Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
13. čer 2008

grej: neporodí 😀

jinak hlásím obrat k lepšímu..

jinak se mi to Podolí podařilo přesunout ...1. návštěvu na 14.7. to budu 36+0..takže pohodička... doktora opouštím 3.7...tak jsem spokojená...původní termín 22.7. mi přišlo fakt hooodně daleko od 3.7. 😉

ale byl to boj 😀 , nakonec mi pomohlo, že podle ultrazvuku mám termín dřív...tedy 3.8. 😉

a na pondělí držte palečky, ať je kuba správně otočenej a všechno, ať je nádherné a nejlepší 🙂 😵

grej
autor
13. čer 2008

šroubku tak to je skvělé🙂 Jsi šikula 😉

HOlky tady se tak ochladilo... Jsou hnusný šedivý mraky, fouká vítr a poprchává 😒 Ble. Já už chci zase sluníčko a horko!!

majmuna
13. čer 2008

Pocasi je teda humus 😠 Vedro je ale horsi...

Zanet na Grej nemas asi ho neklofnes 😀 Jo jo cumi presne takhle 😕

Sroubas ty uz budes chodit do porodky to je narez....to uz tu Kuba bude co nevidet 🙂 S otocenim se netrap...ja mela malyho hlavou dole a stejne byl cisar... 😉 🙂

mufy
13. čer 2008

majmun to chceš říct,že Grej nosí větší výstřihy než Zanet?

U nás je taky škaredě a fouká studený vítr, bude pěkně pršet.A to jsem chtěla vyprat a pověsit prádlo ven,tak to asi nehrozí. 😠

Sroubek za chvilku se dočkáš, už jen pár týdnů a budeš mít Kubíka na světě.

grej
autor
13. čer 2008

Mufy, Majmu asi měla na myslí spíš to, co mám v tom výstřihu, jak Majmu z nám 😉 😀 😀

Ach jo, už bych šla domů holky moje. Topím se tu v číslech, snažím se udělat něco jako finanční analýzu, a moc mi to nevychází 😒

majmuna
13. čer 2008

mufy grej me zna fakt dobre 😀 Malej uz se u ni porochnil 😀

grej
autor
13. čer 2008

😀 Majmu 😀 To se vlastně můžou holky podívat do mýho alba, jak se Teďák rochnil 😉
Kéž bych taky takhle znala toho svýho chlapa. Občas mě překvapuje tak, že čumim. Někdy je to jak žít s úplně cizím chlapem 😉 😉

Zítra se na Vás s Teďákem těším!! Viděla bych to nějak po o...

majmuna
13. čer 2008

Jasan 🙂 Dopoledne az odjedou nasi brnknu

mufy
13. čer 2008

Grej no já si to myslela,ale nechtěla jsem to tady tak ventilovat. 😀 😀 😀

Já už jdu, jdu nakoupit a pak uklízet,abych měla sobotu volnou a jen odpočívala.

Mějte se pěkně a užijte si to zítra holky. 😉

grej
autor
13. čer 2008

Papa Mufy, měj se krásně a hezky si o víkendu odpočiň!!

My si to určo užijem.

lenickan
13. čer 2008

tak už máme půl 4, až aby jsme šli domů...
Mám nějakou depresi...pořád a pořád člověk jen čeká!!

grej
autor
13. čer 2008

Jojo, tak je to celý život Leni. POřád jen na něco čekáme 🙄 Já teď zrovna v krátkodobém horizontu na ovu a v dlouhodobém na 2. IVF 😀

lenickan
13. čer 2008

Jojo grej. Já čekám na mrchu a na to až budu moci začít brát klostík, jelikož doufám, že nám k mimi pomůže

lenickan
13. čer 2008

grej jak dlouho snažilkujete?

michina
13. čer 2008

SUper, už si 12.7. zapisuju do diáře..

