, jak k vam prisel, hlavne, ze prisel, protoz chtel 🙂 !!!!

sroubek
20. kvě 2010

holčinky..je to nádhera jak se nám to zadětilo..všem moc držím palečky..gratuluju majmu 🙂 a myslím na mufy a michi

divabara: vyjde to určo příště a bude líp, mikulka...to druhé mimčo vám taky vyjde a to bříško ti určo vyčistí...zdravím i grej..papapa

mikulka
21. kvě 2010

Holky, vy jste zlatý.

majmunko: gratulujiii, to je krása a jaká máte pěkná jména.

Bára: tak super, tělo si poradilo a to je hlavní.

mufy: nevěděla jsem u vás o dárci. Ale u mně to teda bylo tak, že během 14 dní, možná max měsíce, co byl K. na světě, jsem na to totálně zapomněla. Fakt úplně. Taky jsem občas řekla, nebo i teď řeknu, že má něco po tátovi ("tyjo, on má prsty jako ty"), až pak si uvědomím, že to není možné, ale tak prostě zapomenu. Jen když mi to připomene nějaký pořad, nebo tak, tak chvíli přemýšlím, ale pak je to zase rychle pryč.
A MM je nejlepší táta. Asi právě proto, jak to u něj je, neskutečně si malýho váží a miluje ho nade vše. 😉

Koupili jsme tu postel ikea leksvik, malý z ní vůbec nechce pryč!