Holky, já vám mám takové dilema, kam jít do toho CAR... Jestli do OV nebo do OL do Fertimedu. Psala jsem holkám na všechny různé diskuze a nakonec to stejně vychází půl na půl, jsem z toho nervozní. Ale protože jsem asi už moc zhýčkaná, tak půjdu tam, kde nejsou čekací lhůty (Ani v čekárně, když je člověk objednaný), vypadá to tam hezky (uvnitř) a jsou milí a vše vysvětlí a platí se postupně, takže Fertimed! 😵
Ještě uvidíme co s manžílkem vymyslíme, ted je na te služebce a zítra za ním jedu, musíme k našim na chatu odvést bečku piva. 28.6. tam máme rodinné oslavy. Naši totiž vymysleli skvělou věc, než slavit každý víkend něčí narozeniny, tak všechny oslavíme na chalupě v jeden den, na kterém se všichni dostatečně dopředu shodneme. Chalupa je obrovská, tak se tam aspoň všichni vlezem, bude nás asi 14-16, záleží, jestli si mí bratranci (20 a 18 let) vezmou své polovičky.

Jo a vyhrál červenej lak! Mufy, já taky používám nenápadné, spíše přirozené laky, ale dneska mě to fakt láká (a navíc manžovi se to nelíbí a když ted není doma... 😎 )
Akorát to počasí by mohlo být lepší, celý den je černo a ani nekápne a je mi jasné, že až vyrazím načančaná z bytu na Stodolní, začne luchat (pro neznalce ostravské hatmatilky = 3. stupeň deště, 1. prší, 2. leje, 3. luchá 😀 😀 )

mufy
16. čer 2008

Dobré ráno holky,

tak jaký byl víkend? U nás je teď zamračeno,asi bude pršet.

Michi já být tebou tak si vyberu Olomouc, na Ostravu jsem slyšela samé špatné věci.

Grej kdy máš mít ovulku? Nebo už byla? Já jdu na IUI už příští týden,pěkně to utíká. 😀

Zan tak co ,jak jsi dopadla? Doufám,že MS nepřišla a testík byl pozitivní.

zanetik
16. čer 2008

Dobré ranko děvčata....

Víkend nic moc, sice jsem byla v pátek na diskotéce, ale už tam mi nebylo dobře, měla jsem pak teploty, v sobotu byla vyřízený a ze soboty na neděli naspala přerušovanou dvanáctku, teď už jen rýma,ale nejvíc mi to sedí na průduškách, dusivý kašel 😝

U nás poprchává tak počasí nic moc a to máme teď ve městě týden sportu, přes den se sportuje a večer je na náměstí zábava (i když letos nic moc..Maxa,Machálková,Turbo,Argema jinak snad nic)

zanetik
16. čer 2008

Jo a testík jsem už nedělala,ale MS nikde takže asi půjdu zavolat k dr. a zajdu si na vyvolávačku už nemám ani příznak na MS ☹ a jsem dnes 47DC 😒

grej
autor
16. čer 2008

Ahoj holky,
tak počásko o víkendu u nás bylo docela pěkný, ale teĎ to teda stojí za prd 😒

Ovu ještě nedorazila. Divný. Snad nebudu mít anovulák, protože sice včera trošku bílku bylo, ale byl jen zamotanej v krémovým hlenu a navíc je čípek tvrdej a zavřenej ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Taky je mi už od soboty divně, hlavně dopoledne a večer. Přemýšlím, jestil budu zvracet nebo ne. Dnes to je fakt krize. Měla jsem i trochu průjem, tak snad to nebude nějaká střevní chřipka ☹ 😖

lenickan
16. čer 2008

ahoj holky tak jsem 28DC a mrška nikde. Vaječník mne stále pobolívá. Tak nevím zda je to cysta nebo to může mít jiné důvody...

mufy
16. čer 2008

Grej ovulku budeš mít třeba později, já to měla po IVF prvníměsíc v pohodě a druhý měsíc jsem měla ovulku až někdy 20 den,takže vydrž,ono si to tělíčko musí vydechnout.

Zan,tak to já být tebou testík udělám,co když jsi těhu?

Mě zase od pátku bolí v krku,tak trhaně,takže cucám prášky, k doktorce jít nechci.
Jsem taková pořád unavená.No já se ani nedivím po tom IVF,to jsem byla minulý rok taky. 😠

lenickan
16. čer 2008

Holky máte některá zkušenost:
mám dlouhé cykly, gyndr. zjistil, že ani ovulaci léčila jsem se 3měsíce clomhexalem a bez úspěchu. Ted už jsem asi 4 cyklus bez clomhexalu, jen na bylinkách, FemPlus - prý výborný preparát který srovnává hormonální hladinu. Tento cyklus me v době možné ovulace pobolíval vaječník a měla jsem krásný tažný bílkovitý hlen! Teplotu neměřím - zbytečně mne to stresuje. 20-24DC jsem brala utrogestan nyní jsem 28dc a už asi 4 dny mne opět píchá stejný vaječník. Mezi tím jsem žádné pobolívání necítila...
Je to jiná bolest než před menstruací.
Neměla jste to některá?

michina
16. čer 2008

Ahoj holky, tak už se hlásím z práce.. Včera jsme byli s manžou v jednom zabavním parku u Oder a svezli se na bobové dráze, úžasné. Pak tam bylo něco jako lanové centrum, ale takové to na zemi, tak jsem si zkusila lezt po kládách, ale tak jsem se chechtala, že jsem se nemohla udržet. No a pak tam byly obrovské nerezové skluzavky, skoro jako tobogány do vody, ty já miluju.. Tak jsem byla nadšená jako malé dítě, manža se mi chechtal a já si pak narazila pravý bok, takže se mi tam dělá modřina jako Brno.
Večer mě pak začalo bolet v levém podbřišku, manža se zlobil, že to mám z toho, že nedodržuju klidový režim a byl na mě fakt naštvaný, že si to vůbec neuvědomil, jak sjem tam tak v tom parku lítala jako děcko a že máj¨m mít rozum, že mě nemůže furt kontrolovat. Ze začátku to vypadalo jako ovulační bolesti levého vaječníku, ale pak to bylo silnější. Takové jako by mi tam něco rostlo a chtělo to rpasknout a nic, zaražené větry to nebyly, ty šly o 106 . Takže prohlásil, že jestli mě to nepřejde, ráno mě veze k doktorovi. Už jsem se zase viděla v nemocnici  Ale ráno už to bylo naštestí v pohodě a ted už to bolí zase jen jako ovulace, navíc je to přesně v období 16,-18. DC, kdy ovu mívám. Takže snad to je z toho... Ale vyděsilo nás to oba teda pěkně, takovou bolavou ovu jsem ještě neměla..

lenickan
16. čer 2008

michi to je přesně co jsem měla já tento cyklus Mezi 15.-17.dc mě to bolelo jako čert! TEd jsem 28DC mrcha nikde a vaječník zas bolí

michina
16. čer 2008

Tak to jsi mě uklidnila. Pokud to ted boli podruhé, už by to mohlo znamenat MS.. Takže se bliži, čekáš nebo nečekáš MS?? 😀

mufy
16. čer 2008

Lenickan jestli jsi brala Utrogestan,tak ten proslužuje cykly.Já když ho brala a pak vysadila,tak mi MS přišla do 5 -8 dní.Ale samozřejmě to může být i něco jiného.Nejslepší je udělat si testík.Pak budeš vědět,na čem jsi. 😉

Michi máš spíš odpočívat ty jedno třeštidlo. 😝

michina
16. čer 2008

No jo, Mufy, to mi manža taky říkal. Ale když jsi 3 týdny doma a nic neděláš a pak taková příležitost.. to jsem pak jak urvaná z řetězu... 😀

Jinak jsem se uz vnitřne rozhodla pro Olomouc a basta 🤐 , už nad žádným jiným centrem nepřemýšlím!!! 😕

lenickan
16. čer 2008

michi ono to bolí jako úplně jinak než vždy u MS - nečekám ji🙂

lenickan
16. čer 2008

mufy já od utroše vždy 3-4 dny a mrcha byla tady..uvidíme...počkám je to teprva 28 tak nebudu plašit...stejně by se tam asi nic neukázalo🙂

michina
16. čer 2008

Ja myslím , Leni, že ješte je fakt čas, aspoň 2 dny... Vydrž! Pokud to bolí jinak než jindy, třeba je naděje.. 😉